Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:42:29

LOGOUT.hu


Kedves érdeklődők! Ez a topik a vezetékes fülhallgatókról szól. A vezeték nélküliek topikját itt találjátok: Vezeték nélküli fülhallgatók. Kérünk, hogy a kérdések előtt olvassátok át az alábbi összefoglalót, ahol támpontokat találtok a hatékony kérdezéshez, és megtaláljátok az aktuálisan ajánlott modelleket is. Ha egyéb finomságok is érdekelnek, itt a mélyvíz haladóknak, nézz be nyugodtan. A

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9036) szakibá... válasza Zinho (#9031) üzenetére


szakibá...
senior tag

Főleg az utolsó mondatodat nem értem, hogy mit szeretnél mondani. UE-t, még ha kőgazdag lennék, akkor sem vennék. Fülhallgatót csak közlekedés közben használok, busz, bicikli, stb. A világ legjobb fülhallgatója sem alkalmas élvezkedésre ilyenkor, mert nem képes a környezeti zajt annyira kiszűrni, hogy az ne legyen zavaró. Tudatosan nézelődtem az alsóbb árkategóriában, ahol azért lehet találni a jó szintet megütő darabokat is. Ezért ajánlottam újonc barátunknak az ED21-et. Léteznek nagyon jó füldugók borsos áron, de nem ebbe kellene beruházni, mert nem lehet kihasználni a képességeiket. Ha otthon vagyok és kénytelen vagyok fülessel zenét vagy filmet hallgatni, akkor fejhallgatót teszek fel, eszembe sem jutna fülhallgatót használni. A fejhallgatómat viszont nem vinném ki az utcára. Nem tudom, mennyire ismered közelről az emlitett készletemet, ami a családban összegyűlt, vagy csak mások beszámolóiból mondasz véleményt, de minden tulajdonságot összevetve a CK9 sem jobb a többinél, csak a boltban jóval drágább. Kicsit hosszú lenne most részletezni, miért. Az én elvem az, hogy vegyél egy jó fejhallgatót otthonra, ami ugyan drága, de biztosan jobb, mint az összes fülhallgató addig az árszintig, és vegyél egy olcsóbb fülhallgatót mászkálni, amivel még elvagy az utcán, élvezni úgysem tudod ott a zenét. A Koss számomra egy elfogadható kompromisszum ebből a szempontból.

Az EGYENLŐRE nem egyenlő azzal, hogy EGYELŐRE. Még nem!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.