Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10971) kago akira válasza DjDanee87 (#10970) üzenetére


kago akira
tag

Bocsi nem válasz akart lenni de már nem tudom kiszedni.

Sziasztok, lassan Én is beléptem a horizon 4 esek körébe.

2600x, rx 580 4Gb, 16Gb 3200as ram, 500as ssd-vel.

Sajnos nekem iradtlan nehez volt mar a Fh3 inditása is mert rossz windows verzio, nem telepitett frissitesek meg minden kutyagumi amit el lehet kepzelni.

A problémám most viszont a 4el van. Elmeletben rohogve kene vinnie a játékot viszont már a 3is irdatlan gyatrán meg. De itt jobbnak kene lennie mert azt veszem eszre hogy ha jó napja van Shiroi-nak(a gépem) akkor eleg jól megy viszont bizonyos alkalmakkor egyszerüen meg a low beállitasokkal is szaggat rettentöen. A jatek fps meroje ekkor is tobbe kevesbe 40 60 kozott van es nem ugrál olyan latvanyosan viszont van hogy kb 1 mpre kihagy a jatek. Nemreg viszont arra jottem ra hogy par gépresi után van hogy megint tisztesseggel megy.

Amire gondolok de meg nem probáltam ki az az hogy lehet e hogy a radeon chill es a megcelzott kepfrissites az ami haza vághatja e a játékot? Mert tegnap a szaggatas ugy ahogy rendbehozta a vsnc amit a játekba kapcsoltam be. Ekkor a jatek fps szamlaloja egesz stabilan hozta a 60at. Viszont annyira nem volt folyamatos.

Annyi még hogy regebben a demo is szarul ment mert 100m enkent megallt az auto mert nem volt betoltve az ut, bezzeg a tobbi auto ment tovább xd de nem remlik akkor ssdre volt e leszede a jatek vagy sem. Most viszont biztos azon van.

[ Szerkesztve ]

Ryzen 2600x - 32GB RAM - SAPPHIRE RX580 - 970 EVO 500Gb SSD - INWIN 301 sevenfan eDition :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.