Hirdetés

2024. június 25., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  DIGI internet (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-05 18:11:35

LOGOUT.hu

DIGI internet Gyakran Ismételt Kérdések
(Kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. február

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#28916) Becenick válasza B-L-A-C-K (#28910) üzenetére


Becenick
tag

Sokan jönnek azzal, hogy a digi még így is sokkal jobb szolgáltatást nyújt, mint a többi.
De valahogy ez számomra nem indok arra, hogy épp azokat hozzák kellemetlen helyzetbe, akik akár éveken keresztül a legmagasabb csomagban voltak....
Igazából 2014 év végére ígérték az átállást. A topnetesek ezidő alatt ezer Ft-al többet fizettek egy 100-as csomagnál is kisebb internetre. Én úgy voltam vele, hogy nem fogok felesleges köröket futni, hogy visszaváltsak 100-asra addig, míg a körülményekkel nem lesz semmi gond, hogy aztán újra válthassak.
De amikor már év végéig sem történt meg a növelés, akkor már érezhetem úgy, hogy kicsit meg vagyok tévesztve és 7-8e Ft-ot vettek ki a zsebemből a semmire.
Az a normális, hogy utána kell járnom, hogy ugyan már "ne b@sszatok ki velem".... ?!
Érdekes az üzletpolitika. Fair akkor lett volna, ha a topneteseknek sem kell többet fizetni a 100as csomagnál, akkor könnyebben hunyt volna szemet az ember a technikai felkészületlenségük előtt.
Na de itt legalább már megcsinálták. Kár, hogy ezzel együtt egy új problémát hozott a routerük ....

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  DIGI internet (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.