Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  DIGI internet (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-05 18:11:35

LOGOUT.hu

DIGI internet Gyakran Ismételt Kérdések
(Kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. február

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#28901) Flashget válasza wwenigma (#28867) üzenetére


Flashget
félisten

Ahelyett, hogy itt falba vered a fejed, akit ez zavar írjátok össze és küldjétek el mélben mik azok a ZTE router részek amihez a Digi nem enged hozzáférni, ami a hálózat biztonságára nincs veszéllyel, viszont az usereknek segítség lenne. Vagytok páran akik értenek hozzá...

Realme GT Master Edition

(#28902) szaszapi válasza B-L-A-C-K (#28898) üzenetére


szaszapi
őstag

Nálam sem történt meg a 200/50-re való átállás,de a napokban a feltöltést átállították,a letöltés maradt.Most 94/50-et mérek.Router, PC,kábel adott a sebességhez pedig.

(#28903) wwenigma válasza Flashget (#28901) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Engem mar telefonon is visszahivtak es beszelgettem velük erről, az zavar ahogy egyesek lepattintjak a dolgot mert maskepp is meg lehet oldani mindent...

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#28904) szaszapi


szaszapi
őstag

De sejtem miért lehet....3az1-ben csomagom van és a telefonnak amit nem használunk,annak is megy 1 érpár így nincs meg a 4 érpár a gigabithez.Jól gondolom?

(#28905) bambano válasza wwenigma (#28900) üzenetére


bambano
titán

"Mi akadalyoz meg abban hogy a multkori gigabites pppoe wan kerdesben elismerd, beleszaladtal?": oké, és ha beismerném, hogy nem volt igazam, most mennyivel lennél előrébb a dyndnseddel? semennyivel.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#28906) Flashget válasza wwenigma (#28903) üzenetére


Flashget
félisten

És megosztod mit mondtak vagy 80 évre titkosították?

Realme GT Master Edition

(#28907) wwenigma válasza Flashget (#28906) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

[link]

De gondolom a PPPoE pass-through opcio is veszélyezteti a hálózatot.

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#28908) ACE-


ACE-
addikt

Szerintem meg vezessék be Ők is a VoIP-t, mint a UPC, és már meg is van oldva a telefon probléma. Nekem legalábbis elegendő lenne. Ha egy jó kis Windows/Android/Apple applikáció is lenne hozzá, még jobb lenne. Mert ilyen szempontból csak kullog a DIGI a UPC után...

Revolut (7000 Ft azonnali) Curve (5font)

(#28909) Balageee válasza szaszapi (#28904) üzenetére


Balageee
csendes tag

Jól gondolod... de ha nem használod a telefont akkor kérhetted volna a szerelőt, hogy azt ne kösse be és akkor minden mehet úgy mint régen... egy kábel + saját router...
...legalább is nálam szóltak, hogy ha nem kell teló, akkor maradhat így minden aztán ennyi.. a központi szekrényben lekötik a telót az utp-ről és már szabad is a 8 ér...
Nálam elég egyszerűen meg lehetett volna oldani egy kéteres vezeték behúzását az utp mellé, de semmi hajlandóságot nem mutattak, pedig szóltam... inkább idehoztak egy fehér díszt az asztalra, ami mellé rakhattam egy switch-et, meg a routert Még bele is mentem volna ha ez a fehér csoda legalább annyit tudna mint a saját routerem. De se a wifije, se a beállításai nem okés... na mind1... "szeretem" az ilyenm korrekt megoldásokat.
Lehet meg kellene kérdezni mennyiért húznának be egy kábel... megyek felhívom őket...

[ Szerkesztve ]

(#28910) B-L-A-C-K válasza fcc (#28899) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Mi az hogy maguktól nem emelnek? Volt itt egy digis vagy fél éve a lakás előtt, mondta október-november körül mindenkinek emelik akiknek kell. Utána hallottam csúszik, de már csak március..., és most meg kiderül még én mászkáljak utána...K@pják be.

(#28911) Balageee válasza B-L-A-C-K (#28910) üzenetére


Balageee
csendes tag

Írsz nekik egy mailt, akkor is megcsinálják... ahol technikai feltételei vannak a migrálásnak ott kérni kell... de ezt honna a faxomból kell kitalálni..nevetséges

(#28912) szaszapi válasza Balageee (#28909) üzenetére


szaszapi
őstag

Igen,de amikor én kötöttem a szerződést senki nem gondolta hogy ilyen mértékü sávszélemelés lesz.Egyébként ha emailben nem kérdezek rá,szerintem nem is léptek volna semmit se még mindig.

(#28913) Balageee válasza szaszapi (#28912) üzenetére


Balageee
csendes tag

Ez így van...nem csináltak volna semmit...ezért írtam, hogy ezt honnan is kellene kitalálni, hogy szólni kell ...

(#28914) fcc válasza Balageee (#28911) üzenetére


fcc
aktív tag

Technikailag minden lépcsőházban kell(ene) switch-et cserélni, ha 100 feletti net-et kérsz, szerintem.
Gondolatátvitel útján, mert nehéz kiírni a főoldalra, vagy emailt küldeni :Y a usernek.

(#28915) radi8tor válasza B-L-A-C-K (#28910) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

[link]

⭐ Stella

(#28916) Becenick válasza B-L-A-C-K (#28910) üzenetére


Becenick
tag

Sokan jönnek azzal, hogy a digi még így is sokkal jobb szolgáltatást nyújt, mint a többi.
De valahogy ez számomra nem indok arra, hogy épp azokat hozzák kellemetlen helyzetbe, akik akár éveken keresztül a legmagasabb csomagban voltak....
Igazából 2014 év végére ígérték az átállást. A topnetesek ezidő alatt ezer Ft-al többet fizettek egy 100-as csomagnál is kisebb internetre. Én úgy voltam vele, hogy nem fogok felesleges köröket futni, hogy visszaváltsak 100-asra addig, míg a körülményekkel nem lesz semmi gond, hogy aztán újra válthassak.
De amikor már év végéig sem történt meg a növelés, akkor már érezhetem úgy, hogy kicsit meg vagyok tévesztve és 7-8e Ft-ot vettek ki a zsebemből a semmire.
Az a normális, hogy utána kell járnom, hogy ugyan már "ne b@sszatok ki velem".... ?!
Érdekes az üzletpolitika. Fair akkor lett volna, ha a topneteseknek sem kell többet fizetni a 100as csomagnál, akkor könnyebben hunyt volna szemet az ember a technikai felkészületlenségük előtt.
Na de itt legalább már megcsinálták. Kár, hogy ezzel együtt egy új problémát hozott a routerük ....

(#28917) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

radi8tor1, becenick: Engem annyira nem érdekel az a havi 1000 Ft, meg igazából az sem hogy 100-as vagy 200-as a netem...Viszont maga az elv nem tiszta, hogy még én mászkáljak utána mikor ezt nagyon nem nekem kellene...Na de jövőhéten bemegyek és én is pontot teszek a dologra.

(#28918) qqcqqc


qqcqqc
őstag

A router kérdésnél egy jogász ismerősöm feltett egy kérdést:
A diginek van admin (teljes) hozzáférése az eszközhöz, magyarul az előfizető tudta nélkül hozzáfér az eszközhöz.
Ha az adott végponthoz köthetően bűncselekmény történik, kié a felelősség?

(#28919) wwenigma válasza qqcqqc (#28918) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Mivel a Digi-nél logolva vannak a hozzáférések.... nincs kibújó.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#28920) ACE- válasza wwenigma (#28919) üzenetére


ACE-
addikt

Napersze... logolva... naivitásban első vagy :D

Revolut (7000 Ft azonnali) Curve (5font)

(#28921) wwenigma válasza ACE- (#28920) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Mivel kell logolniuk ezert feltetelezem igy mukodik. Esetleg bizonyithatnad az ellenkezojet.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#28922) bambano válasza qqcqqc (#28918) üzenetére


bambano
titán

nagyon jó kérdés.
kérdés2: ki felel a router mögötti hálózat biztonságáért?

(#28920) ACE-: publikus ip címet adó szolgáltatásnál logolva van, hogy melyik ip mikor kinél volt. nem publikus ip címet adó szolgáltatásnál az összes kapcsolat logolva van.

[ Szerkesztve ]

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#28923) ACE- válasza wwenigma (#28921) üzenetére


ACE-
addikt

Ja csak itt arról volt szó, hogy hozzáfér a szolgáltató a routeredhez, azt állít be rajta amit akar. Gondolod ezek a beállítások is logolva vannak? Akár átjárót (proxyt) is csinálhat a routerből a tudtod nélkül.

Revolut (7000 Ft azonnali) Curve (5font)

(#28924) TomBond


TomBond
aktív tag

Van valamilyen térkép amin látszik, hogy melyik településeken van DIGI, vagy hogy merre mennek a vezetékek?

Enermax 850w; ASUS PRIME H770-PLUS; Intel i5-13600K; 64GB RAM; ASUS RX 6750XT 12GB; Sams 970EVO+ 250GB; SoundBlaster Zx; Win11 Pro x64

(#28925) kali válasza TomBond (#28924) üzenetére


kali
legenda

térkép passz, de címre lehet itt keresni; link

(#28926) ferensz válasza TomBond (#28924) üzenetére


ferensz
senior tag

Ha szolgáltatná rendesen az adatokat az E-Közmű rendszer számára akkor lenne. Viszont mivel a törvényi kötelezettsége ellenére baszik rá így nincs.

"jah, mert a többi nyelvben a for nem for, hanem kapswagenschmetterling"

(#28927) Mr Bond 007 válasza ACE- (#28923) üzenetére


Mr Bond 007
őstag

Mert a szolgáltató minden vágya hogy nálad turkáljon a routerben... :W

(#28928) TeeJay válasza Becenick (#28916) üzenetére


TeeJay
félisten

ugye hogy megírtam júliusban hogy én az ex 80-as előfizetők helyében nem várnám meg a 200-ra emelést hanem azonnal módosítanék vissza 100-as új csomagra és megspórolnak havi 1ezret addig is...
neked is így kellett volna tenni ;)

mindenki tudhatta hogy ennyi helyen nem fognak fél év alatt sem ennyi eszközt kicserélni hiszen jobb helyeken lépcsőházanként 2-3 switch is van, egy egész lakótelepen akár 1000 is lehet és budapesten van pár ilyen :K
a nyári tippem beigazolódott, még most is nagyon sokaknak nincs 200-as csomag és szerintem nyárig nem is lesz :U

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#28929) Becenick válasza TeeJay (#28928) üzenetére


Becenick
tag

Tudom. Utólag én is csak azt tudom hozzátenni, hogy ott a pont...
De én kb úgy voltam vele, mint azt korábban B-L-A-C-K is írta, hogy oké... túlvállalták magukat, nem sikerült, de beígérték, hogy év végéig megoldják (maguktól !!!). Eddig is ezt az összeget fizette az ember, nyilván meg lehetett volna spórolni ezt a jópár ezer Ft-ot, de magát a procedúrát éreztem "feleslegesnek", hogy ide oda váltogassak, miközben folyamatosan történik az átállás (legalábbis azt hittem).....
Úgy gondoltam tényleg jó szolgáltatást nyújt a digi, úgyhogy emiatt nem fogok pattogni...
Ettől függetlenül már akkor sem értettem, hogy miért 25 a feltöltés, mikor az 50 már a 100-as csomagnál is röhögve ment. Ez volt az egyik dolog, ami kicsit bosszantott a másik pedig az, hogy év végéig se történt semmi változás.

Utólag igazad volt. Franc se gondolta volna, hogy semmi se történik egész eddig....
... és most is csak azért, mert saját magam intézkedtem, hogy jöjjenek ki és csinálják meg.
Zárójelbe jegyezném meg, hogy ezt ki is akarták számlázni, csak akkor módosították ezt az elképzelésüket, amikor egy kicsit emelkedettebb hangnemben közöltem velük, hogy nem igazán korrekt üzletpolitika amit jelenleg a topnetes ügyfelekkel művelnek.
Puffogni most már nem puffogok. Megcsinálták.
De lehet jobb lett volna mégiscsak váltani ezidő alatt, akkor már minimum a switch ára bejött volna, amit most kénytelen lesz beszerezni az ember. :W :DD

[ Szerkesztve ]

(#28930) Lin3Lord válasza bambano (#28922) üzenetére


Lin3Lord
tag

fel lehetne tenni azt a kérdést is, hogy az ilyen eszközökre a security updatet tartalmazó firmwarek terítése, esetleges elmaradása vagy késleltetése esetén kit terhel a felelősség és mi az amiért felelősséget kellene vállalnia a felelősnek egyáltalán... az előfizető csak használó vagy üzemeltető is? egy szobányi jogász sem tudna állást foglalni szerintem egyhamar az ilyen kérdésekben :D

akkountvadasz

(#28931) bambano válasza Lin3Lord (#28930) üzenetére


bambano
titán

a kérdésed elvileg jogos lenne, de gyakorlatilag van rá válasz:
[link] 2003. évi C. törvény az elektronikus hírközlésről:

"155. § (1) A szolgáltató - szükség szerint más szolgáltatókkal közösen - megfelelő műszaki és szervezési intézkedésekkel gondoskodni köteles a továbbított közlés és a közléshez kapcsolódó forgalmi adatok jogosulatlan lehallgatásának, tárolásának vagy megfigyelésének, valamint a közléshez és a közléshez kapcsolódó forgalmi adatokhoz történő jogosulatlan vagy véletlen hozzáférésnek a megakadályozásáról (közlés bizalmassága).
(2) A szolgáltató csak úgy választhatja meg, és minden esetben úgy üzemeltetheti a szolgáltatás nyújtása során alkalmazott elektronikus hírközlő eszközöket, hogy biztosítani tudja a közlés bizalmasságát.
"

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#28932) B-L-A-C-K válasza B-L-A-C-K (#28917) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Na felhívtam a digit, elmondtam a lényeget...

Digis hölgyike: folyamatosan haladnak az átállással, várjak türelemmel.
Én: Elég türelmes vagyok de 4-5 hónap szerintem már kicsit túlzás, feleslegesen fizetem a 200/50-es netet ha 100/25-öt kapok, szóval nem bánnám ha csinálnának valamit.
Digis hölgyike: Megértem, akkor az eredeti tulajdonos feltudja gyorsítani a folyamatot de az nem Ön ahogy látom.
Én: Igen, a párom nevén van.
Digis hölgyike: Sajnos csak az eredeti tulaj tudja ezt kérni, így ez most nem lehetséges.
Én: De lehetséges, mert itt van mellettem, átadom neki a telefont, és szépen megfogja kérni Önöktől ezt a gyorsított eljárást....

Lényeg ezt így elfogadtál, továbbították az illetékeseknek és majd hívnak, kíváncsi vagyok mikor...Remélem nem nyár végén...

[ Szerkesztve ]

(#28933) radi8tor válasza B-L-A-C-K (#28932) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Nekem azt mondták bent, hogy bejelentik hibára, és kimegy majd a szerelő valamikor.
Gondolom nálad is ez lett a vége, nem?

⭐ Stella

(#28934) B-L-A-C-K válasza radi8tor (#28933) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Annyit mondtak amennyit leírtam, azaz továbbították az illetékeseknek, elkérték a számom, majd hívnak.

(#28935) LSL1337


LSL1337
őstag

Sziasztok:
Jelenleg Okos csomaggal tolom, de mi lesz vele, ha lejár a hűségszerződésem? Okos csomag elvileg csak az uj előfizetőknek jár. Ha lejár a 2 évem, akkor a számlám felugrik 30%-al? Vagy ha újabb 2 évet vállalok, akkor marad a mostani? Egyáltalán a hűségidő és az okos csomag együtt jár, vagy külön van kedvezmény a kettőre?

Köszi!

(#28936) B-L-A-C-K válasza LSL1337 (#28935) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Elvileg le kell mondani, ki kell köttetni vagy 3 hónapra és utána megint kérhetsz 2 évre olyan áron. (de lehet ez hülyeség de tudtommal régen úgy volt.) Viszont olyat is halottam hogy bementek és kiverték a dilit, hogy ez így inkorrekt, és megadták nekik újabb 2 évre. Nekem november-decemberbe jár le a 2 év, én befogok menni, és én is elpróbálom majd intézni.

[ Szerkesztve ]

(#28937) qqcqqc válasza B-L-A-C-K (#28936) üzenetére


qqcqqc
őstag

Én megpróbáltam már 3x kiverni a balhét, még az okos csomagok előtt kötöttem velük szerződést.
Annyit mondtak, hogy így jártam. :(
Ha lemondja valamelyik szolgáltatást, akkor 3 hónap múlva visszamehet okos csomagba.

(#28938) B-L-A-C-K válasza qqcqqc (#28937) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Én most okosba vagyok, gondolom az úgy nem járható út hogy most asszony nevén van, és az én nevemre kötjük az újat...Vagy igen?

De az se rossz ha valamelyik szolgáltatást lemondja valaki, azaz pl lemondom a telefont 3 hónapig, utána megköthetem akkor megint 2 évre az egészet jó áron?

[ Szerkesztve ]

(#28939) radi8tor válasza B-L-A-C-K (#28938) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Nem, azonos létesítési címre csak 3 hónap múlva köthető új szerződés úgy, hogy új szerződésnek minősüljön.

⭐ Stella

(#28940) LSL1337 válasza qqcqqc (#28937) üzenetére


LSL1337
őstag

Telefont rengeteget használom...

Szóval ha lejár a 2 év, a telefont lemondom, majd 3 hónap múlva mehet ujra az okos csomag?

(#28941) B-L-A-C-K válasza radi8tor (#28939) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Értem, és olyat lehet hogy 3 hónapig fizetem teljes áron, és utána 2 évre megint alá írok? Vagy teljesen szüneteltetni kell 3 hónapig ha megint két évre akarok?

Valamint amit kérdeztem, illetve amit előttem is kérdeztek most az járható út. Azaz:

"De az se rossz ha valamelyik szolgáltatást lemondja valaki, azaz pl lemondom a telefont 3 hónapig, utána megköthetem akkor megint 2 évre az egészet jó áron?"

[ Szerkesztve ]

(#28942) mzsombor válasza LSL1337 (#28940) üzenetére


mzsombor
tag

"1. Meglévő ügyfeleknek szóló akció keretében ügyfél a meglévő 1 vagy 2 kábeles előfizetését 3-as TV+NET+TEL előfizetésre kiegészítve csatlakozhat az OKOS csomag akcióhoz. Nem vehet részt az akcióban, aki meglévő két szolgáltatását (tv+net) csak telefon szolgáltatással kívánja 3 szolgáltatásra bővíteni."

http://digi.hu/akcio/okos-csomag
->Akciós feltételek meglévő előfizetőknek

(#28943) mzsombor válasza B-L-A-C-K (#28941) üzenetére


mzsombor
tag

Ha mindent teljesen szüneteltetsz, jogosult vagy 2 éven keresztül 30% kedvezményre, ha csak a netet vagy a TV-t szünetelteted 3 hónapig, akkor a meglévő ügyfelekre vonatkozó kedvezményt kaphatod, ami két évig 15%, vagy az első évre 30%, másodikra 0%.

(#28944) Calogero válasza B-L-A-C-K (#28938) üzenetére


Calogero
addikt

Most már ez a telefon lemondás majd újrakötése nem játszik, tv-t, vagy net-et, vagy mindent kell lemondanod.

(#28945) Flashget


Flashget
félisten

Úgy látom elég nagy a kavar a fejekben az okos csomaggal.
Ha lejár a 2 év utána listaár lesz. Mielőtt balhézna valaki ez pont annyi mint a konkurenciánál az akciós (1hó, 2 hó) 2 év rabigás szerződés.
Lehetőségek a további okos csomagra:
1. üfsz-en asztalt borítani, veszekedni hogy aztán most megyek az UPC/T-hez
2. lemondani a kábeltv-t és 90+8 napig Mindig tv-t kell nézni. Amilyen a műsor simán kibírható a többit a neten is meglehet találni.

Meglévő előfizetőknek akiknek mind3 szolgáltatás megvan más lehetőség nincs.
A lemondom a telefont 98 napra c. fejezet tavaly április 1-el megszűnt a Digi becsukta a kiskaput.

90 nap a az ÁSZF-ben kikötött idő a 8 nap pedig a felmondástól ketyeg és ennyi ideig van szolgáltatás az adott területen még.

Realme GT Master Edition

(#28946) B-L-A-C-K válasza Flashget (#28945) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Köszi a részletes leírást...Viszont nem értem ez miért van ilyen hülyén kitalálva. Jó persze érteni értem mert 2 év után a paraszt fizessen, de hiszen ha újra alá írnék két évet miért ne lehetne egyből újra kedvezményt megadni? Máshol mindenhol így van pl telefonszolgáltatóknál....

(#28947) Lin3Lord válasza B-L-A-C-K (#28946) üzenetére


Lin3Lord
tag

Mert az előfizető toborzásnak ez a lényege, hasonlóan a különböző cégeket X évre megillető adókedvezményhez.

akkountvadasz

(#28948) Dawe24


Dawe24
tag

Sziasztok!

Amióta bekötötte a kedves DIGI ezt a fos ZTE ZXHN H298N nevezető übergyagyi (fapados) beállításokkal rendelkező routert, vagy csak én nem tudom mi micsoda, holott eddig ilyen gondom nem volt, de valamiért az istenért sem sikerül normálisan beállítani, hogy konkrétan a telefonokon is működjék rendesen a wifi (1-2 appnál nem megy, térkép, play, külső appok, stb...)
Valaki árulja már el nekem, hogy mit kell ki/be kapcsolni a router interfacejében, hogy normálisan működjön?

Ilyen hibák vannak többek között minden egyes wifire kapcsolódott mobilon.

http://i.imgur.com/HuvJXNP.png

http://i.imgur.com/xZe0ryM.png

[ Szerkesztve ]

(#28949) Flashget válasza Dawe24 (#28948) üzenetére


Flashget
félisten

Kezd az összefoglaló elolvasásával.

Realme GT Master Edition

(#28950) Dawe24 válasza Flashget (#28949) üzenetére


Dawe24
tag

Vagy én vagyok a vak, vagy nem tudom, de nem találtam erre utaló gy.i.k.-et ezért is írtam be.

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  DIGI internet (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.