Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  DIGI internet (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-05 18:11:35

LOGOUT.hu

DIGI internet Gyakran Ismételt Kérdések
(Kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. február

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#105840) Mr K válasza adika4444 (#105824) üzenetére


Mr K
senior tag

Magyar, VPN-en. Csak az RDP szakad, és 5-10 másodpercen belül újracsatlakozik. (Persze csak ha nem éppen entert vagy szóközt készültem ütni a szakadás előtt.) Más alkalmazások nincsenek érintve. (Oké, a chromecast-ban mostanában sok az 5-10 FPS-sel "pörgő" jelenet, de ott inkább az Android 12 fedőnéven kiadott bug halmaz lehet a hunyó.)

#105826 Sdi Nem hinném, hogy a router lenne a gond (ami amúgy egy MikroTik hAP ac lite), mert korábban a DIR-300 sem okozott semmilyen problémát, pedig arra nehéz lenne ráfogni, hogy egy csúcs hardver lenne...

1. Idén tavasszal elégedett voltam a digi internetjével, most elégedetlen. Én tavasszal és most is ugyanúgy és ugyanarra használom ugyanazokkal az eszközökkel -- egy dolog változott, maga a szolgáltatás.

2. Volt már ilyen instabil internet kapcsolat problémám korábban és akkor is az lett a megoldás, hogy drágább szolgáltatásra váltottam (a "sima" 50-es csomag helyett az 50 Pro-ra fizettem elő). Tartok tőle, hogy most is ez lesz a kiút.

''The third planet is incapable of supporting life. Our scientists have said there's far too much oxygen in their atmosphere.''

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  DIGI internet (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.