Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  DIGI internet (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-05 18:11:35

LOGOUT.hu

DIGI internet Gyakran Ismételt Kérdések
(Kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. február

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#106451) a.gabriel válasza Baloo27 (#106445) üzenetére


a.gabriel
tag

Köszönöm!
:R :R :R
PÜ-ted érkezett :DD

[ Szerkesztve ]

A minőség az nem véletlen!

(#106452) iMaverick válasza rothfb (#106443) üzenetére


iMaverick
addikt

Immár az emelt összeggel, de nekem is jött. Viszont a számlát nem látom (PDF)... Hamari vagyok? :DDD

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#106453) Gabesz87


Gabesz87
addikt

Sziasztok. Készülök Digi-re váltani T-ről. Előző tulajnak itt Digi volt, elérhető az FTTH optikai net (családi ház), csak nekünk volt még akkor rengeteg hűségidő a Telekomnál, úgyhogy áthoztam. A társasházban, ahonnan átjöttünk, már optikai volt, de itt sajna még csak koax van a T-nek, ami nem is lenne baj, de évi 2-3 alkalommal, nagyobb esőzés után, megtelik itt mellettünk a járdán vmi akna, amiben fene tudja milyen cuccuk van, és olyankor kb. egész nap nincs semmilyen szolgáltatás. Ami az árat illeti, mindenki mindig szajkózza, hogy a Digi mennyivel olcsóbb, mint a Telekom, nekem alap tel.+IPTV Szuper Családi HD csomag 2 vevővel+Felvétel opcióval + 1000-es net Magenta1-ben 8780Ft. Ha jól látom, most a Digi csomag a 3 szolgáltatásra 6900 Ft. Szóval árban annyira nem nagy a difi. Bár pont ma láttam, hogy szépet emelt a Digi is.
Szóval főleg a stabilitás, megbízhatóság, és az optika miatt váltok.
No de a kérdésem, hogy 02.11-én jár le a hűségidőm. Mikor érdemes megigényelni a Digit? Mennyi idő a rendeléstől számítva a telepítés? A kábel TV-s topikban olvastam, hogy személyesen érdemes. Nem gond, mert az Árkád közel van.
Milyen eszközt adnak most jellemzően? Asus AiMesh rendszerem van a házban ax-es wifivel, szóval nekem csak a modem (bridge) kellesz.
Ha otthoni teló nem kell, akkor hogy alakul az ár? HBO meg Filmbox Pack-on gondolkodom még (bár elnézve utóbbinak a műsorait, kínálatát, felejtős), mert igazából szinte semmit nem TV-zünk már, inkább a Disney, Netflix, Youtube megy csak + házimozin filmek a saját videótárból. :R

[ Szerkesztve ]

(#106454) pjen válasza Gabesz87 (#106453) üzenetére


pjen
félisten

3 egyben olcsóbb.Nekem is azért van telóm is. Nem is tudom a számát.

(#106455) Gabesz87 válasza pjen (#106454) üzenetére


Gabesz87
addikt

Én is úgy vagyok mondjuk a Telekomossal :) Van a nagyobb kedvezmény miatt, de nem használom. :K

(#106456) mpo válasza pjen (#106454) üzenetére


mpo
veterán

Pedig vannak előnyei a vonalas telefonnak.

Ha érted, akkor már elavult.

(#106457) tothjozsi96 válasza pjen (#106454) üzenetére


tothjozsi96
addikt

Az az érdekes azzal a vezetékes telefonnal hogy más szolgáltatóknál (Telekom), nekem már úgy mutatja hogy a telefonnal együtt nem lesz olcsóbb a csomag. Összeraktam egy NET+TEL csomagot, régebben így volt a bérelt lakásomba, akkor még én is azt láttam hogy olcsóbb. Viszont most már drágább telefonnal együtt, szóval én nem is értem. :DDD

(#106458) pjen válasza mpo (#106456) üzenetére


pjen
félisten

Nekem nem igazán. De ha muszáj hivni tudok róla.
106457: a digi nekem olcsóbb mint a tv és a net.

[ Szerkesztve ]

(#106459) olasz61


olasz61
tag

Még mindig nincs januári számlám!

(#106460) Kronk válasza Gabesz87 (#106453) üzenetére


Kronk
őstag

Szia, én nem halogatnám a megrendelést, sőt lehet, egy pár hétig hagynám még a Telekomos rendszert nem nyúlnék hozzá, elvannak egymás mellett, így ha valamiért nem jönne be a digi, 14 napig vissza tudod mondani, bár ebben nem vagyok 100%-ig biztos

http://totesz.myminicity.com/

(#106461) rothfb válasza iMaverick (#106452) üzenetére


rothfb
veterán

A számla részletező nekem sem jelent még meg. Magyarul nincs pdf. Alkalmazásban meg lehet nézni, mi mennyi, de a szokásos módon nincs letölthető pdf.

(#106462) egykori válasza rothfb (#106461) üzenetére


egykori
őstag

Eddig úgy volt, hogy a Digi oldalán a fizetendő összeg megjelenése után 1-2 nappal jött az email, és akkor volt már letölthető számla is.
Nekem is látható a számla összege (01.31 határidővel), de értesítés a számláról még nem érkezett meg.

[ Szerkesztve ]

(#106463) rothfb válasza egykori (#106462) üzenetére


rothfb
veterán

Eddig, most nem. Még nem. Ilyenkor már februári számla volt tavaly pdf-el, mindennel együtt.

(#106464) Dißnäëß


Dißnäëß
veterán

Sziasztok, minden ok Nálatok ?
Érden áll a cucc, Digi router reboot nem segített..

Lá lá lá lá lááá lááá.. Lá lá lá lá lááá lááá .. Lá lá lá lá lááá lá lááá lá lá lá lááááá láááá

(#106465) pjen válasza Dißnäëß (#106464) üzenetére


pjen
félisten

Nálam megy minden.

106456: előbb kipróbáltam, nem műxik. Hívtam digit, igyekezett távolról megjavítani, de nem sikerült. Mondta küld szerelőt, de annyira nem fontos.

[ Szerkesztve ]

(#106466) Dißnäëß válasza pjen (#106465) üzenetére


Dißnäëß
veterán

Újraindult. Érzésre negyedóra kiesés, totálba (nem csak DNS).
BIX-en nem látszik semmi, lehet lokális volt, vagy passzolok. Rossz irányból fújt a szél.

[ Szerkesztve ]

Lá lá lá lá lááá lááá.. Lá lá lá lá lááá lááá .. Lá lá lá lá lááá lá lááá lá lá lá lááááá láááá

(#106467) sfefe


sfefe
őstag

Nekem is jött ma számla.
9248 ebből ha jól látom 248 a vezetékes duma.
2 SIM van a tv/internet/vezetékes teló mellett...

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#106468) TeeJay válasza Dißnäëß (#106464) üzenetére


TeeJay
félisten

BP 18. ker FTTH megállás nélkül megy tökéletes sebességgel :R

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#106469) gézu


gézu
őstag

Hali!

Most kötötték az optikát nálam. Egy Huawei HG8247H modemet kaptam. Próbálnék belépni, hogy kikapcsoljam a wifijét, de a címkéjén levő user/user -rel nem enged be. A digi felületén nem merem átkapcsolni modem állapotba, mert azt kapom, hogy modem üzemmódban új PPPoE kapcsolatot kell létrehozni neki, amihez jelszó/passw tartozik. Amit én meg nem kaptam. Az üfsz-et nincs kedvem fél óráig csörgetni, van valami megoldás a modembe való belépésre, hogy a wifit kilőjem?

If you can't be a good example, then you'll just have to be a horrible warning.

(#106470) pjen válasza gézu (#106469) üzenetére


pjen
félisten

A DIGI üfsz megy jól, pár perc.

(#106471) Dißnäëß válasza TeeJay (#106468) üzenetére


Dißnäëß
veterán

Most már az itteni FTTH is. :R

Lá lá lá lá lááá lááá.. Lá lá lá lá lááá lááá .. Lá lá lá lá lááá lá lááá lá lá lá lááááá láááá

(#106472) TeeJay válasza gézu (#106469) üzenetére


TeeJay
félisten

Felhívnám őket, azonosítás után megkapod a PPPoE adatokat, ezt jól el kellene mentened
második körben kéred a Bridge módot és kész is

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#106473) Create.


Create.
addikt

Bekötötték hozzám is a netet. Huawei ont-ot kaptam elsőnek bridge módban volt az asus routeremmel, de ki szeretném próbálni, hogy a huawei wifi-vel mennyi lenne a sebességem. Az asussal 600Mbit körül volt, a huawei-el 80Mbit, gondolom itt valamit még kellene állítani. Valaki tudna segíteni ebben?

(#106474) tothjozsi96 válasza Create. (#106473) üzenetére


tothjozsi96
addikt

Na, ennyit a 100/8-as Invitel-ről? :U

(#106475) Create. válasza tothjozsi96 (#106474) üzenetére


Create.
addikt

Így is 2 hónap volt mire bekötötték.

(#106476) 4Grider válasza Create. (#106473) üzenetére


4Grider
nagyúr

Az ont valszeg csak 2.4 GHz-et tud, az Asus-od meg tudja az 5 GHz-et is. Máris kijön a 80/600 Mbps. Miért gondoltad, hogy a szolgáltató 20-30 dollárnál drágább eszközt tesz ki hozzád?

(#106477) Create. válasza 4Grider (#106476) üzenetére


Create.
addikt

És hogy tudom visszarakni bridge-be megint a modemet? Vagyis mennyi idő múlva engedi, most azt írja a gomb helyett, hogy az adatok feldolgozása folyamatban.

(#106478) Create. válasza Create. (#106477) üzenetére


Create.
addikt

sikerült.

(#106479) Charx


Charx
senior tag

Sziasztok! Most ha bevállalom ezt az új hűség és epack kedvezményt, akkor 1 évig tuti nem emelkedik a havi díj? Mi van ha év közben megint emelni akarnak?

(#106485) TeeJay válasza Charx (#106479) üzenetére


TeeJay
félisten

Mivel a többi is emel így nem történik semmi, fizetsz 1 ezressel többet
De valaki majd átfutja az új ÁSZF-et hogy van-e benne ilyen inflációkövető kompenzáció

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#106486) raziel01 válasza Charx (#106479) üzenetére


raziel01
veterán

Inflációkövető kb bármikor lehet nekem az rémlik.
Mostani emelés sima emelés volt szóval szerintem év közben még lesz drágulás.

(#106487) Mr K válasza TeeJay (#106485) üzenetére


Mr K
senior tag

[link]

''The third planet is incapable of supporting life. Our scientists have said there's far too much oxygen in their atmosphere.''

(#106488) CirrMee válasza raziel01 (#106486) üzenetére


CirrMee
addikt

Inflációkövető kb bármikor lehet nekem az rémlik

Ha megteszik, akkor rúgom is fel az egy hónapja kötött hűségest, oszt' irány a trékom.

“Az a baj az interneten terjedő idézetekkel, hogy sosem tudhatjuk biztosan, ki írta.” (Petőfi Sándor)

(#106489) sfefe válasza CirrMee (#106488) üzenetére


sfefe
őstag

Az is emel most 14.5-et....

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#106490) CirrMee válasza sfefe (#106489) üzenetére


CirrMee
addikt

Gyanítom nernia is fog annyit emelni, aztán lesz kb 250Ft -os difi.

“Az a baj az interneten terjedő idézetekkel, hogy sosem tudhatjuk biztosan, ki írta.” (Petőfi Sándor)

(#106491) Usgyi válasza mpo (#106456) üzenetére


Usgyi
aktív tag

Mondanál párat? :)

Samsung Galaxy S23+ & Samsung Galaxy Watch 5 pro

(#106492) mpo válasza Usgyi (#106491) üzenetére


mpo
veterán

- Ha 120 perc lebeszélhetőd van a mobilon és elfogy, akkor a Digi percdíjával olcsóbb a hívás, feltöltősnél meg biztos, hogy olcsóbb.
- Digi ismerősöket ingyen hívhatod és ők is téged.
- A 1272-t hívtam mobilon (hiba volt itthon, meg faluról a műholdas miatt) és ezt nem vonta le a lebeszélhetőből, hanem 40 Ft/perc díjjal számlázta (400 Ft), azóta a városi számot hívom.
- Volt, amikor csak a 3 szolgáltatásra volt kedvezmény és hűség, akkor is érdemes volt a telefont kérni.

Ha érted, akkor már elavult.

(#106493) pjen válasza mpo (#106492) üzenetére


pjen
félisten

Mobilod akkor is van és fizetsz is érte, persze nem DIGI ami hol müködik, hol nem. Én most havi 7K ért mindenféle irányban telefonálhatok. Ha lejár a hűség megyek a netfonhoz, ugyanez 5K.

(#106494) garga01 válasza mpo (#106492) üzenetére


garga01
senior tag

Nézőpont kérdése, nekem olyan mobil csomagom van, igaz nem a Diginékl, hogy minden magyar szolgáltatót koráltlanul ingyen hívok (és kevsebb mint 5k havonta, 3GB mobilnettel együtt). Ez melett nem nagyon rúg labdába a vezetékes. :D

Az áram alatt lévő alkatrész ugyan úgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt..... csak más a fogása!

(#106495) mpo válasza pjen (#106493) üzenetére


mpo
veterán

Mobilod akkor is van és fizetsz is érte
Az 1. és 3. gondolatjelest olvasd el. Drágább a mobilos hívás.

garga01
Nincs szükségem a korlátlan hívásra, 120 percem van meg némi mobilnet 2k/hó, ebbe beleférek.

[ Szerkesztve ]

Ha érted, akkor már elavult.

(#106496) sfefe válasza CirrMee (#106490) üzenetére


sfefe
őstag

Nekem most is drágább lenne a tkom... Nemhogy ha emelnek 14.5%-ot.... de akinek olcsóbb az váltson...
Én nem csinálok ebből hit vitát.. mindenki azt vesz amit akar .. :)

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#106497) CirrMee válasza sfefe (#106496) üzenetére


CirrMee
addikt

A jelenlegi hűséges árak közt is párszázas a difi, az emelés után is annyi lesz (ha mindkettő túl lesz rajta).

[ Szerkesztve ]

“Az a baj az interneten terjedő idézetekkel, hogy sosem tudhatjuk biztosan, ki írta.” (Petőfi Sándor)

(#106498) sfefe válasza CirrMee (#106497) üzenetére


sfefe
őstag

Meglátjuk... De Én maradok most még a diginél... Nincs bajom a tv képével sem a net is jó.... Nekem a tkom drágábban jön ki... Amúgy volt de az iptv egy hulladék volt és elegem is lett belőlük....

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#106499) Victorio


Victorio
aktív tag

Megjött a számla nekem is, de 6900 Ft-ról 7300 Ft-ra nőtt.
E-Pack: -500 Ft
Hűség 1: -500 Ft
Hűség 2: -500 Ft
TV: 3900 Ft (3075 Ft volt idáig)
NET: 4900 Ft (3825 Ft volt idáig)

Nem úgy volt, hogy aki hűséget köt meg e-packol annak nem változik?
Most akkor befizessem, vagy menjek reklamálni?

Hiába nem szereted, - mondta a Macska - itt mindenki bolond. Én is bolond vagyok. Te is bolond vagy. Honnan gondolja, hogy én bolond vagyok? - kérdezte Alice. Ha nem volnál bolond, - válaszolt a Macska - nem jöttél volna ide.

(#106500) pjen válasza Victorio (#106499) üzenetére


pjen
félisten

6900 akkor lesz, ha digi nekem csomagot kötsz. Nekem legalábbis ezt mondták.

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  DIGI internet (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.