Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  DIGI internet (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-05 18:11:35

LOGOUT.hu

DIGI internet Gyakran Ismételt Kérdések
(Kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. február

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#106151) Dragon3000 válasza Lmh (#106150) üzenetére


Dragon3000
veterán

Ha megnézed az 5900 a hűség nélküli net ára. A szolgáltatásoknál is azt mutatja egyelőre. Ha megvan a hűség, akkor az 1 évre 6000Ft kedvezményt jelent és erre jön még az epack havi 500Ft kedvezménye, ha nem volt elmaradásod az utóbbi időben és ezentúl is időben fizeted a számlákat.
Nekem is az 5900Ft szerepel a meglévő szolgáltatásoknál, pedig emailben is megkaptam a hűség és epack-ról a szerződés módosítást.

(#106152) oszy válasza motrola (#106148) üzenetére


oszy
veterán

Én ilyen menüt nem is találok. :F

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#106153) atesz117 válasza oszy (#106152) üzenetére


atesz117
aktív tag

Pedig ott van

Samsung Galaxy A34 5G

(#106154) Sofian válasza atesz117 (#106153) üzenetére


Sofian
őstag

Nem mindenkinek van ott

(#106155) tothjozsi96 válasza Dragon3000 (#106151) üzenetére


tothjozsi96
addikt

Én igaz még csak most lettem DIGI-s.. :U Invitel topikból keveredtem ide, viszont látom nem csak engem foglalkoztat az áremelkedés. Én még december 30-án kötöttem egy új hűséget, a DIGI álláspontja szerint hogyha van érvényes hűséged akkor kimaradsz ebből a fajta sávos áremelésből. Ennyire még sose vártam a számlát, mint most. :DDD Kíváncsi vagyok hogy tényleg kimaradok-e ebből az áremelésből.

(#106156) oszy válasza atesz117 (#106153) üzenetére


oszy
veterán

Nekem nincs ilyen menüpont. lehet azért, mert már megvan a kedvezmény?

(#106155) tothjozsi96: Én novemberben kötöttem újra, mert lejárt a hűségidő. Nekem már a magasabb árat kellett fizetnem, de neked úgy gondolom a hűségidő miatt nem ezt az árat kell fizetned.

[ Szerkesztve ]

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#106157) atesz117 válasza oszy (#106156) üzenetére


atesz117
aktív tag

Nekem is megvan a kedvezmény, ha rábökök,ki is írja mind a két fajtát (hűség,e-számla)

Samsung Galaxy A34 5G

(#106158) Dragon3000 válasza tothjozsi96 (#106155) üzenetére


Dragon3000
veterán

Ha net+telefon+tv is van, akkor még mindig tart az akció, hogy 6900Ft, így nem várnék mást, na meg ha van szerződésed, akkor azon is szerepel a havidíj.

(#106159) Dragon3000 válasza oszy (#106156) üzenetére


Dragon3000
veterán

Ha nincs ilyen menüpontod, akkor az hiba, be kell telefonálni.

Mit takar a magasabb ár? A korábbi emelés utáni 6900Ft-ot?

(#106160) mpo


mpo
veterán

Aki tavaly korábban kötött hűséget és eddig e-számlát kapott, az azért nem látja, mert nincs mit beállítani.

Ha érted, akkor már elavult.

(#106161) oszy válasza mpo (#106160) üzenetére


oszy
veterán

Akkor nem is kell látnom. :)

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#106162) tothjozsi96 válasza Dragon3000 (#106158) üzenetére


tothjozsi96
addikt

Igen, tudom. Szüleimnél arra a csomagra vállaltak újra hűséget, ők is még december végén, ahogy én is. Nálam csak internet van, de ha januárban kötöm újra akkor 3900ft +1e forint emelkedés akkor is érvényes lesz. Így hogy van hűségem, elméletileg nem kúszik rá még pluszban ezer forint. A DIGI honlapján ez olvasható, "Az áremelés a hűségidős szerződéssel rendelkező ügyfeleket nem érinti."

Kíváncsian várom.

(#106163) oszy válasza Dragon3000 (#106159) üzenetére


oszy
veterán

Igen. E-kedvezménnyel 6.900 Ft (tv+internet+telefon+filmbox pak).

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#106164) iMaverick válasza oszy (#106161) üzenetére


iMaverick
addikt

Akkor ezért nincs nekem sem... :DD

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#106165) Dragon3000 válasza tothjozsi96 (#106162) üzenetére


Dragon3000
veterán

Ha csak internetre kötöttél hűséget, az eleve januártól él. A hűség által havi 500Ft a kedvezmény, további 500Ft az epack mellett van, aminek követelménye, hogy nem volt elmaradásod az utóbbi időben, illetve a továbbiakban is időben fizeted a számlát. Nekem is csak net van, vállaltam is a hűséget és az epackot is (a szolgáltatásaimnál az 5900Ft szerepel), erről kaptam is emailben a szerződés módosítást, amin szerepelnek a kedvezmények, így nem is aggódok, hogy milyen számla jön.

(#106166) tothjozsi96 válasza Dragon3000 (#106165) üzenetére


tothjozsi96
addikt

Én semmiféle szerződést nem kaptam, tehát így csak tippelgetni tudok. Viszont a szüleim szerződését nekem küldték ki, és ebben tényleg az szerepel hogy január 1-től él. Rohadjanak meg, akkor még rosszabbul is járok így, mert nálunk nincs e-pack, direkt, és akkor még az emelést is bevasalják, szerintem.

Nagyon kíváncsi leszek, fú. De azért nagy királyság hogy a telefonos ügyintéző se mondta ezeket el, december 30-án hívtam az Invitel-t, aki megkötötte. Már 'DIGI NEKEM' a csomag neve a szüleim szerződésének.

Amit én kötöttem CSAK internet csomag, ott még rá is kérdeztem hogy 3900 forint lesz, mondta a hölgy igen. Most akkor így hogy kötöttem hűséget, de csak január 1-től érvényes, így MÉG 1000 forinttal lehúznak? A kiírás szerint 1 vezetékes szolgáltatás esetén 2000ft az emelés, nekem van e-pack és hűség is, tehát akkor csak 1000 forint lenne. Dehát.. ezt el se hiszem.

[ Szerkesztve ]

(#106167) Dragon3000 válasza tothjozsi96 (#106166) üzenetére


Dragon3000
veterán

Tavaly még csak 3 szolgáltatásra lehetett hűséget kötni, így igen számodra a netre az új árak szerint lehetett csak hűséget kötni elvégre az egy, illetve két szolgáltatásra is csak január 1-től van hűség lehetőség, de ez a közleményben is le volt írva, illetve postán is kiküldték még a tájékoztatót (aki csekken fizette előtte, annak biztos, aki epackos volt ott gondolom email értesítés volt erről). Ezek alapján hűség és epack mellett 4900Ft lesz a neted.

(#106168) tothjozsi96 válasza Dragon3000 (#106167) üzenetére


tothjozsi96
addikt

Akkor visszahallgattatom velük a felvételt, mert többször is kérdeztem, és megerősítette a hölgy hogy 3900 forint lesz. Semmiféle értesítést nem kaptam. Amikor a hűséget kötöttem ott se mondta senki sem hogy január 1-től lesz érvényes. Én nem kaptam a szerződésemről se semmit. A DIGI Ügyfélkapuján sem látok semmit hogy most meddig tartana vagy egyáltalán hogy most mi van, azt sem.

[ Szerkesztve ]

(#106169) cof válasza iMaverick (#106164) üzenetére


cof
veterán

Hogy lehetnek nálad ilyen jó árak amikor a 2019-es csomagok megszűntek? Kb. ennyi volt 2 éve is.

Én most 8800 Ft-ot fizetek;

DIGITV 2022 - 3900 Ft

DIGINET 1000 - FTTH 2022 - 8800 Ft

Ha hűséget is kötnék akkor is -1000 Ft, és - 500 Ft epack-ra, azaz 7300 Ft/hó. Szaros 1500 Ft-ért meg nem éri meg hűségezni.

Nálad meg 5999 Ft/hó összesen, szóval ezt nemigazán értem, hogy jön ki. Ez már -3800 Ft-ot jelentene nálam is /hó amiért megéri lehajolni.

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#106170) oszy válasza cof (#106169) üzenetére


oszy
veterán

Mert neked nincs telefon. Nézd vissza nekem mennyi a havidíj és mi van benne.

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#106171) cof válasza oszy (#106170) üzenetére


cof
veterán

Arra is dobnak még pluszban 1000 Ft kedvezményt? Mert máshogy nem jön ki a matek, hogy 6000 Ft legyen a számla /hó.

Nekem úgy rémlik, hogy 2 és több szolgáltatás esetén -1000 Ft, és epack -500 Ft. Szóval 1500 Ft-nál több kedvezmény nem szerezhető, akár van telefon akár nincs.

Ti "beragadtatok" még akkor ezekszerint a 2019-es csomagokba amik önmagukban is olcsóbbak voltak mint a 22-es és abból vonták ki a hűség kedvezményeket, mert akárhogy sakkozom a számokkal sehogy sem lehet lefaragni 6000 Ft/hó-ra.

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#106172) oszy válasza cof (#106171) üzenetére


oszy
veterán

Igen, igazad van. Beléptem és tételesen megnéztem az előfizetésem.
Úgy látszik nekem pont jókor járt le a hűség. TV2019 2850, FTTH 2019 2899, Tel. 250, beltéri smart cam kedv. -200, filmbox kedvezmény -1000, bérleti díj 500, filmbox 1990: 6789.-

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#106173) iMaverick válasza cof (#106169) üzenetére


iMaverick
addikt

Még az emelés előtt bementem a Digi-hez és alárírtam 1 év hűséget úgy, hogy mindhárom szolgáltatást kértem.

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#106174) cof válasza cof (#106169) üzenetére


cof
veterán

DIGINET 1000 - FTTH 2022 - 8800 Ft

DIGINET 1000 - FTTH 2022 - 4900 Ft

Oks, köszi a válaszokat. Akkor ezek szerint azok egész jól jártak akik folyamatosan hűségeztek, még 2022 előtt is.

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#106175) mpo válasza cof (#106174) üzenetére


mpo
veterán

Akkor ezek szerint azok egész jól jártak akik folyamatosan hűségeztek, még 2022 előtt is.
Mivel csak a vidanethez mehetnék vissza kétszer annyiért, ezért a diginél maradok, akkor meg már hűséget kötök mindig, mert eddig mindig volt valamilyen kedvezmény .

Ha érted, akkor már elavult.

(#106176) pjen


pjen
félisten

Digi nekem novenber 20 szerződéssel 6900ft. Tv+net+telo.

(#106177) iMaverick válasza mpo (#106175) üzenetére


iMaverick
addikt

Arra viszont jó volt ez "kitérő", hogy nézem, január 14-gyel lejár az 1 év hűségem... Utána mi van?

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#106178) cof válasza iMaverick (#106177) üzenetére


cof
veterán

Ja, bakker most nézem, hogy nálad ez még a 2022-ben kötött szerződés. Kicsit lemaradtam, hogy már 2023 van. Fura, hogy nem írja egy új oszlopban a 01.14-e utáni árakat.

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#106179) pergabb


pergabb
senior tag

Ma végre bekötötték a digit, 15 napos ígérettel, ami rég lejárt és adtam a szavukra, így decemberben a régit lemondtam.(anyátok, net nélkül a meló érdekes volt)
Kaptam egy dögös huawei modemet, ami 10 perc működés után véglegesen elhalálozott :D szerencsére 1 órán belül vissza jött a srác és kicserélte egy ugyan olyanra, mondjuk nekem bridge állapotban fut, használom a saját routerem.

Kérdés, mailben, vagy hol küldik el a pin kódom? Szerződésszámom van, de kellene még egy szám, vagy pin kód, hogy be tudjak lépni a digis ügyfékapura, így nem fog menni.

Amúgy vicces, hogy egy régi xiaomi tablet wifin röhögve hoz 600 feleletti értékeket mérés során, iphone 13 pro max pedig max 300-ig jut el.
Gép kábelen kifacsarja amit csak lehet:

[ Szerkesztve ]

(#106180) netseft


netseft
aktív tag

Egyre érdekesebbé váló problémám van, amiben segítséget szeretnék kérni. A téma összefoglalót elolvastam, de nem jutottam előrébb. Picit hosszú, de előre is köszönöm annak, aki próbál segíteni.

Felállás: DIGINet 1000 (FTTH) optikai előfizetés, Huawei OptiXstar HG8147X6 típusú ONT. Az ONT bridge módba van állítva, mert egy OpenWRT-t futtató Archer C7 routerrel használom, de a probléma közvetlenül ONT-re csatlakozva is fennáll. Nem NAT-olt IP-t kapok, hanem publikusat.

Probléma: A letöltési sávszélesség jó ideje ~150-250 Mbit/s, a garantáltat sem éri el. Bekötéskor ez ~700-800 Mbit/s volt.

Tesztek:
- Többszöri újraindítás: PC / notebook, router, ONT.
- 3 különböző, hardveres követelményeket bőven teljesítő notebook illetve PC Windows 10-zel.
- Több különböző CAT 5e UTP kábel, Windows-ban adapter státusznál minden esetben Gb-es kapcsolat.
- Nem fut a háttérben semmi, ami a sávszélességet fogná.
- Mérések digi.hu/meres, szelessav.net, speedtest.net és speedtest CLI használatával is.

Mindezek után hibabejelentés, kiszállás, szerelő gépén ~800 Mbit/s ugyanazzal az ONT-vel és kábellel, amikor nálam másik 2 notebookon 300 Mbit/s sem az ittlétekor is. Kipróbálta az én felhasználónév és jelszó párosommal is, tehát nem valamilyen felhasználói korlátozás. A probléma nem oldódott meg, állásfoglalás szerint nálam van hardveres vagy szoftveres gond, a kiszállást majd számlázzák.
Azóta ajánlásra próbáltam MTU értéket állítani a WAN interfészen a routeren, de semmit nem változtatott, így Windows-ban sem látnám értelmét. Az utolsó ötletem jelenleg egy tiszta Windows 10 telepítés, de mivel routerrel is fennáll a gond, erősen kétlem a sikert. Arra gyanakszom, hogy valamilyen konfigurációról van szó, ami a szerelő gépén be volt állítva, az én eszközeimen viszont nincs, más racionális magyarázatot egyelőre nem találtam.

Találkoztatok már hasonló problémával? Mit lenne érdemes még megpróbálnom? Élhető a helyzet bőven, de most már bennem van a "csakazértis".

Eladó termékeim: https://tinyurl.com/sefteles

(#106181) CirrMee válasza netseft (#106180) üzenetére


CirrMee
addikt

Főleg laptopoknál gyenge CPU (4 magnál kevesebb), szoftveres oldalról valamilyen védelmi szoft (tűzfal/víruskergető).

“Az a baj az interneten terjedő idézetekkel, hogy sosem tudhatjuk biztosan, ki írta.” (Petőfi Sándor)

(#106182) qqcqqc válasza netseft (#106180) üzenetére


qqcqqc
őstag

Itt lesz a gond:" egy OpenWRT-t futtató Archer C7 routerrel használom".

(#106183) Gyuri27 válasza netseft (#106180) üzenetére


Gyuri27
félisten

[link]
Step one go to Device manager,
Step two go to network adapters. (Find The one with ethernet in the name)
Step 3 Right click and click on Properties.
Step 4 select advanced and find Energy Efficient Ethernet and turn that option off.
Step 5 find Speed and Duplex and change it from auto negotiation to 1.0 Gbps Full duplex.
Restart your pc.

qqcqqc: az is lehetne, ha a szerelőnek is 200 mega lett volna. De neki ugyanazon a routeren ment rendesen.

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#106184) qqcqqc válasza Gyuri27 (#106183) üzenetére


qqcqqc
őstag

"ugyanazzal az ONT-vel és kábellel", itt nincs router írva.
"Kipróbálta az én felhasználónév és jelszó párosommal is", vagyis rádugta az ONT-ra a saját laptopját, bejelentkezett és mért.
És nem is nagyon tesztelnek a felhasználó eszközén.

És az WRT foruma: [link]

[ Szerkesztve ]

(#106185) Gyuri27 válasza qqcqqc (#106184) üzenetére


Gyuri27
félisten

"de a probléma közvetlenül ONT-re csatlakozva is fennáll" "ugyanazzal az ONT-vel és kábellel"
Kötve hiszem, hogy a router az oka ebben az esetben.

Feltételezem, hogy win telepités előtt nem ez a net volt, nem volt nethez csatlakoztatva.
Mert a 10-11 installkor ált helyesen lövi be a sebességet.

Amit linkeltem első körben arra kellene ránézni.

Vagy valami okos szoftver menedzseli a netet a gépeken.

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#106186) mpo válasza iMaverick (#106177) üzenetére


mpo
veterán

Bemész az ÜFSZ-re és kötsz újra hűséget, akár egy héttel előbb is, mert a kezdődátumot már be tudják állítani, régen meg kellett várni az utolsó napot a régiből.

Ha érted, akkor már elavult.

(#106187) Dragon3000 válasza Gyuri27 (#106185) üzenetére


Dragon3000
veterán

Ha gyenge a gép és még a pppoe kapcsolatot is az építi fel, akkor lehetséges, hogy a szerelő gépével rendben ment, míg a sajáttal nem.

(#106188) sfdrakex válasza netseft (#106180) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Biztonsági szoftvereket használsz? Kikapcsolásukat próbáltad?

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#106189) netseft


netseft
aktív tag

@CirrMee: A processzor egyik gépben sem gyenge. Vírusírtó/tűzfal az egyik gépen csak a gyári Windows-os.

@qqcqqc: Közvetlenül ONT-re csatlakozva is ugyanez a helyzet. Tudom, hogy a saját router ront(hat) a sávszélességen, de korábban a router-en keresztül és közvetlenül is megvolt ~700-800 Mbit/s.

@Gyuri27: Kipróbáltam, sajnos ez sem segített. Nincsen semmilyen extra szoftver egyik gépen sem.

@Dragon3000: Egyik gép sem gyenge.

@sfdrakex: Az egyik tesztgépen csak Windows Defender van. Kikapcsolva ezeket sincs előrelépés.

Köszi mindenkinek!

[ Szerkesztve ]

Eladó termékeim: https://tinyurl.com/sefteles

(#106190) qqcqqc válasza netseft (#106189) üzenetére


qqcqqc
őstag

Tegyél egy próbát úgy, hogy az egyik laposon egy live linux fut, így tesztelheted az esetleges szoftveres problémákat is.

(#106191) Gyuri27 válasza netseft (#106189) üzenetére


Gyuri27
félisten

Ismerősnek nincs kölcsön notija?

Amd - Radeon - Ryzen

(#106192) dolon75 válasza netseft (#106189) üzenetére


dolon75
aktív tag

a szerelő mivel mérte a sebességet? te ugyanazzal mérted ugyanakkor?
a Speedtest.net erősen függhet attol, hogy a másik oldal Magyarországon van, vagy külföldön.

a szellassav.net külföldi savszelet mér.

[ Szerkesztve ]

Pa-kah! Pakah-pakah Pa-kah! Bokata-Bokata Pa-kah! Pakah-pakah

(#106193) Dragon3000 válasza netseft (#106189) üzenetére


Dragon3000
veterán

Ha a szerelőnek ment, akkor nálad lesz valami gond. A géppel kapcsolatban le is írhatnád, hogy milyen cpu van az adott gépekben. Nézted valami letöltéssel is, hogy mennyivel megy? Ezek mellett az egyikre mehetne egy windows tiszta telepítés, ha úgy rendben megy, akkor valami szoftveres változás történt a gépeken, amik miatt nem megy jól ezt akár a tiszta telepítés után minden egyes szoftver telepítése utáni méréssel is megtudhatod, hogy melyik után esik vissza a sebesség.

#106192 dolon75
A digis szerelők általában a digi oldalán mérnek, ami digi budapesti szerveren mér.

(#106194) tothjozsi96 válasza pjen (#106176) üzenetére


tothjozsi96
addikt

Jókor szerződtél! Én nagyon kíváncsi leszek hogy a 3900 forintos csomagra rá merik-e tenni nég az emelést. December 30-án kötöttem újra, a hölgy szerint ennyi lesz a díj, viszont vannak aggályaim. Átszerződött Invitel-es vagyok, beszarok hogyha a 100/8-as internetért be mernek kérni 4900 forintot. Az meg csak hab lesz a tortán hogy 3900-ról volt szó, és mégis rákerül az emelés. Kiköttetem ha ezt bemerik játszani, és vissza hallgattatom a felvételt ha ezt beszívom.

[ Szerkesztve ]

(#106195) viktorhu válasza pergabb (#106179) üzenetére


viktorhu
veterán

Úgy emlékszem, mintha meg kellett volna várni az első számlát, és az alapján tudtam ügyfélkapuhoz hozzáadni az előfizetést (annak a számából kellett valamit beírni).

(#106196) MadMancs válasza pergabb (#106179) üzenetére


MadMancs
veterán

Nem küldik.
Vagy megvárod első számlát és számla sorszámmal regisztrálsz, vagy felhívod ügyfélszolgálat, és beazonosítás után tudsz PIN kódot létrehozni.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#106197) netseft


netseft
aktív tag

@Gyuri27: Vészesetben lett volna, de tuti nem hardveres gond, mivel korábban működött.

@dolon75: Saját ONT, ugyanaz a kábel, digi.hu és többszöri mérés.

@Dragon3000: Intel i5/i7, nem hardveres gond. Letöltések voltak azok, ahol észrevettem.

@qqcqqc: Ez valamiért most nem jutott eszembe, köszi! Ha valaki akarna tesztelni, a Debian Live-ot ajánlom. (Ubuntu-val szemben ebben van rendes kapcsolat kezelés és létrehozható DSL kapcsolat a UI-en keresztül is. Ubuntu-nál parancssorból sem sikerült, felépült ugyan a kapcsolat hiba nélkül, de mégsem volt internet.) Az eredmény: közvetlenül ONT-re kapcsolódva ~700 Mbit/s a letöltés. Routeren keresztül marad ~250 Mbit/s.

Köszi mindenkinek!

Pontosított kérdés: Milyen konfiguráció lehet az Windows illetve OpenWRT szintjén, ami jelentős sebességcsökkenést (~700 helyett ~250 Mbit/s) okozhat ONT-re való csatlakozáskor?

Eladó termékeim: https://tinyurl.com/sefteles

(#106198) Borisz76 válasza netseft (#106197) üzenetére


Borisz76
veterán

A win10-ben a hálózati beállításoknál van egy alaphelyzetbe állítási lehetőség.
Azt még megpróbálhatod.

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#106199) dolon75 válasza netseft (#106197) üzenetére


dolon75
aktív tag

SG :: Windows 10 TCP/IP Tweaks (speedguide.net)
Itt elég sok mindent megmutatnak. Nálam 4-5 beállítást megnézve egyeztek azzal, amit írtak.
Nem módosítottam semmit a hálózati beállításokon szándékosan.

Azt sem javaslom, hogy állítsd át, ha látsz valami eltérést, de kiindulásnak jó lehet.

Pa-kah! Pakah-pakah Pa-kah! Bokata-Bokata Pa-kah! Pakah-pakah

(#106200) iMaverick válasza mpo (#106186) üzenetére


iMaverick
addikt

Köszi! :))

Akkor valahogy a jövő héten becsattogok egy új hűségre...

[ Szerkesztve ]

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  DIGI internet (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.