Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#28555) Sirandrish válasza mikromanus (#28551) üzenetére


Sirandrish
legenda

Azért nem mindegy hogy 1100resit 50-60K HP mellett tartasz vagy 20K mellett..

Illetve így is úgy is más világ..HC-n nincs alkalmad tesztelni..nincs olyan hogy "hm..kéne még egy kis armor mert ez meg az az elit kinyírt"

Itt a karaktert tényleg fel kell építeni..van már néhány óra játék és néhány gear/build összerakása a hátam mögött, de mint látszik én sem voltam mindenre felkészülve..

Senkit sem akarok HC-ra csábítani mert tényleg nem való mindenkinek..főleg olyanoknak akik folyamatosan szenvednek a laggtól vagy a netszakadástól, de az SC és a HC ég és föld..

Itt nincsenek DPS herok...itt nincsenek e-penis huszárok hogy így megyek MPL10en mert olyan kemény vagyok meg hasonlók!

Az előző hsz-edre visszatérve..
Pajzs+armor meg etc...te voltál az armorban az első helyezett...rémlik?
Volt egy barbárod most meg van egy kiherélt vénembered akinek a hp-ja 10-90% között ugrál és ha az adott mob 3babbal többet evett és nagyobbat fingik a kelleténél akkor ottmaradsz..
Emlékszem mikor tőled kértem tanácsot és mindenre csak az armort akartad pakoltatni..
Most meg luzer akinek sok van..
Már látom előre hogy fél év múlva a WW barbárt fogod népszerűsíteni és egy szerencsétlen lúzer lesz aki mást használ... :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.