Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb hardverek  »  Azonnali informatikai kérdések órája (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-05-05 09:36:50

LOGOUT.hu

Az alábbi téma IT szakmai jellegű kérdezz-felelek topik. Megkérünk benneteket, hogy a nem szakmai kérdéseket az Azonnali (fáradt gőzös) kérdések topikjában tegyétek fel.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#62901) ggg666 válasza Kecuhun (#62900) üzenetére


ggg666
őstag

Először a rejtett fájlok között keresd user/application data/ stb

(#62902) Kecuhun válasza ggg666 (#62901) üzenetére


Kecuhun
senior tag

Az appdata/local/temp mappában találtam 3 db torretnfile-t. Vajon a többi 148 hol lehet? :)

u.i: OK. Megtaláltam a többit is. Itt: AppData/Roaming/uTorrent

Köszi a segítséget mindenkinek! :R

[ Szerkesztve ]

(#62903) Thrawn válasza Kecuhun (#62902) üzenetére


Thrawn
félisten

c:\Users\felhasználónév\AppData\Roaming\uTorrent\

[ Szerkesztve ]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#62904) ggg666 válasza Kecuhun (#62902) üzenetére


ggg666
őstag

Használj portable- torrentet, az mindig a saját könyvtárában tárolja.

(#62905) Vakegérke válasza Satyricon (#62898) üzenetére


Vakegérke
veterán

Hú, mondasz valamit... :B

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#62906) #58984960


#58984960
törölt tag

Sziasztok!

Következő a problémám. Hátha már találkoztatok ilyen gonddal. Adott egy Packard Bell Dot SE-130G típusú netbook. Win 7 starter szépen felmegy. Driverek viszont nem működnek. Hivatalos oldalról letöltve a drivereket nem reagálnak semmire. Ami talán hab a tortán, hogy sem SNID sem sorozatszámra nem találja a gépet a hivatalos oldalon.

Tipp, ötlet?

Isu :R

(#62907) Víz Elek


Víz Elek
senior tag

Szerintetek melyiket érné meg jobban megvásárolni?

1 TB-os WD My Book 10.500-ért postával együtt.
Vagy
320GB USB2.0 9500-ért postával együtt.

Samsung S9

(#62908) razorbenke92 válasza Víz Elek (#62907) üzenetére

Én biztos rátenném azt az 1000 forintot, még akkor is, ha nincs rá fél év garancia. (Értsd WD 1TB)

Mások számára a kondi fáradós, nekem farad-os...

(#62909) Víz Elek válasza razorbenke92 (#62908) üzenetére


Víz Elek
senior tag

Én is ezen agyalok, csak mi van, ha feladja a szolgálatot néhány hónapon belül?
Mindegy, most kértem az eladótól sentineles képeket, ha jó adatokat kapok, akkor lecsapok rá..

A másik mellett az szól, hogy garis, plusz nem kell adaptert még dugdosgatni, és nekem az a halálom.. :DDD

Samsung S9

(#62910) stopperos válasza Víz Elek (#62907) üzenetére


stopperos
senior tag

Én azt mondom, hogy 1TB WD My Book. Mert nagyon gyorsan be lehet lakni még azt is.

"What is Linux? I only joined because of the the penguin..." - meanwhile in the linux community. http://9gag.com/gag/arpZGOy

(#62911) Víz Elek válasza stopperos (#62910) üzenetére


Víz Elek
senior tag

Hát jó, lényegében arra fog kelleni, hogy BD25-ös, BD50-es filmeket nézzek a tv-n, szóval nem nagyon használnám hosszabb tárolgatásra. :)

Samsung S9

(#62912) stopperos válasza Víz Elek (#62911) üzenetére


stopperos
senior tag

Nálunk 2 TB-os My Book Live adja már két éve az FTP és a minidlna magját etherneten. Eddig nem csalódtam benne, pedig sok kollégista nyüstöli.

"What is Linux? I only joined because of the the penguin..." - meanwhile in the linux community. http://9gag.com/gag/arpZGOy

(#62913) Víz Elek válasza stopperos (#62912) üzenetére


Víz Elek
senior tag

Meggyőztél!
Köszönöm! :R

Samsung S9

(#62914) Milgram1


Milgram1
aktív tag

Hello,
Prime95-be Blend testbe két hiba volt, ez azt jelenti hogy akkor rossz az egyik ramom?

(#62915) Milgram1 válasza Milgram1 (#62914) üzenetére


Milgram1
aktív tag

Performance Enhance-ot bios-ba Turbo-ról levettem Standardre és most eddig nem volt, lehethogy ez miatt vagy csak valami bug volt és újraindítás miatt?

(#62916) stopperos válasza Milgram1 (#62915) üzenetére


stopperos
senior tag

Ez miatt, az agresszív időzítések nem mindig jók. Ez nem hinném hogy bug lenne, egyszerűen a RAMok nem bírják el.

"What is Linux? I only joined because of the the penguin..." - meanwhile in the linux community. http://9gag.com/gag/arpZGOy

(#62917) seederking


seederking
őstag

Sziasztok

Nem emlékeztek arra a strat játékra amiben fejlődni lehetett a nemzetünkkel és a végén atom bombát lehetett kilőni?A járműveket pl bombázó repcsik stb lehetett fejleszteni.

(#62918) TaylorXIII válasza seederking (#62917) üzenetére


TaylorXIII
őstag

Rise of Nations?

(#62919) draff válasza Vakegérke (#62866) üzenetére


draff
aktív tag

Egy sima Maestro bankkártya nem jó, csakis a PayPal?

(#62920) draff válasza Intel fan11 (#62890) üzenetére


draff
aktív tag

Nekem a Samsungom minden különösebb zokszó nélkül elfogadja az 1 TB-os külső vinyómat.
Pedig az "csak" Toshiba.

[ Szerkesztve ]

(#62921) starpeter


starpeter
senior tag

Sziasztok!

Az a problémám ,hogy szeretnék játszani egy játékkal és játékhoz kér a "Games for Windows Live"-ot és a játéktelepítőjénél ez a hiba üzenet fogad?

Egy netről leszedett GFWL-nél ,pedig ez az üzenet vár.

(#62922) stopperos válasza draff (#62919) üzenetére


stopperos
senior tag

Maestro bankkártyát regisztrálsz a PayPal-nál. De a PayPal kell, mert mindenki azt használja. De hogy mögötte milyen fizetési eszköz van, azt már te döntöd el.

"What is Linux? I only joined because of the the penguin..." - meanwhile in the linux community. http://9gag.com/gag/arpZGOy

(#62923) Piftuka válasza draff (#62919) üzenetére


Piftuka
veterán

Nem kell félni a PayPal használatától. Sőt, tulajdonképpen nagy előnyt jelent, mert a vásárlásaidra garanciát vállalnak.

Ha valamilyen módon a másik fél nem teljesíti a megrendeléseddel kapcsolatos kötelezettségeit, akkor a PayPal vállalja, hogy utánajár, és visszaszerzi a pénzedet.

"Aquila non captat muscas."

(#62924) ggg666 válasza draff (#62919) üzenetére


ggg666
őstag

Az a lényeg, hogy virtuális webkártya is legyen, aztán regisztrálsz a paypalon, és hozzátársítod a virtuális kártyát a paypal számládhoz, így a legjobb megoldás.

(#62925) seederking válasza TaylorXIII (#62918) üzenetére


seederking
őstag

Köszi...

(#62926) genndy válasza starpeter (#62921) üzenetére


genndy
addikt

Próbálj leszedni egy friss Visual C++ -t, és utána telepíteni, a "VC90" szerintem erre utal a hibaüzenetben.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#62927) starpeter válasza genndy (#62926) üzenetére


starpeter
senior tag

Melyik Visul C++-t? Hány bitest?

(#62928) Vakegérke válasza draff (#62919) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nem tudom. Én felvettem a kapcsolatot a hirdető fórumtársunkkal, ő intézett mindent, a csomag hozzám érkezett meg.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#62929) starpeter válasza genndy (#62926) üzenetére


starpeter
senior tag

Ezek a Visual C++-ok vannak fent a gépemen.

(#62930) Chris16


Chris16
csendes tag

Sziasztok! Van egy privát VPN előfizetésem. Az lenne a kérdésem, hogy a VPN-en keresztül folytatott forgalmat a helyi hálózat routerén lehet-e követni? Úgy értem, hogy a meglátogatott weboldalak, keresett kulcsszavak stb...a választ előre is köszönöm!

Chris

(#62931) starpeter válasza starpeter (#62929) üzenetére


starpeter
senior tag

Kérlek segítsetek!

(#62932) n-tek válasza starpeter (#62931) üzenetére


n-tek
aktív tag

Szia.
Egy tipp, nem biztos hogy jó de hátha még nem volt próbálva :
Link
Meg itt is írtak erről hibát és van 3 metódus felsorolva megoldásként és ketten hasznosnak találták.

[ Szerkesztve ]

Escape is Just the Begining

(#62933) kispx válasza starpeter (#62921) üzenetére


kispx
addikt

Frissítések fent vannak?

(#62934) stopperos válasza Chris16 (#62930) üzenetére


stopperos
senior tag

Ha nem a routeren van a kapcsolat végpontja, hanem a számítógépeden, akkor nem lehet követni. Titkosított a forgalom.

"What is Linux? I only joined because of the the penguin..." - meanwhile in the linux community. http://9gag.com/gag/arpZGOy

(#62935) zozzo698


zozzo698
tag

Sziasztok!

Mitől lehet az, hogy a gép amikor kikapcsolja a monitort (alvó üzembe) kikapcsolja a gépet is, és nem lehet bekapcsolni....csak ha széthúzkodom a kábeleket. Ha nem engedem, hogy lealudjon a monitor akkor semmi gondom vele megy leáll, indul....??

Valami tipp??

üdv: zozzo

tel.:0630 942 (79) 13

(#62936) starpeter válasza kispx (#62933) üzenetére


starpeter
senior tag

Sajnos nem tudom telepíteni a frissítéseket.

(#62937) pjen válasza starpeter (#62936) üzenetére


pjen
félisten

Ha tudsz próbálj egy rendszer vissza állítást csinálni,mert valószínűleg egy frissítés nem ment végig azért nem engedi a többit sem.Lehet ha nullárol kezdi a frissítéseket már fel mennek. :)

(#62938) Satyricon


Satyricon
addikt

Srácok

Valaki erre mondjon már valamit :U

(lOo \ (llll) (llll) / oOl)

(#62939) Vakegérke válasza starpeter (#62936) üzenetére


Vakegérke
veterán

Kód: 80072ee2

Kód: 80070308
Vezérlőpult, Programok és szolgáltatások. Keresd meg a .NET bejegyzést, és a javítást válaszd.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#62940) starpeter válasza pjen (#62937) üzenetére


starpeter
senior tag

Hogy kell azt? Elvesznek az adataim?

Vakegérke: Nem ,csak egy hibakód van hanem több és szerintem érdemes lenne nem egyesével keresgetni ,hogy miket csináljak hanem egy egyszerűbb megoldást keresni.

[ Szerkesztve ]

(#62941) Vakegérke válasza starpeter (#62940) üzenetére


Vakegérke
veterán

Én a helyedben először a .NET javítását próbálnám ki. De persze te tudod...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#62942) pjen válasza starpeter (#62940) üzenetére


pjen
félisten

Start menű,rendszer eszközök,rendszer vissza állítás.Az adataid nem vesznek el,de a vissza állítás dátuma után telepített progikat újra kell rakni. :)

(#62943) Vakegérke válasza pjen (#62942) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ennél egyszerűbb megoldás tényleg nincs. :N

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#62944) dui


dui
aktív tag

Valaki nem tudja hogyan tudnék letölteni "flowplayer"-es videót weboldalról?
Erről lenne szó: Link

(#62945) starpeter válasza Vakegérke (#62943) üzenetére


starpeter
senior tag

Ugyan az ,megpróbáltam a .NET javítását ,de még mindig ugyan az...
Rendszer vissza állítást ,meg mai napig tudom vissza tenni ,ami nem válna be ,mert 1 hete lett telepítve a windows 7.

[ Szerkesztve ]

(#62946) pjen válasza starpeter (#62945) üzenetére


pjen
félisten

Teljesen "korrekt" az a rendszer?Nem a telepítővel van valami?

(#62947) starpeter válasza pjen (#62946) üzenetére


starpeter
senior tag

Melyik telepítővel? :) A játék telepítőjére gondolsz?
Egyébként ,ha a windowsra gondolsz az nem lett "korrektűl" telepítve :(. Lehet ,hogy megint újra kéne tennem DE ,úgy telepíteni ,hogy mindent sorrenben. Te ,hogyan szoktál telepíteni windowst? (particó,driverek,frissítések stb.)

[ Szerkesztve ]

(#62948) razorbenke92 válasza starpeter (#62947) üzenetére

A korrektség alatt a legalitásra gondolt szerintem a kolléga.

Mások számára a kondi fáradós, nekem farad-os...

(#62949) Vakegérke válasza starpeter (#62947) üzenetére


Vakegérke
veterán

Feltelepíted a Windows-t, aztán ha van routered, rögtön van NET-ed is. Ha nincs, akkor az alaplap lemezéről telepíted a hálókártya meghajtóját, más nem is kell. Beállítod a kapcsolatot, aztán letöltöd a SlimDrivers nevű progit. Elindítod, ő aztán megkeres minden meghajtót, és csak az engedélyedre vár, hogy telepítse.
A frissítések miatt majd szól a rendszer, nem kell erőltetned a dolgot.

Megjegyzendő a problémád arra utal, hogy "kamionról leesett" telepítő lemezed van. Ha tévedtem, akkor elnézést kérek.

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#62950) pjen válasza starpeter (#62947) üzenetére


pjen
félisten

Én particionálok,gyors formázok,telepítek,felrakom az eszközökhöz adott gyári meghajtókat(alaplapi+vga)Valami ingyenes virusírtó....Autómata frissítések engedélyezése.Nekem így müködik. :)Aztán ha más drivereket teszek.mindegyiknél készítek rendszer vissza állítást,ha nem jön be könnyű eltávolítani.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb hardverek  »  Azonnali informatikai kérdések órája (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.