Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb hardverek  »  Azonnali informatikai kérdések órája (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-05-05 09:36:50

LOGOUT.hu

Az alábbi téma IT szakmai jellegű kérdezz-felelek topik. Megkérünk benneteket, hogy a nem szakmai kérdéseket az Azonnali (fáradt gőzös) kérdések topikjában tegyétek fel.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#42751) Kityeszto válasza sgergi (#42749) üzenetére


Kityeszto
tag

köszönöm a választ és ha van sata 2 es vagy 3 as vinyo azt ha sata 1 es alaplapra kötöm akkor a sata 1 sebességén fog menni vagy fel se fogja ismerni ??

Egyszer egy számítógép megvert sakkban - de aztán alulmaradt kick-boxban

(#42752) sgergi válasza Kityeszto (#42751) üzenetére


sgergi
veterán

Az 1-es sebességén fog menni, visszafelé kompatibilis a dolog.

(#42753) Rivaul válasza agressiv (#42750) üzenetére


Rivaul
addikt

Akkor gép nélkül esélytelen a helyzeted. Ha aktiválsz egy fényképezést stb-t onnan se tudsz átkeveredni valami progiból? Vagy ha küldenek rá bt-n fájlt? Ha nem tudsz bekeveredni addig akkor nincs sok opciód sajna. Bár ha bejutsz az se garancia mint írtam mert lehet eltávozott a digitizer akár csak az alsó csíkban is...

Telósok esetleg tudnak valami olyan trükköt ami nekünk nem jut eszünkbe egy próbát megérhet.

[ Szerkesztve ]

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#42754) agressiv válasza MaxxDamage (#42739) üzenetére


agressiv
addikt

Napnál világosabb, hogy ott valami nem érintkezik és nem adja át a hőt...

Rivaul Kösz a linket (nem találtam meg a topikot), feldobtam oda is a kérdést.

Hát még a borz.....

(#42755) Kityeszto válasza sgergi (#42752) üzenetére


Kityeszto
tag

köszönöm szépen mostmár ezt is tudom a visszafele verziot azt tudom csak ezekkel volt probléma :)

Egyszer egy számítógép megvert sakkban - de aztán alulmaradt kick-boxban

(#42756) sarasota123


sarasota123
aktív tag

sziasztok, tud valaki esetleg olyan számtech boltot mondani ahol lehet fizetni paypal-al? lehetőleg magyart, köszi :R

He scales the mountain because he's not afraid of it. He slays the dragon because he's not afraid of him. And he walks through hellfire because Broomhilda's worth it.

(#42757) Satyricon


Satyricon
addikt

Sziasztok

Wifi routerrel kapcs.ba lenne kérdésem: Adott egy 5mb-es T-online-os net. madzagon jön a net, egy normál D-Link-es modemre. Ezt a modemet ki szeretném iktatni, mert nővéremék modeme most adta meg magát. A kérdésem az lenne, hogy elég a T-s nethez egy sima wifi router magába, vagy kell hozzá modem is? Azért szeretnék wifi routert venni, hogy telóról is tudjak netezni, ne csak gépről. Viszont olyan wifi router kellene nekem, aminek nagy a jelerőssége(lehet hülyésget beszélek most, de baromira nem értek hozzá) A Padlásszobába van a gépem, és szeretném, ha az alsó szinten is lehetne telóval wifizni. Tudnátok ebben segíteni? :F

(lOo \ (llll) (llll) / oOl)

(#42758) BénaNyurga válasza BénaNyurga (#42748) üzenetére


BénaNyurga
aktív tag

Erre senki :B ?

[ Szerkesztve ]

(#42759) Kommy válasza Satyricon (#42757) üzenetére


Kommy
veterán

Modem kell.

(#42760) lyzzard válasza MaxxDamage (#42739) üzenetére


lyzzard
aktív tag

azon gondolkozok, hogy ha a fémsapka megmoccant, akkor lehet, hogy a fémsapka alól a hőelvezető kenés is elment, ezért újra kellene pasztázni.

A sapka alatt tudjuk, mit találunk, sima coppermine P3 procimagot, vagyis a sapkát leszedheted és visszarakhatod, valamilyen anyaggal rögzíted, és nézd meg, hogy utána hogy működik.

(#42761) lyzzard válasza Satyricon (#42757) üzenetére


lyzzard
aktív tag

elvileg erre valók a Wifi Repeaterek, ez nem jöhet számításba?

(#42762) agressiv válasza BénaNyurga (#42758) üzenetére


agressiv
addikt

Házhűtőnek Swif2...

Hát még a borz.....

(#42763) Rivaul válasza BénaNyurga (#42758) üzenetére


Rivaul
addikt

Én a Cooler Master hűtőket szeretem, már sok méretbe volt a gépeimbe de mindig hálásan tették a dolguk. Átlag 19dba a hangjuk ami nem rossz elég magas 40-60cfm légszállításhoz képest. Persze ha többet költesz rá van ledes drágább változatuk is ami 13 dba-t is tud s max 90cfm ig lehet hajtani. Nálam még törött lapátokkal is ment 1 közel 5 év után.

luimapeiz
Most látom csak a kérdésed. Esetleg ha lyzzard gondolatmenetét követem akkor hanyagolhatod is a burkot s hővezető tapasszal esetleg érzéssel felhelyezve, pasztával rögzítheted a procihoz a hűtőt. Úgy mit reagál. Nem mindig voltak burkok a procikon csak könnyű lesarkazni őket...

[ Szerkesztve ]

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#42764) Lompos48 válasza lyzzard (#42761) üzenetére


Lompos48
nagyúr

@Satyricon is

A WiFi repeater a wifit ismétli. A modem az ADSLból csinál Ethernet kompatibilis jelet. Megkerülhetetlen.

[ Szerkesztve ]

(#42765) Satyricon válasza lyzzard (#42761) üzenetére


Satyricon
addikt

Ezt a wifi routeren felül kell még megvenni?

Szerk.:

Köszi srácok! Akkor végülis mindegy, milyen modemet veszek? pl a legolcsóbb, olyan 4-5k-s megoldás is jó a célnak? :F Ezt a jelerősítős dolgot, ha a wifi routertől külön kell megvenni, egyelőre hanyagolnám. Először legyen routerem...

Szerk2.: Ok, értem, a modemet nem adok oda nővéreméknek! :N

[ Szerkesztve ]

(lOo \ (llll) (llll) / oOl)

(#42766) Rivaul válasza Satyricon (#42765) üzenetére


Rivaul
addikt

Egyszerűen fogalmazva. Mindenképp kell modemet használnod. Utána tudod csak kötni a wifi-s routert. Modem nélkül nem lesz neted így nincs mit wifin megosztani. 5k-s modem elég lesz 5 megás nethez még sok is. Viszont ha veszel egy normálisabb árú routert az meg jó lesz a padláshoz is.

[ Szerkesztve ]

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#42767) Lompos48 válasza Satyricon (#42765) üzenetére


Lompos48
nagyúr

Létezik integrált modem+router. Részleteket nem tudok. Megkérdezheted a szolgáltatót. Láttam olyan Digi hálózathoz adott kütyüt, ami mindkét funkciót tudja. Típust esetleg napokon belül tudnék mondani.

(#42768) agressiv válasza Satyricon (#42765) üzenetére


agressiv
addikt

Most is modem dolgozik, nyílván kell a DSL-hez, hogy utána mit kötsz az már mindegy, esetedben lehet wifi router, de a modem nélkül nem lesz net. Miért is akarod kiiktatni? Nem egészen tiszta a dolog...

Lompos48

Azok a tákolmányok nagy ívben elkerülendők, túl sok az úgy egy dobozba, fűtenek, mint a barom, a té is ilyeneket osztogat és állandóan gond van velük..

[ Szerkesztve ]

Hát még a borz.....

(#42769) Satyricon válasza Lompos48 (#42767) üzenetére


Satyricon
addikt

Köszi, annyira nem sürgős a dolog :N A T-s szolgáltató sajna nem arról híres, hogy korrekt áron adja a cuccait...

Szerk.: OK OK értem, 1ből is értettem, hogy kell a modem hozzá! :B

Azért akartam kiiktatni, mert nővéreméknek most halt meg a modem. És mivel én olyan jószívű srác vagyok, nekik adtam volna az enyémet! Ha már úgy is routert akarok venni.

És modemet mindegy milyet vesz az ember? Ugyanolyan modemük van tesóméknak is, mint nekem, sima D-Link. Csak az övék 3-ledes, az enyém 4. Ezt se értem... Na mindegy, nem is ez a lényeg :N Szóval modembe is mindegy, milyet vesz az ember?

[ Szerkesztve ]

(lOo \ (llll) (llll) / oOl)

(#42770) lyzzard válasza Satyricon (#42765) üzenetére


lyzzard
aktív tag

igazából olyan router is jó, ami tud repeater funkciót. ilyet MÉG nem csináltam, enek utána kellene guglizni, de a vannak a témában okos írások. Keresőkifejezések a wifi repeater, meg range extender. Olcsóbban találsz egyértelműen olyan routert, ami tud repeater funkciót, és igen, a wifi routeren felül kell megvenni, talán az lenne a legjobb, ha a plafon közelébe rögzítenéd :D

Vagy biztos van még valaki okos, aki többet tud erről

Ellenben ha a dd-wrt-s router mellett döntesz, arról komoly lista van, hogy mely routerek támogatottak.

[ Szerkesztve ]

(#42771) Lompos48 válasza Lompos48 (#42767) üzenetére


Lompos48
nagyúr

Három éve gond nélkül teszi a dolgát (anyósom házában), langyosan. :) Hátán cipeli a telefont és kábeltévét is.

[ Szerkesztve ]

(#42772) Rivaul válasza Satyricon (#42769) üzenetére


Rivaul
addikt

Szerk.: OK OK értem, 1ből is értettem, hogy kell a modem hozzá! :B

Néha túlteng bennünk a segítőkészség :DDD

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#42773) Satyricon válasza Rivaul (#42772) üzenetére


Satyricon
addikt

agressiv-nek írtam, mert előtte kb 4-en már írtátok :DDD De igen, inkább több ember tollából(billentyűzetéből), mint egybőlse... :DDD

Köszönöm mégegyszer mindenkinek! :R

(lOo \ (llll) (llll) / oOl)

(#42774) MaxxDamage válasza agressiv (#42754) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Igen ez világos , és hiába pörög 6k rpm-es venti... nem megoldás rá. lentebb megmondták amit tenni kell ! :K :R

lyzzard : Köszönöm, erre énis gondoltam és ezt fogom tenni ! (paszta a lapka alá majd ugy rá a lapka így ha melegszik is (szokásos) akkor a lapka közti paszta felmelegszik és hozzátapasztja - elvileg) hütőbordához is hozzátapadt és így jött le ! :K

Rivaul : Köszönöm, de a lapkát mindenképp rárakom, mert jó védelem rá :)

Köszönöm minden kedves segítő / témához szoló embernek az idejét ! :R

Mivel táp témát nem nagyon vágom így elküldöm peto.istvan kollégának, mert ő tápra szakosodott így ő vágja a témát , meg kis repair vár rá.... (+FDD csati amit így "vettem" (levágva vezeték darabok meg logó állapotba..) - tudni nem tudtam róla míg meg nem jött :) )

Meg VGA tápcsati repair (2db molex 3tüskés 1-ik tüske benyomódott így azis cserére szorul...) - ez okozta a VGA Twin Turbo zárlatát...)

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#42775) Rivaul válasza MaxxDamage (#42774) üzenetére


Rivaul
addikt

Rendben. Te döntésed viszont akkor arra nagyon figyelj hogy a lapka alá ne ezüstpasztát tegyél s ne is túl sokat mert a lapka miatt +csúszás s kenődésveszély áll fent. Mivel nem stabil a támaszték a hűtő felhelyezésekor könnyen olyan helyre is jut paszta ahova nem kéne. Sok sikert.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#42776) MaxxDamage válasza Rivaul (#42775) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Fehér pasztám van Singapore-i boltba vettem :) - (ZP HEATSINK COMPOUNDS)
Megoldom és Köszi ! :R

Satyricon : Köszönöm az ajánlást, még annyira nem ismerek, de komminikatív és jófej ! :R

L

[ Szerkesztve ]

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#42777) Satyricon válasza MaxxDamage (#42774) üzenetére


Satyricon
addikt

Nagyon jó ötlet! Pető Pisti-t ajánlottam volna én is, Nagyon végja a témát! Az én Asus tápomat is ő javította meg, még aznap, mikor vittem neki! :DDD Ráadásul nagyon jófej gyerek! :DDD

(lOo \ (llll) (llll) / oOl)

(#42778) lyzzard válasza Rivaul (#42775) üzenetére


lyzzard
aktív tag

anyám, kapni még ezüstpasztát? én pár éve kaptam apámtól egy doboznyi kencét, amit erősítődiódákhoz használt (mint műszerész), nekem eddig az is bevált :D

(#42779) Rivaul válasza lyzzard (#42778) üzenetére


Rivaul
addikt

Sokszor előkerül még a fiókból. Asszem nekem is van pár tubus, én szeretem de másnak nem ajánlom :D Jobb szólni mielőtt jön a köv kérdés hogy újrapasztáztam a procim de valamiért nem ad életjelet a gép mit tegyek? :U

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#42780) lyzzard válasza lyzzard (#42778) üzenetére


lyzzard
aktív tag

*elnézést, tranzisztorok, na :D

@Rivaul: na igen, bár ha az ember nem két kézzel nyomja, akkor a mai procikat nehezebben vágja haza, mint a régi felületszerelt kerámia/plasztik AMD-ket, celeron/p3-akat :D

[ Szerkesztve ]

(#42781) BénaNyurga válasza agressiv (#42762) üzenetére


BénaNyurga
aktív tag

van swif2m de az hangos az ismimnek ajánlottam neki a noctua nf-s12t pénz nem számit azt mondta xD

(#42782) ggg666 válasza BénaNyurga (#42748) üzenetére


ggg666
őstag

Hali Nekem ilyenek vannak a gépben és nagyon jól teszik a dolgukat 10 xNOCTUA NF-B9 1600RPM +4xNOCTUA NF-P12 1300RPM (neked ez kell ugyebár)

2 darab adapter vagy mi van hozzá amivel 2 fokozatban lehet beállítani.

5 év garancia

Size 120x120x25 mm
Bearing SSO-Bearing
Blade Geometry Nine Blade Design with VCN
Rotational Speed (+/- 10%) 1300 RPM
Rotational Speed with L.N.A. (+/- 10%) 1100 RPM
Rotational Speed with U.L.N.A. (+/- 10%) 900 RPM
Airflow 92,3 m³/h
Airflow with L.N.A. 78,5 m³/h
Airflow with U.L.N.A. 63,4 m³/h
Acoustical Noise 19,8 dB(A)
Acoustical Noise with L.N.A. 16,9 dB(A)
Acoustical Noise with U.L.N.A. 12,6 dB(A)
Static Pressure 1,68 mm H2O
Static Pressure with L.N.A. 1,43 mm H2O
Static Pressure with U.L.N.A. 1,21 mm H2O
Input Power 1,08 W
Input Current 0,09 A
Voltage Range 12 V
MTBF > 150.000 h
Scope of Delivery

Ultra-Low-Noise Adaptor (U.L.N.A.)
Low-Noise Adaptor (L.N.A.)
4 Vibration Compensators
3:4-Pin Adaptor
4 Fan Screws

(#42783) Predator2


Predator2
addikt

Akinek gond van a ph-val (vagy gond volt) ebből mindent érteni fog:

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#42784) draff válasza moha21 (#42674) üzenetére


draff
aktív tag

Nagyon köszi a külföldiül írt hivatkozást. Megnéztem oszt annyi. Nekem kínai ...
4 GB- felett én eddig még csak winchestert használtam. (pl 1 TB-osat)
Lehet, hogy teljes mértékben igazad van azzal az NTFS-sel, de az bizony sajna néha érzékenyebb a mindenféle külső "csodákra".
Találkoztam már pendrive-nál olyan átfomálódott fájlrendszerrel, ami NTFS-ből lett hirtelen valami RAW-vá, s akkor aztán jön az őrjöngés meg a kuka.

[ Szerkesztve ]

(#42785) ggg666 válasza draff (#42784) üzenetére


ggg666
őstag

Hát ha raw-os lesz az nem kuka, attól még simán mindent egyszerűen le lehet róla menteni.

(#42786) draff válasza MaxxDamage (#42697) üzenetére


draff
aktív tag

Vegyél inkább újat!
Lehet kapni videokaris ventiket a IX. kerület Ernő vagy Márton utcában, az ott található LED szaküzletben.
Éppen a multkoriban néztem, kétféle is van.

(#42787) draff válasza ggg666 (#42785) üzenetére


draff
aktív tag

Egyáltalán nem kuka (az csak a tök laikusoknál működik),
ámde szó szerint egy türelemjáték "visszahozni a sírból".
Én a multkoriban egy 4 GB-os Maxell-t hoztam vissza, ám eléggé macerás művelet az ilyeneket újra a helyére tenni.

(#42788) Outlander válasza draff (#42784) üzenetére


Outlander
őstag

Gondolom ha fel kell másolnod egy dvd-t a pendrive-ra, akkor sajátgépen kettévágod, majd két db-ban másolod fel, mert az jó.... :U

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#42789) McDog


McDog
aktív tag

Sziasztok!

A Google naptárában hogyan lehet beállítani, hogy alapértelmezettként ne akarjon fél órával előtte értesíteni?

Válaszotok előre is köszönöm.

(#42790) Sub-ZeRo válasza McDog (#42789) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Naptár - beállítások - naptárak - értesítések... :U

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#42791) leslieke válasza Predator2 (#42783) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Kösz, akkor emiatt nem értem el tegnap egész nap.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#42792) draff válasza Outlander (#42788) üzenetére


draff
aktív tag

Rosszul gondolod!

Én nemigen gyűjtök DVD-ket, tehát ezért fel sem másolom sehová.
Ha meg annyira mégis kell, inkább egyből DVD-re másolom ...

(#42793) agressiv válasza draff (#42787) üzenetére


agressiv
addikt

Csak mert neked sikerült, nem biztos, hogy mindegyiknek ugyanaz a gondja.... :W

Hát még a borz.....

(#42794) tajati válasza Rivaul (#42660) üzenetére


tajati
aktív tag

Megoldottam a problémát.. Virus volt de az avg nem akarta jelezni

köszi a segítséget

(#42795) Rivaul válasza tajati (#42794) üzenetére


Rivaul
addikt

Lényeg hogy sikerült. Avg, nod stb-kbe nem bízok. Tudom vannak fanatikus hívei de én mindig csak takaríthattam utánuk. :K

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#42796) agressiv válasza BénaNyurga (#42781) üzenetére


agressiv
addikt

Swif2 hangos???

Hát még a borz.....

(#42797) moha21 válasza draff (#42784) üzenetére


moha21
addikt

"Nagyon köszi a külföldiül írt hivatkozást. Megnéztem oszt annyi. Nekem kínai ..."

Az informatika alapnyelve angol.

"4 GB- felett én eddig még csak winchestert használtam. (pl 1 TB-osat)"

És ez akkor jelent valamit?

"Lehet, hogy teljes mértékben igazad van azzal az NTFS-sel"

Nem lehet, hanem biztos.

"NTFS-sel, de az bizony sajna néha érzékenyebb a mindenféle külső "csodákra"."

FAT32 sokkal bizonytalanabb.

"Találkoztam már pendrive-nál olyan átfomálódott fájlrendszerrel, ami NTFS-ből lett hirtelen valami RAW-vá, s akkor aztán jön az őrjöngés meg a kuka."

Én is, de FAT-al mégtöbb hiba fordul elő.

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#42798) draff válasza moha21 (#42797) üzenetére


draff
aktív tag

Tudom nagyon jó.
A technikai szakszavakat még úgy-ahogy megértem, ám egy komplett weboldal lefordítgatásával és/vagy értelmezésével nem foglalkozom érdemben.

"FAT32 sokkal bizonytalanabb."
- ez is lehetséges.
Bár nem teljesen ide kompatibilis téma, de
amíg a Windows XP 32 bites NTFS rendszert mindenféle, a netről beszívható vírusok tudják /és ha nincs ellene vírusvédelem, akkor elég alaposan/ megtámadni,
addig a WIN'98 32 bites de FAT32 allokációs táblára írt rendszerre nézve - az szinte támadás-mentes.
Lehet hogy már túl régi ahhoz, hogy a mindenféle vírusgyártó aljadékok még mindig erre specializálódjanak?
Nem tudom ...

Sima FAT-ot meg már - szerintem - nem használ itt senki.
Esetleg tán egyes mobiltelók vagy LCD-s navigátorok, vagy némely digitális fényképezőgépek ... ám ebben tényleg nem vagyok otthon

(#42799) MaxxDamage válasza draff (#42786) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Köszönöm !
A baj csak az, hogy BP-től több mint 200km -re lakom :)
Mint említettem, még szerencse, hogy megvan az eredeti (complete) hütő a kártyára :K
(de sajnálom a Twin Turbo-t.... :( )

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#42800) MaxxDamage válasza lyzzard (#42760) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Nos teljesen megtisztítottam (ennél jobban nem lehet) 100% tisztító alkohol segédletével (spray)
A kérdésem az lenne, hogy a lapka tartó-sín az megtartja ha a CPU magra nyomok pasztát és úgy ráhelyezem a lapkát ? (ugye meleg hatására ráfog "tapadni" - elvileg) , vagy a lapka tartó körvonalára kell nyomni valamit, hogy tapadjon?

Előre köszönöm a helpet ! :R

Kép.:

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb hardverek  »  Azonnali informatikai kérdések órája (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.