Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Milyen asztali médialejátszót? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-03-19 12:57:36

LOGOUT.hu

Tisztelt topiclakók! Tudomásunkra jutott, hogy néhány fórumozó anyagi érdek(eltség)ei szerint tesz hozzászólásokat a topicban. Nyomatékosan kérem őket, hogy e tevékenységüket azonnal és végérvényesen hagyják abba, mert ahogy eddig, úgy ez után is független, érdekektől nem vezérelt és szakszerű hozzászólásokat szeretnénk látni a topicban, hiszen ez szolgálja a közösséget.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11746) Toobee válasza Patice (#11742) üzenetére


Toobee
veterán

Én is Dune-ről zenélek. Szerintem a mai világban, ahol ilyen az anyagi helyzet, teljesen reális igény. Nálam is szempont volt. Nincs mindenkinek pénze média lejátszóra, illetve CD, vagy komolyabb (szintén) média lejátszóra, ami zenére lett kihegyezve. /Egy ilyennel kiegyeznék :D / Most ott tartok, hogy 70% zene, 20% film, amiből fele koncert felvétel. Szerintem egész emberei hangokat lehet előcsalogatni belőle, főleg, ha más készülékre bízod a dekódolást. Ha nem játszaná a 192/24-et, akkor meg se vettem volna. Igaz nincs túl sok ilyen zeném, meg a CD felbontás is igen jól tud szólni. De nem akartam magam megfosztani a lehetőségtől.

https://barbieripnk.hu/

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Milyen asztali médialejátszót? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.