Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5481) Synthwave válasza Psych0 (#5479) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Úgy-úgy. ;]

:P

:))

Denpa Onna to Seishun Otoko: borító alapján nem tűnik feltétlenül rossznak. :) Megvárom, míg vége, aztán jön is egyben lefelé. ^__^

Most megint végeztem 3 sorozattal (hiába, sokáig tartott a Star Trek: TNG, na :) ).

Hyakka Ryouran Samurai Girls - hát, vegyes. Amikor kezdődött, azt hittem jobb lesz. Mondjuk nem volt olyan rossz így se, tekintve, hogy töméntelen fanservice van benne, és Kugimiya Rie <3 adja a kis lapos <3 Yukimura-chan hangját. :D Mondjuk kétségtelen, hogy többet is ki lehetett volna hozni a sorozatból. Az elején bíztam benne, hogy Muneakira hentes lesz, de aztán mégse lett az... Végülis á fánszervíz és Rie-kisasszony miatt érdemes megnézni. Mikor jön már az 1080p BD-rip?

Ichigo 100 % - ez NAGYON KIRÁLY. Igaz, hogy a főhösünk itt is egy töketlen, szerencsétlen NYOMORULT, de ettől függetlenül nagyon adja a sorozat. A rajzstílus külön a szívem csücske, tekintve, hogy Kawashita Mizuki az elkövető, akinek a Hatsukoi Limited rendkívül egyedi és (nekem) baromira bejövős design-ját köszönhetjük. Amúgy egy gyakran fetrengős ecchi-hárem-comedy-kicsit drámáról van szó. Nagy bánatom a második évad hiánya. Nálam előkelő helyen van mindenképpen.
Egy 1080p (de még egy 720p-s) BD-rip-nek baromira örülnék, de sajnos nem valószínű, hogy ezirányú igényeim kielégítést nyernek. :'(

Onii-chan no Koto Zenzen Suki Janain dakara ne!! - totális királyság, truly EPIC. Egy ilyen húgocska kellene nekem is. :B :D Az elején nem voltam túlságosan kibékülve az anatómiával, de aztán megszoktam. Ez egy igazi tirpákság. :D Műfaját tekintve loli-ecchi (nálam már itt nyerő :D) -slapstick-harem-comedy/parody, erőteljes szexuális töltettel. Nem beszélve arról, hogy Nao hangját Kitamura Eri kölcsönzi, aki a KnJ-ben adta Kokonoe Rin hangját. Naaagy pirospont, egyszerűen imádom. Lehet, az ő hangja miatt volt az OP-k és ED-k alatt egy "kis KnJ-feelingem".
A 7. epizód külön figyelmet érdemel. A megváltoztatott OP és ED-en kívül rengeteg benne az easter egg; Kodomo no Jikan (!), Yosuga no Sora (ez is ! :) ), Kiss x Sis, Chu-bra!!, Princess Lover!. A legtöbbet a Kodomo no Jikan: Kodomo no Natsu Jikan DVD-jének borítója szerepel, szóval ez az epizód különösen kedves számomra. :B A kérdés, hogy mikor kaparintom meg végre a cenzúramentes 1080p-s BD-rip-et...

SPOILER SPOILER SPOILER

Egyedül az volt frissen hullott hó lelkecskémnek totálisan dezintegráló élmény, hogy még az utolsó epizódban sem történt semmi Nao és Shūsuke között. Mééééééé'? :U :W

SPOILER VÉGE SPOILER VÉGE SPOILER VÉGE

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.