Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5039) bozont válasza Móci (#5038) üzenetére


bozont
veterán

Van egy pár ami érdekesnek tűnik, de a legjobban vártak:
Mardock Scramble (végre valami cyberpunk téma, már rég láttam valami jó darabot a témában, remélem ne mlesz csalódás),
Toaru Majutsu no Index II (ez szerintem egyértelmű :D , bár még a Railgunt is pótolnom kell),
Yozakura Quartet: Hoshi no Umi (ebben visszatérnek az alapokhoz és egy az egyben a mangát dolgozzák fel, nekem mondjuk nagyon tetszett az előző sorozat is),
Kaibutsu Oujo OVA (sajnos csak egy ova de a sorozat nagyon tetszett, én azért még bizakodom egy második évadban :C ),
Otome Youkai Zakuro (rókafülű youkai lányok, eh megvettek :DD és még sztori is jó lehet akár),
Air Gear: Kuro no Hane to Nemuri no Mori - Break on the Sky (sajnos nem a folytatás, de nagyon kíváncsi vagyok erre is),
Hyakka Ryouran: Samurai Girls (pont most zúzom az Ikkitousen utolsó két évadját, kicsit lemaradásban vagyok vele, ha ehhez hasonló lesz akkor már nyert ügye van nálam)
Onigamiden

De ami még jó lehet és belenézek majd: Iron man, Hakuouki: Hekketsu-roku, Shinrei Tantei Yakumo, Star Driver Kagayaki no Takuto, Mazinkaizer SKL

mod.: Amúgy a King of Thorn animeról tudni már valamit mikor jön a DVD, netán BR változat? Az itthoni vetítésről sajnos lemaradtam, pedig nagyin kíváncsi vagyok milyen lehet.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.