Hirdetés

2024. május 18., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-18 09:42:28

LOGOUT.hu

Utoljára frissítve: 2024.03.06.
Légy szíves olvasd el mielőtt kérdezel!
Az összefoglalóban sok helyen a fórumtársak hozzászólásai vannak belinkelve, vagy az ő információik alapján írtam meg, tisztáztam le az adott információt. Ezúton is köszönöm mindenkinek a segítséget! :)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#60811) dave0825


dave0825
őstag

Üdv.

Elég régen jártam itt, nem nagyon használtam mostanában a boxot, de most kedvet kaptam, hogy újrarakjam a rendszert, mert az SMB megosztás valahogy nem működött egyik napról a másikra (erről írtam régebben), és nem is lett megoldás. Azóta lett új laptop, új Windows 10, úgyhogy meg akarnám csinálni a boxot (X96, S905X-es a gép (2/16GB)).

LE volt rajt, és láttam, hogy az már nincs fejlesztve, gondoltam, fölrakom a CE-t.
Kártya formázva lett teljesen (mindegyik partíció törölve), ráraktam a CE-t a LibreElec USB-SD Creator-ral (a Win32DiskImager-rel nem lett jó a partíció, csak DiskInternals Linux Reader programmal láttam a tartalmát, Windows-zal nem), a "gxbb_p200_2G_100M" nevű device tree fájlt átneveztem dtb.img-re, gyökérkönyvtárba beraktam.
Box-ba beraktam a kártyát, reset gombot nyomtam, táp be, vártam, hogy jöjjön a CE logo, de semmi, vártam 1 percet is. Kártyát kivettem, Android elindult, 6.0.1 van rajt (vagy 6.0.2, nem emlékszem), és úgy olvastam, hogy 6 vagy régebbi Androidon nem megy. Ez azóta is így van, vagy van rá megoldás? Esetleg érjem be a megszokott LE-vel?

[ Szerkesztve ]

Huawei P30 // Suzuki DL650XT '15 <-- Kawasaki Z750 '07 <-- Aprilia RS 125 '99

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.