Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-01 20:29:55

LOGOUT.hu

Az AliExpress használatával kapcsolatos információk.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#51201) V/ válasza kali8n (#51199) üzenetére


V/
Topikgazda

Nem biztos, mert egyrészt nem tudni hogy konkrétan mivel küldték volna, de a BE végű eddig nem tartozott 3. országból érkező küldemények közé, tehát nem vonták vámeljárás alá. Nem emlékszem olyanra hogy bárki is jelezte volna az ellenkezőjét.

(#51202) kali8n válasza V/ (#51201) üzenetére


kali8n
tag

Tényleg? Az jó lenne.
Pedig pont tegnap jött egy UH...BE-s csomagom, és a feladónál ott volt, hogy 4PX Hong Kong.

(#51203) V/ válasza kali8n (#51202) üzenetére


V/
Topikgazda

Piros vagy kék regisztrált küldemény címke volt rajta?

(#51204) Jester01 válasza kali8n (#51199) üzenetére


Jester01
veterán

Kivéve ha Registered Air mail szállítást kért, ugye.

Jester

(#51205) kali8n válasza V/ (#51203) üzenetére


kali8n
tag

Nem, sima Cainiao Super Economy volt.

Jester01: más nem is választható, csak China Post Registered Air Mail. De ettől még simán jöhet vonattal (főleg, ha akksi), és az nem az eladó sara.

[ Szerkesztve ]

(#51206) V/ válasza Jester01 (#51204) üzenetére


V/
Topikgazda

Olyan nincs már hogy air mail valójában, csak regisztrált levél, az hogy nem módosította az AliExpress az elnevezést vagy 5 éve az megint egy másik dolog.

(#51207) V/ válasza kali8n (#51205) üzenetére


V/
Topikgazda

Semmi nem volt küldeményre ráragasztva a magyar posta által? Mert az UH...BE-re szoktak tenni, de lehet most megváltozott, már azt sem fogják.

[ Szerkesztve ]

(#51208) Nwis86


Nwis86
aktív tag

Sziasztok
vagy 10 éve rendelek Kínából de így még nem jártam, van 1 csomagom ami 3 hónapja pihen a kicserélőbe, igazából már el is felejtettem a napokba jutott eszembe, nem fontos és nem is drága 2$ nem gond ha nem kapom meg, de kíváncsi lennék hogy mi történt vele, vagy lehet kamu az egész és fel se adták és más számot látok, van ilyen?
Írtam az eladónak a héten és azt válaszolták hogy ők látják hogy már az országban van a csomag, várjak tovább vele :D Az is érdekes hogy a posta nyomkövetésébe semmi előtörténet nincs csak kapásból a kicserélő, de ha külföldi nyomkövető oldalakon nézem akkor látom hogy mozgott a csomag. Na meg most attól félek hogy majd 4hónap után megtalálják és rárakják a +400ft-ot és áfát... Valakinek van ötlete mi történhetett ezzel a csomaggal, várjak rá vagy felejtsem el?
UJ844569486CN

(#51209) kali8n válasza V/ (#51207) üzenetére


kali8n
tag

Semmi. Sima Cainiao Super Economy, UH...BE tracking számmal, 4PX Hong Kong feladóval. 65 nap alatt ért ide. Sajnos már kidobtam, így nem tudom lefotózni.

[ Szerkesztve ]

(#51210) cof válasza V/ (#51207) üzenetére


cof
veterán

U-ra? Nekem soha nem volt rajta még, nem is csoda hisz Unregistered.

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#51211) =Mentor= válasza Nwis86 (#51208) üzenetére


=Mentor=
őstag

Egyszerűen nem veszed át a csomagot akkor, mit tudnak csinálni? :)

(#51212) V/ válasza cof (#51210) üzenetére


V/
Topikgazda

Nem belga csomag amit könyvelnek?

(#51213) V/ válasza Nwis86 (#51208) üzenetére


V/
Topikgazda

Ez van írva a nyomkövetéshez: 11 Már 2021 10:46 A bejövő küldemény átvétele a kicserélőben Nemzetközi Posta Kicserélő Központ Sok reményt nem fűznék hozzá, azt meg biztos nem hogy erre fizetned kellene bármit is. Ezt tekintheted elveszettnek.

(#51214) veze


veze
őstag

Az jelent valamit ha a posta kicserélóbe hol piros hol kék cimként ragasztanak(nemzetközo küldemén vagy ilyesmi felirattal) Eddig azt gondoltam hogy attol függ éppen milyen színű van kéznél :D
van ennek más jeléentősége is ? igy utolag belegondolva mintha az LTxxxNL -es csomagokon kék lett volna mindig az RV v. RexxxxCN meg piros

(#51215) Nwis86 válasza V/ (#51213) üzenetére


Nwis86
aktív tag

Igen ennyit látok én is, hát akkor erről ennyit, az új fizetési szabályzatot még nem látom át teljesen azért tartottam tőle, de akkor ezzel se kell foglalkoznom... Még szerencse hogy nem fontos csomag volt...

(#51216) V/ válasza veze (#51214) üzenetére


V/
Topikgazda

EU-s kék, harmadik ország piros

(#51217) fairi válasza V/ (#51190) üzenetére


fairi
addikt

Nyár vége óta jól helyreállt, tucat légipostás kínai küldemény futott 15-18 napot. Összes kínai postás küldeményen megérkezett kezembe 40 napon belül.
Kivéve amelyek vonatosak voltak, azok tendáltak a 60 nap felé.
Héten kaptam több kínai postás csomagot ami május utolsó hetében rendeltem. Igen nagyon felpörgött.
Amikkel gond lett, ha véletlen vonatra tette, mi alapján dől el, nem tudom. 15 centes rendelés is jött repülővel!!! RV...CN-em szinte eltűnt. pedig külön fizettem érte.
Másik gond a belga vonal, máskülönben az is vonatos, de ahhoz képest jól pörög, csak magyarok nem szeretik azokat valamiért. Mostahán bánnak vele.

(#51218) fairi válasza V/ (#51216) üzenetére


fairi
addikt

Ezt a bolondságot honnan szeded. Kék inkább azt jelenti, hogy "prime levél". itt a kezembe egy LZ.....CN csomag amin kék matrica van. Égvilágon semmilyen logikával nem lehet EU-snak nevezni. Világosan szerepel rajta Kínából jött. Tudtommal Hutian, Xiangxiang nem lépett be az EU-ba :)

(#51219) V/ válasza fairi (#51218) üzenetére


V/
Topikgazda

Ne nevezz bolondnak! Azt tévedésből tették rá a tiedre! Kék címke az EU-n belüli küldemények megkülönböztetése miatt van, kérdezz meg egy NPKK-s dolgozót, egyébként postai műveleti utasítás az alapja annak amit írtam.
Nem lehet prime levél itt a címke, mi van rá írva? A prime levél nevet a MP találta ki.
De ezek szerint te sohasem kaptál EU-n belülről ajánlott levelet. Január 1 óta az angol levelekre is pirosat tesznek, előtte kék volt és a Royal Mail-nél sincs prime levél ugyanúgy mint a többi postánál sem.

És még van ez is, ami külföldi postás azon nincs magyarul.

[ Szerkesztve ]

(#51220) veze válasza V/ (#51216) üzenetére


veze
őstag

Hmmm. mostanában már a csomagjaim 90 % -át így rendeltem hogy TLxxxNL trackinggal jöttek, kínábol ( általában 17-22 nap alatt itt is vannak és csak kb 1 dollar felárat fizetek rá az RVxxxCN-hez képest..)
Akkor ezért nem vámolták a 75 dolláros cuccom, (amit már korábban is rendeltem ugyanilyet és akkor kellett utána itthon fizetni, de akkor RVxxxCN -es trackinggal jött) A mostani meg LTxxxNL
Akkor ezek szerint julius 1 után is EU-nak számitanak majd, ergo nem kell utána semmit fizetni ha kék címkés?

(#51221) V/ válasza veze (#51220) üzenetére


V/
Topikgazda

Nem a címke határozza meg, hiszen azt nem megfelelő küldeményre is rátehetik, hanem az hogy a postai nyomkövetési szám végződése az EU-s ország-e . Nálad az NL Hollandia, a BE meg Belgium.
Azért az előfordult eddig is hogy ellenőrzésre kiemelték, főleg ha a kutya jelzett, mert az említett két országból néhány zakkant tudatmódosító szereket is próbált meg behozni, illetve más ellenőrzési szempont is szokott lenni, vagy a hollandok azt jelzik a magyar posta felé hogy ők csak tranzitként működtek. Nincs tudomásom arról hogy változna a megítélése ezeknek a küldeményeknek.

(#51222) kmarci25


kmarci25
veterán

Még csütörtökön volt egy leadott, kifizetett rendelésem. Közben kiderült, hogy mégsincs szükségem a termékre. Még nem adta fel az eladó, úgyhogy rányomtam a cancel-re. Jól gondolom, hogy az árát automatikusan visszakapom?

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#51223) mikk2000 válasza veze (#51220) üzenetére


mikk2000
őstag

Nem LTXXX... ?

(#51224) lacoka55


lacoka55
aktív tag

Sziasztok
Lehet hogy ez a 3 elveszettnek hitt csomagom megérkezik még időben ?
AS116194735CN AS116967995CN AS116779184CN az első 2 egy eladótól van annak már lejárt a védelmi idő 1 hete abból dispute lesz
az utolsó infó a ninja szerint Jun 5 volt a parcelsapp-nál viszont június 17 dátumot látok csak a szöveget nem értem

(#51225) V/ válasza kmarci25 (#51222) üzenetére


V/
Topikgazda

Igen, ha az eladó is elfogadja a kérést.

(#51226) lacoka55


lacoka55
aktív tag

tegnap kaptam 2 sms-t jött 9 csomagom2-2 csomag összegumizva ezek között volt olyan is amire a postás lány azt mondta hogy odaadja ezt is ma jött de erről csak hétfőn tud sms-t küldeni ? rendesen beolvasta a vonalkódokat mikor haza mentem megnéztem a követési számokat már ott szerepelt az átvétel idő nem könyveltek az egyik követőn látszik [kép] hogy a csomag 31.-én megérkezett és csak tegnap 18.-án kaptam meg hogy ez mennyire igaz ?

(#51227) fairi válasza V/ (#51219) üzenetére


fairi
addikt

" Azt tévedésből tették rá a tiedre!"

NEM TÉVEDÉS. nekem minden epacket kéket kapott. Tudom mert rendszeresen kapok.
Az R.......CN mindig pirosat kap, az L.....CN mindig kéket kap.

Kék nemzetközi ajánlott matricát mindig szinte kivétel nélkül epacket is megkapja. Piros sose volt ePacketemen. Érdekelne neked volt ilyen.
Én rendszeresen rendelek teát Kínából, kilószámra és azok többsége epackettel jönnek. Mindig, kivétel nélkül kék matricát kapnak. 12 ilyen darab ePacketem volt az utóbbi fél évben. Fura lenne teaboltosok titkon levámoltatnák, vagy titkos ügynökeit vannak az NPKK-ban. :DDD

Tiltakozol bárhogyis de teljesen világos: kék ajánlott matrica azt jelenti, hogy elsőbbségi külföldi levél. Szín alapján tudják azonnal, ezt ki kell vinni vagy csak üzenetet hagyjanak és hívjanak be.
Várom az ellenpéldát és bizonyítékot. Linkelt kép az RV...CN. Csak volt utolsó hónapokban ePacketed.

[ Szerkesztve ]

(#51228) V/ válasza fairi (#51227) üzenetére


V/
Topikgazda

Az elsőbbségin a priority feliratos kék címke vagy a szöveg van kiírva, amit a külföldi posta tesz rá, nyomtat rá, ha az még ajánlott (registered) is és EU-n belüli feladással küldik, akkor a magyar posta részéről a kék címke kerül még rá. Én ezt ismerem, ezt látom.
Az ajánlott (registered) nem egyenlő az elsőbbségi (priority) meghatározással, két különböző postai szolgáltatás.
Nem tudom mi az e-packet, de akkor te azt biztosan tudod hogy ez a valami e-packet direkt Kínából jön? Nem véletlenül EU-s átjáróként jön? Esetleg Frankfurton keresztül. Biztos van valami nyomkövetési azonosítója ami mutatja az útvonalát.
Ennyit tudok: LA–LZ Letter post trackable
De nem szeretem ha valaki követelődzik, felszólítgat és hazugsággal vádol, ez nem a topikhoz illő, megfelelő viselkedés. A tisztelet elvárható szerintem

Győződj meg te arról hogy amit írtam nem igaz, nem fogok itt neked semmit bizonygatni. És neked sem kell felém bármit bizonyítani.

[ Szerkesztve ]

(#51229) fairi válasza V/ (#51228) üzenetére


fairi
addikt

" Én ezt ismerem, ezt látom."
Nagy hibát vétesz és téves infóid vannak. nem hiszem el, hogy magyar posta ennyire hibázna ePacketek kapcsolatban. Minden info arra mutat, nem volt vám. Matrica, nyomkövetés, minden info erre mutat.
Persze sose vámolták itthon se, akkor se mikor komoly érték volt benne. Igaz kis érték van ráírva (pár dollárt max 10) és ha nem értesz a teákhoz akkor nem mondod meg mennyit ér. Röntgenkép alapján összes tea ugyanolyan, pedig nagyságrendi értékkülönbség lehet. max megszurkálják, nehogy drog legyen, de gyorsan megy tovább.

"Nem tudom mi az e-packet, de akkor te azt biztosan tudod hogy ez a valami e-packet direkt Kínából jön? "
e-packet a prime levél beceneve Kínában. Általában kis Kínai településekről indul Yunan és környező tartományokból. Kínai neve van rajta meg címe, vagyis közvetlenül a kínai posta hozza Magyarországra. Legfrissebb LZ870484421CN. Ichizhou City-ben vette fel a kínai posta, de valójából Hutianból lett küldve.

"Nem véletlenül EU-s átjáróként jön? "'
Kétleném, igaz van a Transit at transit station üzenet, de nem hiszem ott levámolnák. Semmi jele nincs, se matrica, se semmi. EPacket nagybetűvel és pár kínai kriszkrasz. Persze fontos rész angolul.
Vagyis sztem elképesztő tévedésben vagy a kék matricákkal kapcsolatban. Minden "LA–LZ Letter post trackable" ezzel jelölnek, és ezzel különböztetik meg a valódi ajánlott levéltől. Posta nem lehet ennyire béna, hogy minden kínai epacketet Eu-s levélnek nézne.

Igaz új világ jön vagyis mindegy lesz.

(#51230) Flashget


Flashget
félisten

75 nap letelte elött nem engedte a refundot, arra hivatkoztam, hogy nem kaptam meg a rendelésem. Éjjel letelt a 75 nap erre rátett 20 napot most meg ezért nem engedi a refundor. Pedig én is tudom ami május 12-én érkezett NPKK-ba azt már nem fogom megkapni.
Csak ne küldené a sablon szöveget, hogy 15 napom van refundot inditani, ha hibásan kapom meg vagy egyáltalán nem kaptam meg. :)

[ Szerkesztve ]

Realme GT Master Edition

(#51231) V/ válasza fairi (#51229) üzenetére


V/
Topikgazda

Röviden, ha a postásoktól kapott információm hibás akkor nem én vagyok tévedésben.
Jó neked hogy te pontosabb információkkal rendelkezel. Én azt írtam le amit az elmúlt 10 évben a megkapott küldeményeken láttam, ami mindig összhangban volt a Postától kapott információkkal, nem én tévedek, hanem a tények tévesek
Ha van tranzit akkor az máshol lépett be az EU-ba és és nem minden kerül a vámosok szeme elé.
A személyeskedést meg el kellene felejteni, ha megkérhetlek rá. Nem vezet sehova.

(#51232) kmarci25 válasza V/ (#51225) üzenetére


kmarci25
veterán

Tehát amíg feladhatja a rendelést, addig dönthet úgy az eladó, hogy figyelmen kívül hagyja a lemondást és mégis feladja?

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#51233) V/ válasza kmarci25 (#51232) üzenetére


V/
Topikgazda

Sajnos igen, nekem is volt ilyen problémám, hiába írtam le neki hogy téves rendelés, csak feladottra jelölte, persze nem jött meg és csak 60 nap után kaptam vissza a pénzem.
De többnyire elfogadják.

[ Szerkesztve ]

(#51234) bl4ze válasza V/ (#51231) üzenetére


bl4ze
veterán

Többször előfordult már, hogy téves infót állítottál fixen. Ez a baj.

.:. bl4ze .:.

(#51235) kmarci25 válasza V/ (#51233) üzenetére


kmarci25
veterán

Hát ez nem annyira jó hír, amazonon ezen nem szívóznak, simán visszaadják a pénzt, és lezárják a rendelést. Na mindegy, azért köszönöm az infót.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#51236) V/ válasza bl4ze (#51234) üzenetére


V/
Topikgazda

Oké, mindig meglehet az én tényeimet mások tényeivel cáfolni. Ha ilyen nincs, csak szövegelés, az is baj.
Tények ellen nem egy vélemény a cáfolat, hanem másik tény, szerintem ebben megegyezhetünk.
Viszont ha átadok egy mástól kapott, hiteles információt azt kétségbe vonni, mert arról az illetőnek más a véleménye, nem tartom korrektnek. Tény és vélemény ütköztetése nem igazán hasznos dolog.
Abban is megegyezhetünk, hogy a személyeskedő, sértő megjegyzések a másikra nem elfogadhatóak és egyébként is a Prohardver ÁSZF is tiltja.

(#51237) Imy


Imy
veterán

Remélem lesz olyan lehetőség, hogy egyszerűen EU-n belüli raktárakra rá lehet szűrni.

(#51238) Flashget


Flashget
félisten

Ilyenkor mi a megoldás, ha azt választom ki, hogy nem kaptam meg és ezt dobja fel? Oké megtudom nézni, hogy több mint 1 hónapja NPKK-ba van. Ők azt látják az országomba van mást nem.

Realme GT Master Edition

(#51239) V/ válasza Imy (#51237) üzenetére


V/
Topikgazda

Most is van az Összefoglalóban egy tipp.

2. Vásárlás folyamata az AliExpressen

Röviden összefoglalva, hogy egy vásárlás folyamata hogyan történik, valamint tipp EU raktáras eladó kereséshez.

(#51240) V/ válasza Flashget (#51238) üzenetére


V/
Topikgazda

Azt lehet csinálni hogy azt választod hogy megérkezett és a következő részeknél pedig azt viszed végig hogy nem kaptad meg. Mondjuk azért mert ez nem a te csomagod száma lehet.
Ha onnan nem jött volna ki, illetve már nincs ott de nem látod a következő kezelési bejegyzést mert nem kell ilyennek lennie, a csomag tekinthető elveszettnek is.
Hivatalosan 2-10 napon belül továbbítják a küldeményeket és nem az országba megérkezés a lényeg, mert van egy elvárható kézbesítési idő is, ha azon belül nem kézbesítik akkor el van veszve és nálad pont itt áll a dolog.

[ Szerkesztve ]

(#51241) cof válasza Flashget (#51238) üzenetére


cof
veterán

Várj még vele holnapig, amerikai időzónában számolnak, most hirtelen nem tudom melyikben. De a 06.20-a még nem telt le.

Csak felesleges köröket futsz ha beikszeled, hogy megkaptad. Eleve majd írd bele azt is a vitánál, hogy voltál a helyi postán és nincs ott. Mert az lesz a következő válaszuk, hogy nézd meg mert ott van...

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#51242) Beni2360 válasza Nwis86 (#51215) üzenetére


Beni2360
félisten

Én az ilyen csomagokat sorra refundolom, és az Ali vissza is fizeti. Csak az eladó beerkztetesi idő után 15 napon belül kell a disputet indítani. De írtam nekik.hogy a pénzzel nem tudok pl: csavart behajtani.:DD

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#51243) Beni2360 válasza Flashget (#51230) üzenetére


Beni2360
félisten

Pedig én sorra inditom a refundott a védelmi idő lejárta után a 15 napon belül. Aztán írhat amit akar az eladó elutasítom, de a reklamaciónál leírom, hogy Ha időközben vagy a vissza fizetés után megerkezne utalok. Most volt egy csomag ami a duspute lejárta előtt 1 nappal be esett, rögtön zártam a disputet. Pedig semmi nyoma nem volt az atvetelnek. Ezt látja az Ali és gondolom nem pitiáner csalónak konyvel el 8.5 év vásárlás után sem.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#51244) mikk2000 válasza V/ (#51239) üzenetére


mikk2000
őstag

Ha több dolgot keresünk, lényegesen egyszerűbb módszer, ha átváltjuk a "ship to" (célországot) mondjuk Germany-ra. Ekkor érdekes módon a price mellett jobbra rögtön megjelenik az összes ország, ahonnan szállítanak (nem úgy mint ha kishazánk a célország).

Ezzel a módszerrel csak a gáz, hogy én ahogy néztem használhatatlan, mert Magyarországot megadva célországnak, kiderül hogy ide nem fog szállítani.

(#51245) kmarci25 válasza mikk2000 (#51244) üzenetére


kmarci25
veterán

Ha a feladó országnak Lengyelországot állítod be, onnan a legtöbb ide is szállít. Spanyolországból tényleg kevesebben.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#51246) fairi válasza V/ (#51231) üzenetére


fairi
addikt

Még rövidebben: kaptál olyan L-es csomagot amin piros matrica volt?
Kaptál olyan R-es csomagot amin kék volt?
Fentiekre több példa van, akkor kérdés eldőlt. Megoldás világos.
"Ha van tranzit akkor az máshol lépett be az EU-ba és és nem minden kerül a vámosok szeme elé." ennek nincs nyoma, volt már zöld bilétás csomagom, ami mutatta vámolták. Ezeken nincs
Kb 400+ küldemény után az jön le kék ajánlott matrica= külföldi prime levéllel.

(#51247) V/ válasza mikk2000 (#51244) üzenetére


V/
Topikgazda

Ezért jobb amit én írtam szerintem.

(#51248) mikk2000 válasza V/ (#51247) üzenetére


mikk2000
őstag

Kérdés mennyire működik a gyakorlatban. Még ha sikerül is megrendelni így, több hozzászólás is volt arról, hogy megrendelnek valamit eu országból, és feladták neki kínából. :) Most ez az új lehúzós szabályossal még húzósabb lesz.

Amúgy nálam a keresőlink pont fordítva néz ki, tehát az id= kb középtájon van, tehát ha valaki amellé szúra be az országot (a végét levágva), akkor semmi találatot nem kap. Lehet nyomatékosítani kéne hogy a keresőlink végére kell beszúrni azt amit megadtál.

(#51249) V/ válasza mikk2000 (#51248) üzenetére


V/
Topikgazda

Köszi a visszajelzést, de a mintában is a végére van beillesztve. nem az id szövegrészhez kötődik. Akkor a kereső úgy adta fel ahogy a minta van, azóta változtattak
Beírod hogy tablet
Erre ez lesz a címsorban:
https://www.aliexpress.com/af/tablet.html?d=y&origin=n&SearchText=tablet&catId=0&initiative_id=SB_20200101072457
Lengyelből szállító kell akkor:
https://www.aliexpress.com/af/tablet.html?d=y&origin=n&SearchText=tablet&catId=0&initiative_id=SB_20200101072457&shipFromCountry=PL

Most meg így adja elő, de akkor pontosítom az alábbiak szerint:
https://www.aliexpress.com/wholesale?catId=0&initiative_id=SB_20210620041531&SearchText=tablet
A címsor végére illeszd be ahol keresni szeretnél
https://www.aliexpress.com/wholesale?catId=0&initiative_id=SB_20210620041531&SearchText=tablet&shipFromCountry=PL

Mielőtt kifizetnéd rákérdezel hogy van a náluk ott és biztos tudja-e az adott országból küldeni, így 95 %-ban kizárható az hogy "átverés" legyen belőle.

[ Szerkesztve ]

(#51250) Imy válasza V/ (#51239) üzenetére


Imy
veterán

Telefonnal nehezebb, és egyszerübb lenne, ha bepipálnám EU-t, és minden raktár megjelenne, nem csak az országokkal próbálkozok.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.