Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#21051) Sirandrish válasza bringasisti (#21049) üzenetére


Sirandrish
legenda

Eheim ügynök akcióban :DDD

Te fizetést kapsz minden egyes Eheim polírozásért? :DDD

Daywalker 1.8t benyós...ezt nem kell visszaküldeni :D

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#21052) Daywalker válasza Sirandrish (#21051) üzenetére


Daywalker
addikt

Nem, ott más bajok lesznek :DDD Ez az egész VW dízel meg TSI és társai nekem nem túl bizalomgerjesztőek, sok a baj mindegyikkel :( De ez nem az autós topik... ;)

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#21053) Sirandrish válasza Daywalker (#21052) üzenetére


Sirandrish
legenda

Fater még nem nagyon panaszkodott.
Ámbár hogy témánál maradjunk, remélem a Tetra is beválik majd :K
Szombaton jön az akim szóval ha minden igaz akkor már szombaton forgathatja a vizet :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#21054) bringasisti válasza Sirandrish (#21051) üzenetére


bringasisti
őstag

Nem vagyok vigéc, csak ha visszaolvasál akkor tudnád hogy 84 ben vettem az első Eheim szűrőm. 17 Eheim szűrőm van, ( mikor folyik a szűrés ragozás azt érdeklődve figyelem) és eddig csak egy halt be!

[ Szerkesztve ]

BENEFON DELTA--------N8

(#21055) Sirandrish válasza bringasisti (#21054) üzenetére


Sirandrish
legenda

Tudom..szoktam olvasni a hsz-eidet:)
És nem mellesleg csak vicceltem, ne vedd már ennyire komolyan :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#21056) Daywalker válasza bringasisti (#21054) üzenetére


Daywalker
addikt

:Y Akkor születtem :D Nálam egy régi Eheim pickup van még a másik akiban, ami régóta megy. Hétvégén tapadókorongot cseréltem, más baja nincs. Engem már az meggyőzött.
Amúgy egyik nap a Hydort láttam az FB-n isteníteni. Érdekes, hogy szintén nagy márka és azt ritkábban ajánlják szűrőnek, persze az sem az olcsó kategória.

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#21057) Sirandrish válasza Daywalker (#21056) üzenetére


Sirandrish
legenda

Szerintem mindenki azt ajánlja ami neki van. Kivéve persze ha 2 hónap alatt tönkre ment. De ha X vett egy Y szűrőt ami már 3 éve megy neki akkor azt fogja ajánlani ha kell ha nem :K És ez érhető is.. :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#21058) Daywalker válasza Sirandrish (#21057) üzenetére


Daywalker
addikt

Így van. Én nem ajánlom, csak leírom a tapasztalatom azzal, ami van, aztán mindenki döntse el. Az EHEIM kapcsán pedig nagyon sokan írják, hogy jó, azért abban lehet valami. Persze aki boltos és mást árul, ott más a helyzet, illetve azokkal is, akik egyszer vettek használtan egy szart, és azóta az "eheim szar" felkiáltással terjesztik mindenhol a hülyeséget (de lehet ez hydor, tetra, akármi). Az Eheim egyetlen baja általában, hogy drága, de mást nem igazán lehet rosszat mondani többnyire, illetve nem szoktak mondani. Sógoroméknak e1901-es JBL van (az mekkora egy drabális szűrő), az is szuper hangtalan, kíváncsi leszek az hogy bírja, de még az is csak 1 éves kb.

[ Szerkesztve ]

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#21059) turbulencia8 válasza Daywalker (#21058) üzenetére


turbulencia8
őstag

Nalam tobb, mint hat eve uzemel egy Eheim Ecco 2236-os kulso szuro teljesen csendesen, amit en is hasznaltan vettem. Legalabb 10-12 eves palyafutasa alatt en egyszer csereltem benne keramiatengelyt. Ja, es hasznaltan egy tizesert vettem csovekkel es szivaccsal (3 rekeszbe keramiat tettem, egy rekesz maradt a szivacsnak). Es iden meg nem takaritottam.

(#21060) bringasisti válasza Sirandrish (#21055) üzenetére


bringasisti
őstag

Rendben

BENEFON DELTA--------N8

(#21061) bringasisti válasza bringasisti (#21060) üzenetére


bringasisti
őstag

Egyszer tisztítás közben a tartály kicsit megcsúszott. 2 nap múlva jött a pótlás. Kétségtelen ezt is beépítik az árba

BENEFON DELTA--------N8

(#21062) lacam válasza Daywalker (#21042) üzenetére


lacam
aktív tag

Szia,
Még nincs nálam....2 napja kattantottam le -jó drágáért'- az egyik online adok-veszek oldalról...maholnap érkezhet meg. Tudom, látatlanban ilyet venni?! :S Na mindegy...kellett...

Tömítéseket kenni? :D Gondolom nem gépzsírral :D
Természetesen ki fogom próbálni...bár szerintem az összerakással is gondok lesznek...tudja fene minek hol kell lennie :D

Egyik kollégám ajánlotta a szivacs siporax (ezt a szót is csak pár napja hallottam :D) kombót...hogy alulra szivacs, fölé siporax.....és más nem...nemtudom járható -e ez az út.

A lámpához csak annyit, hogy ezek szerint nem számoltam rosszul :D kap 4 méter ilyen extrafényest (ezeket lehet vágni / vágatni?! mert méterenként kéne bele egy törés, hogy fel tudja, erősíteni egy 40cmx100cm-es alu lapra...vagy valami sínre, de ugye méterenként vissza kéne forgatnom...tehát kellene egy kb 5centis toldás valami vezetékből...természetesen úgy, hogy nem veszít "vízállóságából"..

Nem lesz ez egyszerű...vagy az egészet vásárlás után telibenyomom szilikonnal :D (van egy tubussal valahol, nem sajnálom rá :D) a vízállóság jegyében..de attól tartok
1) megsül
2) havéletlen nem, akkor a szilikon szineződik el és nem engedi át a fényt...szóval ez csak amolyan elméleti felvetés volt részemről :)

(#21063) Daywalker válasza lacam (#21062) üzenetére


Daywalker
addikt

20e egyáltalán nem drága a fűtősért, ha jó és megvan hozzá minden tartozék (!!!). Sajnos sok a hiányos a neten. Én 17+postáért vettem a nem fűtőset, igaz ebben volt perlon kivételével minden töltet. Kipróbálni nem tudtam, szerencsém volt talán (kopp-kopp).
Ahogy a topiklakók írták, alulra mehet kékszivacs, a két felső kosárba pedig siporax, a tetejére pedig...amit akarsz, én perlont raknék. Kékszivacs+2 db perlon kapható gyári szettben az eheimhez, én azt vettem meg.
A tömítéseket (gumi o-gyűrű stb) pedig kenni kell. Szilikonzsírral szokták, de étolaj is jó, ha nincs más kéznél (én is étolajozok, procihűtő pasztát mégsem kenek azért oda :D ). Nem kell eláztatni, csak vékonyan megkenni. Szerezd meg a manualt, ha nincs meg szólj bescannelem az enyémet, mert fontos, hogy jól legyen összerakva!

A LED-es oldalon olvass utána, minden le van írva, hogy hány centinként lehet vágni, milyen toldók vannak, mekkora táp kell. Nekem forrasztani kellett, jó szarozós meló, mert amikor elvágod van két félkör alakú réz alapod (kb. 2 mm átmérővel), amire nem könnyű odaforrasztani. Tehát toldó ajánlott. A vízállóság annyira azért nem fontos, hogy minden szarrá legyen szilikonozva, ha nem meríted víz alá, szóval ne aggódj. A biztonság kedvéért a toldatokra, forrasztási pontokra lehet szilikont nyomni (ne a szalagra), csak ha javítani kell akkor szívás.
Ja és még valami: az öntapadós 3M jól átviszi a hőt, ne aggódj. Sőt a PC-kben számos helyen használnak feltapasztható hűtőbordákat, amelyek szintén öntapadós hőátadó lapokkal vannak megoldva.

[ Szerkesztve ]

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#21064) turbulencia8 válasza Daywalker (#21063) üzenetére


turbulencia8
őstag

Ha raksz bele perlont, nagyon hamar eltömődik.

(#21065) Daywalker válasza turbulencia8 (#21064) üzenetére


Daywalker
addikt

Erre majd az idő megadja a választ. Egyelőre nem kellett hozzányúlni. De ha félévente kell perlont cserélni, nem halok bele. Eddig három hónap telt el és nem csökkent a flow.

[ Szerkesztve ]

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#21066) havri1 válasza Daywalker (#21065) üzenetére


havri1
félisten

Ez sokban függ az aksitól, halak méretétől, etetéstől. Ha sok a szennyeződés akkor hamar eltömődíik. Nekem a kicsiben pár hét alatt teljesen eldugul a perlon miatt sajnos. Nagyban nem..

Más:

Az élet apró örömei :)

[ Szerkesztve ]

havri

(#21067) lacam válasza havri1 (#21066) üzenetére


lacam
aktív tag

Remélem egyszer én is tapasztalok hasonló csodát! :)
Eleven szülőktől természetesen rengeteg kis porontyunk volt már, de ikrázni még nem ikrázott halunk....nagyon jól érezhetik magukat Nálad! :) :C

(#21068) Skillet


Skillet
addikt

akkor már én is leírom (nem ajánlom, csak leírom :) ), hogy mik a saját szűrőmmel a tapasztalat.
atman 3338. sajnos nem emlékszem, mióta van meg, de 5 éve biztos. semmit sem kellett cserélni. kerámiatengely bírja, halk, csatok sem törtek. szerintem megbízható szűrő.

világítás: nekem ilyen cső van az aki felett.
elvileg 3250 lumen. anno ebből kettő ment, most csak egy. azt olvastam több helyen, hogy lumenben érdemesebb mérni/számolni, mint wattban.
ez a lumen érték mennyire lehet elég az én akváriumom fölé? 100 liter lehet. vissza kellene kapcsoljam a másik csövet is?
már említettétek, hogy érdemes lehet évente cserélni a csöveket. én ezt nem szoktam tenni. kinek mi a véleménye és tapasztalata erről? tényleg ennyit romlik a spektruma, vagy a fényereje? mit csináljak a hibátlan csővel, dobjam ki?
érdemes manapság ledes világítással kiváltani a t5-öt?
volt itthon kis napelemes játék. csak a gu10-es spot izzóval tudtuk működésre bírni. az gondolom halogén lehet.
hiába az aki felett a nagy fény, arra sem reagált. miért? ettől függetlenül is kedvezőbb a nagyobb lumen és a megfelelő kelvin a növényeknek?

kaptam valakitől carbo-t. ez magyar cucc, NEPTUN. van valakinek tapasztalata vele?
megrendeltem emagról az easycarbo-t, megrendeltem tropicalfish-ről a 2x2 liter matrix tropot és siporaxot (ma kiszedtem a szűrőkosarakat, úgy számoltam 4 liter cucc nekem elég kell legyen). vettem aquadepoban 50db jbl teszt csíkot... jövő héten belevágok a nagy algaírtásba :) akkor majd lesz még pár kérdésem.

[ Szerkesztve ]

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#21069) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Elvileg holnap érkezik az aki úgyhogy lassan összerakom a szűrőt. Tetra EX1200 plus
4 kosár van benne. Az alsóba van a gyári kerámia meg egy szivacs. A felette lévő 3 így néz ki:

Ez Siporax és Matrix trop keveréke. Kérdésem hogy jó lesz így vagy alulra szorítsak be még egy szivacsot?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#21070) mdk01 válasza lacam (#21031) üzenetére


mdk01
addikt

Valami növény kell bele, hogy a nitrátot stb. ki vegye a vízből, vagy legalább egy részét, illetve szebben is néz ki élőnövénnyel ezáltal kell a normális fény, de rakhatsz igénytelenebb növényeket is.
Led sztem azért nem túl jó megoldás, mert ha vízállót veszel besárgul idővel és nem engedi át rendesen a fényt, ha nem vízállót veszel akkor meg a minimum, hogy egy üveglapot raksz a vízfelszín és a led közé, mert a pára lecsapódik rajta és megöli.
Továbbá, állítólag hamar veszít a led az erejéből ami nem túl jó. A led nagyon melegszik biztosítani kell neki a rendes hőleadást illetve szellőzést. Ha megnézed a W/lumen értékét is akkor nagyjából ugyanott vagy mint egy fénycsővel, tehát kevesebbet nemf og fogyasztani, ha ugyanannyi lument szeretnél.
Van egy ismerősöm aki esküszik a ledre csak azt hazsnál a lakásban, de fél év gondolkodás után nem ledet tett az akvárium fölé...mondjuk ő növényezik rendesen, na de akkor is.
Mindezektől független rakhatsz ledet, csak azért írtam, hogy ezekkel legyél tisztában. Normál ledet, 5000-7000K között ledet rakjál, és biztosíts neki hűtést.

(#21071) Daywalker válasza mdk01 (#21070) üzenetére


Daywalker
addikt

Nem akarok ellent mondani, de kicsit sok az "állítólag" :D Én LED-et használok és bár vízálló, nem csapódik le a pára, mert ez a tető kialakításától is függ nagyban. Amit én vettem, az állítólag nem sárgul meg, de ha mégis, vissza tudom küldeni gariban.
A fénycső is veszít a fényerejéből, sőt ugyanúgy tönkre megy egy idő után, szóval ugyanott vagy. A fogyasztás terén sem értek egyet, mert 18 wattból LED-del ki lehet hozni 2100 lument, egy 18 wattos cső 900 lumen jó esetben. Hőleadásban egyetértünk.
Amit vizsgálni érdemes LED-fénycső dologban az a színhőmérséklet, cri stb. Ezeknél szerintem a cső a jobb, főleg ha drága csőről beszélünk, ami akváriumhoz van. Amúgy nálam sincs más a lakásban, csak LED, GU10 és GU10 spot, pár E27. Igaz ez utóbbiak nem gagyik, hanem dimmelhető LG-k, de a többi is márkásabb, nem full kínai - ami csomó ismerősnél már tönkre ment (ezek mind ilyen banggood, aliexpress és társai szökevény).

[ Szerkesztve ]

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#21072) Assimilator


Assimilator
őstag

Anci vagy Flying Fox beletelepites mennyi ido utan ajanlott?
Mert hallottam olyat, hogy csak 2 honap utan lehet.
Viszont igy egy honaposan buszke algatulajdonos lettem.

(#21073) bringasisti válasza Assimilator (#21072) üzenetére


bringasisti
őstag

Nem kell várni vele, bármikor berakhatod

[ Szerkesztve ]

BENEFON DELTA--------N8

(#21074) mdk01 válasza Daywalker (#21071) üzenetére


mdk01
addikt

Egy darab állítólag volt, ami pont eggyel kevesebb mint a te hozzászólásodban. :DD
Mindenki azt használ amit akar amúgy, én maradok még jó pár évig a power compact-nál, mert összességében még mindig jobb....nekem.

(#21075) Daywalker válasza mdk01 (#21074) üzenetére


Daywalker
addikt

Az ismétlést ne számold :DDD Szóval ugyanannyi :D
De viccet félretéve, nem szó szerint értettem az állítólagosságot, hanem volt pár állítás, ami nem biztos, hogy úgy van - tekintettel arra, hogy én tapasztalatból írtam, nem mesélték ;)
De ezen nem veszünk össze, mindenki azt használ amit akar ;) :R

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#21076) Sirandrish


Sirandrish
legenda

40kiló homok átmosva várja az akit :))

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#21077) Assimilator válasza bringasisti (#21073) üzenetére


Assimilator
őstag

Koszonom szepen! :R
Meg annyi kerdesem lenne, hogy szeretnek nekik fat venni. (mas fa nincs az akvariumban)
Van a faval valamilyen elozetes teendo, akvariumba rakas elott? (aztatason kivul)

(#21078) bringasisti válasza Assimilator (#21077) üzenetére


bringasisti
őstag

A fa mehet de azt figyelembe kell venni hogy sok fában van egy kis csersav. ( vasfa!). Különösen az Af. sügérekre ártalmas, ezért addig kell áztatni míg színezi a napi vízcsere mellett a vizet. Utána mehet az akváriumba. A vasfa egyébként azért is jó mert nem porlad a vízben, sok fa elbassza a szűrőt a leváló szmötyivel. Ha tejesen ki volt száradva akkor elég az áztatás.

[ Szerkesztve ]

BENEFON DELTA--------N8

(#21079) Assimilator válasza bringasisti (#21078) üzenetére


Assimilator
őstag

Rendben, koszonom szepen az instrukciokat! Szerencsere megtalaltam az angol megnevezeset is.
Sugerek nincsenek. Csak Guppik es Neonok egyelore, meg valahonnan van egy csigank.

(#21080) Shrimplandhu válasza Sirandrish (#21076) üzenetére


Shrimplandhu
tag

nem akarok kukacoskodni, de rendesen át van mosva? :) sokszor, kis adagokban amíg tiszta víz nem jön róla?

http://shrimpland.hu/

(#21081) Silentfrog válasza Sirandrish (#21076) üzenetére


Silentfrog
Topikgazda

Ez fahéjas tejbegríz! :DDD

(#21082) Sirandrish válasza Shrimplandhu (#21080) üzenetére


Sirandrish
legenda

Igen..át van mosva. De engem is meglepett a színe.
A tegnapi napig meg voltam róla győződve hogy fehér lesz ...erre mikor kibontottam ez fogadott.

Silentfrog Egyébként tényleg :DDD

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#21083) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Hoppácska :))

Aszonta az emberke hogy 3szorra töltsem fel...de 2szerre is elég lesz nem? Ma félig, holnap meg tele..

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#21084) Shrimplandhu válasza Sirandrish (#21083) üzenetére


Shrimplandhu
tag

Indokot mondott miért?

http://shrimpland.hu/

(#21085) Silentfrog válasza Shrimplandhu (#21084) üzenetére


Silentfrog
Topikgazda

Nem bízik a munkájában, hogy jó a ragasztás! :)

/viccelek, így szokták, biztos ami biztos, lassan terheli a medencét a többszöri feltöltés. /

(#21086) Shrimplandhu válasza Silentfrog (#21085) üzenetére


Shrimplandhu
tag

Ja hogy ez zsírúj. Le vagyok maradva :)

http://shrimpland.hu/

(#21087) Silentfrog válasza Shrimplandhu (#21086) üzenetére


Silentfrog
Topikgazda

Igen, most lett kész nemrég.

(#21088) Sirandrish válasza Shrimplandhu (#21086) üzenetére


Sirandrish
legenda

Igen, ez vadonat új :)
Rendelésre készült cuccoscucc :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#21089) Daywalker válasza Sirandrish (#21088) üzenetére


Daywalker
addikt

"cuccoscucc" ... omg :O :W

[ Szerkesztve ]

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#21090) Sirandrish válasza Daywalker (#21089) üzenetére


Sirandrish
legenda

Most mi a probléma? :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#21091) Silentfrog válasza Daywalker (#21089) üzenetére


Silentfrog
Topikgazda

Én még a szó jelentését sem értem! :DDD :P

(#21092) Skillet válasza Daywalker (#21089) üzenetére


Skillet
addikt

jóóólvan már. most rakja majd össze az akit. örül neki nagyon és kicsit csavarja a szavakat. megbocsájtható, nem? ;)

erre valaki?
közben felkavartam az álló vizet :) szóval megmozgattam az aljzatot. rengeteg cucc volt benne. nagyon apró, kis mikroszkópikus dzsuva. hagytam, hogy a szűrők dolgozzanak közben és kiszedjék. sikerült. a belső szűrő perlonját ki is kellett mossam, mert már alig forgatta a vizet.
aztán... van... vagyis volt egy vasfa az akiban. eléggé elfogyott. mint anno a kókuszhéj :)
nem sok maradt belőle. sok darab elmállott, letördeltem róla. dobjam ki a fenébe és rakjak be helyette újat?
az anci nagy kedvence.
elkezdtem lealgázni mindent. a carbo-t is elkezdtem adagolni. jövő héten a szűrőanyagok is megjönnek.
tápozásra mit javasoltok? mennyit és milyen időközönként?

[ Szerkesztve ]

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#21093) Sirandrish válasza Skillet (#21092) üzenetére


Sirandrish
legenda

Köszike hogy megérted :R

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#21094) Daywalker válasza Skillet (#21092) üzenetére


Daywalker
addikt

Értem én, de nálam ez foglalkozási ártalom (csekkold a ph impresszumát, ha nem érted - [link]). Rosszul vagyok az ilyenektől. :/

[ Szerkesztve ]

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#21095) mdk01 válasza Sirandrish (#21088) üzenetére


mdk01
addikt

Hány liter, és mennyiért csinálta?

(#21096) Skillet válasza Daywalker (#21094) üzenetére


Skillet
addikt

tudom-tudom. én is millió dologtól padlót fogok. tölled, nállad, szervÍz, egyenlŐre... stb.
el viszem, le írom... szavak külön írva, amiket egybe kellene és fordítva. sokszor nem bírom ki és szólok érte, de van, hogy hagyom a fenébe. én sem vagyok tökéletes, ezen a téren sem, de próbálok odafigyelni rá.
a sok fiatal a netről tanulja meg a nyelvünket :) na itt kezdődik a gond, hogy milyen példát mutatunk nekik.
mert amit itt látnak, az rögzül be náluk, ez biztos.
:N de nyugi... nincs mindenre gyógyír :R

[ Szerkesztve ]

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#21097) Sirandrish válasza Daywalker (#21094) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nah mostmá azéh necsinizzed mán a fesztiváltot dikkmáne ;]

Megígérem hogy ebben a topikban nyelvtantanárrá avanzsálok, ha az önnek is megfelelő :R

mdk01 300liter és 36K volt, 4 darab hosszanti és 1 keresztmerevítővel, üvegtetővel, 10es üvegből fekete ragasztással és házhoz szállítással (kb 30km).
Ahogy az árakat néztem, szerintem jó áron volt. :K

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#21098) mdk01 válasza Sirandrish (#21097) üzenetére


mdk01
addikt

Akkor jó az üveg forrás, mert ez jó ár.

[ Szerkesztve ]

(#21099) Sirandrish válasza mdk01 (#21098) üzenetére


Sirandrish
legenda

Igen tudom...a kb másfél km-re lévő másik boltban valami 44K-s ajánlatot kaptam, szállítás nélkül.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#21100) mdk01 válasza Sirandrish (#21099) üzenetére


mdk01
addikt

Nekem is 23k-ba állt meg úgy hogy én ragasztottam otthon, kedvezményes üvegárral, tréfa nélkül.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.