Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#20551) Silentfrog válasza mézespálinka (#20550) üzenetére


Silentfrog
Topikgazda

2217, 3 év garival dupla csappal 35k? Ez hol? Ezekhez Eheim substrat prot adnak újonnan. Egy linked akad?

Ha így van ahogy írtam akkor ez a jobb vétel egyértelműen! :K

(#20552) Sirandrish válasza Silentfrog (#20551) üzenetére


Sirandrish
legenda

Valóban annyi.
Mondjuk ahogy látom vagy töltet vagy csapok nélkül. De ezt hogy? Darabokba veszik? :D
Amúgy 40K-ért is van szivacs töltettel, de akkor gondolom ebbe meg csak szivacs van?.

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#20553) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Lenne egy kérdésem, és neten ezer féle verziót találtam.
Ki hogy etet?
-Naponta többször?
-Két naponta?

Csináltok böjt napot? Próbálkoztok ugyan abban az időben etetni vagy ahogy esik úgy puffan?
Növendék halakat ugyan úgy?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#20554) Daywalker válasza mézespálinka (#20542) üzenetére


Daywalker
addikt

Ember, te aztán beleugrottál, szerintem sok lesz ez elsőre. Én most látom, hogy egy low tech aksinál is milyen banális hibák jöhetnek elő (pl. túl mélyre ülteted a növényt) és ezekre rá nem jössz sokszor, amíg nem vagy ott és látod/csinálod. Na persze te tudod, nem akarok beleszólni.

Sirandrish: kétnaponta többnyire, néha három lesz belőle, de ugye az anci elvan, békák is, harcsák sem kényesek. Költöztetés után ha lesznek halak tartom a fix két napot szerintem.

[ Szerkesztve ]

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#20555) Silentfrog válasza Sirandrish (#20552) üzenetére


Silentfrog
Topikgazda

Én biztos nem vennék olyan szűrőt amin nincsen csap. Baromi körülményes a takarítása, főleg egy ekkora szűrőnél. Megoldható, de képzeld el, hogy a takarításnál állandóan ki kell venni az összes szívó és nyomó ágat az akváriumból hisz ha megbontod a szűrőt akkor folyik a víz a csövekből.

Talán egy 2211-es Eheimnél megoldható könnyen, hogy kiemeled az csövezéssel együtt a szűrőt és kiviszed oda ahol ki akarod takarítani, de egy szűrőanyaggal teli 2217 van vagy 10 kiló minimum az annyira nem könnyen mobilizálható.

(#20556) Sirandrish válasza Daywalker (#20554) üzenetére


Sirandrish
legenda

A napi kaja az sok? Illetve böjt napot te tartasz?

Silentfrog Gondolom más se nagyon ezért nem ajánlották ezt a verziót amikor én keresgéltem.
Az viszont dicséretes (szerintem) hogy ennyi verziót árulnak 1 adott cuccból. Még ha a hiányosságok miatt nem is a legjobb vételek.

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#20557) Daywalker válasza Sirandrish (#20556) üzenetére


Daywalker
addikt

Nem tom, így szoktam meg. Böjtnap?:D Hát minden második, hiszen kétnaponta esznek. Amúgy persze van, hogy hétvégén nem vagyunk, akkor nem kapnak, de ha egy hétig nem vagyunk, akkor két-háromnaponta megeteti vki. Szerintem ebben úgyis mindenki más módszerre esküszik.

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#20558) Sirandrish válasza Daywalker (#20557) üzenetére


Sirandrish
legenda

Mekkora hülye vagyok! :DDD
Mondod hogy két naponta etetsz, erre megkérdezem hogy böjtnap? :C

Bocsi, nehéz hetem volt..és még nincs vége.

Nah amúgy azért kérdeztem mert én minden nap etetek, de olvastam hogy az talán sok lehet. Kérdés hogy kinek ugye, mert a halak nem kérdeznek, esznek! :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#20559) Daywalker válasza Sirandrish (#20558) üzenetére


Daywalker
addikt

No prob:D Nekem a keddi napom volt hasonlóan nehéz felfogású... :DDD

[ Szerkesztve ]

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#20560) Sirandrish válasza Daywalker (#20559) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hétfőn és kedden örültem hogy élek..mára mát megtanultam Zombinak lenni :DDD

Szóval akkor mit gondolsz? Sok a napi etetés? Vegyek vissza?

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#20561) mézespálinka válasza Silentfrog (#20551) üzenetére


mézespálinka
senior tag

Fúha, én ennyire (még) nem értek hozzá, csak a leírásra tudok támaszkodni:

"• Tartozékok: szűrő-szivacs, perlon vatta, csövek."
Ez kevés? Ehhez még kellene akkor valami, hogy használhassa az ember?

szűrő-szivacs, perlon vatta, csövek

Itt van csap, igazá már 41k: [link]

(#20562) Daywalker válasza Sirandrish (#20560) üzenetére


Daywalker
addikt

Ó, szerintem erre nálam tapasztaltabbak tudnának válaszolni. Engem is érdekelne a véleményük. Én úgy szoktam a mostani kicsiben, hogy addig lelövöm a szűrőt, hogy tuti oda érkezzen a kaja, ahova szeretném, mert három ponton etetek. Erre azért van szükség, mert az anci eléggé bujkálós, csak a fa árnyékában mozog, ha közel vagyok, így neki dobok be a közlekedési útvonalára vagy a háza mellé (van egy nagy csigaház, imádja, kénytelen leszek átrakni, pedig az új aksiba nem akartam ilyet tenni) :D A harcsáknak kicsit odébb, mert olyanok, mint két tank, ne zavarják a többit. A békáknak pedig egy harmadik helyre...utóbbiak kis szemtelenek, mert rájárnak a többiekére, de helyre teszik őket :DD Az anci fix adagot kap, azzal elnyammog, amúgy is algázik eleget. A békák a harcsákhoz képest csak csipegetnek, ha a mennyiséget nézem, így ők sem kapnak olyan sokat - főleg, mer úgyis lopnak a többiekéből. A harcsáknak szoktam többet adni, de kis adagokban adagolom, hogy ne maradjon meg. Ha mégis maradna, úgyis kitúrják záros határidőn belül :) Szóval én így szoktam kétnaponta...bár nálam a tubifex az alap, abban van sok fehérje, szárazat csak ritkán adok. Bolhát havi 1x, jót tesz az emésztésnek :) De akkor mást nem kapnak és ilyenkor van h kihagyok még egy napot. Na azt nevezhetjük böjtnek.

mézespálinka: igen, kell biológiai szűrőtöltet. GreenAqua oldalát nézd meg, ott van azzal is, de abban csap nincs, úgy 50e Ft.

Valaki mondja már meg, hogy mi indokolja azt, hogy a 2017-es Eheim a GA szerint 260 literig jó, a 2073-as professionel 3 pedig 100-ig? Holott utóbbi az erősebb picivel, gyári ajánlásai pedig ~ azonosak. Csak mert a 2073-ban van szűrőtöltet, csap meg minden és megáll 50 alatt.

[ Szerkesztve ]

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#20563) Sirandrish válasza Daywalker (#20562) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hu, hát akkor meg van azért adva a módja neki :)
Én csak beszórom kaját és a többit elintézik ők. Annyi hogy falánk dögök és az anciknak nem sok minden hullik le(a szárazból), de épp ezért adok nekik uborkát. Azon olyan jókat nyammognak hogy öröm nézni őket :D Főleg mikor elkapja őket az áramlat aztán forognak balra jobbra, de nem engednék el egy másodpercre sem :C

Azt nem hinném hogy éheznek mert rettentő jó tempóban nőnek :K

Annyi hogy a lemezest 2-3 perccel hamarabb beszóróm mint a fagyit meg az ubit.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#20564) Daywalker válasza Sirandrish (#20563) üzenetére


Daywalker
addikt

A zöldségre én is át fogok térni anciknál, ha átraktam őket :D Én nem etetek elég változatosan, ezen kell majd módosítanom, csak finnyásak, a fagyasztott nem csúszik nekik annyira. De nőnek rendesen, szerencsére.

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#20565) Silentfrog válasza Sirandrish (#20560) üzenetére


Silentfrog
Topikgazda

Etethetsz minden nap a lényeg, hogy inkább kevesebbet kapjanak mint többet. Ha egyszer egyszer kimarad egy nap az sem gond
A a yellow sügér nagyon sokáig forgat 25-30 napig, és mégsem hal éhen,pedig nem nagyon tud enni semmit sem,inkább csak a szájában lévő kicsiket eteti egy két kajadarabbal

(#20566) Sirandrish válasza Daywalker (#20564) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát én most 4 féle fagyit adok nekik és 2 féle szárazat plusz a zöldség. Természetesen váltogatva, nem egyszerre :D
Konkrétan én sem étkezem ennyire változatosan úgyhogy melegen ajánlom a halaknak hogy ne merjenek panaszkodni :DDD

Silentfrog A jelenlegi állománynál mindenképp maradok már ennél a verziónál, csak tudod már a Sügérekre(vagy Gurámikra?!? :B ) gyűjtöm az infót :K

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#20567) bringasisti válasza Daywalker (#20562) üzenetére


bringasisti
őstag

A 2073 játékszer a 2217 hez képest. Minden tekintetben gyengébb az összehasonlítás terén, ráadásul én nem veszek olyan szűrőt aminek az elrendezése nem alul bemegy a viz és felül kimegy alapon működik

BENEFON DELTA--------N8

(#20568) mézespálinka


mézespálinka
senior tag

Ajjajj, úgy érzem bajba leszek a 2271 +csap vs tetratec 1200 döntésben :(((

(#20569) Sirandrish válasza mézespálinka (#20568) üzenetére


Sirandrish
legenda

Azt szokták mondani ":Ha nem tudsz dönteni két dolog között, dobj fel egy érmét. Amíg pörög a levegőben, észreveszed, melyik oldalnak szurkolsz jobban..." :K
Persze válaszd ki hogy melyik a fej és melyik az írás mielőtt feldobod :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#20570) Daywalker válasza bringasisti (#20567) üzenetére


Daywalker
addikt

Köszi, de ezzel nem lettem előrébb :DDD Ugyanis:
2217 vs 2073:
Szivattyú: 1000 l/h vs 1050 l/h
Szűrőtöltet: 6 l vs 5 l
Konténer: 6,60 l vs. 7,40 l

Most a többi nem nézzük. Tehát csak arra tudok gondolni, hogy az általad is említett "víz egyirányú útja" miatt jobb, ez kevésbé lassítja az áramlást, ezért is jobb nagyobb akváriumhoz. Ez lenne a lényeg, vagy mi?

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#20571) bringasisti válasza Daywalker (#20570) üzenetére


bringasisti
őstag

Délután írok egy átfogó összefoglalót a kérdésről

BENEFON DELTA--------N8

(#20572) mézespálinka válasza bringasisti (#20571) üzenetére


mézespálinka
senior tag

fúúú azt megköszönném(nk) :R

[ Szerkesztve ]

(#20573) Daywalker válasza bringasisti (#20571) üzenetére


Daywalker
addikt

Ezer hála előre is, érdekel a téma! :R

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#20574) Sirandrish válasza mézespálinka (#20572) üzenetére


Sirandrish
legenda

A te kérdésedre nem ad választ :)
Persze mindenképp hasznos lesz az infó :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#20575) mézespálinka válasza Sirandrish (#20574) üzenetére


mézespálinka
senior tag

Az lehet, de lehet, hogy megkönnyíti a döntést :)
Amúgy itt: "Ha nem tudsz dönteni két dolog között, dobj fel egy érmét. Amíg pörög a levegőben, észreveszed, melyik oldalnak szurkolsz jobban" ezt olvasva már megérte ennyit kérdezősködtem, ez a mondás nagyon tetszik! :R

(#20576) Sirandrish válasza mézespálinka (#20575) üzenetére


Sirandrish
legenda

Örülök :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#20577) havri1 válasza mézespálinka (#20575) üzenetére


havri1
félisten

Hidd el, ha 2 szűrő között variálsz, idővel megveszed mindkettőt.
A sorredet döntsd el :DDD

havri

(#20578) Daywalker


Daywalker
addikt

Elkapott a szíj :B :B Van valakinek ötlete, hogy tarisznyarákos aksit mivel lehet szűrni megfelelően?!

Mai sikerem: a mohán látszanak az buborékok...ilyet sem láttam még saját aksiban :B

[ Szerkesztve ]

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#20579) bull84ghia


bull84ghia
őstag

Zöld alga a túl sok fényt jelenti? Napi 12 órát megy a világítás ami egy 5m-es ledsor(5050) a 110l aksi felett.

[ Szerkesztve ]

Hazámat szolgálom...............ameddig tart a cérna :

(#20580) havri1 válasza bull84ghia (#20579) üzenetére


havri1
félisten

Szűrésed milyen?

havri

(#20581) bringasisti válasza Daywalker (#20570) üzenetére


bringasisti
őstag

Az én nézetem szerint azért előnyös az alul be felül ki megoldás mert nincsenek rekeszek ezért a szűrő anyag kitölti a tartályt, a rekeszek méretéhez nem kell alkalmazkodni. Nem biztos hogy egy adag szerintem" mágikus csodatévő" szűrőanyag pont olyan kiszerelésben kapható mint a rekesz mérete.
A liter / óra az egy olyan adat hogyha a szűrőfejet a tartály csövek szűrő anyag nélkül a vízbe nyomod úgy hogy a kifolyó cső a Viz felszínen legyen akkor egy ultrahangos átfolyásmérő megadja hogy a katalógus adat helyes. Mivel kevesen használják így a készüléket jön a képbe az emelő magasság. A kerti szivattyú amivel a vizet leszívom a medencéből 800 W és 3600 litert tud azért hogy a slag végén a szűkítőn a Viz áthaladva 10 méterre elmenjen és ne a cipőjét locsolja a kertészkedő. A mi esetünkben azt jelenti az emelő magasság difi hogy mikor a csövek kiszőrösödnek akkor is fog folyni a Viz és nem csöpögni. Nekem van egy állványom fent 130 literes medence 2215 el szűrve, alatta két 100 literes 2213 al szűrve. A két 100 as szűrője a földön van a 2215 azt feltettem magasra hogy rövid legyen a cső és nem kell csap. És a lényeg! A két 2213 szűrő mivel nem egyforma a cső hossza takarítás után is másképp nyomja a vizet két hét után már látványos a különbség. [L:/dl/upc/2015-09/11/318257_zvvhum0obnysgf9l_2015-09-11_16_28_12.jpg](IMG:/dl/upc/2015-09/11/318257_zvvhum0obnysgf9l_2015-09-11_16_28_12.thumb.jpg)(/IMG)[/L]

[ Szerkesztve ]

BENEFON DELTA--------N8

(#20582) Daywalker válasza bringasisti (#20581) üzenetére


Daywalker
addikt

Stimt. Köszi! :R Olvasgattam a két szűrőszériáról pro és kontrát külföldi fórumokon, de mindenki másra esküszik, és ez attól is függ, ki hol tudja elhelyezni milyen lehetőségei vannak a takarításra. Józan paraszti ésszel gondolkodva persze igazad van, nyilván ezért is ajánlják nagyobb aksihoz a classicot, bár a kosaras kialakításnak is van azért előnye takarításnál (főleg ha nem kell mindent takarítani). Én maradok a profnál most, remélem elég lesz, nem lesz vele gond...aztán ki tudja mit hoz a jövő, ha belelendül az ember, akkor nincs megállás :D

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#20583) bringasisti válasza Daywalker (#20582) üzenetére


bringasisti
őstag

Nálam nagy a szerves anyag terhelés, és csak szivacsot használok a szűrésre + 2 centi mezei kerámia gyűrűt hogy a nagy szemű kosz ne tömje el a szivacsot ezért mindent egyszerre pucolok ezért kényelmes is meg hatékony is

BENEFON DELTA--------N8

(#20584) bull84ghia válasza havri1 (#20580) üzenetére


bull84ghia
őstag

Egy külső eheim 2221(téglalap alaku), benne szivacs,siporax,perlon vatta. Valamint egy kisebb belső szűrő amiben szivacs van(450l/h).

Hazámat szolgálom...............ameddig tart a cérna :

(#20585) havri1 válasza bull84ghia (#20584) üzenetére


havri1
félisten

És változtattál valamit a szűrésen? Takarítás pl? Sokszor akkor indul meg az algásodás (hsz - ek alapján, nálam szerencsére nincs, csak a normális), ha gyengül a szűrés. Meg persze a fény, napfény stb. Világításhoz egyáltalán nem értek, nekem másodlagos csak.. Alig világítok.

havri

(#20586) bull84ghia válasza havri1 (#20585) üzenetére


bull84ghia
őstag

Nincs egy hónapja az akvárium beindítása. Most költöztek csak bele a halak.
Csökkentem a világítás idejét egy kicsit,majd kiderül.

Hazámat szolgálom...............ameddig tart a cérna :

(#20587) Sirandrish


Sirandrish
legenda

A Sügértartóktól kérdezem (vagy aki tudja), a Vallisneria megmarad Sügérek mellett vagy ham-ham nyam-nyam lesz belőle? :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#20588) mdk01 válasza Osynho (#20538) üzenetére


mdk01
addikt

Milyet hajtasz?

(#20589) turbulencia8 válasza Sirandrish (#20587) üzenetére


turbulencia8
őstag

Az eleg erzekeny noveny a vizkemenysegre.

(#20590) Sirandrish válasza turbulencia8 (#20589) üzenetére


Sirandrish
legenda

Akkor talán nem a legjobb választás.

Viszont akkor kérdés hogy milyen ehhez hasonló(fűszerű) hosszú szárú növény marad meg sügereknél?
Csak azért kérdezem mert ahonnan majd venni fogom a halakat(ha egyszer eljutok odáig) ott volt az akiban hasonló. Legalább 40centi volt 1-1 szál és ehhez hasonlított leginkább.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#20591) havri1 válasza Sirandrish (#20590) üzenetére


havri1
félisten

Nem fodros vizikalász volt? Azt megtűrik.
De én továbbra is azt mondom, afrikai sügerek mellé nem kell növény, nem természetes!

[ Szerkesztve ]

havri

(#20592) Sirandrish válasza havri1 (#20591) üzenetére


Sirandrish
legenda

Neem..olyan volt mintha hosszú fű lett volna.
És tudom hogy a természetes élőhelyükön nincs semmi csak kő, de én fát és növényt is szeretnék majd vele. Valszeg a halak amiket majd veszek, sose találkoztak a természetes élőhelyükkel :N

Az alsó képen milyen szép zsufi van :))

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#20593) mdk01 válasza turbulencia8 (#20589) üzenetére


mdk01
addikt

Én nem vettem észre, gyönyörű volt 24nk-ban is.
A kálium már inkább eltorzítja, meg nem bírj a tápot.
Ettől független a sügérek ham-ham, nyam-nyam.

[ Szerkesztve ]

(#20594) Sirandrish válasza mdk01 (#20593) üzenetére


Sirandrish
legenda

:C Kapják be a falánk kis dögök :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#20595) Sándor -P20-


Sándor -P20-
senior tag

Üdv mindenkinek.

Ravasz, fogós kérdésem lenne a tisztelt topiclakókhoz.
65X70X110 mm-es szűrőszivacsot hol lehetne rendelni a neten?
Nevezetesen Resun P-1000L -hez kellene pár darab.

Előre is köszönöm a segítséget.

40 feletti kornak megvan az előnye és hátránya... Igaz, a betűket csak közelről látod, viszont az idiótákat már messziről észreveszed.

(#20596) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Úr isten mekkora egy nyomorék adminok vannak ezekbe a FB-s csoportokba. Kivágtak, mert meg mertem kérdezni hogy miért vágták ki a másik csávót...

Ezeket tuti agyba fűbe verték kiskorukba, és itt élik ki magukat :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#20597) bringasisti válasza Sándor -P20- (#20595) üzenetére


bringasisti
őstag

ABC-ZOO

[ Szerkesztve ]

BENEFON DELTA--------N8

(#20598) Sirandrish válasza bringasisti (#20597) üzenetére


Sirandrish
legenda

Itt van 200 x 150 x 5 cmes is :K

Látom már szerkesztetted, akkor semmi :N

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#20599) bringasisti válasza Sirandrish (#20598) üzenetére


bringasisti
őstag

Igen vasárnap kicsit lassú az észjárásom és csak másodjára ugrott be

BENEFON DELTA--------N8

(#20600) Tarill


Tarill
őstag

sziasztok! rég írtam ide. egy kis előtte/utána helyzetjelentés a kicsiről :D

első nap:


[link]

és ma:


[link]

kicsit gondozatlan de nekem tetszik :D a cubát meg ki kellett ritkítanom mert nagyon durván elburjánzott

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.