Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#20251) Silentfrog válasza Sirandrish (#20250) üzenetére


Silentfrog
Topikgazda

Az adapter az kicsi a 1A-es. a 14.4wattos ledszalaghoz. min 1.5A-es kell, egy méterhez.
A kábelcsatorna az milyen vastag, és milyen mély? Mint mondottam a ledszalagok 120 fokos szögben szórják a fényt, ha túl mélyen van a szalag akkor a fele fény a lámpatestben marad és az pocsékba megy.

De miért nem jó neked a meglévő lámpád? Majd ha összerakod és nem tetszik a fénye akkor majd variálsz rajta.
Lehet, hogy jó van úgy ahogy van. Először próbáld ki! :D

(#20252) Sirandrish válasza Silentfrog (#20251) üzenetére


Sirandrish
legenda

Az asszony látott valahol kék megvilágítást és úúúúgy tetszik neki :D
A kábelcsatornából meg van annyi méret mint a szemét.

Tessék
Egyébként 1-2 centis is van..abba sok minden nem marad bent :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#20253) Silentfrog válasza Sirandrish (#20252) üzenetére


Silentfrog
Topikgazda

Ha van akkor inkább az 5 centi széles

(#20254) Sirandrish válasza Silentfrog (#20253) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hja és most a mélységéről beszéltem..
Gondolom hogy kell a szélesebb hogy "kijusson" a fény és ne a csatorna szélére menjen.
Jól sejtem?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#20255) Sirandrish válasza Sirandrish (#20254) üzenetére


Sirandrish
legenda

Egyébként bel vagy kültéri kell nekem?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#20256) jegenye77 válasza Sirandrish (#20252) üzenetére


jegenye77
addikt

Szerintem egy akváriumot ne úgy rakj össze akár a világítását,hogy "asszonynak úúúúúgy tetszik"
Újonnan vetted azt a lámpát?Mert abba az egyik cső az "növényes" azaz pirosas(rózsaszínes) árnyalatú.
Ami a növényeknek nem is biztos,hogy jó vagy kell de eléggé kiemeli a színeket!
Amit utoljára feltettem képet azon jól látszik.Az ott nem photoshop,élőben is olyan árnyalatú.
Igazából ha sügéres akváriumod lesz nem is nagyon indokolt olyan erős lámpa (mert növényed nem sok lesz) és még az mellé teszel led-et?
Lehet rosszul gondolom de szerintem először rakd össze a nélkül és ha nem tetszik akkor variálj.
Egyébként nekem a boltba (GA) a megvétel után mindjárt mondták arra a lámpára,hogy a növényes cső az kuka.Sima fehér fényűt vegyek bele mint a másik cső.(persze mindjárt ajánlottak is egyet 2.5-ért :D )

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#20257) Sirandrish válasza jegenye77 (#20256) üzenetére


Sirandrish
legenda

Én kapásból úgy rendeltem hogy rendeltem mellé még egy 6500K-sat.
A ledes (kék) megvilágítás nekem is nagyon bejön. Egy boltban is láttam és Silent képei is szuperek. Ráadásul milyen fasza már mikor vak sötétben csak ez világít... :B
Annyi a történet hogy én egyelőre nem foglalkoznék vele, de mivel az asszonynak is bejön és szó szerint fillérekből megvan így miért ne? Legfeljebb nem használjuk...nem ez lenne a leghaszontalanabb dolog amit valaha vettünk :DDD

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#20258) jegenye77 válasza Sirandrish (#20257) üzenetére


jegenye77
addikt

Így már értem :)
Akkor hajrá! ;) (képeket várjuk! )

[ Szerkesztve ]

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#20259) Daywalker


Daywalker
addikt

No, ma végre beüzemeltem az új aksit (120 l, JBL biotopollal kezelve), csináltam pár képet gyorsban. Full noob vagyok, így nézzétek kérlek most még...igaz van akváriumom, de nem vagyok benne a témában annyira, egyelőre sokat olvasok, tanulok, majd kialakul. Elöljáróban még annyit, hogy lesz benne még növény, csak a másik aksiból, de azt csak később rakom át. Bárkinek van véleménye, tanácsa, kérem írja le nyugodtan.

Tehát a technika: Eheim Professional 2224 (most gyári töltettel) + Eheim diffúzor + Hydor ETH-200W külső fűtő (27 fokon) - megdöbbentő mennyire halk ez a szűrő, megváltás lesz...

Az aksi: JBL Manado aljzat, két fa (korábbi akváriumból), és a növények: Micranthemum sp Monte Carlo, Vesicukarua dubyana "christmas" moha, Vallisneria spiralis "Tiger", anubias (ha nem tévedek).

Egyelőre most küzdök az eredetileg zselés (már lemostam) "monte carloval" mert mindig feljön a felszínre, de valamihez le fogom kötni. Az anubiast és mohát kötöztem, a tiger simán megmaradt.
Illetve a cső elvezetése még változni fog, van egy könyököm amit nem építettem be, majd az áramlástól függ merre hajtogatom.
Jövő hét elején kap erősebb fényt is, csak a csövet nem vettem még ki a másikból és rendelés alatt van a LED-szalag is.

[ Szerkesztve ]

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#20260) Sirandrish válasza jegenye77 (#20258) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát az még picit messze van. Most beszéltem egy csókával (szomszéd) aki talán elvállalja az állványom elkészítését, mert a másik akit FB-n találtam az nem igazán jelentkezik.
8 körül megyünk át hozzá a "tervrajzokkal". Szurkoljatok :B

Az aljzatot jövőhéten berendelem, és akkor marad az aki meg a hal..végül is totál lényegtelen dolgok :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#20261) jegenye77 válasza Daywalker (#20259) üzenetére


jegenye77
addikt

Középen az a rács,az ott a kifolyó?
27 szerintem sok!Bár nem tudom milyen halak lesznek benne de szerintem 23-24 elég!
Sirandrish arra gondoltam Én is.Akváriumból kifolyó :D csak rosszul fogalmaztam.

[ Szerkesztve ]

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#20262) Sirandrish válasza jegenye77 (#20261) üzenetére


Sirandrish
legenda

Szerintem inkább a szívó cucc :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#20263) Daywalker válasza jegenye77 (#20261) üzenetére


Daywalker
addikt

Inkább balra mint középen, de ott szív, és van rajta háló, hogy a halak ne menjenek majd be. Ezt az aksit így vettük, háttérrel, bútorral, minden más (aljzat, technika) már saját. Most nincs benne hal, vissza is vettem 25 fokra.

mod: sógoromék is csináltattak egy aksit, van vagy 500 vagy 1000 liter (inkább utóbbi) és abban is így van megoldva, ha jól láttam, felül meg flow. Nem jó?

[ Szerkesztve ]

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#20264) Sirandrish válasza jegenye77 (#20261) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hjaa hogy jaaa..bocsánat..kezdő vagyok :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#20265) Silentfrog válasza Daywalker (#20259) üzenetére


Silentfrog
Topikgazda

Fura ez a sok buborék! :)

(#20266) SSJmeszes válasza Daywalker (#20259) üzenetére


SSJmeszes
senior tag

Az anubias szerintem nem lesz ott jó helyen, főleg ha növeled még a fényerőt..

YT:youtube.com/user/Meszes89 |Insta: ssmeszes |

(#20267) Sirandrish válasza Silentfrog (#20265) üzenetére


Sirandrish
legenda

Most jut eszembe. Te milyen fűtőt használsz és hány fokos a víz?
Én ezt az Eheim Jagert nézegetem..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#20268) jegenye77 válasza Daywalker (#20259) üzenetére


jegenye77
addikt

Egy lily pipe is elférne vagy csak egy sima esőztető.Ez így nagyon fura nekem.
Miért van annyi buborék?
szerkesztve:ja látom!Nyomja be a levegőt is.
Haverom erre azt szokta mondani : kúká! ;]

[ Szerkesztve ]

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#20269) Daywalker válasza SSJmeszes (#20266) üzenetére


Daywalker
addikt

Szabadon athelyezheto :) Varom a megoldast, hova tegyem.

Jegenye77: diffuzoros kifolyo van rajta. Emeim flowra cserelheto, de akkor mivel oldjam meg az oxigenellatast? Ez volt a szuron egyebkent, nem en vettem ra.

[ Szerkesztve ]

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#20270) Silentfrog válasza Sirandrish (#20267) üzenetére


Silentfrog
Topikgazda

300 wattos Atmanom van már 2. éve. 22-23 fokos a vizem télen nyáron 26.

(#20271) jegenye77 válasza Daywalker (#20269) üzenetére


jegenye77
addikt

Szerintem jobb!Víz alá berakod és egy kicsit a vízfelszín felé fordítod.Úgy szépen fodrozza a felszínt.

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#20272) Daywalker válasza jegenye77 (#20271) üzenetére


Daywalker
addikt

Oke, megfogadom a tanacsot!

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#20273) jegenye77


jegenye77
addikt

Csak az érdekesség miatt és mert van aki lehet nem ismeri ezt: van ilyen is a víz felszínt is "tisztítcsa"

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#20274) Sirandrish válasza Silentfrog (#20270) üzenetére


Sirandrish
legenda

22-23fok? :Y Nem kevés az?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#20275) Silentfrog válasza Sirandrish (#20274) üzenetére


Silentfrog
Topikgazda

Nem kevés, és ezt szokták meg.
23-26 kell a császársügéreknek.

(#20276) Sirandrish válasza Silentfrog (#20275) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nálam 25 fokos a víz...mondjuk nekem nem sügereim vannak, de azoknak is 24 fokosat csinálok majd szerintem.

Nah közben voltam az embernél...eléggé elfoglalt, de 2-3 hét alatt talán el tudja készíteni az állványomat. Hétfőn vagy kedden kapok árajánlatot, és ha megfelel az ár akkor gyártatom is. Remélem hogy belefér majd :B

Annyit elárulok hogy annyi merevítés lesz benne hogy 2 tonnát elbír majd :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#20277) Silentfrog válasza Sirandrish (#20276) üzenetére


Silentfrog
Topikgazda

Kíváncsi vagyok, hogy mennyit kér majd.

(#20278) Sirandrish válasza Silentfrog (#20277) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát én is..ezen sok múlik majd :B
Mondjuk azért adtam neki munkát.

120x50x70 és 30x30x2es zártszerlvény az anyaga
Láb nélkül..tehát alul ugyan olyan mint felül..és nem csak 4 "lába" van hanem 2 még középen is van. A tetején középen is merevítés keresztbe, plusz a közepe és a széle között mindkét irányba még 1-1 merevítés.
Az aljától kb 10 centire egy bútorlap polc, két oldala burkolva szintén bútorlappal, az elején két bútorlap ajtó, és még a tetejére is megy egy 19-22es bútorlap, ami nem túl vastag de gondolom ennyi alátámasztás mellett már elég lesz :))

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#20279) flegga92 válasza Sirandrish (#20278) üzenetére


flegga92
senior tag

Nekem ilyen van


112l-es 80X35 cm
40X40 es zártszelvény a láb és a felső keret
20X40 es zártszelvény az alsó keret

Szerintem egy kicsit túlzás elég lett volna 30X30 asból is. Anyagköltsége a vasnak méretre vágással 5000 körül volt bútorlap szerelvényekkel 10000 + fekete zománc festék.
Munkatársam hegesztette össze így ingyen volt, de kb 3-4 óra munka. Mondjuk neki nem az első, főnökömnek csinált már jó párat. Bútorlapot én raktam fel úgy, hogy sosem csináltam asztalos munkát. Ez nem is lett a legjobb legközelebb máshogy kezdenék neki :D

(#20280) Sirandrish válasza flegga92 (#20279) üzenetére


Sirandrish
legenda

Többen is a 40x40eset ajánlották, de többen meg azt mondták hogy a 30x30as BŐVEN elég.
Nah ilyenkor mi van?:D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#20281) flegga92 válasza Sirandrish (#20280) üzenetére


flegga92
senior tag

Ha másnál a bútorlap elbírja akkor a 30x30 asnak is el kell. Árban kb 1000 ft a difi a két méret között. Illetve arra azért figyelj hogy 6 méteres szálban adják és legtöbb helyen a maradékot is kifizettetik.

(#20282) Daywalker


Daywalker
addikt

Hmm, ma reggelre kicsit opálos lett a víz. Gondolom a Manado okozza, de rohadt sokáig (órákig) mosogattam, ott nem színezte a vizet, ennél többet képtelenség foglalkozni vele (kis túlzással)...de gyanítom akkor így is maradt benne. Várok pár napot hátha a szűrő elvégzi a dolgot. :F

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#20283) bringasisti válasza Sirandrish (#20280) üzenetére


bringasisti
őstag

A Tied fél centivel hosszabb! Az a kérdés hogy van olyan hely ahol egy hatméteres szálat méretre vágnak, de ha csak egy része kell akkor is ki kell az egészet fizetni. Vagy lehet több fele méretű anyagból vegyesen vágatni, de akkor hogy számolják ami megmarad? Ugyanis fél méter reszlit nem tudnak eladni!

BENEFON DELTA--------N8

(#20284) Sirandrish válasza flegga92 (#20281) üzenetére


Sirandrish
legenda

Igen, tudom. 1000ft/6 méter a difi, ami oké..nem ezzel van a baj. Csak már zsong az agyam :D

bringasisti Fogalmam sincs..szomszéd csinálja..hétfőn vagy kedden mond árat. Hogy honnan veszi majd azt nem tudom.

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#20285) Sirandrish


Sirandrish
legenda

A bazalt aljzat mennyire lenne sötét sügereknek? Olvastam hogy vannak olyan halak amik nem színesednek ki vagy mi. Sügéreknél is előfordulhat?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#20286) bringasisti válasza Sirandrish (#20284) üzenetére


bringasisti
őstag

Van ahol lehet fél szálat venni, van ahol csak a teljes 6 métert. A rafinált része a dolognak hogy ahol nem adnak csak teljes szálat, és azt darabolják ott a legolcsóbb az egységár mert a fél szálasnál be kalkulálják hátha nyakukon marad a másik fele.

BENEFON DELTA--------N8

(#20287) SSJmeszes válasza Daywalker (#20269) üzenetére


SSJmeszes
senior tag

Kb összességében hány W világítás lesz, és hány L az akva?

YT:youtube.com/user/Meszes89 |Insta: ssmeszes |

(#20288) Sirandrish válasza bringasisti (#20286) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát nem tudom hogy ő milyen helyen veszi. Majd hét elején megkérdezem tőle. :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#20289) Daywalker válasza SSJmeszes (#20287) üzenetére


Daywalker
addikt

120 liter, de ugye ez magas építésű. Sokat gondolkodtam rajta, hogyan kéne csinálni és mennyit. Arra jutottam, hogy egyrészt marad a 15 wattos Osram daywhite cső (~800-900 lumen), és ehhez jön még 1 méter LED szalag (2100 lumen), így ~2900-3000 lumen körül leszek, ráadásul külön kapcsolható lesz. Ha nem elég, kap még fél méter LED-et, de szerintem elég lesz.

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#20290) SSJmeszes válasza Daywalker (#20289) üzenetére


SSJmeszes
senior tag

Mennyire magas?
Áttudja egyáltalán világítani?
Akkor viszont lehet nem lesz nagy gond az anubiassal ott..
Még az elején valószínű biztos lesz rajta alga, de ha a későbbiekben is megy rá az alga az új hajtásokra is, akkor mindenképpen olyan helyre tedd ahol kicsit árnyékosabb a hely. De ahogy néztem, már eleve algás levelek is vannak rajta. Ezt lehet nem ártott volna lecsípni róla.
Mert az anubiasról azt kell tudni, hogy egyáltalán nem fényigényes. Sőtt.. régen az én akvámban, szinte sötét ( nem szó szerint értendő ) helyre raktam, és ott volt szép zöld levele, ami kilógott az erősebb fényre az meg lealgásodott. Tehát ezt majd látni fogod úgyis.

Ha van valaki a környékeden, lehet nem ártana az ilyen Vallisnéria növény félék tövéhez nyomni, egy két táp golyót vagy valamit. Nem nagy tétel megvenni, de ennyi növényhez nem is kell berani az egész alját főleg, hogy szinte csak a (jelenleg) a Vallisnéria hasznosítana belőle leginkább.

Növényeket mit szánsz még bele?
Tápozni mivel fogsz?
Élőlényt miket akarsz belerakni?

YT:youtube.com/user/Meszes89 |Insta: ssmeszes |

(#20291) villamos válasza Sirandrish (#20288) üzenetére


villamos
őstag

A lakatosok, akik rendszeresen csinálják, korábbi munkákból maradékanyagokból dolgoznak. Van egy munka, megveszik a szükséges anyagot, ezt szépen elrakják, és korábbról beszerzett anyagból (ami ugyanolyan minőségű, esetleg kicsit rozsdás), készítik el a kért tárgyat, kerítést, kaput stb.
A nyers szálak ugyanis a rozsdásodás megakadályozása miatt olajjal vannak kezelve, viszont ez egy idő után elpárolog. Ez az olaj rendkívül mocskos, csúszik stb, így kellemetlen friss anyaggal dolgozni, nem beszélve arról hogy a kezelése, festése stb. is nehezebb, körülményesebb.
A korábban elrakott darabok esetében azonban elég az esetleges minimális rozsdát drótkefével lehúzni, rozsdamarózás, és egy portalanítás után mehet is rá az alapozó.

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#20292) Silentfrog válasza Sirandrish (#20285) üzenetére


Silentfrog
Topikgazda

Amilyen halakat szeretnél azoknak tökéletes a bazalt aljzat is. Csak ugyebár sokkal sötétebbnek tűnik az akvárium mint a világos aljzattal.

(#20293) mdk01 válasza villamos (#20291) üzenetére


mdk01
addikt

Ezt gondolom neked mondta egy lakatos. :)
Ha nem használná el a régi korábbi munkából megmaradt vasakat akkor hegyekben állna nála a maradék vas,a másik oka pedig, hogy neked felszámolja azt az anyagszükségletet ami a az adott megrendeléshez szükséges, de régi maradékot használja fel, ergo megnyeri a régi maradék vas árát.
Az olajnak ehhez semmi köze.

:R

(#20294) bringasisti válasza mdk01 (#20293) üzenetére


bringasisti
őstag

Ez egy olyan indok a lakatos részéről mint mikor a 70 éves bácsi elmegy a fizetős szőkéhez és azt mondja hogy azért puha hogy ne fájjon. Egy műhelyben az marad meg reszlinek ami görbe, hibás a megrendelő nem venné át. Ami egyszer már rozsdás volt az mindig az lesz.

BENEFON DELTA--------N8

(#20295) mdk01 válasza Sirandrish (#20280) üzenetére


mdk01
addikt

Sokan szeretnek túlozni.
A súlyra is érdemes figyelni, meg a pénztárcára.
A felső keretet meglehet pl. csinálni 40x40 szögvasból is vagy zártszelvényből ennek kell merevnek és teherbírónak lenni, a függőleges és alsó keret akár 20x20-as zártszelvény is lehet.
Én is és még sokan megcsinálják bútorlapból az akváriumbútort és bírja....persze egy kis gyakorlat kell hozzá.

[ Szerkesztve ]

(#20296) Sirandrish válasza villamos (#20291) üzenetére


Sirandrish
legenda

A csóka egyébként vízvezeték szerelő, de kb mindenhez ért. Szokott szerkezeteket hegeszteni.És ráadásul szomszéd, szóval a kommunikáció is remek, amit sajna mostanában egyre kevesebb "mesterről" mondható el.
Komolyan mondom, kabaré ami a neten megy.
Akváriumra kaptam egy ajánlatot, de már ott tartok hogy inkább fizetek 6K-val többet majd, mert már egyszerűen agyf*szt kapok hogy felteszek 5 kérdés...2 napot várok a válaszra és az 5 kérdésből 1et válaszol meg. És így tovább és így tovább. Mondja azt hogy nem akar pénzt keresni és akkor nem foglalkozom vele.
És valahogy az állvánnyal is így vagyok. Kaptam rá egy sráctól egy nagyon fasza ajánlatot, csak kb 3 napja nem ír...hja bocs..tegnap előtt írt hogy ma sok dolgom volt. És ennyi.
Szóval az az igazság hogy úgy vagyok vele hogy tartson meg 2 méter vasat az ember..legyen 3K-val drágább de LEGYEN KÉSZ! :K

mdk01 Beszéltem egy lakatossal (aki egyébként nem vállalta) és ő is azt mondta hogy 600kilóig ő szögvasból szokta csinálni. Amikor ezt megemlítettem egy halas csoportba ott közölték hogy NEM LÉTEZIK olyan szögvas ami jó lenne. Ezzel nem ellened beszélek, csak hogy mondom hogy én miket kaptam már :D

Silentfrog Nah igen..ez a para hogy nem-e lenne túl sötét. Mert most az olcsóbb is lenne mint a lábazat, plusz onnan meg tudnám rendelni a fűtőt is..mármint ahonnan a bazaltot.
És a manado? Abból több kell? Az is szép színü :))

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#20297) mdk01 válasza Sirandrish (#20296) üzenetére


mdk01
addikt

Helyileg hol laksz?

Szerk: Szögvasból azért is jobb esetleg, mert akkor a bútorlapot is könnyebben hozzácsavarozza az ember.
Szögvasnál számít hogy mennyi a falvastagsága, de meglehet csinálni.

[ Szerkesztve ]

(#20298) Sirandrish válasza mdk01 (#20297) üzenetére


Sirandrish
legenda

Éppen Tiszalökön henyélek :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#20299) mdk01 válasza Sirandrish (#20298) üzenetére


mdk01
addikt

Messze vagy kicsit Szfvártól, de ha nem jutsz semmire és fél év múlva is szenvedsz akkor keress meg....de akkor el kell jönni érte sajna.

(#20300) Sirandrish válasza mdk01 (#20299) üzenetére


Sirandrish
legenda

Elméletileg van egy "ZS" terv...van egy skac aki elég szép munkákat szokott csinálni, és ő megtudná csinálni szeptember vége körül. Csak tudod már megvettem a szűrőt. az anyagot bele, a világítást...szóval már benne van a pénzem...nem akarok még hónapokig itt ülni felettük. :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.