Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-06 17:10:11

LOGOUT.hu



Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#736) Dyingsoul válasza Kicsimix (#733) üzenetére


Dyingsoul
Topikgazda

Én 576-nál előrendeltem. Semmit nem kellett fizetni (még szállítást sem, mert lehetett kérni a debreceni 576-ba az árut) így nincs kockázat. :) Kaptam egy nyugtát emailban, mint bármilyen 576-os rendelésnél, csakhogy minden 0 Ft volt. Ez így nekem nem előrendelésnek, hanem csak egy előzetes igényfelmérésnek tűnik. Szerintem kattoljon rá nyugodtan bárki, aki itthonról szeretné beszerezni és akkor TALÁN nem lesz nekünk fennakadás a készletet tekintve.

Egyébként volt már, hogy visszamondtam a rendelésemet náluk, így problémát ez sem okozhat ha esetleg valaki meggondolja magát. :)

(#735) clyvejhamma: A gond csak az, hogy ha visszaolvasol, az előző 100-150 hsz-ben már kibeszéltük ezt a témát és jobb lenne az ide kapcsolódó dolgokról beszélni (ahelyett, hogy minden második ember arról kezd beszélni, hogy ő külföldi ismerőshöz rendeli vagy így rendelés úgy rendelés...). Ezen felül az ilyen kérdésekben csak pár kolléga tapasztalt a topikban, így segítséget is sokkal részletesebben kaphatsz a fent említett topikban (akár több kérdésedre is), ezért is tanácsos oda fordulni! :K

Egyébként még az árát sem tudjuk. Nem akarok senkit riogatni, de mi van ha 250k+ HUF-ra jön ki a Rift ára mire ideér hozzád-hozzánk, bármilyen forrásból szerzed be? (EU Tax rulez) Akkor meg majd az ide kommentelő emberek felétől az anyázást fogjuk hallgatni, hogy már nem is kell? :DDD

Azt mondom csak várjuk meg szépen a CES-es bejelentést, gondolom az a számlálóval van kb szinkronban és akkor már többet fogunk tudni. :)

[ Szerkesztve ]

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.