Hirdetés

2024. szeptember 17., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#214801) Cartevo


Cartevo
őstag

Válogatott tartalék kapusunk Tóth Balázs védése.

(#214802) Phoen|x válasza mephi666 (#214799) üzenetére


Phoen|x
őstag

R. I. P.

Go Gunners!

(#214803) sh4d0w


sh4d0w
félisten
LOGOUT blog

Legyen könnyű neki a föld! :(

https://www.coreinfinity.tech

(#214804) sh4d0w válasza Cartevo (#214801) üzenetére


sh4d0w
félisten
LOGOUT blog

Az biztos, hogy a Gulácsi-Dibusz duó után a TóthB.-Szappanos sor következik.

https://www.coreinfinity.tech

(#214805) forceberg


forceberg
veterán

Mia San Mia
·
Lothar Matthäus a Sky hasábjain kritizálja a Bayern hátvédsorát:
„A védelem az FC Bayern Achilles-sarka, és az is marad. Matthijs de Ligtet eladták, pedig ő volt a legstabilabb védő az elmúlt két évben. Ő volt a hátvédsor vezére. Most a Bayern ismét David Alaba utódját keresi. Számomra szánalmas, hogy ez a vezér hiányzik. Elvégre az FC Bayernről beszélünk. Az összes középhátvédnek, aki jelenleg a Bayern csapatában van, először önmagával kell tisztában lennie. Egy vezérnek tisztában kell lennie önmagával, és a csapatnak is el kell ismernie. Természetesen Min-jae Kim és Dayot Upamecano hibái is téma az öltözőben. A klubnak nagy tervei vannak, és most a dolgok abba az irányba mennek vissza, ahol az előző szezonban abbamaradtak.
Ha de Ligtet nem adták volna el, most nem lennének gondjaim az FC Bayernnél. De valószínűleg más a véleményem róla, mint az illetékeseknek. Ez egy olyan döntés, amit el kell fogadni. De sokan - a csapaton belül is - csak a fejüket rázzák. Mert a játékosok is tudják, hogy a védelmük ingatag. És akkor a sokak számára legjobb védőt eladják.
Nem lehet, hogy Kim úgy játsszon, mint a Napoliban. Ők egészen máshogy játszottak a védelemben, mint a Bayern. Nem akarom megbántani Kimet, de egyszerűen nem párosította azt a tiszta, gyors passzjátékot azzal a bizonyos biztonsággal, ami hátul kell. Nekem ez már a kezdetektől fogva nem tetszett benne. Pattog a labda nála. Nem ezt várom el a legmagasabb szinten, ez nem az FC Bayern. Jelenleg sincs meg az a szerelési képessége, ami a Napoliban megvolt.
A védelmi problémák ellenére nem szerződtetném Jonathan Tah-t vagy más új középhátvédet. Kim, Upamecano, Eric Dier, Hiroki Itō és Josip Stanišić személyében az FC Bayernnek öt olyan játékosa van, aki képes ezen a poszton játszani. Ha most hoznának még egyet, akkor csak eggyel több lenne.”

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#214806) Tibiajax válasza forceberg (#214805) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

egyszer találkoztam Matthäus-szal, a mom-parkban, a játszóházban.. :)
gondolkoztam egy ideig, hogy mégis mit kéne csinálni, mégiscsak.. az isteni Lothar. meg tök egyedül volt, semmi testőr vagy ilyesmi, egy kisgyereket hozott be, aki talán a gyereke is volt, ha jól tudom, magyar a felesége..vagy a barátnője
végül összeszedtem a bátorságomat és odamentem hozzá. köszöntem illemtudóan, hogy guten tág, meg já voll, aztán mondtam neki, hogy elsuldigung, de én nagy inter-fan vagyok ám már régóta és hogy mivel ő is grande inter-player volt, így arra gondoltam, hogy köszönnék neki, ennek okán is. és hogy forza inter
nagyon kedves volt, mosolygott. aztán elköszöntem

(#214807) Creative997 válasza Tibiajax (#214806) üzenetére


Creative997
őstag

Lothar sztorim nekem is van. Mikor még ő volt a szöv. kap, asszem 2005 vegen vagy 2006 elején volt egy Audis fotózása a budai kerületben, ahol az előző szezonban mi voltunk a bajnokok, meghivtak minket is - így elkerultem egy nyomorult kémia dogát. Tartott nekünk egy kis edzést, volt egy kis beszélgetés, fotozkodas. Jó volt, jó fej volt. Persze van aláírás is.

[ Szerkesztve ]

Project Torque 4ever! http://www.youtube.com/watch?v=mZFd76UmplE

(#214808) Tibiajax válasza Creative997 (#214807) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

:R :) jó lehetett. nincs haragban a labdával, mai napig, gondolom

[ Szerkesztve ]

(#214809) forceberg válasza Tibiajax (#214806) üzenetére


forceberg
veterán

... ha az idióta Hitzfeld nem cseréli le, ma senki nem beszélne Fergusonról.

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#214810) Napfénysüti válasza mephi666 (#214799) üzenetére

R.I.P. :(

Més que un club!

(#214811) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

nehéz szavakba önteni, mennyire retek ez a sárga juve mez-összeállítás…
persze ez szubjektív, ismét

(#214812) Ringman


Ringman
nagyúr

Al Nassr have sent official bid to Paris Saint-Germain for Milan Skriniar, deal almost done! Permanent move proposal submitted and deal close to being agreed for Slovakian defender. Despite proposals from Italy, Skriniar is now close to joining Al Nassr.

:DDD

Eladó használt nyergek: SQLab 611 Ergowave CrMo 14 cm: 30e | Ergon SR comp men road S/M 22e | Pro Turnix Perf. AF 275x132 mm 25e || Használt Cane Creek eeSilk 27.2 x 350mm Road 20 mm 63e

(#214813) Tibiajax válasza Ringman (#214812) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

nyugodj meg, nem fog éhen halni majd a közel-keleten sem, a néhai derék védőbástyánk…
és igazából.. csak ez a fontos

(#214814) mephi666 válasza Tibiajax (#214811) üzenetére


mephi666
nagyúr

...átutazóban jártunk ott nyáron: szép kis város :K

...közben Chiesa -> 'pool pletyka... szép lenne, ha ő lenne az egyetlen igazolásunk nyáron

Yildiz-Vlaho gól... jó gyerek ez a Yildiz, idén nagyot fog hengerelni... eteti a madarakat ezerrel

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#214815) DeathAdder válasza mephi666 (#214814) üzenetére


DeathAdder
veterán

fabrizio románó egy igazi kókler, egy daganat a közösségi média testén

(#214816) Napfénysüti válasza mephi666 (#214814) üzenetére

Torinóban?

Més que un club!

(#214817) mephi666 válasza Napfénysüti (#214816) üzenetére


mephi666
nagyúr

Verona :) pályaudvar, környéke és Garda felé busszal ki a városból

#214815: blikk szinten nyomja már 1-2 éve :D

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#214818) Tibiajax válasza mephi666 (#214814) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

nem lenne hülyeség sztem a kis vércse chiesát odabiggyeszteni a pool orrára..
figyelj, ratyi jota-val nem említhető egy napon gólérzékenységben ez nem kérdés, mögötte meg megvagytok, legyetek akármilyen borúlátók meg elégedetlenek
és ha elfárad az olasz telivér, még mindig előhúzhatjátok az indián Mestert meg Cody-t előre a hajrákban..
sztem izgi dolgok sülhetnének ki a transzferből

(#214819) venember83 válasza Tibiajax (#214811) üzenetére


venember83
nagyúr

Egyetértek. Nekem sem tetszik ez a második mez.

(#214820) DeathAdder válasza mephi666 (#214817) üzenetére


DeathAdder
veterán

teljesen egyértelmű ügynökhirdetés ez

aztán most épp lehozta paul joyce, bebaszna ha ez komolyan gondolják

(#214821) mephi666 válasza Tibiajax (#214818) üzenetére


mephi666
nagyúr

...nincs vele bajom, de az elmúlt években annyi izomsérülése volt, hogy nem kéne egy újabb Thiago, vagy Artúr Meló :D ...ilyen retekgordon, Gallagher, vagy Bowen kaliberű gép kellene, akivel mindig lehet számolni

Gakpo amúgy kaphatna több időt, mert van esze a játékhoz, technikás és a fizikuma is megvan :K

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#214822) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

ma este új csillag született, ebben a csodaszép sárga, rózsaszín 37-es mezben… Savona

(#214823) DeathAdder válasza DeathAdder (#214820) üzenetére


DeathAdder
veterán

+ ha a kastély megveszi Guehit akkor a Palack Gomezzel pótolja, és eladnánk nekik

mi a fasz van

lassan főállásban is BHA szurker leszek :DDD

(#214824) mephi666 válasza DeathAdder (#214823) üzenetére


mephi666
nagyúr

Gomez azért megrúghatta volna előbb azt a hiányzó gólját :D

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#214825) DeathAdder válasza mephi666 (#214824) üzenetére


DeathAdder
veterán

majd ellenfélként :DDD

visszasírom a nyarat, hogy inkább ne igazoljunk senkit :D

[ Szerkesztve ]

(#214826) mephi666 válasza DeathAdder (#214825) üzenetére


mephi666
nagyúr

...ja, Anfielden a KOP előtt :D

...őt is sajnálni fogom, mert szimpatikus figura, de azon az oldalon ott van TAA, Bradley, Sára, Harvey és Szoboszlaink is kényelmesebben futkározik arra... neki nem sok maradt... remélem Bradley lesz a jövőnk :K

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#214827) DeathAdder válasza mephi666 (#214826) üzenetére


DeathAdder
veterán

bevethető minden védelmi poszton +HG
nagy hülyeség lenne eladni, szerintem inkább ő akar távozni mert kevés lehetőséget kap.
a kevés játékos egyike akit sajnálnék én is

(#214828) mephi666 válasza DeathAdder (#214827) üzenetére


mephi666
nagyúr

...inside videókon rúgott büdösnagy gólokat, de erről beszélt Szoboszlai, hogy van akinek edzésen megy minden aztán az éles meccs már más pálya :) ...Matipot sajnáltam hasonlóan, hogy távozott, de benne tényleg nem maradt már semmi a sérüléseivel

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#214829) Napfénysüti válasza mephi666 (#214817) üzenetére

Ja értem.
Én Torinótól nem messze voltam kint bringázni, vannak arra csodálatos helyek. :K

Més que un club!

(#214830) grizlisandor válasza DeathAdder (#214823) üzenetére


grizlisandor
addikt

Elvileg azokat kér a CP Guèhièrt és más védő alternatívát keresnek.

(#214831) venember83 válasza Tibiajax (#214822) üzenetére


venember83
nagyúr

Pont illik az ipari észak egyik fontos csapatához.

Savona: noun. a port in NW Italy, in Liguria on the Mediterranean: an important centre of the Italian iron and steel industry.

Savona: főnév. kikötő ÉNy-Olaszországban, a Földközi-tengeren fekvő Liguriában: az olasz vas- és acélipar fontos központja.

Most tényleg elviszi a Pool Churchöt? Remélhetőleg jobban beválik, mint a brazil melós.

[ Szerkesztve ]

(#214832) venember83 válasza venember83 (#214831) üzenetére


venember83
nagyúr

Minden jónak vége szakad egyszer. Meg rossznak is. Egy átigazolási szappanoperával kevesebb. Megvan Koop kb. mindenki szerint.

(#214833) mephi666


mephi666
nagyúr

...valami fotózás volt, ez a Graven furán néz ki így kecskeszakáll nélkül :)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#214834) DeathAdder válasza mephi666 (#214833) üzenetére


DeathAdder
veterán

nike éra utolsó szettje, szerencsére több már nem lesz
ja, szakáll nélkül még nőiesebb :D

(#214835) DeathAdder


DeathAdder
veterán

(#214836) grizlisandor


grizlisandor
addikt

Vettünk egy belga utánpótlás kapust 20M-ért és egyből kölcsön is adtuk.
Nem akarnak minket kitiltani végre, mert ez k*rv*r* nevetsége. :U

(#214837) Creative997 válasza grizlisandor (#214836) üzenetére


Creative997
őstag

Na de gondolom 20 évre szól a szerződése, akkor nincs gond ;]

Project Torque 4ever! http://www.youtube.com/watch?v=mZFd76UmplE

(#214838) DeathAdder válasza Creative997 (#214837) üzenetére


DeathAdder
veterán

ma sanchoért és toneyért is bejelentkeztek

(#214839) venember83 válasza grizlisandor (#214836) üzenetére


venember83
nagyúr

Nem tiltanak. Esetleg majd valamikor kérnek egy szívességet. Ahogy azt szokás egyes berkekben. ;]

Amúgy ehhez képest Abra korában a Chelsea egy full racionálisan működő, szakmai alapokra helyezett klub volt. Pedig akkor is voltak nagybevásárlások. De ez az amerikai pénz teljesen megvakította a klubvezetést.

(#214840) Peterhappy


Peterhappy
őstag

Soha nem tartottam különösebben jó kapusnak Szczesnyt, tudtam, hogy most lelép a Juvétól, de azt nem gondoltam volna, hogy visszavonul. Simán maradt még benne pár év, nem lepne meg, ha fél/egy év múlva már védene valahol.

(#214841) mephi666


mephi666
nagyúr

Nem sokkal azelőtt, hogy Sven-Göran Eriksson elhunyt, David Bechkam meglátogatta korábbi edzőjét. 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿⚽🤝

Az angol ikon hat üveg borral érkezett. A legidősebb egy 1948-as évjáratú volt, az évből, mikor Eriksson született. A többi öt pedig egy-egy olyan évből, amely meghatározó volt a svéd edző életében. 🍷🥺

A borral pedig koccintottak, és beszélgettek egy kicsit a régi, szép időkről. Még egyszer, utoljára. 🙏😭

...júniusi a sztori amúgy, de a lényegen nem változtat :(

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#214842) cyberkind


cyberkind
félisten

€18.6m each to all 36 teams in the league phase
€2.1m for every win
€700k for every draw
Additional payments depending on performance

(#214843) Creative997 válasza DeathAdder (#214838) üzenetére


Creative997
őstag

Az emeletes buszpark is nő

--

Még mindig csak BL selejtezők vannak?

Meg la liga meccsek kedden :F

Project Torque 4ever! http://www.youtube.com/watch?v=mZFd76UmplE

(#214844) cyberkind


cyberkind
félisten

Cancelo szépen lecsúszott a Cickó után, irány az olajfürdő, avagy, portugál menni arab napok. :D

(#214845) DeathAdder válasza Creative997 (#214843) üzenetére


DeathAdder
veterán

3 hét múlva kezdődik a bl

és a hétvége után válogatott szünet :DD

(#214846) Creative997 válasza DeathAdder (#214845) üzenetére


Creative997
őstag

Várjuk már!! Oh wait..

Project Torque 4ever! http://www.youtube.com/watch?v=mZFd76UmplE

(#214847) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

ac fiorentino v ner-akadèmia meccs van
..csak szólok

(#214848) DeathAdder válasza Tibiajax (#214847) üzenetére


DeathAdder
veterán

mennyi az eredmény?

(#214849) Tibiajax válasza DeathAdder (#214848) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

hát még csak 0-0, de majd nemsoká telefonálnak

(#214850) Creative997


Creative997
őstag

Hamesz Rodrigez -> Rayo
Még mindig nem adta fel az öreg kontinenst..

Túloldalon Olmo már ott van! A kispadon.. míg Torres by wish meg kezdő :C

Project Torque 4ever! http://www.youtube.com/watch?v=mZFd76UmplE

Hirdetés

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.