Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-20 19:48:13

LOGOUT.hu

"A MIUI felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait" :D

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9251) nfsu17 válasza ggeleven (#9248) üzenetére


nfsu17
veterán

Digitális jóllét alatt van a napi adat...ha jól láttam (egyszer), akkor az előző napi is látszott, tehát össze lehet adni a kettő értéket.
Minden más esetre valami "akkus" app telepítése

(#9252) ggeleven válasza Viktor0610 (#9250) üzenetére


ggeleven
őstag

Pf, mi ez a baromság? Ezt ugyan honnan találták ki a mérnökök? :W
Digitális jólét alatt megvan amúgy. :K

Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

(#9253) DDA40X


DDA40X
aktív tag

Hali!
Lenne egy kérdésem a HyperOS-ről. Talán jó helyre írok. Van egy X6 pro-m. 1.0.4.0 rajta a rendszer. Látom miuirom.org-on hogy van már 1.0.7.0 is eura. Meg 1.0.8.0 globalra. Mivel a telóm nem akar magától frissítést találni, ezért gondoltam felraknám onnan. Megtudnátok mondani, hogyan lehet, és melyiket kell? Mert látom van egy OTA verzió is, ami csak pár mega. Mondjuk gyanús hogy nem ezt kell.
Előre is köszönöm! :R

(#9254) Viktor0610 válasza DDA40X (#9253) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Attól függ, jelenleg milyen verzió van a készüléken.
EUXM-re EUXM kell, MIXM-re MIXM, stb.
A kisebb méretűek az ún. inkrementális frissítések, csak a változásokat tartalmazzák, a teljes ROM meg értelemszerűen a komplett telepítőcsomag.
Én mindig a teljes, recovery verziót töltö(tte)m le.

Samsung Galaxy A54

(#9255) DDA40X válasza Viktor0610 (#9254) üzenetére


DDA40X
aktív tag

Értem. Nekem UNLEUXM van. Szóval akkor ha felrakom a recovery t, akkor azt mivel tehetem meg? Akkor minden app és beállítás lenullázódik majd?
Vagy ha az OTA-t teszem fel, akkor AZT mivel kell?

[ Szerkesztve ]

(#9256) nfsu17 válasza DDA40X (#9253) üzenetére


nfsu17
veterán

Váltogass a beállításokban a régiók között, hátha egyikre majd feldob egy frissítést.
Mittomén
Svájc, usa, lengyel, akármi, válogass

(#9257) tibike8 válasza ggeleven (#9252) üzenetére


tibike8
őstag

Az nem az. Az csak az aznapi kijelző időt mutatja.

(#9258) ggeleven válasza tibike8 (#9257) üzenetére


ggeleven
őstag

Jaja észrevettem. Sajnos tényleg nem teljesen az, amit keresünk. Akkor lehet jó, ha aznap reggel veszem le a töltőről... Na ezért nem akarok még egy 3rd party appot, ami folyamatosan figyel a háttérben és eszi az akksit. Így is van elég minden más. :U

Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

(#9259) Viktor0610 válasza DDA40X (#9255) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Beleírtam az összefoglalóba. Az adataid megmaradnak.

Samsung Galaxy A54

(#9260) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

A nemzetközi hívást hol tudom engedélyezni? :R

+ Valaki esetleg telefonszámmal kapcsolatban tud segíteni , leginkább az előhívóval kapcsolatban :R
Van egy számom csak az előhívó vélhetően fals. Privátban lenne a legjobb a megkeresés.:R

[ Szerkesztve ]

(#9261) libus


libus
őstag

Sziasztok!
Minap feltelepítettem a HyperOS -t.
Telepítéskor be lehetett állítani, hogy mely alkalmazások legyenek megvédve pluszban illetéktelen megnyitástól.
Azaz, ezek az alkalmazások (pl. Messenger, Chrome, WhatsApp, stb..) megnyitásakor újra ujjlenyomatot kér.
Hol tudom ezt kikapcsolni? :B
Mert telepítéskor csak leokéztam és így elég macera...
:R

Ps5 Digital Edition, LG Oled55C9, LG Oled48C1, Hyper X Cloud II, Poco X4 Pro 5G

(#9262) kreg válasza libus (#9261) üzenetére


kreg
tag

A Biztonság nevű cuccba kell belépni ott van hogy alkalmazások zárolása.

(#9263) libus válasza kreg (#9262) üzenetére


libus
őstag

Megvan, köszi! :R
Amúgy, Alkalmazások/Alkalmazások zárolása. Itt volt..

Ps5 Digital Edition, LG Oled55C9, LG Oled48C1, Hyper X Cloud II, Poco X4 Pro 5G

(#9264) SniperAtWork


SniperAtWork
újonc

Sziasztok!
A napokban vásároltam egy Redmi Note 11 Pro 5G készüléket.
Ezen lefutott egy csomó MIUI frissítés, de jönne a HyperOS 1.0.3.0 TKCMIXM verzió is. Ezért az automatikus frissítést kikapcsoltam. Van tapasztalatotok ezzel a kiadással, és egyáltalán a HyperOS-el. Sok helyen olvasom hogy jó, de több jelentősebb problémát is hallottam róla.
A telefont még nem laktam be így az elején akarom kideríteni, hogy ha zűr lenne vele. (~3.7Gb a frissítés)

(#9265) Gynt válasza SniperAtWork (#9264) üzenetére


Gynt
junior tag

Ezzel a verzióval nincs tapasztalatom, a HyperOs-szel kapcsolatos tapasztalataimat leírtam a Xiaomi 12 topikban néhány hozzászólás formájában. Az a verzió az 1.0.3.ULCEUXM. Nem tudom, hogy az általad említett verzió miben más ettől.

Összességében azt gondolom, hogy teljesen normálisan használható, pár apróság van, amivel kapcsolatban már elmondtam, hogy valakinek lehet, hogy fontos, vagy éppen zavaró, de alapvetően a HyperOs-től nem lesz élhetetlenebb egy telefon.
Egy teljesen új készülékre én minden további nélkül telepíteném, biztos enélkül is furcsa az első pár nap, amíg "belakja" az ember a telefont. Ezen ez már nem oszt, nem szoroz.
Sőt, ilyenkor minden további nélkül lehetséges, hogy csinálsz egy gyári visszaállítást, ha nem tetszik a dolog. És akkor másodjára nem telepíted a HyperOs-t.

(#9266) gjoco1 válasza SniperAtWork (#9264) üzenetére


gjoco1
addikt

Szia !
Nekem van 11 prom , de előtte 12 esre ráengedtem a Hypert .
Személyszerint több dologban vissza vágott . . Azóta már csak a 11 van meg és szintén kikapcsoltam a frissítési lehetőséget .
Én nem szeretném telepíteni . Maradok a MIUI 14.0.5 nél . :DDD

"A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

(#9267) gyulaszu válasza Gynt (#9265) üzenetére


gyulaszu
senior tag

Ha már egyszer felment a hyper, akkor szerintem a gyári visszaállítás után is azon marad (szerintem)
Ettől függetlenül én is feltenném...

gyulaszu

(#9268) Gynt válasza gyulaszu (#9267) üzenetére


Gynt
junior tag

Ezt nem tudom, szerintem a gyári visszaállításkor pont az a lényeg, hogy olyan állapotba kerül a telefonod, mint amikor kivetted a dobozból. Vagyis pontosabban ahogy bekerült a dobozba.

(#9269) Atomgeszi válasza Gynt (#9265) üzenetére


Atomgeszi
veterán

A gyári beállítások visszaállítása nem azt jelenti, hogy azt a ROM-ot teszi vissza, amivel a gyárból kijött.
Ha felment a HyperOS, és FR -t csinál, ugyanúgy a HyperOS fog betöltődni.

(#9270) ubyegon2


ubyegon2
nagyúr

Fura madár ez a HyperOS, néha ránézek Xiaomi 12X-en, megjelent-e már, de semmi. Szerintem már hetek óta van 12X-re. Kíváncsiságból megnéztem a Régió beállítást, Magyarország volt beállítva. Átraktam Dél-Korea régióra és azonnal ott is van a HyperOS 1.0.1.0 TLDEUXM 4,1GB. Ami bosszantó, hogy ebben van a 2024. januári és márciusi security patch is! :(( Ezeket azért még MIUI-n kellett volna feldobni szerintem... (nem lehet letölteni és felrakni külön ezeket a security patch-eket?)

Viszont a két security patch miatt nem nagyon kéne töprengenem, hogy frissítsem-e a MIUI-t HyperOS-re! Jól értelmezem szerintetek a helyzetet? Valamint még azt is kérdezem, így Dél-Koreai lokációval simán ráengedhetem az upgrade-et?

Amúgy gondolkodtam, akarom-e felrakni a Hypert, ha feljön, mert Linuxos kollégához hasonlóan én is eléggé meg tudom szokni az adott rendszert, desktop Linuxot is ugyanazt használom 10 éve, pedig ott aztén van választási lehetőség bőven és várni se kell...

előre is köszi a helpet :R

(megpróbálok nem jönni ide nyekeregni sokat a Hyperrel kapcsolatban, szerencsére épp látom Gynt fórumtárs hsz-ét, amiben jelzi, hogy a Xiaomi 12 topikban írt tapasztalatokat, az nekem 12X-hez tökéletes lesz) de mér' nincs a magyar régióban upgrade opció??? :N

ViZion ft-nek meg kitartást! :D Szerintem rakd fel a 24.04 beta Ubuntut és egy darabig nem fogsz szuttyogni a Hyper-rel! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#9271) Gynt válasza Atomgeszi (#9269) üzenetére


Gynt
junior tag

Rendben, köszi az információt, ez számomra egyáltalán nem volt egyértelmű.

(#9272) gjoco1 válasza SniperAtWork (#9264) üzenetére


gjoco1
addikt

Amúgy itt figyel már nálam is . . De nem kell .. . . :DDD

"A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

(#9273) Atomgeszi válasza Gynt (#9271) üzenetére


Atomgeszi
veterán

A gyári beállítások visszaállítása jelen esetben azt jelenti, hogy kapsz egy szűz készüléket, mintha akkor vetted volna ki a dobozból.
Nyitott bootloaderrel viszont azt teszel fel, amit akarsz utána is.

(#9274) Gynt válasza Atomgeszi (#9273) üzenetére


Gynt
junior tag

Köszi még egyszer. Tehát kvázi egy teljes törlés (felhasználói adatok, alkalmazások), de minden más korábbi (rendszer)frissítés marad.

(#9275) pingwin92 válasza ubyegon2 (#9270) üzenetére


pingwin92
aktív tag

Amúgy a 12x-en a HyperOS Android 13 alapú. Mondjuk nem tudom, ez miben észlelhető, csak gondoltam, szólok.

(#9276) ubyegon2 válasza pingwin92 (#9275) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Ezt nem tudtam, köszi! :) Mondjuk nem sok jelentősége van, a két security frissítés miatt fel kéne raknom így is. Talán amiatt android 13 alapú, mert a Xiaomi 12 és 12 Pro-val ellentétben, a 12X-hez már amúgy sem lett volna főverzió frissítés.

(#9277) nfsu17


nfsu17
veterán

Poco F5-re én se tettem fel a HyOS-t, marad a MIUI14 még egy darabig...A13.
Engem hidegen hagynak ezek a frissítések, előző telómon eggyel régebbi android verzió van, mint ami amúgy lehetne rajta. Persze nem ez a követendő, de nem fogom a gyártót bombázni emailekkel, hogy hol van a heti frissítésem.

Plusz egy frissítési sikertelenség simán téglázhatja a telót is (legalábbis régen volt rá példa, azóta lehet ezek esélyét már minimalizálták).
Most vettem egy gari nélküli telót, ráengedem az OS update-t, majd valami nyűgje lesz közben, többet be sem kapcsol, akkor volt egy telóm 2 percig? Á, ennyit nem ér.
Főleg, hogy tudom, hogy semmiben sem jobb a HyOS (még?), csak kicsit másabb.
Olvasni olyat, hogy gyorsabban merül vele a teló, de olyat is, hogy kevésbé merül, meg hogy sokkal fluidabb...szóval elég vegyesek a vélemények, persze azért inkább a jobb van túlsúlyban, őszintén megmondom sokkal rosszabbra számítottam egy 1.0 verziójú OS-től (főleg, ha tudjuk, hogy milyen volt évekig a MIUI :DDD ), mármint azok a vélemények, amiket olvasok róla.

(#9278) Atomgeszi válasza nfsu17 (#9277) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Ma már nehéz téglázni ezeket az eszközöket. Van rá ember, aki visszahozza az életbe szerencsére.

(#9279) ViZion válasza ubyegon2 (#9270) üzenetére


ViZion
félisten

Megnéztem. A Lenovo tabletünket támogatja. :U
Lehet megér egy próbát.
Amúgy Ubuntu már inkáb Windows, mint linux, ott is ráderőltetik a kinézetet, az okos keresőbizbaszokat, a programokat... De ott variálhatod. Mondjuk akkor már alapból valami Ubuntu variánst raknék. Utoljára Oneiric Ocelot volt hosszabb ideig, ott adtam fel, lett Fedora inkább.

Több nap használat után sem látom, h mitő hyper ez az OS... semmiben nem jobb, de több helyen lábonlőtte magát az elődhöz képest. A VPN és óra értesítést nem tudom megbocsátani... Meg a zenelejátszót a controll centerben.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#9280) Gabesz1019


Gabesz1019
senior tag

HyperOS-ben nincs benne alapból ez az új fajta galériaszerkesztő? Amikor hossza rányomok egy tárgyra vagy személyre és automatikusan körbevágja. Nekem 1.6.0.3.1-global verzió van fent. Elvileg van ennél frissebb, de nekem nem ajánl fel frissítést. Poco M6 Pro 4G

(#9281) Atomgeszi válasza Gabesz1019 (#9280) üzenetére


Atomgeszi
veterán

De. Már december óta.
Maga a körbevágás meg úgy kb MIUI12 óta benne van. Csak akkoriban nem az ujjad tartottad rajta.

(#9282) Gabesz1019 válasza Atomgeszi (#9281) üzenetére


Gabesz1019
senior tag

Akkor ezek szerint csak nekem nem frissült eddig. Gondolom manuálisan nem lehet rákeresni a frissítésre, csak .apk telepítéssel.

(#9283) ubyegon2 válasza ViZion (#9279) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Ezt az óraértesítés hiányát olvastam minap, ezt én is megszoktam MIUI-n... :( Úgy néz ki, nincs válasz arra, hogy ha átállított régióval felugrik at upgrade, akkor ráereszhetem-e a 12X-re. Amúgy visszaállítottam Mo-ra a régiót, a kamera is nyekergett valamit Dél-Korea régióval. Lehet le kéne tölteni ezt a 4.1GB-ot és megnézni, ki lehet-e szedni belőle a két security patch-et, de ez nem olyan, mint Linuxszal ügyködni notebookon...Egyelőre marad a MIUI.

Amúgy Ubuntu már inkáb Windows, mint linux, ott is ráderőltetik a kinézetet, az okos keresőbizbaszokat, a programokat...

Abszolut ez az irány, de egyre több disztrónál fedezhető fel Winesedés, ezek a konténerezős dolgok is zavaróak, (Snap és tsai), valamelyik nap fel is teszem az új Ubuntut, hogy megint lássam, milyen jól teszem, hogy 10 éve Mint CInnamont használok! ;]

(#9284) Atomgeszi válasza Gabesz1019 (#9282) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Ha HyperOS, akkor mennie kell.

(#9285) Landsmann


Landsmann
addikt

A képekre mi teszi rá a vízjelet és a dátumot? A dátum vége rendszeresen lemarad egy ideje. Trükközni kell, hogy jó legyen. Ha tudnám mi az, akkor megpróbálnám, hogy a legutóbbi frissítést leszedném, átállítanám valami egzotikus régióra, letölteném a frissítést és vissza a magyar régióra. Ez így működhetne? Redmi 9-ről van szó, már csak alkalmazások frissülnek, új rendszert nem kap.

Videóim: http://www.youtube.com/landsmann?sub_confirmation=1

(#9286) WhiteWalker válasza Gabesz1019 (#9282) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

A képszerkesztő AI néven belül megtalálod. "Törlés" név alatt.

(#9287) crok válasza ubyegon2 (#9283) üzenetére


crok
nagyúr

Ne szedd le, nem lehet "kiszedni" belőle a security patch-et, nem így működik..

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#9288) ViZion válasza ubyegon2 (#9283) üzenetére


ViZion
félisten

Kisfiam ismerkedik a Linuxal, kipróbáltunk sok disztrót az elmúlt hónapokban. Persze videók alapján KDE és a "gémer" disztrók voltak az első hullám. Majd elkönyvelte, h a linux sz@r (jogosan, ezen a ponton). Mondtam neki, h Linux Mint Cinnamon és a linux jó. Azóta is az van neki, néha nekiszalad dual boot-al vagy Live-al valaminek, de a Mint az fix. :R

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#9289) ubyegon2 válasza crok (#9287) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Az nagy kár! De köszi, hogy időben jelezted, mert már kerestem az opciókat Linuxon, mivel tudom kinyerni az ISO-ból a patchokat. :K Viszont azoknak mindenképp fel kell kerülniük, ha visszarakom a régiót Dél-Koreára, ráereszthetem a megjelenő Hypert? Érdekes, hogy visszaállítva Mo-ra, simán eltönt a letöltési opció.... :(

(#9288) ViZion

A Linux Mint Cinnamon egy nagyon jó középút!

Kisfiam ismerkedik a Linuxal

Tök hasznos lenne, ha minden gyerek ismerkedne egy Mint szintű desktop rendszerrel, tuti sokan megszeretnék és el is mélyülnének az alapokban, akiket ez elkezdene érdekelni. A gyerekekre erőltetett Windows káros... Ha ilyen ütemben fejlődik a Linux gamerképessége, az is kifejezetten jót tenne a gyerekek orientációjának, ahogy olvasgatom, egyre többen Linuxon játszanak már. :K

[ Szerkesztve ]

(#9290) crok válasza ubyegon2 (#9289) üzenetére


crok
nagyúr

Itt nincs se ISO se patch, a file-ok eleve olyan módon vannak a filerendszerben hogy írni nem tudod, RW-re mount-olni se tudod (ext4 shard_block flag), ez nem egy csomagkezelős linux, már az ötletet se értettem hogy hogy gondoltad megoldani.. totál nem így működik.
A régió igazából nem változtat semmit, ugyanazt a ROM kódot tudod letölteni, ettől az átállítgatástól nem lesz semmivel se másabb, EUXM-re akkor is csak EUXM-et, MIXM-re meg MIXM-et, etc.. fog keresni OTA-n és úgyse enged keresztROMolgatni csak így simán.
Ez a "régió" annyira jó, hogy pl. más OTA szervert kérdez le meg ha az adott régióra vannak előre megadott, jellemzően használt vagy extra alkalmazások akkor azokat a régió átállításakor felteszi (GetApps, Amazon, ilyen hülyeségek..). Ezért tűnt el a letöltés opció is mert a magyar régióra még nincs elérhetővé téve az a frissítés amit láttál.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#9291) ubyegon2 válasza crok (#9290) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

már az ötletet se értettem hogy hogy gondoltad megoldani..

Mert ismered ezt a megoldást, én csak Linuxos aggyal gondolkodtam, de lebeszéltél. ;]

A régió igazából nem változtat semmit, ..... és úgyse enged keresztROMolgatni csak így simán.

Köszönöm, sejtettem, de tisztában vagyok vele, mennyire infótlan vagyok a telefonok rendszerének működésébeny, így a megerősítésed fontos volt.

Ezért tűnt el a letöltés opció is mert a magyar régióra még nincs elérhetővé téve az a frissítés amit láttál.

Elég bosszantó, mivel márciusra írták, de főleg amiatt zavaró, mivel a januári secupatch sem jött már le emiatt a csodás Hyper miatt! Azért legalább azt nem egy fél év múlva kéne megkapni egy telónak, igaz a 12X elég mostohán van kezelve a 12-es sorozat nagytesóihoz képest.

Még egyszer köszi a részletes és érthető informálást! :R

[ Szerkesztve ]

(#9292) nfer válasza WhiteWalker (#9286) üzenetére


nfer
tag

Mindig emlegetitek ezt a képszerkesztő AI-t. Hol kellene ezt megtalálnom?

Telefonom Remdmi Note 12 4G, indonéz rom hyperos 1.0.2.0.

Köszönöm a segítséget.

(#9293) nfsu17 válasza nfer (#9292) üzenetére


nfsu17
veterán

Kolléga Poco F5 telóján itt van
[link]

(#9294) nfer válasza nfsu17 (#9293) üzenetére


nfer
tag

Köszönöm de nekem itt nincs.

[ Szerkesztve ]

(#9295) Viktor0610 válasza nfer (#9294) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Gondolom, ugyanaz az ok, ami miatt Samsungokon is csak a felsőkategóriás telefonok kaptak AI-funkciókat.

Samsung Galaxy A54

(#9296) gyulaszu válasza Viktor0610 (#9295) üzenetére


gyulaszu
senior tag

Nekem a Redmi Note 11-en is ott van, pedig nem hinném hogy felsőkategóriás

gyulaszu

(#9297) Viktor0610 válasza gyulaszu (#9296) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Hm. 🤔
Ez fura, de akkor valóban nem e a megkülönböztetés alapja.

Samsung Galaxy A54

(#9298) ggeleven válasza Viktor0610 (#9295) üzenetére


ggeleven
őstag

A 4 éves Mi Note 10emen is van, pedig az messze nem felső kategóriás (volt az valaha? :F) a mai telókhoz képest. Inkább karcolja a mai belőlépő tetejét/közép alját. De jó lenne tudni a telefon típusát, szoftver és droid verziót, valamint Galéria app verzióját, hátha látunk valamit ezek alapján.

Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

(#9299) Landsmann válasza gyulaszu (#9296) üzenetére


Landsmann
addikt

Sőt, még Redmi 9-ben is ott van az AI.

Videóim: http://www.youtube.com/landsmann?sub_confirmation=1

(#9300) nfsu17 válasza Viktor0610 (#9297) üzenetére


nfsu17
veterán

Lehet az "indonéz rom" a megkülönböztetés alapja.
Ha már global nem kap hívásrögzítést, nehogy indonézek kapjanak AI-t :D

(#9301) nfer válasza nfsu17 (#9300) üzenetére


nfer
tag

Lehet, viszont van MIUI tárcsázó hívás rögzítővel és működő Wallet.
Egyébként xiaomi.eu romot használnék ha a Google nem szemétkedne.

(#9302) WhiteWalker válasza nfsu17 (#9300) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Nincs tökéletes rom :D

(#9303) g.gergo


g.gergo
senior tag

11T, HyperOS, indonéz rommal, és van AI.

(#9304) paolinho válasza nfsu17 (#9293) üzenetére


paolinho
őstag

Nálam Mi 11 Pro-n az Alap, és Szépítés között a Létrehozás menüpont szetepel. Gondolom, ez nem az AI másnéven!?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.