Hirdetés

2024. július 2., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#210651) forceberg válasza vond (#210648) üzenetére


forceberg
veterán

Ralf Dietrich Rangnick
Ismerős? :))

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#210652) vond válasza forceberg (#210651) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Igen. Meg a Sabitzer is. :D

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#210653) DeathAdder válasza Soulfly842 (#210646) üzenetére


DeathAdder
veterán

eredményből elemzés. kurvaszer meccs volt a magyar skót, a skótok meg még szarabbak. a kaput talált lövésből meg kettőt vagy hármat elvesznek ha gól, mert lesről történt amit a partjelző nem húzott be, így bekerült a statisztikába

de sikerült megverni a torna talán leggyengébb csapatát amivel tovább lehet jutni -3-as gólkülönbséggel

bárki is lesz az ellenfél, faszmákolás, bekkelás, csúszás mászás kell, jó játékkal kapcsolatos elvárások ne legyenek, elő kell venni a klasszik 5-4-1-es olasz focit

ausztria ehhez képest elég jó focit játszik, nagyon jó a letámadásuk, maximálisan megérdemelték az első helyet

(#210654) Soulfly842 válasza PuffyDog (#210649) üzenetére


Soulfly842
addikt

Ott az első félidő rendesen meglepte a válogatottat. teljesen máshogy álltak fel, más játékrendszerrel. Nem tudtunk hozzá meccs közben igazodni, félidő után sokkal jobb volt.

Ui.:
Ne hozz nekem Barcas hasonlatot! - nem fog bejönni! A Barca sose volt jó! :D A Tiki-Taka, a Tesze-tosza szinonímája és a foci, a szenvedély halála! :DDD

Persze, a labda kerek és ettől igazán szép!

Az osztrákok meg tény, hogy erősebbek, mint amire előzetesen számítani lehetet.

(#210655) forceberg válasza vond (#210652) üzenetére


forceberg
veterán

Nagyon megnéztem volna a bajoroknál, de ő maradt az osztrákoknál.

(#210653) DeathAdder: Az osztrákoknál az edző keze nyoma a pályán :)

[ Szerkesztve ]

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#210656) Napfénysüti válasza Soulfly842 (#210646) üzenetére

Kár hogy 70 percig úgy játszott a válogatott mintha jó lenne az X...
Az ilyen leszarós hozzáállás miatt nem tudok nekik szívből szurkolni meg örülni. Ezt a matekozást meg kifejezetten utálom, én nem tudok ilyenkor olyannak szurkolni akinek máskor se (pl Angolok).

Més que un club!

(#210657) paatrick


paatrick
őstag

Ki marad itt aki tud is focizni és meg is akarja nyerni ezt? :DDD Hollandokat is kihúzhatjuk az esélyesek közül, se védelem, se csatársor.

A kialakult felső ág meg tiszta halálcsoport:

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#210658) Soulfly842 válasza DeathAdder (#210653) üzenetére


Soulfly842
addikt

A tradícionális 5-4-1 -es skót csapatokkal sokkal megszenvedtek már.. anno a celtic-nél is domináns volt és sokan szívták a fogukat rajta! Mondjuk még azon is átküzdöttük magunkat, de tényleg pechesek is voltunk. Kapufák, hajszálon múló gólok, stb.

Én azt mondom, hogy bízzunk a legjobbakra a folytatásban és aztán meglátjuk! Szurkoljunk és kész! :)

(#210659) cami][us


cami][us
senior tag

Ha már matekozás... ha ma nyernek az angolok, akkor biztonságban vagyunk?

(#210660) Soulfly842 válasza Napfénysüti (#210656) üzenetére


Soulfly842
addikt

Nem leszarós volt az, hanem nagyon befeszült a tét miatt. Okoztak az utóbbi időben már rengeteg örömet nekünk - az a legkevesebb, hogy ilyenkor megpróbálunk a 12. embernek lenni a pályán és azon kívül. Én igenis szurkolok nekik és hinni akarok benne, hogy bármi lehet.

(#210661) Soulfly842 válasza cami][us (#210659) üzenetére


Soulfly842
addikt

Akkor már továbbjutottunk.

(#210662) Soulfly842 válasza DeathAdder (#210653) üzenetére


Soulfly842
addikt

Egyébként, ha megfordítjuk/tovább visszük:

Az übermensch németek ellen meg a bírónak köszönhetően voltak cask jobbak, mint mi.

11-est nem kell visszanézni, az első gól meg ajándék egy szabálytalankodásból. Az alapján lehetett volna 1-1 is.

Ott egyébként igenis jól játszottunk.

(#210663) sh4d0w válasza paatrick (#210657) üzenetére


sh4d0w
félisten
LOGOUT blog

Igy legalabb lesz eselye vmi underdognak :)

https://www.coreinfinity.tech

(#210664) cami][us válasza paatrick (#210657) üzenetére


cami][us
senior tag

Szomorú, mert egy spanyol-portugál döntő pofás lett volna. :(

(#210665) Napfénysüti válasza Soulfly842 (#210660) üzenetére

Csak akkor látnám hogy tényleg akarnak, hajtanak, küzdenek. Lehet szarul játszani de szív nélkül soha. Talán azért vagyok ilyen kritikus mert én mindig megdöglöttem a pályán ha kell és ezt a drága pénzért játszóktól is elvárnám. Még egy nyamvadt edzőmeccset se tudok lazán venni ha játszom.

Més que un club!

(#210666) paatrick válasza Soulfly842 (#210662) üzenetére


paatrick
őstag

Az a baj az egyszeri VB, EB, focinézővel hogy azt hiszi ha a németek nem kapják meg a "szabálytalan" góljukat, akkor amúgy nem is rúgtak volna többet soha. A valóságban meg az első félidőben ugyanúgy rúgtak volna már 1 gólt.

Alap focipszichológia, a vezető csapat visszavesz, a kiscsapat így "jobbnak" látszik.

Nem hülyék a németek, 6 ponttal már nem fogják összetörni magukat ellenünk.

[ Szerkesztve ]

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#210667) Soulfly842 válasza Napfénysüti (#210665) üzenetére


Soulfly842
addikt

Mondom, szerintem a tét is agyonnyomta őket. Mindenki gyak. elvárta, hogy a csoportból menjenek tovább könnyedén az első meccs első félideje meg pofán is vágta a csapatot. A másodikról már írtam. Itt nehezen jött össze, de remélem,hogy innentől (ha jól zajlik pl. ma az angol meccs) felszabadultan abszolút tét nélkül még sokkal-sokkal jobb játékot is játszhatnak.

Legalábbis hinni akarok ebben! :R

Javíts ki, ha tévedek EB-csoportmeccs téttel még te se játszottál nemzeti válogatottban úgy, hogy előtte is kijutott a nemzeti csapat. :D Én azt mondom, hogy bizakodjunk és higyjünk abban, hogy lesz még pozitív meglepetés amit ad a válogatott!

#210666paatrick

Köszi az 'egyszerit ' :DDD No comment.

Az a baj, az örök rezignált szofisztikus elemző focinézővel, hogy mindig a negatív véglegetekben gondolkodik, meg a prekoncepcióiban. Aztán vagy úgy lesz, vagy nem. Vagy akár be is feszülhettek volna ők is. Nem egy világverő német csapat ez, csak összejött nekik a hátszéllel együtt, anélkül lehet bajba kerültek volna.

Alapvető foci néző pszichológia, hogy elmondjuk úgy is az lett volna, ha... holott, ezzel egyidejűleg az osztrákok verik lazán a hollandokat pl :D A perspektívát lehet rángatni, de attól még nem lesz igaz.

[ Szerkesztve ]

(#210668) paatrick válasza Soulfly842 (#210667) üzenetére


paatrick
őstag

"Aztán vagy úgy lesz, vagy nem."

Mert 95%-ban úgy van, és csak 5%-ban nem :D

Én úgy emlékszem az összes gólunkat koncentrációs hibából kaptuk, szerintem ha Németország rákapcsol és elkezd darálni mennyi idő lett volna egy újabb hiba?

[ Szerkesztve ]

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#210669) Soulfly842 válasza paatrick (#210668) üzenetére


Soulfly842
addikt

És ezt a prekoncepcióid mondatják veled? :DD vagy lejátszottál minden meccset ellenkezőleg is, ami máshogy volt (vagy lehetett volna)? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#210670) paatrick válasza Soulfly842 (#210667) üzenetére


paatrick
őstag

Holland-osztrák, francia-lengyel tét nélküli meccs volt már. Németeknek a 2. meccs meg bebiztosította a továbbjutást. Ez nagy különbség. Ja és hazai pálya.

[ Szerkesztve ]

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#210671) Soulfly842 válasza paatrick (#210670) üzenetére


Soulfly842
addikt

Aha, oké.

Természetesen tök mindegy, hogy nyolcaddöntőt csoport elsőként egy harmadik helyezett csapat ellen játszol, vagy csoport harmadikként egy csoport elsővel.

Bocsi, ezt nem tdutam :D

(#210672) Napfénysüti válasza Soulfly842 (#210667) üzenetére

Nem játszottam de ha a hazámat képviselhetném ha szarul is játszok tuti felszántom a pályát... Ez alap lenne, küzdeni mindig kell.
Korábbi válogatottak ellen játszottam már, ott izgultam is de attól még ugyanúgy a maximumra törekedtem, azért nem szartam be.

Amúgy azt nem értem, ezek profi játékosok, ebből élnek, ez a munkájuk. Hogy lehet hogy izgulnak vagy agyonnyomja a tét őket?
Vannak nálunk kisebb csapatok akik tök szépen helytállnak.

Més que un club!

(#210673) thebigK


thebigK
addikt

ha nem kéne ma ennyire az angoloknak szurkolni, akiket amúgy szeretek (szeretnék), nagyon komálnám, ha kikapnának, és southgate kb ki lenne onnan végre utálva, de ez ma ne történjen meg

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#210674) Soulfly842 válasza thebigK (#210673) üzenetére


Soulfly842
addikt

Én így voltam legutóbb a spanyolokkal, de szerencsére náluk rendeződött a helyzet erre az EB-re.

[ Szerkesztve ]

(#210675) vond


vond
MODERÁTOR

10 perc után "meggyőző" az angol csapat. :D Még a végén megesik az a botrány, hogy átkapcsolok a dán-szerbre. ;]

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#210676) Farkassacred


Farkassacred
őstag

Fognak ezek győzni nekünk :F nem úgy tűnik eddig. :C
Na majd a 98. percben.

[ Szerkesztve ]

(#210677) DeathAdder


DeathAdder
veterán

még így is képtelen vagyok ezeknek szurkolni, sajnálom :(((

(#210678) mephi666


mephi666
nagyúr

Trippier helyett be kéne tenni Bowent mielőtt gyűjt újabb sárgát (oké, hogy jobbos, de szerintem biztosabban működne ott)

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#210679) Forextroll válasza Tibiajax (#210636) üzenetére


Forextroll
újonc

Nyugi, a többi töltelék csoportharmadikkal továbbjutnak

(#210680) Napfénysüti válasza DeathAdder (#210677) üzenetére

Dettó.

Més que un club!

(#210681) cami][us


cami][us
senior tag

(#210682) mephi666


mephi666
nagyúr

...valahogy nem látom a csapatok játéka közt azt a difit, amit a játékoskeret összértéke közti 10x különbség indokolna :D

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#210683) vond válasza DeathAdder (#210677) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Nekem még megy. ;] Bár inkább már csak röhögök rajtuk. :D

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#210684) pekoka


pekoka
tag

Az a baj, olyan passzokat adnak, amikre a tarsak nem igazan szamitanak. :DDD

O->-<

(#210685) sh4d0w


sh4d0w
félisten
LOGOUT blog

Szerintem az angolok nem akarnak nyerni - nem latszik rajtuk.

https://www.coreinfinity.tech

(#210686) mephi666 válasza sh4d0w (#210685) üzenetére


mephi666
nagyúr

...vagy már régóta buktatni akarják szószgétet, de túl jó ahhoz a keret, hogy bekapjon egy igazi zakót :D

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#210687) Farkassacred


Farkassacred
őstag

Az angolokat lehet, hogy megtudnánk verni.. :DDD

(#210688) Soulfly842


Soulfly842
addikt

Ebbe a csodálatos világverő angol válogatottba tényleg nem jut egyetlen perc se az EB-n Palmernek? :D

[ Szerkesztve ]

(#210689) sh4d0w válasza Farkassacred (#210687) üzenetére


sh4d0w
félisten
LOGOUT blog

Khm... 0-4... Egy baratom azt mondta utana: "Ellenfelet valasztani tudni kell!"

https://www.coreinfinity.tech

(#210690) mephi666 válasza Soulfly842 (#210688) üzenetére


mephi666
nagyúr

...lehet szószgét se akarja már a munkáját és azért nem játszatja, mert ösztönből rúgná a gyerek párosával a gólokat... akkor meg évekig biztos az állása, nincs kirúgás meg végkielégítés :D

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#210691) Farkassacred válasza sh4d0w (#210689) üzenetére


Farkassacred
őstag

Az de jó meccs volt. :K kár hogy ez itt nem menne most

(#210692) mephi666


mephi666
nagyúr

...a németek is elkezdtek vuvuzelát árulni, vagy az angol drukkerek dicsérik így a csapatot fütyülve? :D

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#210693) DeathAdder


DeathAdder
veterán

aki phodenből, kaneből, belingemből is ennyire szar játékost csinál az már az a tudás, amire egy középiskolai tornatanár se lenne képes

(#210694) PuffyDog


PuffyDog
junior tag

Ezt a szószgétet miért erőltetik? Miért nem vágja úgy rendesen szájon valaki?

=>> Ha sokáig nem írok ne haragudj, biztos oka van! K&H vagy Gránit Bank számlát nyitsz? Mindkettőnél 50 000 Ft bónusz jár! Írj még ma, és segítek! <<=

(#210695) mephi666 válasza DeathAdder (#210693) üzenetére


mephi666
nagyúr

Rice is alulról üti hombár szintjét :D minek van ennyire hátul, ahol rosszabb, mint TAA

...retekgordon meg Bowen kéne a pályára, aki labdát is tud szerezni... kreatívnak meg Palmer

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#210696) forceberg válasza DeathAdder (#210693) üzenetére


forceberg
veterán

Gyerekek, értsétek már meg, az edző nem számít!
Ne is próbáljátok a nyakába varrni, ezek ennyit tudnak!
Peppel a padon is pont ugyanez lenne a játék képe!
;]

[ Szerkesztve ]

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#210697) mephi666


mephi666
nagyúr

...na Gallagher helyett lesz monyója a csapatnak :D

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#210698) DeathAdder válasza mephi666 (#210697) üzenetére


DeathAdder
veterán

ez most véletlen egy jó húzásnak tűnik, de továbbra is rém szarul van felpakolva a csapat

(#210699) DeathAdder válasza forceberg (#210696) üzenetére


DeathAdder
veterán

ő kéne 2025ben a sziti után :D

(#210700) mephi666 válasza DeathAdder (#210698) üzenetére


mephi666
nagyúr

...jött is vele egy kis kreativitás és mintha kezdene működni a labdaszerzés

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.