Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) Ankhiszesz válasza Ankhiszesz (#100) üzenetére


Ankhiszesz
tag

Végül sikerült, de lett pár új ősz hajszálam közben.....
1. mi fit app - töröl
2. google pay- kártya eltávolít
3. mi fit app reinstall
4. google pay kártyát újból hozzáadtam
5. Ezután már felismerte valahára a kártyát a Mi fit app, a cvc kód kivételével mindent kitöltött
6. CVC kód be(szenvedése)írása
7. 6 jegyű SMS kód be(szenvedése)írása
Az utolsó 9 számjegy beírása 1,5 órát vett igénybe :( mivel a numpad-on nem voltak számok, sőt semmi se, csak egy fehér ablak (esetleg fehér háttéren fehér számok?). Ráadásúl a számok valahol random helyezkedtek el és nem láttam, hogy hol. + minden szám bevitele után ismét máshova került az adott szám. Ilyet még nem láttam.... tisztára "felhasználóbarát" megoldás, aki kitalálta, azt kötném fel. :((( Ja vaslom nekik, hogy a következő update-ben keverjék össze a qwerty billentyűzetet is, fehéren fehérre, hogy a nevemet se tudjam beírni ilyen könnyen. :W
Mindenesetre ma reggel már ki is próbáltam egy üzletben és működik.

Nokia 3330>Nokia 6610>Nokia 6230>Nokia 6233>Nokia E52>(Samsung s5230 és Galaxy S5 koncertfon)>Alcatel ot995>Huawei P6>Huawei P9>Xiaomi MI9T Pro>ZTE Axon 40 Ultra

(#102) madagaszkar válasza Ankhiszesz (#100) üzenetére


madagaszkar
tag

"Manuális bevitel nem működik, mert nem látom a számokat a felületen.... és ha pötyögtetem a felületet, akkor random számokat ír be." " (esetleg fehér háttéren fehér számok?)"

Gondolom "sötét módra" van állítva a telefonod, azért nem látod bevitelnél a számokat. Állítsd át világos módra, úgy mindent fogsz látni. Sötét módban az alkalmazásban, a kártya kiválasztása - tranzakciók-, menüpontban sem fogod látni a tranzakcióidat sem így, csak ha átváltod világos módra a telefont.

[ Szerkesztve ]

(#103) st6969


st6969
őstag

Sziasztok,

Van itt valaki, aki a Xiaomi Watch active S1 órával ÉS magyar régiós Curve-vel használja?
Régió mókolás nélkül működik?
Miband 6 tulajoknál látom, hogy minden OK.

Illetve még az érdekelne, hogy az órán Alexa működik-e? Ha igen, kell-e nyomni valamit, vagy elég egyszerűen csak kimondani, hogy Alexa? Nem találok topic-ot az órához (még).

Köszi :R

(#104) szizso71 válasza st6969 (#103) üzenetére


szizso71
tag

Működik magyar régióval a curve. Viszont Alexa nem megy, ha magyarra van állítva. Régió váltás után be kell jelentkezni az amazonba, utána a jobb felső gomb hosszú nyomásával indítod el.

(#105) st6969 válasza szizso71 (#104) üzenetére


st6969
őstag

Mármint az óra régióját kell átállítani, vagy az amazon appnak? (sorry...sose volt még okosórám, telefonon csak kimondom, hogy Alexa, és az megy). Minden egyes parancs előtt nyomni kell a jobb felső gombot?
Ha az óra régióját kell állítani, az nem kavar be a Curve-nek?
Köszi

(#106) szizso71 válasza st6969 (#105) üzenetére


szizso71
tag

mi fitt/profil/settings/region. itt mondjuk olaszra.
mi fitt/device/amazon alexa/language/ english./regisztráció vagy bejelentkezés.
https://www.youtube.com/watch?v=gVoWpSCqEUQ
túl sokat ne várj tőle.

[ Szerkesztve ]

(#107) st6969 válasza szizso71 (#106) üzenetére


st6969
őstag

Ezt hogy érted, hogy túl sokat ne várjak tőle? Megnéztem a videót, abban a tag hangvezérléssel indítja a robotporszívót, ami el is indul. Igazából ennek ezt kell tudnia. :)
Tehát így az óra rendszere, és így minden app olasz régión fog futni? Mert ez a Curve miatt esetleg lehet aggályos (Curve-t használom napi szinten, telefonnal azon keresztül fizetek, ami ugye magyar régiós. De délután lemegyek a strandra és fizetnék egy olasz régiós órával, azt meg gyanús tranzakcióra hivatkozva blokkolja...).
Nekem ez a 2 funkció eléggé fontos. Tetszik ez az óra, gondolkodom is rajta, de már megint a mókolás a régiókkal...(mint anno a Revolut és Curve megjelenése idején).

(#108) szizso71 válasza st6969 (#107) üzenetére


szizso71
tag

Mivel MO.-on nem működik az Alexa, ha mi fitness alkalmazásban, Magyar régióra van állítva,az alkalmazásban meg se jelenik az Amazon Alexa menü! Ezért ha használni akarod sok választásod nincs, régiót kell váltani. Magyar régióval tökéletesen megy a curve, de olasszal is.

(#109) st6969 válasza szizso71 (#108) üzenetére


st6969
őstag

Saját tárhelye van, amiről zenét lehet hallgatni BT fülessel, telefon nélkül?
Fotókat meg tud jeleníteni?
Köszi

(#110) tesopapa


tesopapa
aktív tag

Hello!
Watch S1 esetében van valakinek ötlete, hogy a Mi Fitness-ben felvett CURVE kártyára miért nem küldi el az ellenőrző SMS-t a rendszer? A CURVE kivételével próbáltam az alkalmazás ill a Gpay régiót minden lehető helyen átállítani, de nem jön meg az SMS. A CURVE kártya él, aktivált, működik, telóval fizetek vele már egy ideje.
Köszi

(#111) Smarkoka3


Smarkoka3
csendes tag

Sziasztok!

Watch S1, Redmi 10 (ha van jelentősége) kombó, Curve kártyát az istenért nem tudom rákönyörögni.. Az atya úristen régióját is átállítottam már Mozambiktól Zimbabwéig mindenre de egyszerűen nem... mindig az átkozott 2002-es hibakód.. :W Mit csinálok rosszul?

Sokminden köt az Erstéhez ezért nem ballagnék be a K&H-hoz hogy adjanak egy mastercardot, az s1 meg egyszerűen mintha nekem készült volna, annyira bejön, így a meglévő anyagokból dolgoznék.

Kérlek segítsetek mert nem szívesen vágnám falhoz egyiket sem. (A teló céges az óra meg mint írtam szerelem..) :(

[ Szerkesztve ]

(#112) DrKapocs válasza Smarkoka3 (#111) üzenetére


DrKapocs
őstag

Én is az Erste Banknál vagyok, Curve mögötti Visa jól működik.

Nem biztos, hogy nálad van a gond; az új telefonomra 1 napig én sem tudtam felimádkozni a Curve-öt.

(#113) vacs válasza Smarkoka3 (#111) üzenetére


vacs
veterán

Próbáld meg wifi kapcsolat helyett mobilnettel hozzáadni: [link] ;)

(^)(>.<)(^)

(#114) Khadris válasza Smarkoka3 (#111) üzenetére


Khadris
csendes tag

Szia, a 2002-es kód az fedezethiány.
Leginkább akkor szokott lenni, (azon kívül, hogy a limited tényleg túl alacsonyra van állítva), ha a bankos appban nem hagyod jóvá a másodk faktoros hitelesítést.
Ezt már mindenképp a bank dobja vissza, hívd fel az ügyfélszolgálatot, hogy azon az időponton ők mit látnak a kártyaforgalomban, mi akadt el.

(#115) Csocsesz75


Csocsesz75
őstag

Sziasztok !

Nincs még ilyen órám, S1 Active-ot nézegetem, 2 kérdésem lenne :

1. Curve alá berakott MKB kártyával lehet-e mindenféle mókolás ( régióváltás, meg esetleg amiről még nem tudok) nélkül fizetni ?
Esetleg Curve nélkül, közvetlen MKB kártyával is meg lehet oldani ?

2. Folyamatos pulzusmérésre képes az óra és ezt ki is képes mutatni a számlapokon ? Nem 1, 5 vagy 10 perces mint az Amazfitnél van hanem állandó, folyamatos.

Köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#116) DrKapocs


DrKapocs
őstag

Sziasztok!

Nekem is lenne egy kérdésem:
- Curve mögé nem sikerült berakni a Revolutos fizikai kártyámat. 2000-es hibakódot dob vissza. Az az érdekes, hogy a Revolutos Visa kártyát Mastercardnak hozza és jön a hibakód. Az Erstebankos Visa viszont gond nélkül hozzáadható volt. Van esetleg ötletetek, hogy mi lehet a probléma? Nektek sikerült Curve mögé Revolutot tenni?

Előre is köszönöm!

(#117) DrKapocs válasza DrKapocs (#116) üzenetére


DrKapocs
őstag

Sikerült betenni a Curve mögé a Revolutot, ezen belül is a fizikai kártya adatait adtam meg. Ez ugye egy Visa kártya. Viszont... elutasította a terminál.

Érdekességek:
- A Curve mögé rakott Erste bankos Visa kártyával hibátlanul megy a fizetés a terminálnál.
- A Revolutos fizikai kártyával (ugyan azzal, amit betettem a Curve mögé) simán fizettem ugyan annál a terminálnál, ami elutasította a Curve mögé tett Revolutot.

Mi lehet a gond?

(#118) beelink


beelink
csendes tag

Ván már Mi Band 7 NFC tapasztalata valakinek? Az AOD miatt inkább azt vennék, de örülnék ha lenne a fizetésről valami konkrét tapasztalat. Erste banknál vagyok, Curve-n keresztül menne a fizetés. Köszi!

(#119) DrKapocs válasza beelink (#118) üzenetére


DrKapocs
őstag

Legjobb tudomásom szerint még nincs global verzió az NFC-s verzióból.
Azért rákerestem, már elérhető.

[ Szerkesztve ]

(#120) Criminal017 válasza DrKapocs (#119) üzenetére


Criminal017
őstag

Biztos találtál az NFC-s Mi Band 7-ből globális verziót?

(#121) DrKapocs válasza Criminal017 (#120) üzenetére


DrKapocs
őstag

Jobban megnézve valóban csak stock notice van.

(#122) gti16v


gti16v
őstag

Sziasztok!

"Gondolkodás" nélkül vettem egy xiaomi s1-et....most voltam nyaralni,és nagyon jól jött volna az órás fizetés,és száműztem a samsung watchot,megvettem az s1-et,mert valahol futólag olvastam,hogy működik rajta a google pay,azt most látom itt meg érzékelem a beállitásoknál,hogy nem ilyen egyszerű....
De már ott elakadtam,hogy a xiaomi pay-nél csak a nevemet tudom,beírni,a többi ablaknál(lejárat,kártyaszám...fel sem ugrik a billentyű,így irni sem tudok)
Azt már láttam,K&H val ,működik hivatalosan...csak nem akarok egy 3. banknál emiatt bankszámlát nyitni...Azt olvasom,valami curve kártyával működik (mintha korábban valamelyik youtubernél hallottam volna reklámban) az feltételezem,olyan mint a revolut..olyanom sincs,viszont WISE-om van,ami amúgy tökéletesen működik a PIXEl 6 pro-n.

tehát akkor milyen lehetőségeim vannak az órás fizetésre? köszönöm..

[ Szerkesztve ]

http://www.kephost.com/view3.php?filename=a1_2014_2_20_al6xxx6fbd.jpg

(#123) vacs válasza gti16v (#122) üzenetére


vacs
veterán

Curve kártyával fog működni neked!

(^)(>.<)(^)

(#124) madagaszkar válasza gti16v (#122) üzenetére


madagaszkar
tag

De már ott elakadtam,hogy a xiaomi pay-nél csak a nevemet tudom,beírni,a többi ablaknál(lejárat,kártyaszám...fel sem ugrik a billentyű,így irni sem tudok)

Ha sötét módban van a telefonod akkor válts világos módra, azért nem látszanak a karakterek.

(#125) DrKapocs válasza gti16v (#122) üzenetére


DrKapocs
őstag

Vissza kellene egy kicsit olvasni, minden le van írva, részletesen.

(#126) gti16v válasza DrKapocs (#125) üzenetére


gti16v
őstag

Értem, vissza olvastam, ezért írtam...
Mert sötet módban,a név beírása megy, többi nem... világos módban sem.
Arra tudok gondolni, hogy akkor azért nem enged beírni csak nevet, és kártya számot, lejártot nem, mert névből tudja, nincs ilyen kompatibilis kártyám?
Ezért nem megy, mert curve, sem K&H... kártyám sem.

Csak a név-re ugrik fel a billentyű. .

http://www.kephost.com/view3.php?filename=a1_2014_2_20_al6xxx6fbd.jpg

(#127) st6969 válasza gti16v (#126) üzenetére


st6969
őstag

"azért nem enged beírni csak nevet, és kártya számot, lejártot nem, mert névből tudja, nincs ilyen kompatibilis kártyám?"

Alacsony a valószínűsége, hogy a kártyán lévő név bármilyen központi adatbázisban össze legyen kötve a kártyával, mert pl. egy online vásárláskor bármilyen nevet beírhatsz a név mezőbe, ha a kártyaszám, lejárat és CVC stimmel, elfogadja.
De ha meg nincs kompatibilis kártyád, akkor mit is akarsz a nem kompatibilissel? :F

(#128) gti16v válasza st6969 (#127) üzenetére


gti16v
őstag

Már van, csak fizikailag nem jött meg.
Sajnos továbbra sem megy.
Csak a nevem engedi beírni.
Más helyen nem ugrik fel billentyűzet.
Én sem értem.

http://www.kephost.com/view3.php?filename=a1_2014_2_20_al6xxx6fbd.jpg

(#129) st6969 válasza gti16v (#128) üzenetére


st6969
őstag

Lehet, hogy valamiért a mező tartalmát nem fogadja el. Ha ékezetek nélkül próbálod?
Esetleg egy rendszer frissítés (ha elérhető), vagy óra hard reset?!

(#130) gti16v válasza gti16v (#128) üzenetére


gti16v
őstag

kiderült...vlsz a pixel 6pro nem kompatibils az óra szoftverével,de megoldottam,egy xiaomi telefonnal rá csatlakoztam az s1 re,beirtam a accountom,felvittem a kártyát,kilépetem,belépetem újr a pixelen,és már ott volt...sima bug sajna...lényeg megy a kártyás fizetés,az órával

http://www.kephost.com/view3.php?filename=a1_2014_2_20_al6xxx6fbd.jpg

(#131) DrKapocs válasza gti16v (#130) üzenetére


DrKapocs
őstag

Add el gyorsan az órát, ha jót akarsz magadnak. Nem az órával van gond, hanem a ZeppLife appal. Egy rakás bughalmaz az egész, "a piece of shit". Csak a bosszúság van vele. Nálam például a ZeppLife a rezgőre állított készüléket egy indított hívás után átállítja normál hangmódra. Kellemetlen tud lenni, ha akkor csörög a telefon, amikor nem kellene... nincs rá valódi megoldás, mert a különböző engedélyek megvonása után nem tölti fel a tokeneket, stb. Hiába tettem fel régi verziós MiFitet, az sem segít. A Redditen is írnak a bugról, fix nincs rá. De beleavatkozik a wifis makrók működésébe is. Soha többet nem veszek ilyen terméket, olcsó, de egy szoftveres bughalmaz. Jó a Mi band 6 NFC fizetésre, de a Zepp miatt utálom. Ja, és a Mi Fitness is ugyan ilyen bugos.

(#132) gti16v válasza DrKapocs (#131) üzenetére


gti16v
őstag

Nem is működik a zeppel,az óra (sajnos) "?"!

http://www.kephost.com/view3.php?filename=a1_2014_2_20_al6xxx6fbd.jpg

(#133) Viktor0610 válasza DrKapocs (#131) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A Zepp nem jó?
Én tegnap kipróbáltam a Zepp Life-ot, de az egy Zepp "lite"-nak tűnt a Zepp mellett.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#134) DrKapocs válasza Viktor0610 (#133) üzenetére


DrKapocs
őstag

Samsung A50-en és A52s-en is átváltja a ZeppLife a rezgő módot normálra, ahogy hívást indítok. Érdemes megnézni a videot. Sima Zeppet nem próbáltam, de már nem is fogom, belefáradtam. Ráadásul nem mindig váltja át, hanem random módon. Instabil. Régi és új verzió is.

A Redditen pedig itt írnak a bugról.

@gti16v: Akkor nem szóltam, ha nem megy vele az óra, akkor örülj neki.

[ Szerkesztve ]

(#135) yogibear válasza DrKapocs (#51) üzenetére


yogibear
addikt

Szia.
Köszi a részletes leírást, a segítségével sikerült "összedobni" a rendszert nulláról...
:R
Webkártyát és nem plasztikot tettem be a Curve alá, biztos, ami biztos és első teszten hibátlanul átment az órás fizetés...
Remélem a továbbiakban is ilyen flottul és gyorsan fog működni... :))

Én úgy állítottam be a Miband-et, hogy egy felfelé suhintásra felold. De az alap a duplakoppos ébresztés.

Maradtam a dupla koppos feloldásnál, mert a suhintós módszeredhez a "lift wrist" funkciót is be kell kapcsolni az app-ban, akkor meg többet megy a kijelző, hamarabb merülhet le...

Köszi még egyszer a leírásodat, nagy segítség volt.

„Magyarországon analfabétizmus nincs! – Összeírva…”

(#136) gti16v


gti16v
őstag

Sziasztok!

A K&H és a curve kártya is működött az órán már jó ideje.

Elromlott az óra,gariba küldtek másikat.
Sajnos az új órára csak a K&H-t tudtam felrakni.

Curve-re mindig valami kártya adat hibát ír

Valami tipp?

Köszi

http://www.kephost.com/view3.php?filename=a1_2014_2_20_al6xxx6fbd.jpg

(#137) ddkk222


ddkk222
csendes tag

Hello.
Vettem egy s1 órát.
Regisztráltam a curve appba, hozzá adtam a kártyát, de a fitness appba nem sikerült hozzá adni a kártyát, mert azt írta ki hogy nem megfelelő az adat.
Utána olvastam hogy olasz régiót kell megadni. Töröltem a curve fiókomat. Átálítottam a telefont és az órát is olasz régióra, elkezdtem regisztrálni a curve appba ott is olasz régió, és amikor kéri a kártya adatokat, nem bírom hozzá adni mert azt írja ki hogy ezt a kártyát nem lehet hozzá adni, válasszak másik kártyát. Mi lehet a gond?

(#138) ddkk222


ddkk222
csendes tag

Hello.
Vettem egy s1 órát.
Regisztráltam a curve appba, hozzá adtam a kártyát, de a fitness appba nem sikerült hozzá adni a kártyát, mert azt írta ki hogy nem megfelelő az adat.
Utána olvastam hogy olasz régiót kell megadni. Töröltem a curve fiókomat. Átálítottam a telefont és az órát is olasz régióra, elkezdtem regisztrálni a curve appba ott is olasz régió, és amikor kéri a kártya adatokat, nem bírom hozzá adni mert azt írja ki hogy ezt a kártyát nem lehet hozzá adni, válasszak másik kártyát. Mi lehet a gond?

(#139) vacs válasza ddkk222 (#138) üzenetére


vacs
veterán

Az nfc fizetés topikban is kérdezd meg.

(^)(>.<)(^)

(#140) Miska0330


Miska0330
tag

Sziasztok!

Bővült a Xiaomi Pay használhatósága.

OTP -sek is használhatják.

https://fintechzone.hu/elerhetove-valt-a-google-pay-a-garmin-pay-es-a-xiaomi-pay-az-otp-banknal/

(#141) Cavsfan


Cavsfan
tag

Elméletileg Erste bank nál is megy

(#142) Vickthor1


Vickthor1
friss újonc

Sziasztok! S1 Active -hoz sikerült valakinek hozzáadnia ERSTE kártyát, Curve nélkül?

(#143) DrKapocs válasza Vickthor1 (#142) üzenetére


DrKapocs
őstag

Nem csak az a lényeg, hogy Este kártya. Visa vagy Master? A termék adatlapja szerint csak a Mastercardot támogatja, Visa nem támogatott az órádon. Szóval, ha Visa kártyád van, akkor 2 opciód van: lecserélteted Mastercardra vagy maradsz a Curve+Visa megoldásnál.

Egyedül a Miband 7 NFC támogatja a Visa kártyát, jelenleg.

[ Szerkesztve ]

(#144) Vickthor1 válasza DrKapocs (#143) üzenetére


Vickthor1
friss újonc

Köszi! MC kártyám van. A probléma az, hogy az appban (Mi Fitness), nincs lehetőség beírni a kártyaadatokat, kivéve a nevet. A többi mezőnél nem jön fel a billentyűzet.

(#145) szizso71 válasza Vickthor1 (#144) üzenetére


szizso71
tag

Ha sötét módba vagy, állítsd át normálra.

(#146) Vickthor1 válasza szizso71 (#145) üzenetére


Vickthor1
friss újonc

Sajnos így sem jó.... 😌

(#147) vdricsi


vdricsi
lelkes újonc

Sziasztok!
Xiaomi watch s1 active óra támogatja az otp-s visa kártyát?

(#148) DrKapocs válasza vdricsi (#147) üzenetére


DrKapocs
őstag

:(

(#149) kzsolt00


kzsolt00
tag

Szaisztok!

Watch S1 (Nem active, hanem "sima") órámhoz szeretném MI fitness appon beállítani OTP-s webkártyámad direktben, az eddig curve-otp mód helyett.

A kártya típusa mastercard, helyesen töltöm ki az adatokat, de a végén kiírja hogy nem helyes ("Érvénytelen számlaszám. Próbálja újra egy Mastercard-kártyával). A számlaszám szó is furcsa, mert a bevitelő mező neve is kártyaszám, de felteszem ez egy elírás.

(hozzátenném még, hogy a kártya hozzáadási felületen van egy kis gomb "Támogatott bankok" néven, amire ha rámész, még mindig csak a K@h-t írja ki. Az appomhoz nincs frissítés. Nektek mit ír alatta?)

Valakinek sikerült már? Vagy az lenne a gond, hogy ez egy webkártya? De ilyen limitációt sehol se láttam írva.

(#150) DrKapocs válasza kzsolt00 (#149) üzenetére


DrKapocs
őstag

Szerintem a webkártya nem digitalizálható.

(#151) kzsolt00 válasza DrKapocs (#150) üzenetére


kzsolt00
tag

De az eleve digitális, nem? :D Ezért fura nekem.
A fő kártyámat meg kicsit félek mögé rakni. Ti hogy csináljátok? Mi az ajánlott akkor, vagy fölösleges ennyire félnem?

(#152) DrKapocs válasza kzsolt00 (#151) üzenetére


DrKapocs
őstag

Számomra fontos a biztonság, de speciel ettől nem paráztam. Korábban a Curve+Erste visa volt mögötte, de mióta van rendes támogatása a XiaomiPaynek az Ersténél és megy a Visa is, azóta közvetlenül beraktam az Erste visa kártyát mögé. Semmi gondom nem volt, tökéletes. Szerintem nincs mitől parázni. Persze, persze, már várom a kommenteket, hogy a kínaiak majd jól lenyúlják... ugyanmár. Ha bármi erélye lenne a lenyúlásnak, vajon engedné az OTP, Erste, K&H azt, hogy mögé rakjuk a kártyát?!

[ Szerkesztve ]

(#153) paolinho


paolinho
őstag

Arra vonatkozóan van valakinek tapasztalata, hogy kínai régiós NFC-s órával működhet itthon a Xiaomi pay?

(#154) DrKapocs válasza paolinho (#153) üzenetére


DrKapocs
őstag

Nem működik.

(#155) paolinho válasza DrKapocs (#154) üzenetére


paolinho
őstag

Köszi!

(#156) Alien666


Alien666
csendes tag

Valakinek sikerült már MI Band 6 NFC-n beizzítani ERSTE bankkártyával a Xiaomi Pay-t?
Szépen felviszem a kártya adatait a Zepp Life alkalmazásban, majd még jön is valami Erste nyilatkozat, majd kiírja, hogy "A hitelesítő kódot SMS-ben elküldtük az alábbi telefonra" (csak az utolsó 4 számjegyet írja, de az stimmel) , de kód nem jön, csak egy üzenet az Erste-től, hogy " sikeresen kezdeményeztem a kártyám hozzáadását a Xiaomi Pay-hez. De semmi kód. Ilyenkor mit lehet tenni?

(#157) mukkele


mukkele
kezdő

Van egy Xiaomi watch s1 órám. Szépen működik vele az OTP meg a K&H is. Sőt a curve is. Eddig egy oneplus 7T-n használtam a mi fitness-t. Ezen belül adtam hozzá a kártyákat. Látom a fizetéseket, tudok törölni, hozzáadni kártyát. Közben lett egy Oneplus 10 pro 5G telefonom. Azon is ott a mi fitness. Látom a kártyákat, mit fizettem. Viszont ha hozzá adnék kártyát, akkor nem jó. Csinál egy biztonsági ellenőrzést. Aztán ott az oldal, hogy akkor a kártya adatok. Most figyeljetek. A nevem be tudom írni, felugrik a billentyűzet. A kártya számot azt már nem tudom. Nincs billentyűzet, nem ugrik fel... Megpróbáltam átverni egy fizikai billentyűzettel. OTG kábellel a telóra dugtam. Na ott már nyilván be tudok írni mindent. Rányomok hogy elfogadom a feltételeket és csak karikázik. Örökké. Semmi hibaüzenet. Én már újra is telepitettem, közben jött új android. Ugyan az a hiba.

(#158) róland


róland
veterán

Sziasztok!

MI Band 7 NFC + Revolut VISA kártyával mik a tapasztalatok? (Vagy Revolut kártyával működik egyáltalán?)

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#159) DrKapocs válasza róland (#158) üzenetére


DrKapocs
őstag

Passz, Erste Visa az megy.

(#160) madagaszkar válasza róland (#158) üzenetére


madagaszkar
tag

Revoluttal nem működik.

(#161) Robero1989


Robero1989
újonc

Olyan problémám van hogy mi band 7 NFC -nél nem tudom hozzáadni a kártyát mi fitness alkalmazásban mert azt írja hibának hogy, rendszerhiba kérjük próbálja meg később. Van valakinek valamilyen megoldása rá?

(#162) Criminal017 válasza Robero1989 (#161) üzenetére


Criminal017
őstag

Zepp Life alkalmazással menni fog.

(#163) Robero1989


Robero1989
újonc

Zepp life sem működik ott ha rámegyek a bankkártya hozzá adásához lép tovább

(#164) róland válasza Robero1989 (#161) üzenetére


róland
veterán

Töröld le és telepítsd újra a Mi Fitness-t. (Bár eléglehet a cache-t és az adatokat törölni, ha tudod hol kell egy-egy alkalmazásnál. Ezután úgy indul, mintha most telepítetted volna.)

Adj meg az alkalmazásnak minden engedélyt, amit kér. Aztán kövesd lépésről-lépésre a Smart Band 7 NFC beállítási útmutatóját.

Amikor odáig jutsz, hogy végre hozzáadni kívánod az első kártyát, NE hagyd kikapcsolni a képernyőt, mert akkor kezdheted előről az egész mókát. (Nekem egy ilyen körnél állandóan 9004-es hibát dobált, majd újratelepítés után megcsináltam, ahogy írtam, és voilá: működik.)

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#165) róland válasza ddkk222 (#137) üzenetére


róland
veterán

Ha egy kártyát egyszer hozzáadtál egy Curve fiókhoz, akkor azt már nem tudod másikhoz hozzáadni.

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#166) róland


róland
veterán

Regisztráltam Curve-n, de sem olasz, sem magyar régióval nem tudtam hozzáadni a Xiaomi Pay-hez (Smart Band 7 NFC karkötőn).

Valakinek valami ötlete, hogy hogyan lehet Curve kártyát hozzárendelni? (Az Olasz rériós regisztrációnál a fizikai kártyát CSAK olaszországi címre postázzák.)

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.