Hirdetés

2024. május 19., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Építő/felújító topik (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#4075) biker válasza Hasaggymeg (#4073) üzenetére


biker
nagyúr

gratulálok, találtál olyan mintát, ami épp megfelel a te mondandódnak, csak épp a jelen vita onnan indult, hogy egy normál lakás hagyományos kazánjáról van szó, nem ilyen összetett dolgokról.

Mellesleg azt továbbra sem értem, hogy mi köze a lángmodulációnak a termosztáthoz?

ugyanis ez úgy működik a kis mezei kazánomban, hogy ha BE jelet kap a termosztátról, akkor BE kapcsol, majd ahogy melegszik a víz, folyamatosan MAGA szabályozza a lángot, míg el nem éri a hőfokot, és KI kapcsol
ugyanígy HMV esetén, ha nagyon kinyitom a csapot, nagyon ég, ha kicsit, kicsit ég.

hadd ne szabályozza már ezt egy termosztát, pls.

szerintem e termosztát nem tudja azt, hogy a kazánban belül mi játszódik le, mennyire meleg az égéstér, mennyire a víz ki és bemenő végén, stb.

azt, hogy "üzleti érdekből" milyen megoldásokat végeznek egyesek, megint nem a mezei kazánhoz milyen termosztátot kérdés körében kell megvitatni.
meg hogy melyik kazán van kialakítva digitális csatlakozóval IS a hagyományos kontaktus mellett, mert megint nem ez volt a kérdés

de szerintem hagyjuk, szerelj fel mindenkinek egy kész PC-t a falra, csak hogy jobban járj. a tulaj meg elhiggye, hogy a befektetett +50-100e Ft az megtérül valamikor.
részemről vége.

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Építő/felújító topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.