Hirdetés

2024. június 8., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-26 14:36:02

LOGOUT.hu

Vásárlási segédlet - Karbantartás - Egyéb hasznos dolgok
Mielőtt kérdeznél olvasd el a téma összefoglalót, vagy használd a keresőt

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#77826) 6030D válasza Strezi (#77823) üzenetére


6030D
Ármester

Most nem tudom megnézni a videót, de nagyjából az, ha jól emlékszem.
A terep rész:
Királyrét - NHH: az elején több lehetőség van, van rendes út, meg van egy köves mászás, majd a rendes út, illetve van még egy, arra én sem voltam még, az elvileg végig köves mászós. Van rá segmens. ;]
NHH-Csóványos: nem egyenesen, hanem balra letérve van egy (piros 3szög?) út, kb 80 % single track, a vége gyökeres mászás. (van segmens)
Csóványos-Foltán kereszt: végig gurulós, Foltán kereszt-Diósjenő: végig gurulós single track, néhol elég meredek.
Diósjenőről meg valahogy vissza kell keveredni Királyrétre. Van a hadiút, ami rázós, sáros, meg lehet Nógrád felé, ami aszfalt+új köves bringa út.
Aztán még a környéken lehet bóklászni, ha van kedv. (Királyrét-Kóspallag, zöldön; Szokolya-Magyarkút single track; Nógrád-Magyarkút, de az baromi sáros tud lenni ilyenkor)
De ha jönne valaki, aki nem akar feltétlen durva terepezni, akkor is van lehetőség, mert vannak párhuzamos utak.
Bár egyelőre a kezdeti hév után nem nagy a jelentkezés. :F

shaggy: fali kampó is teljesen jó, vagy ez, illetve ezt megcsinálhatod magadnak olcsón is egy tipli+kampós csavar+kötél+léc kombóval. Vagy építsd rá a szekrényre, mint az egyik fórumtag a fehér Giant CX bringáját. :))

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.