Hirdetés

2024. június 1., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-26 14:36:02

LOGOUT.hu

Vásárlási segédlet - Karbantartás - Egyéb hasznos dolgok
Mielőtt kérdeznél olvasd el a téma összefoglalót, vagy használd a keresőt

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#77803) maximilian4 válasza c4bB (#77799) üzenetére


maximilian4
addikt

"az az answer manitou hobby szinten még ma is megállná a helyét.
több is a szemem elé került amig a giantemre vadásztam,ki is próbáltam egyet kiváncsiságból,egy pillanatig még gondokoztam is,hogy megvegyem-e,de mivel nem olyat akartam,igy letettem róla."

Te Magyarországon élsz? Olyan gyakori az itthoni piacon az answer manitou hogy többet is találtál? Érdekes. Én napi szinten bújom a piacot. de nem emlékszem rá hogy valaha láttam volna. Amúgy az nagy kiba**ás ám az eladóval szemben, ha úgy rabolod az idejét hogy tudod nem olyat fogsz venni. Én soha nem szerettem az ilyet. Én áldozok az időmből, saját költségemből esetleg el is megyek valahova, kipróbálja, aztán benyögi hogy nem kell neki (mert nem is akarta megvenni).

az a vicc,hogy azt a magura olajos v féket is be lehet szerezni olcsón,több montit is láttam 15-20k környékén,amin ez a fék volt,de már megvan az xtr,az kerül rá. :)

15-20k-ért komplett bicajt ilyen fékkel? :D Ja.

rengeteg retro montit hoznak be ausztriából az utóbbi években,20-30k körüli áron találhatsz kedvedre valót akár jófogáson,akár bolhapiacon is.

Gondolom az olyan is. Lehet régi, viszont olyan ...
Példaként egy régebbi minőségi mtb és az ára. Persze van ennél lényegesen drágább.

[ Szerkesztve ]

Maxi

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.