Hirdetés

2024. május 17., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-26 14:36:02

LOGOUT.hu

Vásárlási segédlet - Karbantartás - Egyéb hasznos dolgok
Mielőtt kérdeznél olvasd el a téma összefoglalót, vagy használd a keresőt

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5251) Syd69 válasza Cadal (#5245) üzenetére


Syd69
aktív tag

Tavalyelőtt mintha kifutó modell lett volna (akkor vettem én is - a betétet kidbtam, annyira nekem nem jött be)

Alma

(#5252) lsebestyen válasza Syd69 (#5251) üzenetére


lsebestyen
addikt

Én tavaly vettem, de 1 hónapja is láttam ilyet a dekába...Nekem nincs vele bajom, néha azért igazítani kell a betéten, mert hajlamos előre csúszni. Montihoz tök jó.

(#5253) stracker06 válasza Jorus (#5248) üzenetére


stracker06
aktív tag

:R :R

Mondjuk a pedálhoz egy picit nehezebb, szerintem. Nekem eddig bejött a melléállós, derékhoz igazítós dolog. :)

SFm™

(#5254) Damage401 válasza Vasinger! (#5243) üzenetére


Damage401
senior tag

Merev vázas, mogyesz alatt (kolbászt a zsákkal értem :) )

Szerk.: Őt néztem ki
Meg őt Kényelem felső fokon :)

[ Szerkesztve ]

Siemens MC60>Sony Ericsson K300i>Sony Ericsson K750i> Sony Ericsson C902> HTC Desire > Nokia C7> Sony Ericsson Neo>Sony Xperia P>HTC Desire X> Sony Xperia L>Nexus 4>LG G2>Sony Xperia Z1 Compact> Sony Xperia Z3 Compact> Apple Iphone 6>Sony Xperia Z5 Compact>Samsung S7

(#5255) zack


zack
nagyúr

Tegnap kivettem / szétszedtem az első és a hátsó kereket, és kipucoltam, bezsíroztam a csapágyaknál, sor + lánc is koszos volt, ezek is kaptak egy alapos tisztítást.
Az lenne a kérdésem, hogy az első keréknél nem találkoztam kontra anyával, mint a hátsónál, és ha kulccsal húztam meg, még ha finoman is, kicsit szorult a tengely. Így lelazítottam, és kézzel amennyire lehet meghúztam, és így lett olyan, amilyennek lennie kell. Nem szorul, nem lötyög. De vajon ez így elég e, vagy húzzak rajta kulccsal, és inkább kicsit szoruljon?
A váltó felőli oldalon nem fértem hozzá a csapágyakhoz, mert a sort le kellett volna vennem. Ahogy néztem oda nyomatékkulcs kell, és spéci szerszám. Nem volt koszos, inkább csak kevés volt a kenés, tehát nem volt akkora gond, csak jó lett volna teljesen szétszedni.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#5256) fi:zi'k válasza zack (#5255) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Miért kellene nyomaték kulcs?
Kell egy láncos leszedő, amit a fogsorra teszel, hogy ellentarts, meg egy kazetta leszedő.

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#5257) rétisün válasza fpeter07 (#5249) üzenetére


rétisün
veterán

akkor én megfeleltem az elgondolásaiknak, mert mindkét oldalról felmentem, de lefelé már csak ott, ahol nem volt a tábla :))

amúgy a táblás oldal a kevésbé meredek, 13%, a másik meg 15....

aki volt zalakaros maratonon, az találkozott is ezzel a dombbal.

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#5258) 313313 válasza fi:zi'k (#5256) üzenetére


313313
addikt

Vagy ha régebbi cucc, akkor rancsni leszedő.

Zack: Pedig a sor felőli oldal a macerás, mindig az koszolódik be elsőnek, mindig azzal van a baj, ergo nem árthat arra az oldalra is ránézni.

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#5259) zack válasza fi:zi'k (#5256) üzenetére


zack
nagyúr

Azért gondoltam a nyomatékkulcsra, mert rá van írva hogy 40Nm. Érzésre kétlem hogy bárkinek sikerül eltalálnia. :)
De a lényeg, hogy jól éreztem hogy az itthoni szerszámokkal nem tudok tovább menni. Ezeket meg kell vennem, nincs mese. Esetleg monoblokk szereléshez is tudsz ajánlani szerszámot? :R A kattogó hang onnan jön, tehát vagy csere kell oda, vagy zsírzás. Jó lenne valami olcsóbb kivitelű nyomatékkulcs is.

(#5258) 313313

Köszi. SRAM 9-es sorról van szó. Akkor most nekem melyik kell? :B

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#5260) zack válasza 313313 (#5258) üzenetére


zack
nagyúr

Beláttam, ott is kevés volt a zsír, és bár takarítás nélkül, de átkentem. Kosz nem volt, tettem bele bőven cuccot. Az első kerék tengelye viszont enyhén szorult amikor szedtem szét, ezért nem húztam rá kulccsal. Így most nem kotyog, és nem szorul. Elvileg ha nincs kulccsal meghúzva az nem okozhat bajt ugye?

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#5261) D.Orion


D.Orion
veterán

How to set up your bicycle like a pro - video

Erről is mindig lehet újat tanulni.

(#5262) fpeter07 válasza rétisün (#5257) üzenetére


fpeter07
veterán

Aggasztó, hogy egy dombot két oldalról is meg kell mászni.

(#5263) sanzi89 válasza fi:zi'k (#5256) üzenetére


sanzi89
addikt

Láncos leszedő helyett elég lehet egy régi lánc markosan megfogva vagy satuba rögzítve.

"Mindent azért kell tudni mert kérdezik, nem azért mert hasznos."

(#5264) Tomi_Sci válasza sanzi89 (#5263) üzenetére


Tomi_Sci
őstag

Én egy vízpumpa fogót használok hozzá, kicsit játszani kell vele, de könnyen lejön. Egyébként sem kell a kontra anyát nagyon meghúzni.

Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/tomi_sci/index.html

(#5265) gergopetro94


gergopetro94
csendes tag

Sziasztok,

Van nekem egy 24-es MTB kerékpárom, és lenne vele egy kis gondom. Szóval az első gond az lenne, hogy amikor tolom a biciklit magától forog körbe-körbe a középső tengely és ezt szerintem nem kellene neki, illetve a másik problémám, hogy tekerés közben nem tudja a bicikli a hátramenetet azaz amikor hátrafelé akarom takarni vagy csak tekerés közben megállni és gurulni nem tudok mert akad az egész és nem tudom, hogy mivel lehet a gond a középső tengellyel vagy a hátsó kerék tengelyével?? Léci segítsetek :D

(#5266) rétisün válasza fpeter07 (#5262) üzenetére


rétisün
veterán

éppenséggel nem kell megmászni mindkétfelől, de ha már ott voltam, miért ne? :))

mint a múlt héten a bozsok-botfa közti kis emelkedőket.....

[ Szerkesztve ]

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#5267) fi:zi'k válasza gergopetro94 (#5265) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Lehet kontrás. ;]

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#5268) Tomi_Sci


Tomi_Sci
őstag

Na, ma eltörtem a bal pedálom tengelyét, szóval a kellemes gyaloglást megkoronázandó lőttem egy képet a paripáról. [link]
Itt az ideje beruházni arra az országúti cipő dologra..

Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/tomi_sci/index.html

(#5269) gergopetro94 válasza fi:zi'k (#5267) üzenetére


gergopetro94
csendes tag

Nem kontrás hanem fogaskoszorú van rajta

(#5270) viko81


viko81
csendes tag

Üdv!

Montira keresek slicket (1.3-1.4 max, 2500 ft keret ), eddig cst c1384 volt fent télen-nyáron , baj nem volt vele csak majdnem duplájára ment fel ára (1200 ér vettem 2 éve, most kb 2300 - igaz belsővel))

Kérdéseim azok lennének, hogy :

-- Van -e valami jobb ebben az ársávban (-2500)? ha nincs marad cst.
- Valakinek van-e tapasztalata a Rubena Syrinx -el (26/1.3) ?

Válaszotokat előre is köszönöm!

Viktor

(#5271) rétisün válasza gergopetro94 (#5269) üzenetére


rétisün
veterán

kazettás vagy menetes fogaskoszorú van rajta?

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#5272) szki válasza Toomy (#5198) üzenetére


szki
őstag

Grat Tomi! Elképesztő, hogy az élbollyal végignyomtad a 100 km-t! :Y :C :R
A mai 95 km túránk is jó buli volt a Dél-Zalai Erdőtájban :D Kellett ez a sok mászás, és a vízbe ugrálás Kistolmácson :)

(#5208) Szakbarbár: köszi, de én azért sokkal lassabb voltam a Tominál tegnap.
Te meg csak egyél-igyál, mielőtt megéhezel, megszomjazol. Meg lehet szokni, hogy sűrűn, keveset eszegetsz tekerés közben!

(#5203) rétisün : jöhettél volna. Más is volt Zeg.-ről lábon :D Persze a Börzönce 2x se rossz! :R

(#5199) Vasinger! : Köszi, de én már csak közlekedek bicajon. Ahhoz meg jobb a trekking. A futóedzéseket viszont tudatosan csinálom. De többnyire úgy, ahogy éppen jól esik.

(#5273) stracker06 válasza gergopetro94 (#5265) üzenetére


stracker06
aktív tag

Nem a tengellyel van gond, a racsni (hátsó fogaskoszorú) ment tönkre. A racsnik belsejében vannak kis gyűrűk (is) és ilyenkor ezek közül törik el valahány. Ilyenkor ez beragad, stb. és nem "old ki" vagyis a tengely nem rud rendesen, a racsnitól függetlenül forogni, tehát forog a pedál, ha tolod, menetközben pedig rángat, csattog a lánc, stb. Előbb-utóbb teljesen tönkre fog menni és hiába tekersz majd, csak a racsni fog forogni, a kerék nem, ergo nem tudsz majd biciklizni. (maximum dombról lefelé) :DDD Ha kazettás, akkor talán lehet javítani, viszont nagy valószínűséggel nem érdemes, cserélni kell. Ha csere, azt otthon is meg lehet csinálni, különösebb hozzáértés nélkül. Egy speckó kulcs, egy villáskulcs, egy satu, meg az új racsni kell hozzá. Azonban elképzelhető, hogy a csere után a váltót is be kell állítani. :K

[ Szerkesztve ]

SFm™

(#5274) Tomi_Sci


Tomi_Sci
őstag

Ezen a hirdetésen besírtam :D

Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/tomi_sci/index.html

(#5275) Teasüti válasza Vasinger! (#5243) üzenetére


Teasüti
nagyúr

[link]
Az én olvasatomban a játék montikat takarja. :)

[ Szerkesztve ]

(#5276) Tomi_Sci válasza Teasüti (#5275) üzenetére


Tomi_Sci
őstag

"what is atb" -re google All-Terrain Bike -ot ír, nekem az ezt jelenti [link]

Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/tomi_sci/index.html

(#5277) Teasüti válasza Tomi_Sci (#5276) üzenetére


Teasüti
nagyúr

Én is erre tippeltem azonnal, ezért gúgliztam rá magam is.
All Terrain-ból rögtön a Freeride-ra asszociálnék, de mivel szokatlan a megnevezés, ezért számomra inkább elfogadhatóbb az a válasz, ami a linken olvasható.
Szvsz kell egy gyűjtőfogalom a játék bicikliknek is, vagyis a proli montikra. :)
Elvégre ez a kategória is elvisz bárhova, igaz gyök kettővel, de elvisz. :C

Ha képekre keresel ezzel a kulcsszóval, akkor sem kapsz egyértelmű választ.
Itt látok Freeride-ot, de látok proli montit is szép számmal.

[ Szerkesztve ]

(#5278) belaazallat


belaazallat
addikt

Üdv!

Lesz zánkai látogató különítmény? Ha igen, mikor, hol találkozunk? Jó lenne idén megszakítani a hagyományunkat, hogy lekéssük a rajtot! :)

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#5279) Vasinger! válasza szki (#5272) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Épp ez a nem semmi, hogy "csak" közlekedsz és még így is ilyen eredményeket produkálsz...

MÁS:

Engedjétek meg, hogy pár gondolatom leírjam, úgy általában, esetleg tapasztalatomat, néhol off-ba is át fog csapni.

Ma mez nélkül, egy pamut pólóban voltam tekerni egyet, annyira nagy diferencia van a mezhez képest, hogy az hihetetlen. A mezen keresztül teljesen elpárolog az izzadság, de a pólón meg csak megáll és ennyi. Nem is értem, hogy régebben hogyan tudtam így biciklizni annyit pólóban....

Félelmetes, hogy mennyire rá tud döbbenni az ember, mikor átül az egyszerű teljesen merev biciklijére tartós fully használat után és rámegy egy földes/terep részre, mennyivel lassabban és nehezebben tud átjutni, mint fullyval. Néha meg még azon gondolkodom, hogy nem is csillapít annyira jól az a bicikli, amibe nagyban beleszól az is, hogy a propedál 3 állásából csak 1-et próbáltam ki, mert valamiért elfelejtődött, hogy 3 van, de ezt majd bepótolom.

Miért van az, hogy a lányoknak jobban "bejön" egy olyan férfi/fiú aki izmosabbnak látszik, tehát izom tömeg van rajta és nem igazán szálkás, mint egy biciklista alkatuú, aki ugye általában hajszálvékony, vagy nem látszik rajta annyira, hogy sokat sportolna, gondoljunk csak a TDF-es emberekre, egyik se rendelkezett hatalmas karokkal, széles hátizmokkal, de még vastag lábakkal sem, de milliószor többet sportolt az a "vékony" ember, mint aki 2-3 hónap alatt "kigyúrta" magát (értsd: elment kb. minden héten 3x pár órát gyúrni és ette a disznóhizlaló porokat, hogy felhízzon és ennyi). Félreértés ne essék, itt nem a testépítőkre gondolok, mert azok is legalább olyan keményen dolgoznak mint egy TDF-es vagy egy biciklis, csak annyira unfair-nek tartom, hogy a biciklis fiúkra kevésbé buknak a csajok, mint az olyanokra akikről fentebb írtam. (A biciklis alatt se a divat BMX-es - és annó még EMO-s - embereket értem...)

(#5280) D.Orion válasza Vasinger! (#5279) üzenetére


D.Orion
veterán

Off-ra: Én pont belefutottam ebbe Balatonlellén való nyaraláskor. Karaoke bárban voltunk ami előtt volt két box gép. Kigyúrt srácok tették az agyukat a társaságban lévő csajoknak. 680-740 között ütögettek a gépben. Én a hajszál alkatommal beszóltam az egyiknek, hogy hát ez mire jó?

Persze ki is hívtak azonnal. Ők nekifutásból meg ugrásból ütöttek ennyit, én meg odaálltam mellé és alsó testből indított ütéssel toltam egy 582-t. Erre meg is kaptam, hogy csak ennyi! Haha!
Jó mondom bocs, hátrébb léptem és belerúgtam egyet a gépbe, 822-n állt meg. A szép C-s méretűre nyúlt mellizmai mellett fel se tudta emelni a lábát a gép magasságába, lábazni egyébként is elfelejtett. Nyújtani is, hanyatt akart esni félúton már.

Ezek a kigyúrtaknak nevezett akármik semmit nem érnek. Pár pillanatra képes vele erőt kifejteni azt annyi, nincs benne semmi kitartás. Nem egy romboló izomzat, csak kirakat, ahogy mondani szokták. Felső testre is évekig lehet edzeni napi szinten mire az valójában olyan erős izomzat is lesz, mint aminek látszik. Munkatársam hetente háromszor edz, de csak hagyományos tornagyakorlatokkal(fekvő, felülés stb). 10éve csinálja és bizony terebélyes is. Egész nap tudja emelgetni a 30-40kg-ot, szó nélkül.

(#5281) Vasinger! válasza D.Orion (#5280) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Teljesen így látom én is a dolgokat, csak az a baj, hogy a nők a mellkasnál lejjebb már nem néznek, nem is akarnak. A másik, ami már tényleg nagyon off, hogy sajnos a kigyúrt testtel egyenesen arányosan, vagy akár logaritmusosan csökken az értelmi szint is, amire már nem adnak.

Azért, hogy visszatérjek kicsit: Csak számomra borzasztóan röhejes ha egy hapsi ki van gyúrva, de a lába meg olyan vastag mint egy fogpiszkáló? Az én szememben égőbb, mint ha nem lenne kigyúrva fent sem.

(#5282) Bati0501 válasza D.Orion (#5280) üzenetére


Bati0501
őstag

Az olyasmi lehet,mint h vkinek az izomzata sprintre vagy hosszútávra alkalmas inkább...
Meg a hosszútávfutók is milyen vékonyak már,de a sprinterek meg h ki vannak már gyúrva.
Pl: [link] vs. [link]

(#5283) pengemetal válasza Vasinger! (#5281) üzenetére


pengemetal
aktív tag

Mint tapasztalt házasember állíthatom, hogy a nők néznek lejjebb is a mellkasnál... ;] (bocs magas labda volt)

"Nem a berúgás a cél, de útba esik"

(#5284) fpeter07 válasza Vasinger! (#5279) üzenetére


fpeter07
veterán

A teleszkóp nagyon sokat segít! Ha nem lenne számtalanszor elestem volna. Még a legalapabb Suntour is sok mindenre képes. A mostani Torával össze sem igen lehet hasonlítani. Meredek lejtőn tisztán érezhető, hogy a Suntour hajlott, a Tora viszont sokkal masszívabb teló.

A férfiús felvetésre: talán evolúciós oka (is) lehet.
Nekem pl. feláll a szőr a hátamon, amikor Fromme lábait meglátom. Láttam már vékony hegyimenőt, de el nem hinném, hogy ilyen erő lakozik benne.

***

Plusz egy kép mára: zalai lankák háttérben.

(#5285) Tomi_Sci válasza D.Orion (#5280) üzenetére


Tomi_Sci
őstag

Bocs, de erről ez jut eszembe :DDD

Szoktatok intervalozni? Ki milyen edzéstervet követ? És hol/hogy oldjátok meg? Nálunk vannak a lefelék, ahol nem lehet magasabb pulzust elérni, a felfelék, ahol a pulzus lemegy a mérőről, és a sík ahol rossz az út ;] Van egy kedvenc útszakaszotok ahol köröket mentek, vagy csak úgy tekerés közben ha van egy használhatóbb aszfaltcsík akkor nyomtok egy pár intervalt?

[ Szerkesztve ]

Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/tomi_sci/index.html

(#5286) szki válasza Vasinger! (#5279) üzenetére


szki
őstag

Na oké, azért közlekedve is összegurigáztam idén 5800 km-t bicajon, és 1000 km-t futva. De több kilit versenytempóztam futva , mint bicajon :)

A mez: nagyon fontos a megfelelő öltözék az izzadság miatt (télen is!)

Az offhoz: Tudom a választ, mert gyakran megkérdezem a nőktől, tényleg így van-e ;) Nem is vagyok bicajos, és futó felépítésű :K Amúgy javasolom a futó közösségeket, futó versenyeket, amikor nem a felsőtest számít!
Szerintem akkor harmonikus a testfelépítés, ha összhangban van a lábak, és a karok ereje. És persze kell törzsizomzat, meg mellkas is. A lapos has meg természetes. Vékony testalkat is lehet így harmonikus.

(#5282) Bati0501 : én hosszú távokat futok, bicajozok sprinter testalkattal :)

Mai mókázás Tomival:

[ Szerkesztve ]

(#5287) deicide válasza Vasinger! (#5281) üzenetére


deicide
veterán

Ebben ellenvéleményem van, mióta lefogytam és kimunkáltam a lábamat bringával/futással/gyaloglással, a kolléganőim megjegyzik, hogy jó a seggem és a lábam is, főleg, ha feszülős bringásnaciban megyek. Mondjuk a lábam nem szálkás, aki látott már, tudja, hanem inkább robusztus, 56cm comb és 46cm vádli kerülettel, azt megnézik a lányok... ;]

[link]

[ Szerkesztve ]

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#5288) rétisün válasza Tomi_Sci (#5285) üzenetére


rétisün
veterán

itt nekem pár szó magyarázatra szorul, pl. intervalozni, meg edzésterv :F a pulzusmérőt ismerem, csak éppen nincsen.

megyek, amikor kedvem van, arra, amerre éppen kedvem van (meg hogy hazafelé lehetőleg legyen hátszelem :D ) aztán ennyi. mondjuk meg is látszik, mert nem nagyon fejlődök semmilyen téren, max annyiban, hogy most már kevesebb kajával elmegyek olyan távokat is, amikre régebben vittem egy szatyor müzliszeletet :))

(#5278) belaazallat: részemről lesz, ha már ketten vagyunk, megyek :K a mikor/hol találkozunk kérdésben várjuk meg a többiek (remélem, lesznek) véleményét is.

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#5289) fpeter07 válasza szki (#5286) üzenetére


fpeter07
veterán

Hát ha a testfelépítésemet nézzük, nekem sem a kerékpár a legtökéletesebb sport. A kondizás pl. genetikailag jobban feküdne, csak kívül esik az érdeklődési körömön. Egyedül télen tudtam magam rávenni. Plusz úgy volt, hogy futni is elkezdek... Másfél éve jött az ötlet. ;]

Ha globálisabban nézzük a témát, akkor nyelvet is kellene tanulnom. Csak hát, hogyha nincs hozzá kedv, akkor elég nehéz megvalósítani. (plusz kicsit félek még a cirill betűktől)

Ja és ahogy a mondás tartja: A lustaság félegészség.

szerk: A pulzusmérő szinonimája a szívdöglesztőmérő. :R Juteszembe lesz occón a héten. [link]

[ Szerkesztve ]

(#5290) Bati0501 válasza szki (#5286) üzenetére


Bati0501
őstag

Már vártalak szki... :P
Semmi offense,és elismerem a teljesítményedet,de remélem nem bántalak meg,ha azt mondom,h nem vagy egy kategóriában azokkal,akiket linkeltem. :R :)
Tényleg sokat futsz meg bicajozol,de gondolom ők még többet még jobban.És ez nem bántás,csak ők a világ legjobbjai,vagy köztük vannak,meg gondolom egész életükben ezt csinálták+feketék,ők pedig ilyen számokban ~verhetetlenek(futásban).

(#5291) Doki-HUN1978 válasza Vasinger! (#5281) üzenetére


Doki-HUN1978
senior tag

Azért az valljuk meg férfiasan, mi sem azt nézzük egy nőn, hogy mennyit kerékpározik, hanem, hogy mennyire feszül a naci és a póló... ;)
A kerékpár egy hosszútávú sport, ami alatt az emberek elveszítik az izom -és zsírtömegük nagy részét.

Mikor konditerembe jártam, népszerűbb voltam a nők körében. Azonban rájöttem, hogy a kerékpározás sokkal jobban kielégít lelkileg, mint a konditerembe való súly emelgetés, így hát nem nagyon érdekel a "népszerűtlenség", az asszony meg már aláírta... :))

(#5286) szki: Lebegtetek egyet a tó fölött?! :B

[ Szerkesztve ]

"A szórakozottság a zsenik erénye"

(#5292) Bati0501 válasza Doki-HUN1978 (#5291) üzenetére


Bati0501
őstag

"népszerűbb voltam a nők körében" ... "kerékpározás sokkal jobban kielégít"...jujujj....lelkileg.
Már megijedtem.... ;] :))

(#5293) belaazallat


belaazallat
addikt

Üdv!

Ezen mi a franc kerül ennyibe?

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#5294) -HajTömeg- válasza Vasinger! (#5279) üzenetére


-HajTömeg-
őstag

És mi van velünk kövérekkel?
Én jófej is vagyok, humoros is, intelligens is, mégis az izompacsirtákat választják helyettem...
Hol van itt az esélyegyenlőség? ;]

Alias: Júzer error

(#5295) D.Orion válasza belaazallat (#5293) üzenetére


D.Orion
veterán

Az elmebaj amit kezeltetni akar az eladásból? ;]

(#5296) fpeter07 válasza belaazallat (#5293) üzenetére


fpeter07
veterán

Érdekes, mert drágábban adja, mint a bolti ára. Vagy én nézek rossz oldalt.

(#5297) D.Orion válasza fpeter07 (#5296) üzenetére


D.Orion
veterán

Hallod, én találtam egy boltban pont ilyet, de nem akarok hinni a szememnek.

Hogyan van az, hogy ekkora szórást látni? Vagy ennyi fajta van belőle, hogy pl. a 700C az teljesen más lenne, mint a 28" ? :U

[ Szerkesztve ]

(#5298) szki válasza Bati0501 (#5290) üzenetére


szki
őstag

Persze tudom kik ez a futók. Nem érek én fel hozzájuk. Jó nekem az amatőrök között :)

(#5291) Doki-HUN1978: Csobbantunk is a vízbe. Ugráltunk a stégről, mint a gyerekek :) Meg bicajozunk 95 km-t 770 méter szinttel, de regeneráló tempóban a tegnapi fárasztó nap után.

(#5288) rétisün: Zánkai túra nekem még nem dőlt el. Péntek-szombat Kis Sziget fesztivál tőlem 3 km-re, plusz van elég elintézni valóm még hétvégén. Péntek este döntök majd :)

[ Szerkesztve ]

(#5299) Tomi_Sci válasza rétisün (#5288) üzenetére


Tomi_Sci
őstag

HIIT
Az edzésterv valóban nem a legmegfelelőbb szó, arra gondoltam, hogy ki milyen hosszú sprinteket illetve levezetéseket csinál, milyen pulzussal stb. És mondjuk, hogy mivel érdemes kezdeni.
Továbbá, hogy mi a tapasztalat ezzel? Akkor szeretnék ilyeneket csinálni, ha mondjuk kevés időm van este, vagy késő délután tudok csak elmenni bringázni.

[ Szerkesztve ]

Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/tomi_sci/index.html

(#5300) dqdb válasza belaazallat (#5278) üzenetére


dqdb
nagyúr

Idén nem lesz PH-s csapat Zánkán.

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.