Hirdetés

2024. május 19., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-26 14:36:02

LOGOUT.hu

Vásárlási segédlet - Karbantartás - Egyéb hasznos dolgok
Mielőtt kérdeznél olvasd el a téma összefoglalót, vagy használd a keresőt

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#41550) brownus


brownus
veterán

tudom, én voltam a fasz, mert előre gurultam (a villányiról jöttem) itt, a fehér pötty (56os szám) volnék én. mellettem parkolt egy bkv busz, nem indexelt ( ha indexel balra, akkor persze, hogy nem állok be mellé!!), majd zöldre váltáskor már indult is, átakart kanyarodni a túloldalra. majd ordibálás, anyázás, mi a tökömet keresek én ott, ha nem ugrok le a bringáról, akkor nekem is jön. a kormányomat meg is érintette az a f.sszopó kis köcsög! az, hogy előre gurultam még nem jogosítja fel arra, hogy egy ember életét, egészségét veszélyeztesse!
kiszól, hogy légyszi gurulj már hátra két métert, hogy elférjek... ennyi.

sietnem kellett, ezért csináltam, rohadt ideges vagyok, mert 99%-ban jófiú vagyok, megállok a piros lámpánál, nem cikázok autók között, stb, stb... erre egyszer hágom meg a kresszt, és rögtön összeakadok egy ilyen sofőrrel... áááááááááááá

köszönöm, hogy kiírhattam magamból. :)

szóval érdemes a kreszt betartani, még egy ilyen hülye szituban is, hogy csak előre csorogsz a piros lámpáig... és akkor nem adsz támadási felületet! :N

ja, utána majdnem elsodortak megint :D ott nem én voltam a hibás, de ha nem húzódok kicsit balra, akkor elsodor a hopp on-off busz....

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.