Hirdetés

2024. május 17., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-26 14:36:02

LOGOUT.hu

Vásárlási segédlet - Karbantartás - Egyéb hasznos dolgok
Mielőtt kérdeznél olvasd el a téma összefoglalót, vagy használd a keresőt

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#281020) parandroid válasza MPowerPH (#281014) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Amúgy én a bringás ruháőn max annyiban spórolnék, hogy nem teljes áron kell venni, hanem akcióban. Gatya-felső darabja olyan 60 euróból kijön általában, mondjuk kell mindkettőből 2, meg egy melegebb, így kb 300 eurónál vagy. Cipő drága, de kb örökké tart, az legyen 150. Sisakból egészen faszát is meg lehet csípni 50 euró körül. Így vagy 500 eurónál, ami ugyan kb 200e jó magyar játékpénz, de évekre megvagy belőle, de bringa/alkatrész árakhoz képest még mindig aprópénz, és addig is kicsit más érzés rendes cuccokat hordani, mint valami kínai nejlonpulcsit.

Deca lehet jó kompromisszum, de ha megnézed, a normális cuccok náluk is annyiba kerülnek, mint egy márkás változat: ez a felső, amit linkeltek 17k, 60 euróért meg termós/szélálló gore is van. Nekem volt van rysel rövid ujjas nyári felsőm kettő is, kb egy év alatt amortizálódott le, kiszakadt szálak, megnyúlt gumi, varrás mentén szétjövő anyag. Ezzel szemben az első Gore felsőmet, amit vagy 3-4 éve vettem, a mai napig felveszem, annyi baja van, hogy a mezzsebnél elkezdett vékonyodni az anyag (a zsebbe pakolt cuccok kidörzsölik lassan), illetve tavaly vettem észre, hogy kezd láthatóan fakulni a fekete színe.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.