Hirdetés

2024. június 7., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-26 14:36:02

LOGOUT.hu

Vásárlási segédlet - Karbantartás - Egyéb hasznos dolgok
Mielőtt kérdeznél olvasd el a téma összefoglalót, vagy használd a keresőt

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#271532) Tin válasza chubby2o6 (#271530) üzenetére


Tin
veterán

Taposópedállal nyomom, szóval elég egy bakancs hozzá, az meg van. Mivel én nem járok bringával melózni, a 2 órás útjaim elég kiszámíthatóak. Ilyen kesztyűm van, érdekes, emlékeim szerint eddig átmenetinek írták, de mindegy. 6 fok alatt is jó, legalábbis nekem, és egyáltalán nem izzadok bele. Talán komolyabb fagyban már kevés lehet, de annyit meg akkor sem fogok menni, hogy ne bírjam ki. Aldiban volt valamikor sí aláöltözet, a Decás árának kb. a fele volt, de ahhoz nagyon hasonló anyag és mintázat, viszont egy leheletnyivel nagyobb méret, szóval a Decás aláöltözetre pont rámegy második rétegnek, és arra a kabát. Az aláöltözet + mez + télikabát nekem már sok lenne szerintem, még így, ebben a 3 fokban (meg simán 40-50-es ereszkedéseknél) sem voltam úgy ezzel a kabáttal, hogy fáznék, pedig előtte felmásztam, szóval nyilván be voltam izzadva rendesen. Mondjuk itt is az van, hogy ugye 2 órából nem tudok következtetni arra, hogy mi lenne egy fél napos túrán.

#271531 Hasaggymeg: az is lehet, hogy a Smoove+víz kombináció ilyen, nem tudom. Mert csak tegnap az esőben ugrott 4-5x, se előtte, és ma sem. Rámértem a láncra, nincs megnyúlva. Ez a második lánc, az első 1300-at ment el, ezzel is megvárom az 1300-at, aztán visszarakom a másikat. Kétlem, hogy el lenne kopva a kazetta. Jó meg persze hideg van, a váltót meg utoljára nyár elején állítottam. De amíg megy, nem izgulok ezen. Majd ha rendszeresen előjön, jövök fárasztani titeket :D

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.