Hirdetés

2024. június 3., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-26 14:36:02

LOGOUT.hu

Vásárlási segédlet - Karbantartás - Egyéb hasznos dolgok
Mielőtt kérdeznél olvasd el a téma összefoglalót, vagy használd a keresőt

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#204379) jjeahh válasza sebgutkopf (#204376) üzenetére


jjeahh
nagyúr

& xy.zsolt: ez szomorú, gondoltam, ahogy egyre "trendibb" leszek (lycra, mez, spd, mittomén), egyre több problémám is örökre megoldódik, a mezektől pl. azt vártam, hogy megszabadulhatok végre mindenféle táskától, de ezek szerint ez nem így működik :( . Spd, kesztyű, szemüveg bevált, de a mez dolog lehet, hogy nem fog. Gondolom nem véletlen, hogy a trail, enduro userek inkább övtáskát vagy kisebb hátizsákot hordanak. Már többször elgondolkoztam azon, hogy lehet következőben xc helyett trail bringát kellene vennem, de imádok mászni, számomra a 15%+ sziklás gyökeres mászások adják a legnagyobb örömöt, a lejtők annyira nem izgatnak, szal valszeg maradok xc-s user trailos öltözettel :DDD . Nálam a mez zsebekben nem csak akkor ugrálnak a dolgok, ha bunnyzok vagy ilyesmi, hanem akkor is, ha felfelé át akarom szerre emelni a gumikat egy akadályon, amikor a hátsó kereket kapom fel érzem is, hogy a zsebekből minden fel akar csúszni a nyakamba :U
Ilyen Decathlonos kis hátizsákot használt már valaki? Egyelőre amíg nem tudom, hogy beválik-e nekem az ilyesmi, nem venném meg a drága Ospreyt.

[ Szerkesztve ]

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.