Hirdetés

2024. június 14., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-26 14:36:02

LOGOUT.hu

Vásárlási segédlet - Karbantartás - Egyéb hasznos dolgok
Mielőtt kérdeznél olvasd el a téma összefoglalót, vagy használd a keresőt

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#199571) jjeahh válasza bardi (#199567) üzenetére


jjeahh
nagyúr

A Maxxis Forekasterrel (elöl) és Rekonnal (hátul) most elégedett vagyok, igaz még nem érzem a határait, de sokkal jobbnak tűnnek, mint télen-ősszel, lehet nem csak a sarat, hanem a hideget sem szeretik. Az viszont fura, hogy a 2.2" 56mm Forekaster valójában 55mm, a 2.25" 57mm Rekon meg valójában majdnem 60mm, szal 2.2" és 2.25" között a valóságban van 4mm különbség :F . Majd felpumpálom 2.5 barra (max annyira merem a tubelesst) és kirakom a napra :D . Általában attól kitágulnak a gumik, felveszik a végleges formájukat.
A Bontragert és Specializedet még sosem próbáltam, a Specinél anno láttam egy igéretes könnyű gumit, aztán feltűnt, hogy azért volt könnyű, mert a 2.2" 52mm volt vagy valami ilyesmi :U . Vittoriával is hasonló a gondom, a gyártó szerint a 2.35" olyan széles, mint a 2.25" Schwalbe, de valójában még az sem, mert lemérve 25mm felnin 2.1" :U . Arra a Pirellire viszont nagyon kiváncsi lennék, mert ha az sem jó, akkor fogalmam sincs mi lesz nálam a régi Nobby sarazós utódja. A legtöbb gyártó agresszív xc gumija vagy nehéz, vagy sz*r, vagy nem is létezik :D . Az új Nobby meg már túl agresszív és túl nehéz, xc-re nem való 850g-os gumi.

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.