Hirdetés

2024. június 13., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-26 14:36:02

LOGOUT.hu

Vásárlási segédlet - Karbantartás - Egyéb hasznos dolgok
Mielőtt kérdeznél olvasd el a téma összefoglalót, vagy használd a keresőt

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#143528) 6030D válasza Massmurderer (#143453) üzenetére


6030D
Ármester

+(#143469) Massmurderer:
Múlt héten tekertem este 6 után a bringaúton, és jött szembe egy család: anyuka elöl, apuka hátul gyereküléssel, benne a gyerek. Fás rész volt, de nem volt sötét, nem volt indokolt még a lámpahasználat. Anyuka jön elöl, én szemből, amikor apuka kicsit behúzta balra, és kb kiégett a szemem, azonnal sötétség: valami agydinamós cucc lehetett, a kerék fölé szerelve, de felfelé/előre irányítva. Kb csukott szemmel mentem el mellettük (2 mp volt). Na most ha nem tudok egyenes vonalú egyenletes mozgást végezni csukott szemmel, akkor tarolom a családot. Ki lett volna a hibás? Számított volna, ha mondjuk a gyerek lefejeli a kormányomat? :(

Autók szemből: ilyen a bringaút Vác és Verőce között is, de csak kb 50-60 cm-rel magasabban mennek az autók. Nem ők mennek refivel, hanem a te szemed esik abba a magasságba, ahova a tompított lámpájuk világít (az út szélére). Ezek tervezési hibák, nem szabadna így bringautat elhelyezni. Ugyanilyen élmény, amikor megáll mögöttem egy új kisteher (talán Transit), és a ledsor (tágfártlicht) egy vonalban van az autóm tükrével. Ha úgy jön a fény, az is kiégeti a szemem, fényes nappal is.

Amúgy meg mi volt ma itt? Jedi harcosok, Rambók, tekerni meg nem tekert senki, mi? :P ;]

-=RelakS=-: nekem nem jeleneik meg, majd manuál feltöltésre kiírja, hogy ne akarjak duplikálni. De még nem akar megjelenni...

[ Szerkesztve ]

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.