Hirdetés

2024. június 13., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-26 14:36:02

LOGOUT.hu

Vásárlási segédlet - Karbantartás - Egyéb hasznos dolgok
Mielőtt kérdeznél olvasd el a téma összefoglalót, vagy használd a keresőt

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#126346) 6030D válasza trialboj (#126336) üzenetére


6030D
Ármester

10x felmész 100-ról 300-ra, az már 2000 m. ;) Ha nem barometrikus a mérő, akkor meg rácsal még egy picit az app, és máris megvan.

Tartó. Ilyen van. A számát nem tudom, de ez is oldalról fog és zárható, csak nem egy pöcök megy be a tartóba, mint az 532-nél, hanem valami retesz nyit a gombban, és elforog. Szerintem jobb, mert nem csak 360 fokonként tudod rögzíteni, hanem bárhol.
Apóséknak van ilyen 591, de én nem szeretem. A gombos nyitás sem tetszik, meg az, hogy oldalról beledöntöd a bringát is csak addig jó, amíg 1 vagy 2 bringát kell felrakni, de amikor már 3-at, akkor aztán örülsz, ha nem érnek össze a kormányok a nyergekkel, nem hogy még döntögesd befelé, hogy bemenjen a váz a két pofa közé.
Rögzítésnél szerintem mindegy, hogy fékcsőre fogsz vagy sem, nem akkora erővel szorítod, hogy kárt tennél benne. Sőt, egy felpattanó kő nagyobb behatás. Milyen jó dolog, hogy vázban vezetik a vezetéket, bowdent, ugye-ugye. :K
Az 599 nekem sem szimpi, akkor már inkább olyat, ami a villa tengelyét fogja, de ott meg a kereket kell berakni a kocsiba. Az meg nem jó.
Milyen kocsival vinnéd? Nem lehet berakni a csomagtartóba, utastérbe? 1-2 bringánál néha megoldható.

[ Szerkesztve ]

Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.