Hirdetés

2024. június 1., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-26 14:36:02

LOGOUT.hu

Vásárlási segédlet - Karbantartás - Egyéb hasznos dolgok
Mielőtt kérdeznél olvasd el a téma összefoglalót, vagy használd a keresőt

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#113261) jjeahh válasza #16729600 (#113241) üzenetére


jjeahh
nagyúr

A haverom pont a tegnap esett egyet köves terepen, fejest ugrott a kormányon át és kettőt bukfencezett, a sisak eltörött a fején :) . Én sem vagyok egy nagy sisakmumus, de egy ideje amilyen helyeken járunk, nagyon szükségét érzem a sisaknak, az ilyen köves patakban lejtőzéseket én biztos nem vállalnám már be nélküle :D . Ettől függetlenül az elején úgy fél évig én sem hordtam sisakot és azért szükségét érzem vagy sem, bevallom kánikulában nagyon kellemetlen tud lenni, főleg amikor órákon át csak mászol és mászol... olyankor az alacsony sebesség miatt menetszél sincs, megfő az agyam a saját levében. Tegnap már középtávon durván elkezdett fájni is, be kellett vegyek egy fájdalomcsillapítót :U .
A bringás ruhás dolgot is megértem, viszont egy bringás öltözetnek vannak azért előnyei, én pl. azért szeretnék montis/trail rövidnadrágokra váltani normálról, mert van egy rakás rejtett zseb rajtuk és gyakran vízállóak, b*romira idegesít amikor azért nem csapathatok végig egy sáros/vizes erdei úton kedvemre, mert utánna a seggemen órákig cuppog a nadrág :DDD . Pólóból jelenleg 2db van, de abból is szeretnék többet, mert úgy érzem jobban szellőznek és sokkal könnyebben elpárolog róluk az izzadtság. Mondjuk ez bármilyen normálisabb sportpólóra igaz, szal nem kötelező bringást venni.

[ Szerkesztve ]

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.