Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-11 12:19:40

LOGOUT.hu

Üdvözlünk az Xbox Series topikjában

Lenyitás után a az Első lépéseket és a Gyakran ismételt kérdéseket olvashatjátok, teljes összefoglaló közben készül.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#39051) hombre[EU] válasza .LnB (#39049) üzenetére


hombre[EU]
veterán

youtube-ra pedig talán csak az appból tudsz feltölteni konzolon, nem szoktam aki jártas majd megírja

Life, Uh, Finds A Way

(#39052) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Aktuális Games wit Gold (GwG) játékok
2021/ Február - II.
(a store linkért kattints a képre)

Február 16-tól március 15-ig:


Február 16-tól február 28-ig:

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#39053) Lifer092 válasza 30z.Samu (#39032) üzenetére


Lifer092
senior tag

Ha nulláról kell gépet építeni, akkor egy valamire való RT képes gép 1 millió alatt nem igazán fog megállni, pláne ha nem is FHD a cél. De még ezzel is keveset mondtam. Azért amikor már egy régebbi jó állapotú használt autó árával vetekszik egy 3090 ott már szerintem érdemes elgondolkodni.

A PC gaming mára már luxus lett, nincs ezen mit szépíteni. Egy felsőkategóriás alaplap kerül annyiba mint egy XSX, nem hogy egy vga. Röhej, hogy a mostani tv-m + konzolom áráért kaptam volna maximum csak 1 vga-t amivel lehetett is volna valamit kezdeni, mondjuk RT mellett is. :N

[ Szerkesztve ]

(#39054) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

SUNSETTING HALO XBOX 360 GAME SERVICES IN 2021

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#39055) Dewo


Dewo
aktív tag

Tegnap játék közben (Warzone) egyik percről a másikra el ment a hang a játékról.
A fülesem jó mert máshol van ha csak a COD-ba nincs. :W (series X)
Valaki más ezzel nem találkozott még? :F

A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen.

(#39056) l.skywalker válasza Dewo (#39055) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Legutóbb azt írtad, hogy megoldódott.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#39057) Dewo válasza l.skywalker (#39056) üzenetére


Dewo
aktív tag

Igen most újra előjött. De most más módszerrel oldottam meg az előbb!! hál isten újra jó.

A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen.

(#39058) belan válasza 30z.Samu (#39048) üzenetére


belan
addikt

;]

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#39059) oriic válasza 30z.Samu (#39023) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Oroszok...megoldjak.;]

Live-Die-Respawn

(#39060) l.skywalker válasza oriic (#39059) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Ukránok. Vigyázz. Betiltják a Halo himnuszát is ;]

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#39061) Bad Pritt válasza oriic (#39059) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Arról híresek. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#39062) oriic válasza l.skywalker (#39060) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Egykutya;]

Live-Die-Respawn

(#39063) l.skywalker válasza oriic (#39062) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Nekem igen, de egy ukránnak... :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#39064) 30z.Samu válasza Lifer092 (#39053) üzenetére


30z.Samu
félisten

Igen, sajnos ezzel 3 éve szembesültem én is és akkor nem is volt felkapott az RT, ezért is váltottam konzolra. Nem bántam meg, igazából azon gondolkodtam, hogy előbb is megtehettem volna. Vagyis volt próbálkozás egy X360-nal, de 1 év múlva ment a levesbe és raktam össze egy PC-t. :D Most is van PC, de a konzol a fő platform, a gépet már csak netezésre, szerkesztgetésekre használom. Ma már tényleg elég durva a helyzet PC fronton.

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#39065) Lifer092 válasza 30z.Samu (#39064) üzenetére


Lifer092
senior tag

Én is bánom már hogy nem hamarabb váltottam, mondjuk most már az sem állja meg a helyét egyáltalán hogy konzol = rusnya grafika + rossz teljesítmény, ugye régen ez miatt (is) volt a konzol lenézve. PC vonalon leginkább az ár az a tényező ami miatt elgondolkodik az ember a konzol vásárláson, persze ha nagyrészt mondjuk játékra tenné össze. Nyilván ha kell a munkához (pl. grafika, 3d, videóvágás) akkor muszáj zsebbe nyúlni és gépet építeni. Egyébként szerintem kizárólag csak játékra egyáltalán nincs létjogosultsága a pc-nek, pláne ilyen horror árak mellett. Akkor már inkább konzol. Kivéve ha a kerti slagból is Deák Feri folyik, olyankor más a helyzet. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#39066) 30z.Samu válasza Lifer092 (#39065) üzenetére


30z.Samu
félisten

Én meglepődtem, amikor megláttam hogy néznek ki az előző generációs gépeken a játékok. Arra már én is azt mondtam, hogy grafikailag tud olyat nyújtani, ami számomra elegendő. Nem kell messzire menni, a Medium-nál XSS-en is voltak olyan pillanatok, amikor pislogtam hogy néz ki a játék. Tudom, hogy PC-n szebb, meg minden, de egyrészt ahhoz olyan vas is kell, másrészt Nekem tényleg elég volt az a grafika, amit az XSS nyújtott. De egyébként sem volt okunk a panaszra szerintem. De a Forza Horizon 4-nél is ment a pislogás, tudom, hogy PC-n szebb, de lesz*rom, Nekem ez már elég.

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#39067) Silεncε válasza Dewo (#39055) üzenetére


Silεncε
őstag

Nálam a Cold War szokott szórakozni, néha indításkor nem megy a kontroller rezgése + brutálisan alacsony az fps, ilyenkor restart és megjavul. Ez van, az Activision nem nagyon szereti a QA-t

(#39068) frankdelgado


frankdelgado
őstag

Ahoj!

Itt-ott elvétve felbukkan a Subnautica below zero kiegje, mint konzolra megjelenő cuccos, van esetleg konkrét infoja valakinek?

(#39069) jox0425 válasza Dewo (#39057) üzenetére


jox0425
csendes tag

Nekem Gears5 campaign-ban ment el a hang egyik pillanatról a másikra. Bedugtam egy fülest a controllerbe majd kis idő múlva kihúztam és megjavult.

(#39070) l.skywalker válasza frankdelgado (#39068) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

A hivatalos oldaon van erre válasz: [link]

"We want to bring Below Zero to Xbox One and PlayStation 4 as soon as possible. We don’t know when it will be, and predicting dates is a Bad Thing™️ – We don’t want to disappoint you by speculating about a date we don’t know we can hit." :DDD

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#39071) hombre[EU] válasza frankdelgado (#39068) üzenetére


hombre[EU]
veterán

egyébként mit tud ez a subnautica? ilyen víz alatti no mans sky szerūség?

Life, Uh, Finds A Way

(#39072) belan válasza Lifer092 (#39065) üzenetére


belan
addikt

Hol van ilyen Deák Feri slag!?? 😂

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#39073) Fernet válasza hombre[EU] (#39071) üzenetére


Fernet
senior tag

Nekem nagyon bejött a Subnautica. Jó kis túlélős, építkezős, felfedezős játék. A sztori is jó volt. Mellesleg magyar feliratos.

(#39074) hombre[EU] válasza Fernet (#39073) üzenetére


hombre[EU]
veterán

akkor olyasmi lehet, ránézek arra is

Life, Uh, Finds A Way

(#39075) Bad Pritt válasza Fernet (#39073) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Próbálok rájönni az arcképedre, de nem megy, valahol Lara Croft meg Sarah Kerrigan között lehet a megoldás, de pénzt nem mernék tenni egyikre sem. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#39076) frankdelgado válasza l.skywalker (#39070) üzenetére


frankdelgado
őstag

Magyarán: ilyen közel még sohasem voltunk hozzá :)

#39071hombre[EU]

Ez olyan idegenbolygónragadtegyszálalsógatyábanmindenkimásmeghaltamagát típusú játék, aztán a végére űrhajótépítesz. Persze ott van a lezuhant anyahajó, felhasználod az alkatrészeket, meg van egy kis minimális történet, de fő hangsúl az atmoszférán van. Bekő osztani a kaját a levegőt, bázist építesz, jobb felszerelést tengeralattjárót stb. szóval beszippant azért. Én magasról letojom az achikat,meg a gamescorokat és jól meglepődtem, hogy a végére 1000/1000 lett a játék egyszercsak. Egyszerűen mindennek utána akartam nézni, ki akartam deríteni, meg akartam építeni mindent. Szóval jöhet a folytatás. Persze jól jött, hogy magyarul van......

Bár én az a fajta vagyok, akinek a Dath Stranding is bejött, egyszerűen imádtam hegyen völgyön cipekedni.....

[ Szerkesztve ]

(#39077) .LnB válasza Bad Pritt (#39075) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

[link]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#39078) Bad Pritt válasza .LnB (#39077) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Direkt nem kerestem rá, mert az illúzióromboló. :D
De akkor végülis jó helyen kapisgáltam.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#39079) Fernet válasza Bad Pritt (#39078) üzenetére


Fernet
senior tag

Jó volt a tipp, ez az eredetije. [kép] :)

[ Szerkesztve ]

(#39080) hombre[EU] válasza frankdelgado (#39076) üzenetére


hombre[EU]
veterán

hát ezek alapján hétvégén merülés lesz :D

Life, Uh, Finds A Way

(#39081) Dewo válasza Silεncε (#39067) üzenetére


Dewo
aktív tag

1 órát szórakoztam vele ma reggel,de végre megjavult van hang a játékon.
CW-vel ilyet még nem tapasztaltam hál isten.
De addig jó amíg egy Restart segít mindenen is! :R

A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen.

(#39082) hombre[EU] válasza Fernet (#39079) üzenetére


hombre[EU]
veterán

a nicked az egyértelmūbb :DDD

Life, Uh, Finds A Way

(#39083) Fernet válasza hombre[EU] (#39082) üzenetére


Fernet
senior tag

A Becherovka foglalt volt. (az az Xboxos nevem lett) :D

(#39084) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#39085) Steve1207 válasza l.skywalker (#39084) üzenetére


Steve1207
veterán

Jáá, de gondoltam a Dirt 5-öt (bár szerintem egy jó páran), amint hír volt, hogy kikerül a 4, úgy se vette a kutya se :D A Wreckfest igazi meglepetés.

[ Szerkesztve ]

.

(#39086) EmThor válasza l.skywalker (#39084) üzenetére


EmThor
addikt

Bakker most vettem a dirt 5öt....

Gaming is staying up until 3am to earn a trophy that isn't real....but is!

(#39087) pzstm válasza l.skywalker (#39084) üzenetére


pzstm
titán

Jo lenne ha valaki szolna nekik, hogy neg csak februar kozepe van de mar visszajott egy eves gamepass ara es ezekre sincs idom😢😢😢

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#39088) Fernet


Fernet
senior tag

XCOM® 2 Collection -ről mi a véleményetek? Nagyon régen még PC-n játszottam az Enemy unknown és Terror from the deep Xcom-os játékokkal. Azok nagyon tetszettek csak hát azóta eltelt pár év. Jól sikerült az Xcom2? Érdemes beszerezni?

(#39089) frankdelgado válasza hombre[EU] (#39080) üzenetére


frankdelgado
őstag

Próbáljad kifele! :)

#39084l.skywalker

Na látom gyün az elite a ganépasszba, remélem úton van már a nextgen peccs, nomeg az odussey kiegészítő, aztán megyek vissza repkedni :)

(#39090) Bad Pritt válasza Fernet (#39088) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Jól sikerült, kérdés, hogy a töltésidő milyen lehet ezen a generáción. Az előző gépeken nagyon meg tudott nyúlni minden töltőképernyő, ahogy haladta előre a sztoriban.
Amúgy sokkal nehezebb, mint a két korábbi rész, nagyobb a nyomás rajtad stratégiai meg taktikai szinten is.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#39091) HunChris válasza l.skywalker (#39084) üzenetére


HunChris
senior tag

:C

(#39092) #20411392 válasza l.skywalker (#39084) üzenetére


#20411392
törölt tag

Na, ott is a dirt 5 , helyes helyes :D

(#39093) negyven2 válasza frankdelgado (#39089) üzenetére


negyven2
veterán

Elite esetében majd csak valamikor csak ősszel érkezik az Odyssey, és hivatalosan még nincs tervben a natív Series X|S kiadás. Bár elvileg jelenleg 4K/60-ra is képes a One X kiadás SX-en. Plusz benne van ugye már a Horizon DLC is (bolygókra való leszállás).

"Zombies can’t swim. Famously underutilised anti-zombie measure. Walking Dead would have been over in one series if Rick Grimes had used his brain and gone to the Everglades."

(#39094) cactuar válasza l.skywalker (#39084) üzenetére


cactuar
aktív tag

Pillars of Eternity 2-t most raktam be whislistbe, az első akcióban megvettem volna. Ez most jó hír :)

(#39095) Bad Pritt válasza l.skywalker (#39084) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Akkor PoE 2 várható PC-re, is, good, good. :)
Nem olvastam jókat a konzolos irányításáról sajnos. :(

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#39096) l.skywalker válasza Steve1207 (#39085) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Dirt 4 pedig csak 24-én kerül ki.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#39097) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Xbox Game Pass tartalma

>>> Elérhető játékok listája <<<

Hamarosan bekerülő játékok:

Február 18.

Február 23.

(day 1)

Február 25.

Elhagyó a konzol:

Február 24.
• Dirt4

Február 28.
• Momodora: Reverie Under the Moonlight
• Oxenfree
• The Jackbox Party Pack 4
• Vambrace: Cold Soul

Új Perk-ek*:
• Rogue Company – Xbox Season One Starter Pack (elérhető már)
• Path of Exile – Gothic Armour Set (Február 18.)

*Csak Xbox Game Pass Ultimate előfizetőknek.
Kódok és beváltás elérhető, konzolon ill. a Game Pass mobilalkmazásban

Új Touc-control xCloud játékok:
• Bridge Constructor Portal
• Morkredd
• Neoverse
• Nowhere Prophet
• Spiritfarer
• The Little Acre
• Yooka-Laylee and the Impossible Lair

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#39098) vg válasza Fernet (#39088) üzenetére


vg
addikt

Gyk minden pályán előre megadott számú lépésed lehet. Szerintem vacak, nem is lehet benne normálisan taktikázni. A felénél kukáztam.

(#39099) 30z.Samu válasza l.skywalker (#39097) üzenetére


30z.Samu
félisten

DiRT 5, wow! :Y

Sic Parvis Magna

(#39100) hombre[EU] válasza l.skywalker (#39084) üzenetére


hombre[EU]
veterán

na ez szép lett, PoE2 + Dirt5

Life, Uh, Finds A Way

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.