Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-11 12:19:40

LOGOUT.hu

Üdvözlünk az Xbox Series topikjában

Lenyitás után a az Első lépéseket és a Gyakran ismételt kérdéseket olvashatjátok, teljes összefoglaló közben készül.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#31901) Oposzumtoszó válasza Wesder (#31899) üzenetére


Oposzumtoszó
senior tag

Nem ért meglepetés. Már el is adtam, nehogy a szemem kiszáradjon attól a látványtól. :DDD

vendingo: Tudom, tudom, a patch. De én FC5-el szerettem volna játszani.. :U

(#31902) vendingo válasza Oposzumtoszó (#31901) üzenetére


vendingo
veterán

Én rdr2-re voltam rácuppanva, annyira okádék volt, hogy refundot kértem. Ezt leszámítva elégedett vagyok. Fc new dawn-t tolom, nekem tetszik. Fc6-ra viszont nagyon kíváncsi leszek.

[ Szerkesztve ]

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#31903) Seat18 válasza Oposzumtoszó (#31897) üzenetére


Seat18
tag

Szerintem is egy elcsúszott lépés ez a Series S. Pár deákkal beljebb már elérhető az X. PS részéről talán okos dolog, hogy csak egyet dob ki a nextgenből. Nem csorbul a márka.

(#31904) Wesder válasza Oposzumtoszó (#31901) üzenetére


Wesder
félisten

Ennyi erővel One S-t is vehettél volna, aztàn meg problémàzhatnàl hogy a FC5 miért nem olyan, mint One X-en.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#31905) Oposzumtoszó válasza Seat18 (#31903) üzenetére


Oposzumtoszó
senior tag

Inkább marad a OX amíg az SX használt piaci ára nem normalizálódik. :K

vendingo: Én az RDR2-t le sem mertem tölteni... :N

wesder: Most ugrott be, hogy számomra akkor lenne meg a One X szint, ha azt a verziót futtatná, minden játékból! :R
Valóban, csak nem 100 ezerért vehettem volna One S-t, hanem majdnem fele annyiért.. :U Ez azért nem elhanyagolható tényező..

[ Szerkesztve ]

(#31906) parandroid válasza Oposzumtoszó (#31901) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Akkor próbálj ki egy one x enhanced nélküli back compat x360 játékot One X-en. Mondjuk egy Forza Horizon 1-et. Ez nem pc, itt nem a hardver függvényében állítgatod a grafikát, hanem fixen az aktuális konzolokra készül. FC5 konkrétan még sima One-ra, illetve One S-re. Mégis hogyan nézzen ki nextgen patch nélkül? X-en is csak annyival volt több, hogy 4k felbontásban ment.

Ahol az MS erősen sáros, az az, hogy ez a generáció bizony gyakorlatilag nextgen content nélkül érkezett. Tudom, hogy nem rajtuk múlt, hanem a játékfejlesztőkön, de akkor is hülyén veszi ez így ki magát.

De ezt meg mindenki tudta előre, itt is ezerszer elmondtuk, szóval ha elvileg képben voltál, akkor úgy kell neked. :P

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#31907) Oposzumtoszó válasza parandroid (#31906) üzenetére


Oposzumtoszó
senior tag

Már megszabadultam tőle....... :P ;] :DDD :DDD Csak próba erejéig volt nálam.

[ Szerkesztve ]

(#31908) parandroid válasza Seat18 (#31903) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

A Series S azoknak jött, akiknek a grafika nem számít, csak egy olcsó konzolt akarnak a gyereknek (leve talán csak a gyerekszobába, ahol eleve max fullhd tv van), amin az újabb játékok is mennek majd. Nem csorbul a márka semmit, 300 eur az indulóár, év végére 200 eur körül lesznek akcióban current gen konzolaik a piacon, amivel a sony nem fog tudni versenyezni.

A series s az új belépőknek szól, vagy azoknak, akik a fat, vagy a one s gépet cserélnék. One x helyett butaság ezt venni, arra itt a series x.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#31909) craftsman01 válasza Oposzumtoszó (#31897) üzenetére


craftsman01
senior tag

:F :W

[ Szerkesztve ]

Csak óvatosan legyél kemény ,mert mindig van tőled keményebb.

(#31910) Oposzumtoszó válasza parandroid (#31908) üzenetére


Oposzumtoszó
senior tag

Nehogy azt higgyétek, hogy megkérdőjeleztem az általatok leírtakat. Egyszerűen csak volt lehetőségem kipróbálni és éltem vele. Meglepett amit tapasztaltam, ennyi. :R

craftsman01: Jaj, mivel hergeltelek fel ennyire, kedves Fórumtárs? :))

[ Szerkesztve ]

(#31911) craftsman01 válasza parandroid (#31908) üzenetére


craftsman01
senior tag

Lassan 40 vagyok 1440p monitorral sokkal jobb pc-t cseréltem S-re (az ment a fiamnak). Lehet mán hüle vadok :F :DD

Csak óvatosan legyél kemény ,mert mindig van tőled keményebb.

(#31912) hadam98 válasza Oposzumtoszó (#31901) üzenetére


hadam98
senior tag

Szóval el adtad azért mert egy játék ami nem next-gen konzolra van optimalizálva és köztudott, hogy a BC a One S verziót futtatja Series S esetén hát mit mondjak ehhez csak gratulálni tudok. Ennyi erővel vehettél volna sima one konzolt is... Csak úgy előre megsúgom, szar lesz majd játszani a következő játékokkal azzal a lassú töltési idővel valamint a 120 helyett 30-60 FPS-el, ja és a jövőben csak Series S/X-re érkeznek a játékok. Aki nem látja a Series S jövőjét az majd foghatja a fejét pár év múlva, mert több eladott lesz szerintem mint X..

[ Szerkesztve ]

(#31913) Oposzumtoszó válasza hadam98 (#31912) üzenetére


Oposzumtoszó
senior tag

Beszámítás útján került hozzám és csak kipróbáltam. Ennyi...

craftsman01: Lassan én is 40 vagyok, lehetek én is hüle? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#31914) kresz2


kresz2
tag

Sziasztok!
Februárban lejár a game pass ultimate előfizetésem.
Utána megint el lehet játszani,hogy veszek goldot,és utána rámegy egy 1 hónapos ultimate kód,vagy ezt csak egyszeri alkalom volt?
Előre is köszönöm a választ.

(#31915) Seat18 válasza parandroid (#31908) üzenetére


Seat18
tag

Nem tudom ti, hogy vagytok vele de belépő szintnek akkor vennék egy használt OX-et. De kinek a pap kinek a paplan

(#31916) parandroid válasza Oposzumtoszó (#31910) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Én a one s-t, és a one x-et is lecseréltem series s/x-re, úgyhogy látom, melyik mit tud. Mondjuk meglepetés nem ért egyik esetben sem. Sőt, talán a one x -> series x váltás hozott egy kicsit többet, mint amit vártam tőle. One s -> series s esetében, annyi történt, hogy eltűnt a hardveres limit azoknál a játékoknál, amikhez a one s kezdett azért érezhetően kevés lenni (nyilván a legfrissebb, de még prev gen címekről van szó). Ezeknél kb egy fullHD tv-re kötött one x szintjét hozza most a kisebbik konzol, de ahogy jönnek a next gen címek, meg patchek, úgy fog elhúzni a one x-től. Ja, és ugye eleve ssd-alapon van az egész rendszer (nemcsak a játékok, amit egy one x-en is meg lehetett oldani külső meghajtóval), ami nem egy utolsó szempont.

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#31917) mike1334 válasza parandroid (#31908) üzenetére


mike1334
veterán

Én one x-et cseréltem le series s-re (fhd tv-m van), és eddig nagyon nem bántam meg, sőt. Game pass-szal minden ms címmel day 1 játszhatok, és közben jön sok jóság. Mire gyenge lenne a multi címekre az s, addigra veszek egy (új verziós) ps5-öt majd, a saját címek meg futni fognak az s-en is. Bár amennyit most játszok a szabim alatt "korlátlan szabadidő" mellett, lehet, hogy az s is bőven elég lesz :)

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#31918) l.skywalker válasza parandroid (#31906) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

A Forza Horizon 1 éppenséggel One X Enhanced játék :D
https://news.xbox.com/en-us/2018/02/27/new-enhanced-xbox-360-titles-feature-come-xbox-one-backward-compatibility/

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#31919) Oposzumtoszó


Oposzumtoszó
senior tag

Mire majd bejön a jó sok nextgen cím, addigra remélhetőleg könnyebb lesz hozzájutni az SX-hez.
A VR-os srácok összehasonlító videóját megnézve egyértelműen látszik, hogy NEM hozza az OX szintjét az SS. Még a patchelt tartalmak esetében sem. (Ezt most fedeztem fel. :) )
Engem nem érdekel az fps, sosem figyeltem, pc-n sem. Az a lényeg számomra, hogy szép legyen, amivel játszok.

[ Szerkesztve ]

(#31920) parandroid válasza l.skywalker (#31918) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

OMG, hogy nézhetett az ki eredetiben?!? Hú, de jó, hogy az idő megszépíti az emlékeket. Annak idején x360-on végigtoltam az alapjátékot (a kiegészítőt sajnos nem vettem meg, most már nagyon bánom :( ), és oda-vissza voltam tőle. Aztán valamikor tavaly visszamentem megcsinálni pár kimaradt acsit az xo verzióban, és teljesen készen voltam, hogy hogy néz ki... Persze addigra már rég az FH4 volt az etalon, szóval ez így nem fair, persze.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#31921) Wesder válasza Oposzumtoszó (#31919) üzenetére


Wesder
félisten

Mit teszteltek, amiben nem érte el a One X szintjét az SS?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#31922) KoNZoLik@ válasza Oposzumtoszó (#31901) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Én a SeriesX-el voltam ugyan így, sajnos ez a genváltás elhamarkodott és egyelőre teljesen felesleges volt még, gyorsan hozzáteszem SZERINTEM😅 Biztosan 1-2 év múlva lesz potenciál ezekben az új gépekben/SeriesX,Ps5/ viszont most per pill a valamivel gyorsabb töltési idő, és a picivel szebb grafikán kívül semmit sem érnek az új gépek,mert egyáltalán nem tudják megmutatni mit is tudnak valójában(nagyon remélem,hogy nem csak ennyit) sajnos...egyszóval egyáltalán nincs meg az a genváltás feeling mint pl volt anno a Ps1-Ps2-Ps3-Ps4 váltásnál és a Xbox-X360-XOne stb, de még 1x mondom, ez csak az én véleményem+aki képes kiadni egy Ps5-ért 300K+ pénzt, na az meg is érdemli 😂
Ui: xboxnál pedig, hogy még mindig ennyire gáz a letöltés még 1000-es NET mellett is, na az csak hab a tortán, ps5-nél legalább az gyors😅

[ Szerkesztve ]

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#31923) hadam98 válasza Wesder (#31921) üzenetére


hadam98
senior tag

Hogyne hozná.. A Series S erősebb konzol, lásd Cyberpunk :) Nem csak az SSD miatt, ott az újabb architektúra plusz jóval erősebb CPU ami nagyon sokat számít valamint nem utolsó sorban jönni fog rá a DLSS alt, ami nagyon meg fogja dobni a konzolt.

(#31924) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Madoc
felajánlásában
a
Spyro Reignited Trilogy
Xbox digitális kódot

nyerte:
zsocy

Gratulálunk!

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#31925) Wesder válasza hadam98 (#31923) üzenetére


Wesder
félisten

Én ezzel tisztàban vagyok.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#31926) vicces válasza Oposzumtoszó (#31919) üzenetére


vicces
addikt

one x 6 teraflops a series s meg csak 4. ssd-t lehet rakni a one x-be is. igaz nincs rtx effect. meg a ki tudja meddig lesznek tartalmak kiadva hozzá. egyébként én is one x-en agyalok. bár 1-2 hónapot még kibírok, hátha addig érkezik már szállitmány kínából és tudok seriesX-et venni :P

:)

(#31927) KoNZoLik@ válasza vicces (#31926) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

SeriesX-et bármikor tudsz venni normál áron, ez nem Ps5...

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#31928) hadam98 válasza vicces (#31926) üzenetére


hadam98
senior tag

Attól az még régi architektúra valamint nem fog működni vele a játék és nem lesz benne szuper jó CPU... Ja és nem fognak jönni rá a next-gen játékok.

[ Szerkesztve ]

(#31929) vicces válasza KoNZoLik@ (#31927) üzenetére


vicces
addikt

per-pill nem találok. 700-800 euros hirdetéseket szoktam találni. azt meg inkább kihagyom és ha lehet akkor újat akarok majd. de még az is lehet, hogy ps5-lesz belőle. ami előbb jön. :P


#31928hadam98:

én is ezt irtam.

[ Szerkesztve ]

:)

(#31930) Oposzumtoszó válasza Wesder (#31921) üzenetére


Oposzumtoszó
senior tag

[lEbben a videóban a Gears 5 és a Forza Horizon 4 tesztnél bevágják a OX képét is. “Rondább” SS-en.

(#31931) zsocy válasza l.skywalker (#31924) üzenetére


zsocy
őstag

köszi itt is, jól fog jönni, most fejeztük be a Super Lucky Talet a gyerekkel, így lesz mivel játszanunk újra :)

(#31932) KoNZoLik@ válasza vicces (#31929) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Én az Alzánál rendeltem 22.-én és 27.-én vettem át,185000 volt!

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#31933) oriic válasza l.skywalker (#31924) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Gratula neki! :)

Live-Die-Respawn

(#31934) mike1334 válasza Oposzumtoszó (#31930) üzenetére


mike1334
veterán

Nálam a cyberpunk döntötte el a kérdést, és el is adtam a one x-et. Sőt, már akkor megvettem az ss-t, amikor az x-et még el se vitték. Régebbi játékok lehet szebbek ox-en, de én egyrészt nem vagyok erre érzékeny (a jelen gent one s-sel toltam le szinte végig, és fhd tv-m van), másrészt az újabb játékok már jobban futnak ss-en. Amúgy a Controlt one x-en kezdtem, azon se volt semmi komoly gond, de ss-en jobban fut (kevesebb fps beesés). És sztem szebb is maga a konzol :D

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#31935) hadam98 válasza Oposzumtoszó (#31930) üzenetére


hadam98
senior tag

De itt nem fut 120fps-el, egyébként meg lehet valami baki volt és azóta javítottak, volt jó pár update azóta, és gyakorlatilag az összes játék jobban fut S-en. Ott a Watch Dogs, S-én szebb, van RT is...

(#31936) Wesder válasza Oposzumtoszó (#31930) üzenetére


Wesder
félisten

Jàtszuk azt hogy hiszek neked, mert nem fogom megnézni a videójukat.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#31937) ρσгτσ válasza Oposzumtoszó (#31930) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Ott még nem volt nextgen patch, azért nem hozta. Ezt el is mondta a videóban. Még a nextgen konzolok megjelenése előtt néztem én is ezt a "tesztet".

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#31938) craftsman01 válasza Oposzumtoszó (#31919) üzenetére


craftsman01
senior tag

"szép legyen" Akkor a konzol nem a te világod. Nem is tudom miért foglalkozol vele,mert egy konzol sosem fogja elérni egy csúcs pc szintjét.Akkor neked az kell. De am vicces néha jönn egy emberke oszt arra mindenki rácuppan. :DD

[ Szerkesztve ]

Csak óvatosan legyél kemény ,mert mindig van tőled keményebb.

(#31939) ssgt1981


ssgt1981
senior tag

"A UPlay is a Game Pass része lesz?
Viszonylag ritkán foglalkozunk pletykákkal, de ha a most megjelent "értesülésekből" bármi is igaz, akkor 2021 az Xbox éve lehet.

Nem volt még olyan generációsváltás, mint a mostani, ami bár anyagilag sikeresnek nevezhető, de igazából nem volt igazi system-seller cím. Az Xbox Series S/X kapcsán is az Assassin's Creed: Valhalla a legkelendőbb - és persze ott a Cyberpunk 2077 is, ami szintén megjelent az előző generációra is. Ha azonban az Xbox Worlds oldalán megjelentek igaznak bizonyulnak, akkor 2021-ben a Microsoft tarolhat.

Akkor most lássuk, milyen érdekességek várnak az Xbox tulajokra 2021-ben.

- Az Inxile Entertainment egy vérbeli steampunk RPG-n dolgozik, mely a második legnagyobb költségvetéssel bír a konzolok történetében.
- Az Obsidian jelenleg 6 projekten dolgozik, melyből 3 AAA-kategóriás RPG.
- Az Xbox exkluzívvá tett egy még be nem jelentett AAA játékot, melyet jövőre lepleznek csak le.
- Az UPlay is része lesz az Xbox Game Pass-nak, akár csak az EA Play. Elméletileg 2021 végére lesz valóság az üzletből. Így pedig teljes bejárást kapnak az Xbox játékosok a Ubisoft nem elhanyagolható játékkínálatába.
- Minden Bethesda/Zenimax cím 2021-től Xbox exkluzív lesz.
- 2021-ben a Microsoft megszerzi a Segát."

Forrás sg.hu

(#31940) ProEvoFan válasza ssgt1981 (#31939) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Ebből az Ubisoft szerintem kamu.Egy ekkora cég nincs "rászorulva" az MS gamepassra, ha meg igen, akkor csinál konzolra egy hasonlót magának, mint PCn.Azt sem szabad elfelejteni, hogy a nagyobb Ubisoft címek termelik a pénzt, mint az állat.
A többi hihető.

(#31941) Wesder válasza ProEvoFan (#31940) üzenetére


Wesder
félisten

Azért a 6 Obsidian jàtékon kételkedem. Oké, 4 eddig kb fix.
Avowed, Grounded, Outer Words DLC-k + 2. rész. Nem hiszem hogy ezek mellett még 2 màsik projektet is futtatnànak.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#31942) craftsman01


craftsman01
senior tag

Hdmi elosztót használ valaki? Kéne valami,hogy ne keljen dugdosni monitor meg tv-t állandóan.Single gamék a tv-n mennek például a Warzone-t azt monitoron tolom. Meg a Netflix-et is tv-n nézem.
Biztos itt is kell nézni valami számozásokat.

Csak óvatosan legyél kemény ,mert mindig van tőled keményebb.

(#31943) l.skywalker válasza ProEvoFan (#31940) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Ez oda vissza jó üzlet nekik, ahogy a Valhalla is Series X-el volt promózva. Ha van is ilyen kooperációról szó, ott mindkét fél biztos megkéri az árát a tárgyalások során. Ami miatt ez teljesen más "falat" mint az EA, az a day1 címek. Míg az EA húzócímei 1 év múlva kerülnek be a Vaultba, az Uplay+ mindent első napon adna és az már nagyon kérdéses, hogy megéri-e az Ubisoftnak Xbox konzolon. Vajon lenne-e ez akkora Selling trigger, hogy emiatt annyival többen vesznek konzolt és fizetnek elő a szolgáltatásra, amivel több profit termelődik ill. ha nem akkor tud-e olyan szerződéses összeget vállalni az MS ami megéri a két félnek...

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#31944) parandroid válasza vicces (#31929) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Ebay Kleinanzeiget érdemes nézegetni, egyre többen vannak, akik már minimális haszonnal is odaadják a gépet. Gondolom a teljes karácsonyi bónuszt erre költötték, aztán nem úgy alakult, hogy pikk-pakk eladják darabját 200-250 eur haszonnal. ;] Én 510-ért találtam egyet, azt a 10 eurt már rászántam a dologra. Poénból épp ma néztem rá, itt 15 km-es körben volt egy 505, meg 2 520-525 eur-s hirdetés is. Mind bontatlan gép. Lassan talán majd az üzletekbe is érkezik, szerintem még egy-két hét, akkor bezuhan majd az ebayes ár is 500 alá.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#31945) modd3r válasza craftsman01 (#31942) üzenetére


modd3r
őstag

Én a helyedben 2 dolgot neznek: 1. 4K- tud-e, 2. külön táp kell-e neki.

(#31946) Vasy09 válasza vendingo (#31805) üzenetére


Vasy09
őstag

Szia! Nekem az van! Teljes mértékben meg vagyok vele elégedve! PS-en Goldot használtam! Nekem az volt a cél, hogy vezeték nélküli legyen, és hozza azt a szintet! Ezt tökéletesen teljesíti, sőt, szerintem jobb is! Nekem pl sokkal jobban bejön, hogy a hangerő és a chatmix is tekerős gombbal állítható! :K :C Számomra megérte a pénzt! :K

Gamertag: Vasy09

(#31947) hombre[EU] válasza Wesder (#31941) üzenetére


hombre[EU]
veterán

a 6projekt/3AAA az egy Avowed és 2dlc :D az ember esze megáll mit össze nem flesselnek a fanok

Life, Uh, Finds A Way

(#31948) ClydeBeka2 válasza l.skywalker (#31861) üzenetére


ClydeBeka2
őstag

Ebbe csatlakoztam, másik csoportra azt írta meghívó kell. :( Ha lesz esetleg új klub, csatlakoznék én is: ClydeBeka

LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

(#31949) Wesder


Wesder
félisten

Két éve megvettem a Wolfenstein Old Blood és New Order Bundle-t.
Idàig porosodott a polcon, gondoltam végigviszem az Old Blood-ot. Kora ellenére igazàn jó lövölde volt, viszont elég rövid. 8h lehetett míg végeztem vele. 6h volt. Jól sejtem hogy az id motort hasznàlja a MachineGames is? Elég ügyes kis motornak néz ki, ha így van, mert One S képességeihez mérten jól is nézett ki és 60fps-sel is futott.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#31950) l.skywalker válasza l.skywalker (#31860) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Ide én sem tudtam belépni, ha van rá igény, csinálunk Gamepod/Xbox klubot. Ránézek nemsoká és linkelem.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.