Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-11 12:19:40

LOGOUT.hu

Üdvözlünk az Xbox Series topikjában

Lenyitás után a az Első lépéseket és a Gyakran ismételt kérdéseket olvashatjátok, teljes összefoglaló közben készül.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#31751) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

proper felajánlásában az egyik kód nem talált gazdára, aki gyors viheti. 1 hónap Trial Game Pass kód, csak új felhasználóknak:

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#31752) F_Peter válasza IntelKiller7 (#31746) üzenetére


F_Peter
őstag

Szerintem már el is fogyott, mert mindig sikertelen a foglalás sajnos.

(#31753) hombre[EU] válasza l.skywalker (#31749) üzenetére


hombre[EU]
veterán

pangás van, de lassacskán megtöltöttük :D

Life, Uh, Finds A Way

(#31754) tutis


tutis
őstag

Tudtok mondani olyan játékot amit csajok is szeretnek, illetve amit csajjal ketten lehet játszani? (A magas labda elkerülése végett, 41 éves vagyok aktív szexuális élettel, és nagyon jó fantáziával :DDD :DDD ) szóval maradjunk az xboxnál :R

http://www.youtube.com/tutisgsxr

(#31755) 30z.Samu válasza tutis (#31754) üzenetére


30z.Samu
félisten

Overcooked. ;]

Sic Parvis Magna

(#31756) hombre[EU] válasza tutis (#31754) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Haven

Life, Uh, Finds A Way

(#31757) ssgt1981


ssgt1981
senior tag

Nem tudom, hogy volt-e már, de pletykák szerint az Ubi fizetős szolgâltatása is a GP része lesz 2021-ben.
[link]

(#31758) gabriel26 válasza tutis (#31754) üzenetére


gabriel26
tag

Moving out :D

(#31759) modflow válasza ssgt1981 (#31757) üzenetére


modflow
veterán

Mert mi van abban a fizetős szolgáltatásban?

(#31760) Zoleee83 válasza modflow (#31759) üzenetére


Zoleee83
addikt

Semmi lényeges, csak a legújabb játékaik, és ami lényegesebb day1, when released. :)
AC Valhalla, WD:Legion, Immortals, ~100 játék.
Ubisoft+

[ Szerkesztve ]

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#31761) ssgt1981 válasza modflow (#31759) üzenetére


ssgt1981
senior tag

(#31762) AMD Power


AMD Power
titán

Huh azért ez Fallen Order nem valami vérnyomás barát. :))
De amúgy baromi élvezetes.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#31763) modflow válasza Zoleee83 (#31760) üzenetére


modflow
veterán

Az mondjuk durva.

(#31764) hombre[EU] válasza modflow (#31763) üzenetére


hombre[EU]
veterán

meg az ára is durva,mert drágább,mint a gp ulti :DDD

Life, Uh, Finds A Way

(#31765) Zoleee83 válasza hombre[EU] (#31764) üzenetére


Zoleee83
addikt

Aztán mit érdekel az téged, ha hozzácsapják a GPU-hoz majd, mint az EA-t? :DDD

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#31766) Wesder válasza hombre[EU] (#31764) üzenetére


Wesder
félisten

15$ mint a GamePass Ultimate.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#31767) hombre[EU] válasza Zoleee83 (#31765) üzenetére


hombre[EU]
veterán

nem csapják hozzá,pont azért mert annak értéke van...az ea access az a fapados verzió...ott sem az origin premiumot adták,hanem a 3eurós verziót :D

wesder euróban drágább (15vs13)

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#31768) Zoleee83 válasza hombre[EU] (#31767) üzenetére


Zoleee83
addikt

Ja pont mint a Bethesdás "értéktelen" játékokat, hidd el van az a pénz, MS meg egy csóró cég mint tudjuk. ;)

[ Szerkesztve ]

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#31769) negyven2 válasza hombre[EU] (#31764) üzenetére


negyven2
veterán

Ha jól tudom mind a kettő $14.99/€12.99 (és ez tényleg ennyi...)/ £12.99.
Esetleg egy Game Pass Premium-ba be.
Már ha jön konzolra valaha.

[ Szerkesztve ]

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#31770) Luck Dragon

Akit esetleg érint Szfv-Euronicsban ma voltam bent és volt kettő doboz még XsX-ből 184,000-Ft az áruk .

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#31771) hombre[EU] válasza Zoleee83 (#31768) üzenetére


hombre[EU]
veterán

egy lepusztult cég vs rekordokat döntō franchise-ok :) almát a körtével

negyven2 hát nálam 13€ a GPU és 15 az origin premium...igen esetleg egy nagyobb csomagba, de szerintem ez egyik oldalnak sem jó deal. az ubi hülyére keresi magát a deluxe preorderekkel, a ms meg hülye lenne százmilliókat fizetni évi ~2játékért

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#31772) Zoleee83 válasza hombre[EU] (#31771) üzenetére


Zoleee83
addikt

"egy lepusztult cég"

Eddig bírtam elolvasni, no comment from my side! :C

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#31773) Wesder válasza Zoleee83 (#31772) üzenetére


Wesder
félisten

Ha nem lenne a FIFA, akkor màr EA sem lenne. Volt egy szerencsés Fallen Order-jük, de azon kívül mit tudnak felmutatni? Jó, a BF2 is jó lett miutàn 2-3 év alatt helyrekalapàltàk.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#31774) Zoleee83 válasza Wesder (#31773) üzenetére


Zoleee83
addikt

Nem mondtam egy szóval sem az ellenkezőjét.
Az évenkénti FIFA + egyéb sportjátékok már most is akár "system seller"-ek lehetnek a GPU-val sokaknál, milliók vesznek csak ezért konzolt, bár engem semennyire nem érdekel egy sport játék sem.
A Bethesda játékai szintén megdobhatják majd az eladásokat, nekem a kedvenc játékaim a Bethesda alatt jelennek meg pl.
Ha az MS tovább akar bővülni, max csinálnak egy drágább GPU-t és elérhető lesz még pár száz játék, bejött ez az előfizetéses dolog nekik, nem hiába gondolkodnak mások is ebben az irányban.

[ Szerkesztve ]

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#31775) negyven2 válasza Wesder (#31773) üzenetére


negyven2
veterán

Alapvetően azért náluk a FIFA/Madden-en kívül is jól fogynak a játékaik, csak ugye kevés van belőlük egy évben, és... fogalmazzunk úgy, hogy elég gyakran ők a sapkás/sapka nélküli gyerek az iskolában.

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#31776) Bep válasza Wesder (#31773) üzenetére


Bep
senior tag

Madden, NHL, UFC, NBA-t is gondolom játszák azért páran 2K mellett, NFS (bármennyire is nem nagy szám autósjáték berkekben, azért beújítják páran), Battlefield. Itt nem az a kérdés, hogy jó-e, hanem, hogy azért ezek fogynak és akkor még ott a Way Out, Unravel...

(#31777) galaxys80 válasza Zoleee83 (#31774) üzenetére


galaxys80
veterán

“milliók vesznek csak ezért konzolt”

Én vagyok az egyik ilyen. :) Gyakorlatilag csak a sport játékok kötnek le.

(#31778) AMD Power válasza galaxys80 (#31777) üzenetére


AMD Power
titán

Én pont ennek az ellenkezője vagyok. De nekem is van nagyon sok olyan ismerősöm aki olyan mint te. :R

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#31779) Wesder válasza Zoleee83 (#31774) üzenetére


Wesder
félisten

A tavalyi FIFA meg többi sport jàtékot nehezen tudom elképzelni, mint system seller. Mert ugye sosem az aktuàlis sportjàték jàtszható, hanem a tavalyi.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#31780) hombre[EU] válasza Zoleee83 (#31772) üzenetére


hombre[EU]
veterán

a lepusztult cég a zenimax, nem az ea... és szerintem nem kell beletúrni a könyvelésükbe. elég megnézni,hogy az utóbbi idōben ott adták el magukat,ahol csak lehetett :DDD

Life, Uh, Finds A Way

(#31781) fiATHaLON válasza Sinu (#31692) üzenetére


fiATHaLON
őstag

Ah, tényleg, köszönöm! :R
... és az ára is több mint elfogadható! :DDD

(#31782) fiATHaLON válasza zotyi8 (#31709) üzenetére


fiATHaLON
őstag

Igazából a Trine 4-et most játsszuk, a többit már vagy végigjátszottuk (1-2),
vagy meguntuk (3)...

(#31783) ProEvoFan válasza Zoleee83 (#31774) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Az új FIFA rész max csak 10 hónap múlva kerül be az EA playbe.Nem rögtön. :N
Ubisoft gamepassba kerülése nem hinném, hogy a felhasználóknak nem járna plusz előfizetési költséggel.Már így is baromi jó játékokkal van tele...

(#31784) AxBattler


AxBattler
félisten

Most nézem: van aki 85k HUF-ért akarna elvinni 105k HUF-ért hirdetett SS-t. :D

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#31785) laerdridam válasza AxBattler (#31784) üzenetére


laerdridam
lelkes újonc

Van aki 150ert keres XSXet :D

(#31786) KoNZoLik@ válasza laerdridam (#31785) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Az teljesen korrekt mivel használtat keres, és januárban lesz is annyiért, amikor a sok Providentes aki az ünnepekre felvett több 100K-t, szembesül azzal,hogy azt vissza is kell fizetni+jönnek a szokásos év eleji durva csekkek :K Szóval elég sok eladó konzol szokott lenni januárban jó áron, Ps5 is lesz az biztos és nem 300-ért ;]

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#31787) tisztelturam válasza laerdridam (#31785) üzenetére


tisztelturam
tag

Csak mert látja hogy a telekomtól pl elhozható annyiért :K

(#31788) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Madoc
felajánlásában
a
TEMBO THE BADASS ELEPHANT
Xbox digitális kódot

Nyerte:

vacs

Gratulálunk!

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#31789) ρσгτσ válasza ProEvoFan (#31783) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Ubi is szerintem herélt verzió lesz. Már ha bekerül a GPU alá, mert nekem azért vannak kétségeim. Elég sok top játéka van, amiért az emberek képesek sok pénzt kiadni.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#31790) Norb79 válasza ρσгτσ (#31789) üzenetére


Norb79
őstag

Már az nagy dobás lenne, ha megjelenne xboxon, mert ott ugye most nem elérhető csak PC-n.

(#31791) ρσгτσ válasza Norb79 (#31790) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Külön szolgáltatásként igen, de nekem például az nem érné meg. Már elég sok mindent megvettem tőlük pont azért, mert szerintem baromi jó játékokat csinálnak. Pl. Divison, Ghost Recon, Far Cry, AC játékok.

Valhalla és a WD Legion még érdekelne, de egyszerűen nincs rá kapacitásom ennyi játék mellett. Meg ezért a két játékért nem érné meg előfizetni. Főleg úgy, hogy nem vagyok az a típus, aki beleáll egy játékba és kitolja 1 hét alatt.

ZX Spectrum - Commodore 64

(#31792) Norb79 válasza ρσгτσ (#31791) üzenetére


Norb79
őstag

Nekem se hiszem, hogy megérné ugyanezen okok miatt, de nyilván felmérték, hogy rajtunk kívül azért még vannak páran akik xsx-en játszik és talán érdekli őket. :)

(#31793) ρσгτσ válasza Norb79 (#31792) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Van rá igény, az tuti.

Herélt Ubi verzió GPU alá viszont szerintem esélyesebb. Mivel a korábban megjelent játékok online részéhez több játékos lenne. Plusz a játékon belüli tranzakciók is növekednének. Szóval ez igazából mindenkinek jó.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#31794) Edgar2621 válasza Bad Pritt (#31686) üzenetére


Edgar2621
őstag

Ez nagyon jó :DDD :DDD :DDD

És közben milyen igaz :(

XO: Gollami26

(#31796) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

azt hiszem hiba volt dupla espresso után elkezdeni az Alient sötétben fülessel :DDD
ez a játék semmit sem öregedett, ugyanolyan para,mint anno volt

Life, Uh, Finds A Way

(#31797) Zoleee83 válasza hombre[EU] (#31796) üzenetére


Zoleee83
addikt

LOL! Azigen! Most nem irigyellek!
Jó gamelést! :DDD

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#31798) Wesder válasza hombre[EU] (#31796) üzenetére


Wesder
félisten

Megvettem két csomag szotyiért, mikor még lehetett argentínoknàl nyaralni, de szerintem az én Xenomorph-om ott fog megporosodni a "polcon" békében.

Az Outlast-tal se tudok így jàtszani, valahogy az ilyen légkörrel paràztatós horrorok nem jàtszatjàk magukat, csak a pelenkàt telítik. :DDD
Az Outlast még nincs megvéve, viszont az szerintem màr itthon is két szotyi àra bundle-ben a két résszel.

A màsik ami nagyon megfosatott, a Resi7. Egyébként nagyon jót tett neki ez a RemakeReboot.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#31799) hombre[EU] válasza Zoleee83 (#31797) üzenetére


hombre[EU]
veterán

kösz,de mára ennyi volt...a találkozást az aliennel most nem erōltetném :D
egyébként ebbōl látszik,hogy egy mestermū a játék. még anno x360(vagy ps3) játszottam és simán megállja a helyét még ma is (felbontás,30fps, kamera kontrollon érzōdik kicsit) ill. élményben lepipál nagyon sok horrort ami azóta megjelent

(#31798) wesder ezt mindenképpen próbáld meg végigjátszani, ha szereted a franchise-t mert nagyon nagy fanservice, a találas és a kivitelezés is minōségi (nem indie jumpscare cucc). pl. a xenomorph AI is páratlan

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#31800) Zoleee83 válasza hombre[EU] (#31799) üzenetére


Zoleee83
addikt

Nálam a The Evil Within sorozat volt az ami megemelte kicsit a pulzusomat, ott is az első rész. Az nagyon jól sikerült. :K

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.