Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-11 12:19:40

LOGOUT.hu

Üdvözlünk az Xbox Series topikjában

Lenyitás után a az Első lépéseket és a Gyakran ismételt kérdéseket olvashatjátok, teljes összefoglaló közben készül.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#31301) ρσгτσ válasza mike1334 (#31300) üzenetére


ρσгτσ
őstag

A tok kb. 1 mm vastag. Nem igazán feltűnő az a +2 mm. A bordázottak valamivel jobbak, amiből lehet már kapni dizájnosabb verziót is az új kontrollerre.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#31302) Döglött Róka válasza szimszonos (#31268) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Megint egy regen minden jobb volt rinya. Pontosan ugyanolyan mechanikaban mint a regiek...

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#31303) craftsman01


craftsman01
senior tag

Beléptem a béta programba vagy mi az,de a kontroller kikapcsolás nem oldótott meg. :F Valaki említette azért próbáltam ki.Elég idegesítő,hogy warzone-ba vagy 4-szer kikapcsol 1 meccs alatt. :W

[ Szerkesztve ]

Csak óvatosan legyél kemény ,mert mindig van tőled keményebb.

(#31304) ρσгτσ


ρσгτσ
őstag

Boldog Karácsonyt Mindenkinek!

ZX Spectrum - Commodore 64

(#31305) need válasza SafE84 (#31298) üzenetére


need
addikt

ez elég jól néz ki a kék szerintem :D
ProtiHUN
ezek a színek..hát mit mondjak ütnek :D

D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

(#31306) ρσгτσ válasza need (#31305) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Rengeteg fajta van most már Alin. Nagyon nehezen indult be..., de már van választék. Én kifejezetten szeretem.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#31307) gabriel26


gabriel26
tag

Eloszor is Boldog Karacsonyt mindenkinek :)
Legyszives dobjatok meg par olyan jatekkal amibe jo sok orat el lehet tolteni :DD Januar-februarban 2 honapot a vilag vegen leszek es megpakolnam az SX-et, hogy ne unatkozzak. Netem sem lesz normalis szoval offline game-ek.
Amiket mar kiakasztottam: gta v, rdr2, witcher3, cp2077, Metro trilogia, far cry-t 5-ig, osszes AC, minden Battlefield es Cod :DD
Ami van de nem kezdtem el mert tartogatom: fenyx rising, rise of tomb r., mafia1, ac valhalla
Ami 2 evnel oregebb jatek nagy valoszinuseggel mar jatszottam de azert dobjatok nyugodtan.
Koszontem :R

(#31308) Bad Pritt válasza Döglött Róka (#31302) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

A Tactics-ról beszélnek, az azért nem ugyanolyan, mint régen, hiába idézi meg tökéletesen a tps-eket.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#31309) toompa válasza craftsman01 (#31303) üzenetére


toompa
őstag

Nézted, a kontrollerre nincs frissítés?
Elemmel vagy akkuval nyomod?
Nekem még az elején 1x-2x csinálta, de frissítés óta már nem.

(#31310) need válasza ρσгτσ (#31306) üzenetére


need
addikt

ha nem gond dobsz egy linket..?

D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

(#31311) mike1334 válasza ρσгτσ (#31301) üzenetére


mike1334
veterán

Köszi! :)
Nekem pont az kellene, hogy nagyobb legyen tőle a kontroller, nem jöbe be a series kisebb kontrollere.

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#31312) need válasza gabriel26 (#31307) üzenetére


need
addikt

a gears sorozatot nem látom a listádon :D A plague tale meg valami autosos :D
Resident Evil sorozat..
ja és kösz a múltkori Dolby dolgot müxik és nagyon fasza :D

[ Szerkesztve ]

D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

(#31313) craftsman01 válasza toompa (#31309) üzenetére


craftsman01
senior tag

Nincs frisítés,elem,akku,vezeték,ugyan úgy kikapcsol.

Csak óvatosan legyél kemény ,mert mindig van tőled keményebb.

(#31314) toompa válasza craftsman01 (#31313) üzenetére


toompa
őstag

Van még valami a gépre dugva ami bezavarhat?
Szerintem ez nem normális.
Ha tudsz, kérj kölcsön vagy cserélj valakivel egy napra kontrollert.
Ha azzal nincs gond, a tiédet gariztasd.

(#31315) ρσгτσ válasza need (#31310) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Én kuponnal vettem például ezt. Viszont van még pár opció, csak azt kell beírni a keresőbe, hogy: xbox series controller case.

Amikor én rendeltem még nem volt nagy választék. Csak egy színben néhány fajta. Azóta lett már néhány verzió:


mike1334:
Én nem igazán érzem vastagabbnak. :) Viszont gyanítom ez az 1 mm az átlag. Van pár tokom, de úgy látom mindegyik ilyen.

Szerk.:
Javítottam a linket.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#31316) gabriel26 válasza need (#31312) üzenetére


gabriel26
tag

Nagyon szivesen :DD
Az alltalad soroltakat is kijatszottam mar ;]

(#31317) need válasza ρσгτσ (#31315) üzenetére


need
addikt

thx :R :R :R

D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

(#31318) craftsman01 válasza toompa (#31314) üzenetére


craftsman01
senior tag

Hali ,köszi a válszokat. 2 karral rendeltem a másik is kikapcsol,bill egér van bedugva,meg külső vinyó,de a vinyó előtt is kikapcsolt.Ha kontrollerel játszok akkor nincs baj,azaz nem kapcsol ki.

Csak óvatosan legyél kemény ,mert mindig van tőled keményebb.

(#31319) mike1334 válasza ρσгτσ (#31315) üzenetére


mike1334
veterán

Kár, akkor egyelőre maradok a one kontrollernél, aztán hátha jön majd új verzió a series kontrolleréből...ahogy olvastam neten nem vagyok egyedül azzal, hogy fáj tőle a kezem.

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#31320) toompa válasza craftsman01 (#31318) üzenetére


toompa
őstag

Akkor egér+billel játszol és úgy kapcsolgat ki?
Szokj hozzá a kontrollerhez. Nem a gépeddel.vagy a kontrollerrel van akkor a baj.

(#31321) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

proper felajánlásában
az
5 db 1 hónapos Xbox Game Pass (konzolokhoz) TRIAL kódot

Nyerte:
dReFiX
csucsu52
szemy94
Guitar14
krx21

Gratulálunk!

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#31322) ρσгτσ válasza craftsman01 (#31318) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Ez is fura...hallottam már mástól is, hogy vannak gondok a kontroller kapcsolattal.

Nálam kontroller, egér+billentyű (közös USB vezeték nélküli csatlakozóval) és Media Remote távirányító is egyszerre össze van kötve, de még soha nem dobta el...

Igaz az is, hogy az új kontrollert csak telefonhoz használom. Xbox -okhoz csak az One kontrollerek vannak csatlakoztatva.

Szerintem valami nem százas, mert túl sokan irtak már ilyen hibáról más fórumon is. Van akinél meg tökéletesen működik. Ahogy nálam is.

ZX Spectrum - Commodore 64

(#31323) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Na megjött a matrinca Aliról.

Sajna tiszta fehér még nem volt , de most már valószínűleg az is van. Majd egy olyat még beújîtok.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#31324) laerdridam válasza mcwolf79 (#31323) üzenetére


laerdridam
lelkes újonc

Az eredeti szín jobb ;)

axlfsi: nekem 1hete van meg az SX de az altalad leírtakból egyiksem volt.erdekes.teszi a dolgat hibatlanul.

[ Szerkesztve ]

(#31325) axlfsi válasza craftsman01 (#31303) üzenetére


axlfsi
veterán

Nekem tegnap az Elite 2 csinálta azt, hogy elvesztette a kapcsolatot a box-szal (azert nem irom, hogy kikapcsolt, mert be volt kapcsolva vegig), ami egyebkent kb. 1m-re van tolem jatek kozben ... mire felocsudtam, mar vissza is csatlakozott. Teljesen magatol, semmit nem csinaltam. Ez kb. 15mp volt talan ..., erdekes dolgok tortennek ezzel a Series X-szel.

A masik nagyon idegesito, hogy amikor 4k@120Hz-re allitom (a TV egy Bravia 55XH9096), akkor a hangcucc, ami optikan van a TV-hez csatlakoztatva, neha (ertsd: van, hogy percenkent, van, hogy 15mp-enkent; teljesen random) "pattog", egy rovid, de annal hangosabb, pattanó, pattogó hangot ad ki a hangfal, ... eleg rossz es idegesito erzes.
((ami biztos, hogy nem a hangcucc, vagy a TV hibaja, mert egyreszt soha es sehol mashol nem csinalta, nem csinalja, raadasul, miutan visszaallitottam a boxot 4k@60Hz-re, megszunt ez a hiba(!), ... jo lenne mar egy hatekony frissites a Series X-re, mert meg vannak gondok...))

Egy masik dolog viszont megoldodni latszik; irtam korabban, hogy az Xbox kikapcsolasa utan, 2-3mp-en belul, ujra visszakapcsol, magatol, random, nem minden alkalommal (10-bol 6x? kb., ...). Nos, aki SteelSeries Artic X9 headsetet hasznal, alkalmankent csatlakoztassa PC-hez es ellenorizze, hogy van-e frissites, mert mint most az kiderult szamomra, ez a headset hibaja volt, amit elvileg javitottak ez a poszt szerint (most frissitettem, meg nem ellenoriztem).

Boldog Karacsonyt mindenkinek! :K

[ Szerkesztve ]

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#31326) Döglött Róka válasza Bad Pritt (#31308) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Akkor bocsika. Viszont akkor nem ertem miert volt elvaras, hogy olyan legyen 😀

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#31327) NJanika válasza mcwolf79 (#31323) üzenetére


NJanika
aktív tag


:C

[ Szerkesztve ]

"Többet megtudhatsz másokról egy óra játék, mint egy év beszélgetés alatt." Platón

(#31328) AMD Power válasza Vasy09 (#31238) üzenetére


AMD Power
titán

Eleve ha maga a játék stílust nem szereted, akkor mitől lett volna ez jó neked? :U :F

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#31329) dunc válasza mcwolf79 (#31323) üzenetére


dunc
nagyúr

:C

(#31330) Steve1207


Steve1207
veterán

CP helyzetjelentés: eléggé élem a világát, már-már túlságosan is. Kedden délután kezdtem el ugye és 42 óránál járok, de a kanyarban se látom a végét (pedig tervben van a maxolás és új karakterrel is végigjátszani majd). Még jó, hogy itt a hosszú hétvége, hogy legyen idő jobban belemerülni :DDD

.

(#31331) Vasy09 válasza AMD Power (#31328) üzenetére


Vasy09
őstag

Én azt vallom, hogy mindent ki kell próbálni, és ha lehet semmit nem élből elvetni! Ennek is adtam egy esélyt! Sajnos nekem nem jött be! Ennyi. Pont. De örülök, hogy van akinek ez is tetszik! :K
Nekem azért volt csalódás, mert úgy indultam neki, hogy de jó, egy újabb Gears! :C De ugye ez nem az a Gears, hanem inkább az Xcom! Szóval ezért éreztem úgy! :K :K

Gamertag: Vasy09

(#31332) #20411392


#20411392
törölt tag

14 órám van a fenyxben és az év egyik meglepetése számomra. Ezt a 14 ezer forintot bőven megérte már most is.(Nem játszottam a zeldával soha, de már egyszer majdnem vettem miatta egy switchet.)

[ Szerkesztve ]

(#31333) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Na végre. Ajándék osztás megvolt. :) Gyerkőcök nyomják a Forza Horizon 4et. 4Kban, normális HDRt tudó tévén (Samsung Q82R) ez valami eszméletlen brutál szép. :Y
PCn low grafikával már játszottak vele, így nekik is feltűnt a grafikai ugrás.
Délután Cyberpunk következik.Nagyon kíváncsi leszek rá.

FAQban a "• Teljes leállítás és újraindítás?" leírás végén nem jó a link.

[ Szerkesztve ]

(#31334) belan válasza ProEvoFan (#31333) üzenetére


belan
addikt

Normális tv sokat számít már xbox x hez is kellet egy jót tv prohoz se ártott!

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#31335) Jovanny2 válasza ProEvoFan (#31333) üzenetére


Jovanny2
őstag

Hozzám is egy ilyen TV költözött, ez ki tudja használni már a Series minden képfuncióját. Nagyon frankó. MM akció? :) A régebbi 4k TV ment forgásban a hálóba, a FHD onnan meg a gyerekszobába, a gyerekeknek a 360+Kinect mellé.

Az élet túl rövid a hardverek biztonságos eltávolításához.

(#31336) ProEvoFan válasza Jovanny2 (#31335) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Áprilisban vettem 300Kért.LG oledet nem mertem venni a beégés miatt.Majd egyszer...talán.
Tudtam hogy nincs benne hdmi2.1, de nincs szükségem 4K/120fps-re, elég nekem a 1440p/120fps is :B ....ha egyáltalán kell.4K/60fps, nekem ok.HDR10 megy rajta, a hdmi2.1 elvileg majd egyszer szebb HDRt tud majd. Ok, nekem ez sem para.
Szóval szerintem fasza tévé, nyilván nem oled.Ha nem vettem volna meg, akkor most talán Q80T/Q82T lenne, de ahogy olvasom a hdmi2.1en kívül nincs előrelépés...sőt, bizonyos dolgokban gyengébb is.

[ Szerkesztve ]

(#31337) Jovanny2 válasza ProEvoFan (#31336) üzenetére


Jovanny2
őstag

Ó, sorry, elnéztem a betűt. Nálam egy T figyel. Most BF-en 279k volt a MM-nál. Nézegettem már régóta a TV-ket, és ez tűnt a legjobb deal-nek a kategóriájában, ami már minden HDMI 2.1 szolgáltatást ki tud használni. Nagy előrelépés még egy régebb (és picit kisebb) 4K tévéhez képest is. De a Forza H4 még egy FHD tévén is szép, nem beszélve egy 4K-ról. :) Jó szórakozást a gyerekekne, és neked is, üdv a klubban. Remélem meg leszel elégedve a zöld oldallal is. ;)

Az élet túl rövid a hardverek biztonságos eltávolításához.

(#31338) krx21 válasza l.skywalker (#31321) üzenetére


krx21
nagyúr

Köszönöm szépen! :))

(#31339) ProEvoFan válasza Jovanny2 (#31337) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Na igen, MMben annyiért volt.
A Sony 55' xh90 meg 250K.Az lett volna a másik, amit néztem a Samsungok mellett.
Elvileg a 4k/120fps és a jövőben elvileg szebb HDRről maradok csak le.A 4K/120fps (???) úgy is kompromisszum lesz, én inkább a látványra megyek és ha az 4K/30fps opció, akkor ezt választom.A látványt nem áldozom be a plusz fps oltárán.Kivéve a multi FPS játékokat, de a kontroller miatt megelékszem a 60fpsel is.De most komolyan....valaki el is hiszi (tudom, sokan, pedig csodák nincsenek) hogy a komolyabb "tripla A" nextgen játékok 4K/60fpsel gyorsabban fognak futni?Itt most nem a Warzone szintű látványvilágra gondolok... Annak örülök, ha durva komoly látvány mellé lesz fix 30fps... Multiban kompromisszum mellet meg fix 60fps.

Köszönöm.Megleszünk ezen az oldalon is.Szép hat-hét év elé nézünk a zöld/kék fronton egyaránt. :K

[ Szerkesztve ]

(#31340) Scarletiel


Scarletiel
senior tag

No megvettem a Valhallát. Hát azt kell mondjam nagyon szép. Jól játszanak a fényekkel, a tájak meg csodásak, bár még csak az első főszigeten vagyok. :)
Ami számomra a legnagyobb meglepetés, hogy quality módban a 30 fps mellett nem tapasztaltam azt a delay szerűséget amit más 30 fps-es játék mellett. Ez placebo vagy mitől lehet? Persze ha átkapcsolom performance módba, érzem egyből a 60 fps meglétét, de nagyon nem zavaró a 30 sem kivételesen, pedig nagyon érzékeny vagyok erre. :F

(#31341) krx21 válasza ProEvoFan (#31339) üzenetére


krx21
nagyúr

120fps nem sok lesz az biztos... Viszont vagyunk páran, többek között én is, hogy 30fps-es játékot már nem indítok el. Bízom benne, hogy a fejlesztőknél is szempont, hogy végre mozgás megjelenítés szempontjából is elérjünk egy normális szintet. (60fps)

(#31342) felixo


felixo
őstag


Bejövős. :K
KV-nál 1000 pénz.

Redmi Note 9

(#31343) Bogyi007 válasza krx21 (#31341) üzenetére


Bogyi007
veterán

Ott az Ori, 4K és 120 Fps is...
Rainbow Six Siege is megy annyival...

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#31344) pzstm válasza Bogyi007 (#31343) üzenetére


pzstm
titán

Cod, Dirt5 es Destiny multi is ami hirtelen beugrik gondolkodas nelkul :))

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#31345) krx21 válasza Bogyi007 (#31343) üzenetére


krx21
nagyúr

Ezeket ismerem, meg megy a Gears 5 versus mode, valamint az új COD is 120fps. (Igaz utóbbi ilyenkor csak 1080p :((( )

(#31346) Bogyi007 válasza pzstm (#31344) üzenetére


Bogyi007
veterán

De a felsoroltak közül az Ori az ahol a 4K nem parasztvakítás a 120 fps mellett...

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#31347) krx21 válasza Bogyi007 (#31346) üzenetére


krx21
nagyúr

Olyan grafikai összetettség mellet nem kihivás.... :DDD

(#31348) parandroid


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Mindig skippeltem a témát, amikor a headsetekről ment a beszélgetés, mert engem nem érint, lányom viszont szeretne most valami normálisat. Van most valami best buy? HyperX Cloudokat nézegettem, de 40-től 160 eur-ig van itt minden, alpha, core, stinger, mittudomén. Melyik az a szint, amit érdemes belőni? Illetve mik ezek a PS4, meg XBS/XBO licenszelt cuccok? ezek nyújtanak valami extrát is, vagy a másik oldallal nem is mennek? Csak mert neki ott van egymás mellett az XSS, meg a PS4Pro is, és mind a kettővel használná. Remélem, nem kell külön fejes mindkét szarhoz...

Ja, kicsit csajos, kicsit kisebb is lehet, nem egy nagydarab lányka, szóval nem buci fejre kell, ha ez is számít.

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#31349) mike1334 válasza ProEvoFan (#31339) üzenetére


mike1334
veterán

Akkor már csak a piros hiányzik :)

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#31350) ProEvoFan válasza parandroid (#31348) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

2 db HyperX Cloud stinger és egy core van itthon.
A core gyengébb anyag minőségben és a hangzása is harmatosabb, mint a nagytesónak. A HyperX cloud stinger strapabíróbb, és a basszus nagyon jól szól az árához képest.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.