Hirdetés

2024. május 27., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-11 12:19:40

LOGOUT.hu

Üdvözlünk az Xbox Series topikjában

Lenyitás után a az Első lépéseket és a Gyakran ismételt kérdéseket olvashatjátok, teljes összefoglaló közben készül.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#108495) persil válasza parandroid (#108494) üzenetére


persil
nagyúr

Nem ertetted, amit leirtam.

"amikor kilépek egy játékból, akkor azt szeretném, hogy kilépjen, ne nekem kelljen helyzetérzékeny menüből még plusz bezárni."
Az nem tunt fel eddig, hogy "nem tudsz kilepni" egy jatekbol, csak a fomenuig visszalepkedni? Ez nem pc, nincs es sosem volt exit game. Ha be akarod zarni a jatekot, akkor be kell zarnod, helyzeterzekeny menubol, oriasi melo.

Ha (ujra: HA) online jatekban szeretned hasznalni a quick resume-ot, akkor igen, hulye vagy.(Ferjen bele, ha mar te is bazmegolhatsz)

Single jatekoknal valoban problema, ha nem mukodik, ezt nem is cafolta senki. Na olyankor kell bezarni es kesz.
Ha meg szar a feature, akkor nem kell hasznalni es gyakorlatilag ki van kapcsolva. Ez tulajdonkeppen a kikapcsolt allapot. "Elfelejtem." Bocs, de ezen mit lehet elfelejteni...? 2 gombnyomas.

Nyighattok barmeddig, jelenleg akkor is ez van:
- tetszik, hasznalod.
- nem tetszik, nem hasznalod.
- tetszene, de csak hellyel-kozzel mukodik, ezert hasznalod ott, ahol fasza es nem hasznalod masik jatekban.

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.