Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-11 12:19:40

LOGOUT.hu

Üdvözlünk az Xbox Series topikjában

Lenyitás után a az Első lépéseket és a Gyakran ismételt kérdéseket olvashatjátok, teljes összefoglaló közben készül.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#107351) Steve1207 válasza CactuS (#107350) üzenetére


Steve1207
veterán

Persze, csak az ajándékba való vásárlást offolták az említett országban, nem a beváltást. Én nem értem ez miért lett ilyen közhiedelem, hogy nem lehet, max "rossz járművel" utaztak páran az országba és emiatt bénáztak (vagy másik országban foglaltak nekik hotelt véletlenül, de ez az "utazási iroda" hibája, ha elrégiózza).

.

(#107352) Wesder


Wesder
félisten

Dio IV tèrkèp.
Az a kis rèsz volt az amit bètában bejárhattunk.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#107353) Joccc07 válasza l.skywalker (#107292) üzenetére


Joccc07
addikt

Azta mindenit. :Y

Köszönjük :R

Sisakgyűjtemény eladó-- https://hardverapro.hu/apro/star_wars_sisakgyujtemeny/hsz_1-50.html -->Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#107354) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Június 25-től leáll a Multiversus nyílt bétája

A teljes játék 2024. elején érkezik, addig számos dolgot átdolgoznak a készítők. A béta április 4-ig lesz letölthető, utána lekerül a digitális áruházakból is.

Live-Die-Respawn

(#107355) Becksman


Becksman
őstag

Sziasztok, rajottem mi okozza az xbox bejelentkezesi lassusagat... Ha a PC is bevan dugva a routerre akkor nagyon lassú vagy egyáltalán nem jelentkezik be.... De ha kihuzom a PCt minden tökéletes... Mit kellene tennem hogy ne keljen ki be sugdosni a pct? Kábelek nemrég csereltem...

Samsung A54 5G 8+256GB

(#107356) Shade45 válasza Becksman (#107355) üzenetére


Shade45
senior tag

Adj fix ip címet mindkét eszköznek a routerben, elképzelhető, hogy a dhcp szerver lassú valami miatt.

Ha ez nem segít, akkor egy router factory reset.

(#107357) homerhamm válasza oriic (#107354) üzenetére


homerhamm
addikt

Aztán majd ennek is lekapcsolják a szervereit. ;] Én úgy tudom már nem sokan játszanak vele.

[ Szerkesztve ]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#107358) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Aktuális Deals with Gold (DwG) akciós lista
Április 4. ~12:00 - ig érvényes ajánlatok:

This Week's Deals with Gold and Spotlight Sale - Xbox Wire

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#107359) Forraszto válasza beyruth82 (#107243) üzenetére


Forraszto
tag

Gratulálok az eddigi eredményhez, és igen, biztosra veheted hogy kitartással menni fog. Nálam kezdőbb nincs ebben a zsánerben, és nekem is meglett, azóta már jóval tovább jutottam.

(#107360) Forraszto


Forraszto
tag

Akit érdekel esetleg: Gold -> GPU váltás még működik, tegnap este csináltam 3 évet. De nem ad már plusz hónapot. 2026 márc. 27. a lejárat 3 évnél. A 300Ft-os "váltópénz" meg most már ugye 4190. De amúgy zökkenőmentes.

(#107361) Moby válasza Forraszto (#107360) üzenetére


Moby
addikt

Ad plusz hónapot, csak mivel kimaxoltad a lehetséges 3 évet, így már nem tud. Az mindig "elvész" a 3 éves beváltásnál.

[ Szerkesztve ]

(#107362) Forraszto válasza Moby (#107361) üzenetére


Forraszto
tag

Meh. Nem baj, jó ez így is. :D

(#107363) beyruth82 válasza Forraszto (#107359) üzenetére


beyruth82
veterán

375 halál? Akkor tényleg nincs veszve semmi. :) Az első fázist már meg tudom csinalni de amikor átváltozik az még nem megy. Kb 30 halálnál járok. Én viszont hiába nyomok akármit a segítőm akkor harcol amikor ő gondolja. Van amikor nekimegy van amikor meg álldigál. Inkább csak zavar amúgy.1 nap szünet volt, ma délután folytatom. Jó olvasni, hogy hozzám hasonlók is játszanak vele és meg tudják csinálni. Köszi szépen! :R

(#107364) Norb79 válasza Forraszto (#107362) üzenetére


Norb79
őstag

Pont tegnap vagy tegnapelőtt írtam ugyanezt. :)

(#107365) Forraszto válasza beyruth82 (#107363) üzenetére


Forraszto
tag

A segítővel nem is foglalkoztam. Ami szerintem, (mint mesterveteránszakértő, ugye) jó taktika: a harc előtt a morált farmold fel 20-ra, és úgy ugorj neki. Ez nem sok idő, csak menj vissza a zászlótól, van itt egy nyilas, két kardos, és még kicsit visszább még egy, ezeket gyakd le, a legjobb ha settenkedve hátbaszúrod. Aztán vissza a zászlóhoz, rest-kilép, feltámadnak, visszamész hozzájuk, aztán újra és újra. Hamar megvan, és ahogy a morál nő megy egyre gyorsabban. Így sokkal könnyebb a bossharc, mert nem sebez rajtad annyit és te nagyobbat ütsz. De a piros támadásait így is meg kell tanulni, főleg a második fázisánál. Kicsit meszebb állj tőle (midrange? azt hiszem így hívják), ne is támadd csak hátrálj meg háríts amíg jön a piros, aztán deflect. És szemed sarkából figyeld a Divine Beast jelzőt hogy mikor töltődött fel, jobb oldalon van. Amint tele fel is villan+ki is írja hogy namost lehet+ állítólag a vaksi is kiabálja, de én mondjuk azt pont nem hallottam. Ilyenkor szerintem érdemes hátraugrani ha épp közel vagy, és aztán rátenyerelni, Y+B, mert ha pont akkor csap le kezdheted a zászlótól az egészet elölről. (így jártam 3x én is)

Ez a morál-fel-a-bossharc-előtt később is jó szerintem, én szoktam ha nem halad.

(#107366) Forraszto válasza Norb79 (#107364) üzenetére


Forraszto
tag

Sajnos elkerülte a figyelmemet, de mindegy, amúgy is akartam, csak a 2 vagy 3 éven lamelláztam. Végül mégis 3 lett, így "nyugtom van" addig, utána/addig meg kit tudja mi lesz.

(#107367) beyruth82 válasza Forraszto (#107365) üzenetére


beyruth82
veterán

Ezer köszönet a tanácsokért! :R
Moralt még sose vittem 11 fölé :DDD
Azt hittem elég ha vele vagyok egy szinten. Szerintem nekem is lesz vagy 300 próbálkozás mire sikerül de nagy erőt adott a hozzászólásod és a példád. Közben elkezdtem WD Legiont mert frusztrált a sikertelenség, de délután nekiállok ennek a bossnak újra és addig nem kelek fel a géptől amíg meg nem csinálom. Lehet még holnap ilyenkor is tv előtt fogok ülni :DDD

(#107368) Dinomano


Dinomano
senior tag

Néztem X-box Live-on, hogy az orig. X-box 360-as Alan Wake kemény 750 Ft. Nagyon szerettem anno, és ennyiért behúznám. Láttam, hogy van belőle remaster is. Mennyire húzza fel az orig. verzió látványát a Series S? Semennyire, vagy valamit pofoz a látványon?

/(^_^)____7=--- - - >|

(#107369) Frod válasza Forraszto (#107360) üzenetére


Frod
addikt

Ez csak akkor opció, ha épp nincs aktív GPU előfizetésem, igaz?

#107352 Wesder
Én kihagytam a bétát, mennyire volt "nagy" ez a kis szelet?

[ Szerkesztve ]

Do you see the white shadow?

(#107370) Forraszto válasza beyruth82 (#107367) üzenetére


Forraszto
tag

Nincs mit. Amúgy nem hiszem hogy lesz 300, (szerintem maga a boss nekem is csak vagy 200 volt szerintem, csak addig el is kellett jutni, pl. a kunyhónál a tigrissel is vacakoltam egy kicsit) már sokat fejlődtél ahogy írod.

Amúgy engem az hajtott, hogy mikor a tanácsok ellenére megnéztem yt-on mit kell csinálni, a legtöbb video 5-10 perces volt a zászlótól elindulva. Nem órák-napok, úgyhogy ez csak skill issue, technika, rutin kérdése lesz. Persze, ezek expertek, furulyával meg táncszőnyeggel is megcsinálják, de inkább fejben dől ez el szerintem. Ez azért nem súlyemelés, hogy ha 60kg vagy akármennyire jó a pszichológiád a 500kg-ot nem emeled fel, itt mindenkinek van keze-szeme, ha nem is egyforma de hasonlóak a paraméterek, szóval ha nekik megy x év edzés után 10 perc alatt, akkor nekem is fog pár nap alatt.

(#107371) Forraszto válasza Frod (#107369) üzenetére


Forraszto
tag

Szerintem igen, én legalábbis megvártam míg lejárt.

(#107372) EmThor válasza Dinomano (#107368) üzenetére


EmThor
addikt

Hat azert eleg sok mindent feljavitottak a remasteren, uj a főszereplő karaktermodellje, emeltek a felbontason, stabilabb a framerate. Youtubeon biztos van osszehasonlito vidi.

Gaming is staying up until 3am to earn a trophy that isn't real....but is!

(#107373) persil válasza beyruth82 (#107363) üzenetére


persil
nagyúr

Mert a "segito-mechanika" csak liang utan, a kov. palyatol lep eletbe. Addig hiaba is nyomkodsz barmit, az elejen a vak hulyegyerek csak a sztori miatt van veled.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#107374) Bad Pritt válasza beyruth82 (#107367) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Minden zászlót keress meg a pályán, maxold a morale-t, rakj pontokat Earth-re, hogy több legyen a hp-d és unlockold meg tedd be az Absorb Vitality varázslatot, majd ezek után menj be a bosshoz.
Az egy fontos dolog, hogy Zhang Liang második fázisát nem kell végigcsinálni, nagyjából a felénél-harmadánál fel tudod tölteni a Divine Beast Gauge-et és elkezd kiabálni a vak gyerek meg kirakja tippként is a játék, hogy lődd el a képességet, ezzel véget lehet vetni a harcnak.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#107375) Wesder válasza Bad Pritt (#107374) üzenetére


Wesder
félisten

Èn ezt èszre se vettem, pedig tènyleg így van. Szóval úgy győztem le hogy 0-ra csaptam a HP-ját. :(((

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#107376) Bad Pritt válasza Wesder (#107375) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Nekem rögtön az első Zhang Liang killem így történt meg, sikoltozott a gyerek, elnyomtam fél hp-nál a Divine Beastet és meglepődtem, hogy vége a harcnak. :D Másodjára levertem rendesen, aztán elindult ugyanaz a cutscene, szóval utána nem szenvedtem vele többet, időpazarlás teljesen leverni.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#107377) Dinomano válasza EmThor (#107372) üzenetére


Dinomano
senior tag

Szia! Igen, közben találtam összehasonlító videót. Karaktermodellek meg fények szebbek az újban. Lehet, hogy texturák terén is van különbség. Viszont a 2010-es eredeti mai szemmel is szép játék, nagyon hatalmas minőségbeli különbséget pl. külső/belső helyszineken nem láttam. Remaster 5000 Ft körül van, az originál meg 750 Ft, szóval behúzom az orig-ot.

/(^_^)____7=--- - - >|

(#107378) Mizol29 válasza Dinomano (#107368) üzenetére


Mizol29
senior tag

Hiába Series S, a One S verzió fut majd azon ha az eredetit veszed meg. Nem javít a látványon hiába új konzol, ez nem így működik. Inkább megvenném a mostani felújított változatot Series S-re.

[ Szerkesztve ]

(#107379) beyruth82 válasza Bad Pritt (#107374) üzenetére


beyruth82
veterán

Én eddig a wood és fire virtuera raktam inkább. A wood virtuenál írja a hp-t. Earthnál a cipelhető súly mennyiségét vagy valamit nem jól értelmezek akkor? Absorb vitality betárazva. Akkor majd látni fogom ezt a Divine Beast Gauge-t elvileg mindenképp? Nehogy lecsússzak róla a harc hevében 😀
Ha felviszem a moralt azt nem lehet lockolni csak ha új zászlót találok, hogy halal után ne 10-es alatt kezdjem megint?

(#107373) persil
Na ezt is jó tudni mert én mindent nyomkodtam már meg bújtam a netet hogyan lehet iranyítani a segítő karaktert :DDD

(#107380) Bad Pritt válasza beyruth82 (#107379) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Félre írtam, bocs, Wood, az tölti a hp-t. Nem jegyeztem meg a neveiket, csak a színeket, zöld, piros, kék, stb. :D
Lemaradni nem tudsz róla, mert a harc végégi bármikor elhasználhatod és igen, a zászlók tartják magasan az alap morale-t. Tulképp ez az ingame nehézségállítás.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#107381) elder troll


elder troll
senior tag

Annyi eszmefuttatást (vagy inkább kezdő oltást/alázást) olvastam itt a wo long-gal kapcsolatban, hogy soulslike szűzként kipróbáltam.
Nekem már az ori is stresszes volt, pedig az is úgy van kitalálva, hogy 1-1 nehezebb részen 10x meg kell halni, hogy kitapasztald merre kell ugrálni. Amikor lelki szemeimmel látom a kontrollert a pókhálós tv közepén, akkor érdemes pihentetni egy kicsit.
De amikor 15 óra és közel 400 halálról olvas az ember a játék legelején, akkor azért gondolkodóba esek, hogy a meló utáni kikapcsolódásba és szórakozásba belefér ilyen vagy sem. Egy közepesen stresszes meló már sokat ki tud venni az emberből. Ha kormányzati szinten sz0p@tnak orrba szájba, több havi munkát varrnak a nyakadba, amit lehetetlen határidőre megcsinálni, közben izzik a telefon éjjel nappal, mert kilátástalan helyzetű ügyfelek próbálnak infókat szerezni, akikkel közel hasonló szinten szúrt ki egy Európa szinten elismert szervezett bűnözői csoport (akik írják errefelé a játékszabályokat), na akkor az ilyet nem kell erőltetni. Elfogadom, hogy vannak kevésbé stresszes munkák, azt is elfogadom, hogy valaki már-már fanatikus megszállottja az autófellációnak (sőt mazópistákról is hallottam), de ezt szórakozásként és kikapcsolódásként eladni eléggé perverz.
Szóval lehet zúdítani a noob alázást, ahogy tettétek a többiekkel, ezt a "sikerélményt" nem áll szándékomban elvenni a társaságtól.
Tippek: Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye. Minden játék büntet, ha nem tartod be a szabályokat, stb.
Amúgy törlés előtt szerintem 10x sem haltam :DDD

[ Szerkesztve ]

(#107382) RudY


RudY
addikt

Japan's Fair Trade Commission has cleared Microsoft’s Activision Blizzard acquisition ([link])

(#107383) persil válasza beyruth82 (#107379) üzenetére


persil
nagyúr

A moral also hatara(=fortitude) akkor no, ha zaszlot talalsz(ketfele van) es halalnal mindig arra a szintre esel vissza. Viszont minden terkepen reset van tehat nullarol* kezded a fortitude/moral rendszert.

*Van olyan kuldetes, amiben mar eleve magasabb szinten kezdesz es van, ahol nincs is a palyan zaszlo.

Segito a szo szorosabb ertelmeben majd csak liang utan lesz. :) Akkor is csinaljak a sajat paradejukat kulonosebb beleszolas nelkul, de ra lehet oket zavarni az ellenre egy-egy nagyobb utes erejeig, illetve eleve te valaszthatod ki, hogy melyik bohocot akarod magaddal vinni(azok kozul persze, akikkel mar osszebaratkoztal).

Virtue temakor: mind ad hp-t egyebkent es mivel a jatek nem valami nehez, plusz eleve a kiterest ez haritast kell eroltetni, ezert a hp nem sokat szamit. De, a lenyeg, amit irtunk mar, hogy ez nem mas, mint a dark souls-os skalazodas. Szoval hiaba tolod felefele pl. az earth-ot, ha wood-os fegyver van a kezedben, akkor nedves teszta ereju uteseid lesznek.

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#107384) persil válasza elder troll (#107381) üzenetére


persil
nagyúr

"amikor 15 óra és közel 400 halálról olvas az ember a játék legelején"

Itt azert tegyuk hozza, hogy ez ABSZOLUT NEM normalis, meg total kezdo eseteben sem. Ha 15 ora alatt valaki 400x meghal(leirni is vicces), akkor ezt a mufajt egy eletre be kell fejezni.
Nem is tudom egy sekiroban mi lenne... 5 ora alatt 3000 halal...? :D

Egyebkent mindenkinek mas a szorakozas, meg azt is erdemes figyelembevenni, hogy nem mindenki hal meg 400x 15 ora alatt es bizony, ha "tudsz vele jatszani" akkor nagyon is szorakoztato. Raadasul a wo long az egyik legkonnyebb.

De a "noob alazast" nem tudom hol olvastad. Beyruth nem adta fel, mi meg irjuk neki a tippeket, tanacsokat(anno a remnant-rol is sokat beszelgettem vele) es ameddig elvezi, addig mindenki boldog. En drukkolok amugy. :)

Semmi alazas nem volt... Teljesen mas esemenyen vagy ezek szerint.

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#107385) csuvicsuva


csuvicsuva
őstag

Resi 4 milyen lett? Senki nem vette meg? ;]

[ Szerkesztve ]

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#107386) persil válasza csuvicsuva (#107385) üzenetére


persil
nagyúr

En megvarom mig megnyerem... :D

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#107387) pourri válasza persil (#107386) üzenetére


pourri
aktív tag

Ugyanezt akartam irni :DD

(#107388) Moby válasza elder troll (#107381) üzenetére


Moby
addikt

Tényszerűen nézve aközött, hogy 15 óra alatt meghalsz 400x, vagy 15 óra alatt végigviszel egy játékot, pusztán a villogó pixelek eltérő színében van. Azért frusztál, mert arra vágysz, hogy jutalmazzon egy matematikai formula, kiírja neked, hogy "YOU WIN". Mert ha azt írja, hogy "YOU DIED" az frusztál. De mi valódi különbség közötte? Semmi. Az, amit te akarsz, hogy legyen. A szotfvernek rühesmindegy melyiket írja ki. Az se nem jutalmaz, se nem büntet :)
Ez a "munka után" kezdetű rigmus szerintem ilyen kotextusban meglehetősen ijesztő. Valakinek tényleg van olyan valós vágya, hogy munka után egy gép mondja neki, hogy you win, mert ez teszi teljessé a napját? Nemá...

(#107389) beyruth82 válasza persil (#107384) üzenetére


beyruth82
veterán

Oke köszi, akkor a fegyver tipusra is figyelek. Van már egy pár de eddig mindig azt használtam jellemzően, ami a legtöbb sebzést írja másra nem igazán figyeltem.

(#107390) Wesder válasza persil (#107383) üzenetére


Wesder
félisten

Van aki wet noodle-kènt is vègigviszi táncszönyeggel.
Szóval ezek után nem kell szègyenkezni hogy nem megy szerintem.

Èn tökre örülök hogy találtam egy másik, számomra könnyű souls játèkot az Elden Ring után.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#107391) vg válasza Moby (#107388) üzenetére


vg
addikt

Miért, szerinted miért játszik bárki is játékokkal? Végig vinni egy játékot az legnehezebb fokozaton, az win. Battlefield-ben első helyen lenni a kör végén az siker. Ja várj, tudjuk a választ, hiszen annyiszor utaltál már itt rá; Te egy extrém sikeres ember vagy, a vállalat vezér, neked mégis mit jelentene egy játékban jónak lenni, az olyan panel proli dolog.

(#107392) persil válasza beyruth82 (#107389) üzenetére


persil
nagyúr

Az is lehet szempont, igazabol az szamit, hogy "kezrealljon". Ha valamivel kenyelmesebben tudsz hadakozni, akkor abbol kell mindig a legerosebbet kezbevenni. Aztan ahhoz merten mehet a virtue is.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#107393) Moby válasza vg (#107391) üzenetére


Moby
addikt

Tulajdonképpen a battlefieldel jó a példa, nem sok map vagy egyikben sem. Emebrek mégis órák tízezreit rakják abba a néhány mappa. Minden pixelés ismerik, meghalnak benne csilliárdszor, nyernek jó esetben sokszor, de egy dolog nem változik, másnap ugyanazt folytatják.
Ők mikor nyernek, és mikor veszítenek? Mikor lenne lenne célszerű azt mondaniuk, hogy oké, ez már nem szórakozás többé, inkább hagyom, ez már nem jutalmaz? Ha soha többé nyernek, ha aznap nem nyernek, ha nem nyernek mindig, vaaaagy...?

(#107394) persil válasza Wesder (#107390) üzenetére


persil
nagyúr

Persze, teljesen igazad van, csak akivel beszelgettunk, az pont nem tancszonyeggel viszi vegig, hanem epp az elso boss-t probalja legyurni. Tehat sanszosan nagyobb szuksege van a skalazodasbol nyerheto extra sebzesre, mint a tancszonyeges youtuber-eknek.

"Szóval ezek után nem kell szègyenkezni hogy nem megy szerintem."
Nem bizony, egy pillanatig sem! Ilyenrol nem volt szo, nehez mufaj, nem kerdes.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#107395) elder troll válasza persil (#107384) üzenetére


elder troll
senior tag

Lehet erősen fogalmaztam az alázás kifejezéssel, de kapta az ívet rendesen.
Amúgy nekem már a grafika, a sértően gagyi karakteranimációk (főleg a "mimika"), irányítás és kamerakezelésen elhasalt, de azért adtam egy esélyt neki. Tisztában vagyok vele, hogy egyfajta elmetrükkre alapozzák az ilyen játékokat, miszerint rengeteg sikertelenség után egyfajta katarzist él át a delikvens (extrém példa szerint 15 órányi oboázás és közel 400 halál után).

Tökéletesen tisztában voltam azzal, hogy ez nem az én stílusom, azért is kerültem idáig nagy ívben, de 1x ki kellett próbálni. Fórumtársunk által linkelt "macskás" videó láttán azt gondoltam, hogy ezt tudom jobban csinálni, de nem. Az ember ijedtében tényleg össze-vissza nyomkodja a gombokat, nálam az ugrás gombot sikerült reflexből nyomkodni, amikor próbáltam volna elkerülni egy piros csapást.

Szerintem egy szájbarágós tutorial hiányzott legjobban a játékból (egy valamire való animátoron kívül). Kevésnek éreztem leírva látni, hogy mit kell nyomkodni, még a hozzátartozó egérmoziból sem jött át, hogy pontosan mikor mit kell csinálni. Szóval amikor bemutatja a játék, hogy pl.: ez a deflect, akkor a játékost berakná egy virtuális területre, és nem engedné tovább, amíg 5 sikeres deflect-en van túl (akár kicsit belassítva a fontos momentumnál). Naivan azt gondolom, hogy ez sokat segítene a stílus újoncainak.

#107388 Moby
Tudtam én, hogy lehet fokozni a kacsás dolgot :DDD

[ Szerkesztve ]

(#107396) Dinomano válasza Moby (#107388) üzenetére


Dinomano
senior tag

"Ez a "munka után" kezdetű rigmus szerintem ilyen kotextusban meglehetősen ijesztő. Valakinek tényleg van olyan valós vágya, hogy munka után egy gép mondja neki, hogy you win, mert ez teszi teljessé a napját? Nemá..."

Szerintem félreértelmezed. Nem arról van szó, hogy meló után arra vágysz, hogy egy gép megsimogassa a buksidat, hanem arról, hogy abban a kevés játékidődben, félig fáradtan akarsz egy kis sikerélményt, "progress"-t a játékban. Jól akarod érezni magad, haladni egy picit valamelyik mellékküldetésben, megnézni 3 kérdőjeles területet pl. valamelyik újabb Assassins Creed játékban...
Hasonló cipőben járva, én ignorálom a rogue-like játékokat, mert nem éri meg a befektetett meló és a várható jutalom. Szóval a lényeg az, hogy a kevés időből, energiából luxusnak tűnik az, hogy egy hónap után még mindig a játék első pályáján sz*psz az első szörnynél, miközben egy normál játékot már lazán kijátszhattál volna annyi időből.

/(^_^)____7=--- - - >|

(#107397) persil válasza vg (#107391) üzenetére


persil
nagyúr

Szerintem csak felreerted kicsit.

A kikapcsolodasert jatszunk. De az, hogy a kikapcsolodas focit, vezetest, vagy epp harcot jelent, teljesen lenyegtelen, ahogy az is, hogy a kikapcsolodasod abbol all, hogy 3 percenkent kapsz egy "ugyes vagy kartyat" vagy eppen ujra megprobalod azt, aminel mar otszor elbuktal.

Nem a jatek visszajelzese(you died/you win) nyujtja a kikapcsolodast, hanem a visszajelzesek kozott eltelt ido. Es, ha ez valakinek a souls-ok harcrendszere, felfedezese, gyujtogetese, akkor az, ha masnak meg a mario kart-os csaladi rivalizalas, akkor az.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#107398) Moby válasza Dinomano (#107396) üzenetére


Moby
addikt

"Jól akarod érezni magad"
Én erről beszélek :D Van aki attól rosszul érzi magát, ha kétszer megpróbál valamit, és nem sikerül neki. Ő valszeg nem érezte rosszul magát attól sem, hogy 350-szer nem sikerült neki.

(#107399) persil válasza elder troll (#107395) üzenetére


persil
nagyúr

Az utolso bekezdesed egy az egyben benne van a jatekban, pont igy, ahogy irod. :D

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#107400) elder troll válasza persil (#107399) üzenetére


elder troll
senior tag

Ennyire kómás nem lehettem, hogy az kimaradt vagy reflexből elnyomtam :DDD
Pedig direkt próbáltam figyelni a tanító részekre, mert tudtam, hogy ez a titok nyitja :B

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.