Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-11 12:19:40

LOGOUT.hu

Üdvözlünk az Xbox Series topikjában

Lenyitás után a az Első lépéseket és a Gyakran ismételt kérdéseket olvashatjátok, teljes összefoglaló közben készül.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#107651) persil válasza Bad Pritt (#107650) üzenetére


persil
nagyúr

Ertem, allat. :)

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#107652) N@idia


N@idia
őstag

Értem és köszönöm a rengeteg információt!
Hát családot nem valószínű, hogy találok akikhez csapódhatnék, főleg hogy itt eléggé idegennek számítok köztetek. Egyenlőre marad a kicsivel drágább megoldás, de még az is megéri, ha azt nézzük mennyi lenne havonta.
Köszönöm mégegyszer a segítséget! :R

[ Szerkesztve ]

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#107653) beyruth82


beyruth82
veterán

Eddig ment srácok. Belefáradtam. Napok óta próbálom a 2.fázist megcsinálni a tanácsaitok alapjan de nem megy sajnos. Elbuktam.
Feladom...😢
[link]

(#107654) Bad Pritt válasza beyruth82 (#107653) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Ez az első fázis. Egy criticalt elhagytál meg azt a pirosat nem kellett volna bekapni, de amúgy majdnem tökéletesen csináltad, szépen, agresszíven, így kell.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#107655) beyruth82 válasza Bad Pritt (#107654) üzenetére


beyruth82
veterán

10/8-ban eljutok ide de aztán a 2. fázisban 2 mozdulat és halott vagyok. 😢
Legalább a 2. fazistól indulna újra de nem! Tipikus soulslike...

(#107656) csuvicsuva


csuvicsuva
őstag

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#107657) Wesder válasza Bad Pritt (#107650) üzenetére


Wesder
félisten

Ezt talán az eredeti is tudta.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#107658) Bad Pritt válasza Wesder (#107657) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Én nem találtam nyomát, meg nem volt ekkora látótáv Gamecube-on. Ennél a résznél a tér másik oldalára nem láttál el rendesen, nemhogy a templomig. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#107659) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#107660) beyruth82


beyruth82
veterán

Amúgy arra gondoltam srácok, hogy ha itt el is buktam de magát a mechanikát megtanultam akkor más soulslike játékban nem lehet hogy sikeresebb lennék (pl the surge, remnant)? Ez a wo long milyen szinten van a soulslike-ok tengerében?

(#107661) persil válasza beyruth82 (#107660) üzenetére


persil
nagyúr

"wo long milyen szinten van a soulslike-ok tengerében?"
Nem egy nehez. De MAS es ezert siman lehet, hogy masik jatek konnyebben menne! :)

A remnant normalon konnyu, errol mar regen sokat beszelgettem veled privatban. Ha esetleg ujra belekezdenel, segitek megint szivesen.
A the surge megint csak egy "konnyebb" tetel, de nagyon mas, boven el tudom kepzelni, hogy az jobban menne. En szerettem mindket reszet.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#107662) hombre[EU] válasza beyruth82 (#107660) üzenetére


hombre[EU]
veterán

mondjuk egy igazi soulsban lehet több sikered lenne,mert több féle játékstílust támogat. a játék pedig a dark souls 3

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#107663) gianni85


gianni85
veterán

Na ez is meglett pár hét alatt. Átlagosan 4x annyi idő volt, mint az eddigi 5 végigvitt Lego játékom. Pár hónapig biztos szüneteltetem ezt a sorozatot :DDD

(#107664) Frod válasza beyruth82 (#107660) üzenetére


Frod
addikt

Surge 1 nem vészes (valamint ha jól emlékszem van benne egy viszonylag hamar megszerezhető fegyver, amivel szinte a játék végéig teljesen oké voltam), a Surge 2-ben viszont már sokkal nagyobb hangsúly van a parry-rendszeren, tehát egy ponton ott is kell ez a "pont jókor blokkolok" játékstílus. (ha ez nem ment a Wo Long-ban, akkor ezt is hagyd)

Remnant szerintem mindennél könnyebb, mivel alapvetően lőfegyveres.

De ha még nem próbáltad akkor a Jedi Fallen Order-re nézz rá, az elég lakossági soulslike klón lett, még easy-re nehézségre is leveheted, ha nehéz lenne!

Do you see the white shadow?

(#107665) Steve1207 válasza beyruth82 (#107653) üzenetére


Steve1207
veterán

Úgy vidd végig az első fázist, hogy ne tudjon megütni, max 1-2x kisebb ütéssel és megmarad minden heal-ed. Kb 3x megütöd, kihátrálsz, tol egy támadást, amikor nem ér el, utána meg már nyomja a piros fázist, deflectelsz, ugyanez még 2-3x és már megvan az első kör bekapott ütés nélkül. Azért kapod be az ütéseket, mert ennyire gyepálod és így becsúszik pár támadása. Plusz ahogy látom nyomkodod a special támadást is, ami fölösleges kb, csak magaddal tolsz ki, hogy beesel nariba. Ja és a videón látszik, hogy kihagyod néha, amikor megtántorodik és simán leszúrhatnád, mert rohansz előre tovább és csapkodod, poedig az sokat levisz elvégre.
A másodikban meg távolodj, az oszlopok is segítségnek, hogy annak menjen neki és pár támadással szintén a pirosaknál deflect és hamarabb megvan, mint az első fázis.

.

(#107666) vonSux válasza beyruth82 (#107660) üzenetére


vonSux
őstag

Ha érdekel a műfaj az Elden Ringet ajánlom, szerintem a legbarátságosabb souls-like játék.

(#107667) oriic válasza oriic (#107432) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Megmondtam. Sima bundle, adják hozzá a játékot.

Join the Battle for Sanctuary with the Xbox Series X – Diablo IV Bundle

[link]

Live-Die-Respawn

(#107668) gianni85 válasza oriic (#107667) üzenetére


gianni85
veterán

A színe egyedi (szürkésnek látom), vagy ilyen a sima xsx is?

(#107669) csuvicsuva válasza gianni85 (#107668) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Szar a kép. :DDD

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#107670) consono válasza vonSux (#107666) üzenetére


consono
nagyúr

Yep, én is ezt készültem javasolni.

"In God we trust. All others must bring data"

(#107671) gianni85 válasza csuvicsuva (#107669) üzenetére


gianni85
veterán

Vagy az :DDD (lemaradt a felsorolásomból)

(#107672) Wesder válasza vonSux (#107666) üzenetére


Wesder
félisten

+1 az ER-re.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#107673) ρσгτσ válasza oriic (#107667) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Itthon 235 ezer ajánlott fogyasztói áron.

ZX Spectrum - Commodore 64

(#107674) icemad válasza beyruth82 (#107660) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Nem kimondottan souls like, de kicsit hasonló a Dead Cells. Talán az egy kicsit könnyebb a 2d megvalósítás miatt. Viszont sokat kell benne ugrálni. :)

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#107675) Wesder válasza icemad (#107674) üzenetére


Wesder
félisten

Az Roguelike/lite.
Másik műfaj, de hasonlóan nehèz lehet/tud lenni.

Abból a stílusból a Hades-t tudom javasolni jó szívvel.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#107676) icemad válasza Wesder (#107675) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Igazad van, összekevertem a rougelike/soulslike fogalmakat. Soulslikeból én is az Elden Rings-et mondanám, mert bár nekem nem tetszik, de sok ismerősöm esküszik rá, hogy az egyik legjobb lett a kategóriában. :)

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#107677) ρσгτσ


ρσгτσ
őstag

MotoGP 23 Announcement Trailer

ZX Spectrum - Commodore 64

(#107678) ranlomadi válasza Bad Pritt (#107658) üzenetére


ranlomadi
tag

Ilyet nem lehetett GameCube-on, ez csak a Remake-ben easter egg.. elvileg vannak még ilyen apróságok.. régen az egyik boss fightot lehetett GC-n skippelni egy csellel.. 😃

(#107679) ρσгτσ


ρσгτσ
őstag

Minecraft Legends

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#107680) beyruth82 válasza Steve1207 (#107665) üzenetére


beyruth82
veterán

Oksi, köszi! :R
Ezek szerint próbalom most.

(#107681) beyruth82


beyruth82
veterán

Volt itt egy srác aki írta 375 halált. Tőle kérdezem! Hogy bírtad idegileg?
[link]

[ Szerkesztve ]

(#107682) Moby válasza beyruth82 (#107681) üzenetére


Moby
addikt

Hallod, négyBILLIÓ lehetőséged lett volna healelni. Beszúrod neki a blowt, és mész rá, mint a bull, ahelyett, hogy lehúztál volna egy flaskát. Nincs belockolva, jön a piros, nem deflectelsz, csak sétálsz el.
Mé?
A flaskád egy fél HP-t tölt fel itt az elején. Mire vártál? Hogy elfogyjon teljesen? Bevált! :D

(#107683) Moby válasza beyruth82 (#107681) üzenetére


Moby
addikt

Elmodnom mit csinálnék én a helyedben: Azt látom, hogy a támadásgombot kiválóan tudod spammelni, de ez itt marhakevés lesz. Próbáld meg azt, hogy nem csinálsz semmit, csak minden támadását megpróbálod kideflectelni. Ne támadd egyáltalán, amíg nem tudod ő miket csinál, és nem tudsz rá pontos választ adni instant. Ha ez megvan, akkor mehet ez a attackrush. Addig csak az van, hogy amíg tudod staggerelni, addig mákod van, mert nemhagyod megmozdulni sem, de amint ez nem mehet tovább, ott vége mindennek. Tanuld meg túlélni. Vagy legalábbis addig életbenmaradni ellene, ameddig csak bírod.

[ Szerkesztve ]

(#107684) Döglött Róka válasza Moby (#107682) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Kosz, hogy leirtad helyettem. :D

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#107685) Moby válasza ρσгτσ (#107679) üzenetére


Moby
addikt

Erre a gyerekeim rettenetesen rá vannak csavarodva, pedig szerintem azt sem tudják pontosan mi ez (én sem, de nekem orvosi felmentésem van minecraftból :DDD)

(#107686) koncsik válasza gianni85 (#107663) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Ríszpekt :R szép munka :C

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#107687) csuvicsuva válasza gianni85 (#107663) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Az igen, nekem ez valahogy úgy kezdődne, hogy 40n. :DDD

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#107688) Norb79 válasza oriic (#107667) üzenetére


Norb79
őstag

Én azt nem tudom, hogy mikor lesz bármi hw-es változtatás. Nem nagy dolgokra gondolok, csak mint a konkurens esetén, hogy kicsit finomítanak rajta, hogy mondjuk áttérnek 6 nanora spórolásból, és akkor picit kisebb lesz a cucc, amitől könnyebb.

Nagyon nagy a csend a hw review körül.

Én elég sokat utaztatom a gépet, minden mínusz grammnak örülnék, félek, hogy egyszercsak leszakítja a hátizsákom. :DDD

(#107689) Moby válasza Norb79 (#107688) üzenetére


Moby
addikt

Vedd ki belőle a driveot. Úgyse használod! :D

(#107690) Steve1207 válasza Norb79 (#107688) üzenetére


Steve1207
veterán

És anno mit élhettek meg a porszívóügynökök! :D Én tuti csak egy S-t cipelnék, beáldoznám arra az időre a teljesítményt és 50e mondhatni egy alapgép nem sok (úgyis 20e egy kontroller 70e-ért meg mennek már cakpak). Plusz az összes eszközön az egyik leglabilisebb pontnak lassan csak a hdmi csatit tartom, simán baja lehet, ha hetente többször kötözgetni az ember (nem fizikai hatás miatt).

.

(#107691) Norb79 válasza Moby (#107689) üzenetére


Norb79
őstag

Jogos! :DDD Na majd a hétvégén flexelek egyet rajta!

@Steve1207: Naponta többször, mert lakáson belül is sokat jár a tv, monitor, gyerek tv-je háromszögben, szóval a hdmi kap rendesen, azt belekalkuláltam, hogy majd cseréltetni kell, de mikor viszem szüleimhez akkor érzem, hogy lehetne könnyebb. S azért nem opció, pedig abból a lemezolvasót se kéne kiflexelni! :DDD

(#107692) icemad válasza Norb79 (#107691) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Neked switch kell ilyen felhasználáshoz nem xbox. :)

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#107693) Norb79 válasza icemad (#107692) üzenetére


Norb79
őstag

Az van kettő is, egy oled és lite, az kerül a hátizsákba az xsx mellé, hogy ne billegjen benne. :D

(#107694) icemad válasza Norb79 (#107693) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Hát te sem vagy kispályás. :)
Nekem mióta megvan az xsx meg a ps5 leraktam őket a helyükre, azóta ott vannak. Max 1-2 cm változik a helyzetük , amikor portalanítás miatt megemelem.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#107695) Norb79 válasza icemad (#107694) üzenetére


Norb79
őstag

Amikor a ps5öt is visszük, akkor nagyobb táska kell, az szerencsére nem félő, hogy leszakad, meg ps5ből az első ráncfelvarrás van, ami 300 grammal könnyebb! :DDD

Na de, lényeg a lényeg, xsx hw review kapcsán nagy a csend. :(

(#107696) oriic válasza Moby (#107685) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Felmentés persze. Aztán majd jön a szöveg, hogy Apa, segíts benne pls. :D LnB is így kezdett Fortnite-ozni anno a gyerek kedvéért. ;]

Live-Die-Respawn

(#107697) laracroft válasza Dinomano (#107641) üzenetére


laracroft
aktív tag

Mi ZX81-el kezdtünk és volt Panasonic 3DO-nk is lila dvd-vel. Állat volt az amiga után 😁

(#107698) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Ahogy várható volt, elmarad az E3. [link]

Live-Die-Respawn

(#107699) gianni85 válasza oriic (#107698) üzenetére


gianni85
veterán

Béke poraira. Haladni kell a korral, a mai digitális világban az ilyen felhajtások már nem kifizetődőek… ha jól tudom a halandók amúgy se nagyon jutottak be oda (talán egy nap látogathatták a háromból??)

(#107700) Peat76 válasza oriic (#107698) üzenetére


Peat76
őstag

Hogy szarna sünt az összes :o :o :o

Sony OLED XR-55A83J + Xbox Series X + PS5 DiscE., Nintendo Switch & Wii U + PS3 FAT 4 db 60GB US, Iphone 14 Pro Max 256GB+AW7 Cellular+Airprods Pro csakis a futás miatt! Csak azért is kiírom, attól még nem vagyok prosztó!

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.