Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#71251) hackeeeee válasza bulikavagyok (#71243) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Hm.. PC-n kipróbáltam, nem fogott meg..

Véleményem szubjektív...

(#71252) Quaresma válasza oriic (#71248) üzenetére


Quaresma
aktív tag

Előző generáción több epizódot is végigjátszottunk az RE részek közül, de a 6 kimaradt . Élveztem, de ami párszor a box kikapcsolásához vezett, hogy futás közben nem tud lőni az emberünk. Ez a 6-ban megváltozott?

Közben megtaláltam, hogy ez orvosolva lett..

[ Szerkesztve ]

Ps: brunorbert

(#71253) zsolti72837 válasza bulikavagyok (#71243) üzenetére


zsolti72837
őstag

Na ez nagy biztatás.

Holnap megyek érte, de csak délután fogom tolni, mert még megyek Darts edzésre. :DD

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#71254) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Ok ezen most elgondolkoztam.

________________________

Ne mostanában várjátok a PC-s kódokat:

[link]

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#71255) bulikavagyok válasza pzstm (#71244) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

De Te biztosan PS4-en próbáltad! ;]

Def26: Köszi, de tudom magamról, h általában én is elfogult vagyok. Illetve nyilván nem létezik 10/10-es játék a mai világban, ezt csak a kezdeti lelkesedésem mondatta velem. Egyébként az előbb elkezdtem egy rallycross idényt, és itt már láttam egy-két grafikai anomáliát! :B Tehát már csak 9,5/10 ;]

sting2: Tényleg nagyon jól néz ki! Szerintem simán felveszi a versenyt a Forzával.

Oriic: Nyilván nem érthetünk mindig egyet. :R A QB sem rossz játék, de szerintem nem lett túl szép (sajnos). Néha olyan érzésem volt tegnap este, h ez a játék meghaladja a One képességeit -megjegyzem lehet, h ezért adták ki PC-re is. ;] Van benne pár nagyon látványos (és újszerű) akciójelenet, de ezen kívül eléggé középszerű szerintem. Ezért írtam korábban, h nekem ez csak 6-7 pontot ér.

(#71254) orichalcos: Ez rossz hír. Vki már nagyon várja, h megkapjam a pc-s kódot..

[ Szerkesztve ]

(#71256) oriic válasza bulikavagyok (#71255) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

(#71255) bulikavagyok

"Van benne pár nagyon látványos (és újszerű) akciójelenet, de ezen kívül eléggé középszerű szerintem. Ezért írtam korábban, h nekem ez csak 6-7 pontot ér."

És mint írtam, egy rossz szavam nincs rád emiatt. :)

_____________

Crackdown 3 Limited Edition Xbox One Concept:

[link]

Live-Die-Respawn

(#71257) Buster17


Buster17
addikt

Vettem kinectet... Hogy tudom letesztelni hogy jó e?

Addig jutottam hogy magamat látom, hang jó, de nem mozog. Meg pirosan világít középen. Ez normális?

[ Szerkesztve ]

(#71258) zkas90


zkas90
senior tag

Fuh emberek lepörgött a QB stáblista.
9 óra alatt Game process 90%, Game Completion 90%, Story 100% és Collectibles 72%.
655 /1000 GS

Nekem rettenetesen tetszett a játék. Továbbra is minden Remedy által készített játéknál előrendelő leszek. Az ajándékok nélkül sem sajnálnám érte a 15 ezret, hát még így.

70% történet 30% játékmenet, de én ezt szeretem a történetalapú játékokban. Még a héten végigjátszom másodjára is az ellenkező döntésekkel.

Játékmenet:
A karakter irányítása végig megfelelő volt (egyszer ugrottam csak mellé dolgoknak).
A fegyvereket is sikerült megtanulnom használni, így a korábbi "nagyot rúgnak" kijelentésemet visszavonom, egyszerűen én csináltam szarul.
A végére már a képességeket is nagyon frankón hasznátlam, jól összekötöttem őket.

Normal nehézségiszinten nem jelentett kihívást egyik ellenség legyőzése sem. Majdnem az összes halálom abból adódott, hogy türelmetlen voltam és/vagy nem jó döntést hoztam egy-egy szituációnál és rámdőlt egy kontéren, vagy ilyesmi. :D
Egyszer haltam meg azért, mert lelőttek és egyszer azért, mert felrobbantottak mellettem egy kocsit.
Így lett a végére 10 halál. Tehát fölösleges casual szinten elindítani, egyáltalán nem ajánlom. Legalább a normal kell.

Minőség:
A játék töltési sebességével több mint elégedett vagyok.
Néhol éreztem egy kicsi fps dropot, de hangyafasznyit sem vett el az élményből.
A grafika nálam tökéletesre vizsgázott minden tekintetben. Nagyon tetszett. Tény, hogy volt egy olyan szitu, amikor Paul feje elég gagyi volt, de egyetlen egy ilyenre emlékszem.
Aki pedig abba beleköt, hogy amikor nevet Jack, akkor nevet a szája, majd utána rögtön mogorvára vált vissza, az a kákán keres csomót.
A filmek minősége is tetszett. Akadás nélkül streamelte. Egyszer csúszott csak el a felirat, de ott is 3 sor után helyrejött.
A színészek érthetően beszéltek, felirat nélkül is lehetett érteni a mondatok 90%-át közepes angol tudással is.

Történet:
Aki szereti az időutazós történeteket, az azonnal szerezze be. Semmibe nem tudok belekötni. Egyszerűen tökéletes. Nem nyáladzás, aki végigjátsza és nem akad fenn a játékmeneten, az a történetet imádni fogja.
A rendező remek munkát végzett. Nem voltak egysíkúak a karakterek. Folyamatosan változtak a cselekménye előrehaladtával. A számomra unszimpatikus karaktert (akit ki akartam nyírni) is megértettem a végére. Igazából kicsit Paul fejébe szerettem volna jobban belelátni (remélem második végigjátszásra a többi videóval és mindennel többet megtudok róla). Hiába ő a "főellenség", valahogy tényleg karaktere és célja van. Nem az "én most gonosz vagyok indokok nélkül és utáljatok" típus, hanem tényleg érződik mögötte valami.

Remek alkotás. Köszönöm Remedy. Aki szereti az ilyen történetalapú játékokat, az vegye meg. Aki viszont arra vágyik, hogy majd jól lelassítja az időt és istenfasza neo lesz a mátrixból, az csalódni fog szerintem. Azoknak is ajánlom, de ők tényleg várjanak egy leárazásra (ha előrendelni nem rendelték elő).

A stáblista utáni meglepetésre a reakcióm:

MI A FASZ?!

:R :R

[ Szerkesztve ]

(#71259) oriic válasza zkas90 (#71258) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ok, nem csak én néztem ki a fejemből a végén. :D

Live-Die-Respawn

(#71260) retesz147 válasza Buster17 (#71257) üzenetére


retesz147
addikt

Kamera mellett kis fehér led világít amikor "néz a kinect"... A piros ledek rendben vannak, az normális működés.... Hogy érted, hogy nem mozog? Már nincs benne motor, mint 360-nál...itt neked kell beállítani....

Xiaomi 13 eu dev...

(#71261) Buster17 válasza retesz147 (#71260) üzenetére


Buster17
addikt

Akkor minden rendben. :)
Vagy mégse. Egy pixelhibát véltem felfedezni...

Milyen játékokkal tudom majd játszani? Kinectes játékon kívül

[ Szerkesztve ]

(#71262) Stevenstyle válasza bulikavagyok (#71255) üzenetére


Stevenstyle
senior tag

Nem túl szép??? Továbbra sem értem... A grain effect zavar vagy micsoda? Szerintem az egyik ha nem a legszebb cím eddig boxra.

[ Szerkesztve ]

(#71263) I3ence válasza Stevenstyle (#71262) üzenetére


I3ence
tag

Nekem sem tetszik (a grafika :) ). Mozgasnal szetesik a kep, ahogy renderel, ha megallsz, tobbszor pasztaz asszem, es kielesedik, picit olyan szellemkepes elotte. Harc kozben, vagy ha megall az ido es hullamzik az egesz palya, fel sem tunik, de a jatek elejen eddig nem ezek a jelenetek voltak tulsulyban.

Arnyekokat is furcsan 'vagja'. Ha kilog egy tereptargy a kepbol, eldobja az arnyekot is.

Ha azt nezem mennyi minden tortenik harc kozben, es akkor is ezt a minoseget tartja az ok, jol nez ki, de uresjaratban ez nem szep.

(#71264) retesz147 válasza Buster17 (#71261) üzenetére


retesz147
addikt

Pixelhiba? Az inkább a tv-n van, nem?

Sajnos nem tudom milyen játékokat támogat, viszont angolul hangvezérlés működik...

Xiaomi 13 eu dev...

(#71265) modflow válasza I3ence (#71263) üzenetére


modflow
veterán

Ez a szellemkép dolog nekem is nagyon szemet szúrt a játék elején, de túl tettem magam rajta. :D

(#71266) Buster17 válasza retesz147 (#71264) üzenetére


Buster17
addikt

Nem mert csak akkor látom ha megy a kamera. Ha éjjel lát a kamera akkor egy fehér pixelt látok. Ha hőkamerasan lát akkor meg feketét.
Tv-n nem lehet mert amikor leteszem a "tálcára" akkor úgy mozdul el az a pixel is

[ Szerkesztve ]

(#71267) Stevenstyle válasza I3ence (#71263) üzenetére


Stevenstyle
senior tag

Az árnyék kezelés tényleg lehetne jobb, bár ez csak a scriptelt átvezetőkben feltűnő. Az i s lehet, hogy én vagyok már túl öreg és nem tűnnek fel az apróságok :) Mindenesetre nekem a grafikai összkép nagyon tetszik. Fps droppal sem találkoztam, bár még nagyon az elején vagyok lehet később ez változni fog, de eddig pont az (is) tetszik, hogy robbanás + 1-2 idő torzításos effekt plusz a süvítő töltények hada és smooth az egész drop nélkül. Persze ez elég szubjektív, ízlések és pofonok, nekem a grafika eddig 8/10 a játékélmény pedig 9/10 :) De mint mondtam még nagyon az elején vagyok ez változhat de remélem nem fog :)

(#71268) I3ence válasza Stevenstyle (#71267) üzenetére


I3ence
tag

Azt nem vitatom, hogy brutalisan tud kinezni, de eddig amit lattam belole, nem teljesen nyugozott le (Most kezdem Act2-t, talan a targoncas resz volt nagyon szep a tukrozodo sarral)

Ja es a tukrozodesek is eleg erdekesek, inkabb ugy tunik, mintha az objektumok kamera feloli reszet kepezne le a targyakra. Pl. monitor kepernyoje tukrozodott a mogotte levo falon az idogepes szobaban, vagy az ajton ami elottem volt, Jack hatat lattam vegtelen sokszor az ajto kozepe fele 'huzva'. (ez utobbi igy jo hulyen hangzik :D )

(#71269) #48967168


#48967168
törölt tag

Van egy ASUS ROG Swift PG348Q monitorom alapvetően PC-n DP-n keresztül használom. .
Próbaképpen szerettem volna rákötni az Xbox One-omat HDMI-n, de hiába váltok bemenetet rajta nincs kép. A kábel jó, TV-vel tökéletesen működik.

Mi lehet a probléma?

Előre is köszi!

(#71270) Madwe válasza #48967168 (#71269) üzenetére


Madwe
nagyúr

Jó kérdés, lehet a felbontás? miért akarsz egy 3440x1440es monitorra xbox onet kötni amúgy? szereted nézni a fekete sávokat:D? meg a nem natív felbontás miatti homályos képet?

(#71271) Stevenstyle válasza I3ence (#71268) üzenetére


Stevenstyle
senior tag

Nálam nagyon betalált a képi világa, de ez erősen szubjektív. Engem inkább a haj zavar, hogy miért nem fért bele egy TressFx. Tükröződés nem tűnt fel de ha már rámutattál majd meglesem. Mondom, öregszem ilyenek már fel sem tűnnek :D

A témát meg ejtem csak, hogy a "privis" kolléga lelki világa is helyre rázódjon, nem venném a lelkemre ha elvinné egy agyvérzés vagy szívroham ;)

[ Szerkesztve ]

(#71272) tDr1v3r


tDr1v3r
veterán

Kedves morbyd!

Ha már voltál annyira legény hogy innét pár emberkére rátámadtál azért mert véletlenül tetszett nekik egy olyan dolog ami neked nem (jelen esetben a Quantum Break c. videojáték grafikája), kimásolok neked egy érdekes szösszenetet arról hogy alapvetőleg a magánvélemény mit jelent:

"magánvélemény (főnév)

Önálló elgondolás, amely különbözik a többség elgondolásától, hozzáállásától.
A képviselő a többség véleményétől eltérő magánvéleményt hangoztat beszédében. Egy szilárd ember nem változtatja meg a magánvéleményét csak azért, hogy mások kedvét keresse."

Tudod hogy hogy kezelik a magánvéleményt a normális moralitással rendelkező emberek? Nem kérdőjelezik meg, hanem elfogadják és elkönyvelik különbözőnek ha különbözik, nem arc nélkül zaklatják a másikat azért mert az övével nem egyezőt gondol.

Remélem sikerült segítenem abban hogy kulturált emberként viselkedhess mind itt, mind a magánéletedben!

[ Szerkesztve ]

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#71273) pzstm


pzstm
titán

Sziasztok Urak!

Vennem kellene egy headsetet Xbox-hoz, gyári úgy néz ki megadta magát. Másfél évet bírt ez a cseredarab.

Jack dugós a kontrollerem, bármit szívesen fogadok. 50ezret nem akarok kiadni érte azért.

Turtle Beach Ear Force Recon 50X Gaming Headset (ez elég alapnak tűnik)

Turtle Beach Ear Force XO (ez már jobb gondolom)

Turtle Beach Ear Force XO Four headset (ez gondolom legjobb, de kicsit már sokallom headsetért :))

Szóval bármi ajánlást, tapasztalatot szívesen fogadok :B :R

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#71274) bulikavagyok válasza Stevenstyle (#71262) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Nem tudnám megmondani, h igazából miért nem tetszik a grafikája. Beszélgettünk erről hárman tegnap éjjel, de nem tudtuk megfejteni a titkát. :N Valamikor baromi jól néz ki, de néha olyan "ótvar", mintha egy 360-as játékot látnék (kis túlzással). Az akciójelenetek nagyon látványosak, de azok sem igazán szépek. Gondolom PC-n sokkal szebb lesz, kíváncsian várom az első gamersyde-os videókat. Kicsit olyan érzésem van, h kitalálták és megcsinálták ezt a játékot, de a One kevés lett hozzá. De érdekel mások véleménye is (a Tiéd különösen pzs! :)), mert nehéz eldönteni, h ez most jó vagy nem. Hülyén hangzik, de tényleg így van. :B
(#71267) : A játékélmény folyamatosan javul ahogy megszerzed az újabb képességeket. Elképesztő akciókkal lehet elintézni az ellenséget -ez az egy dolog különösen tetszik a játékban.

pzstm: Részemről soha többet TB, tudod mi történt az enyémmel. Durva, h ennyi pénzért ilyen silány minőségűt kaptam.. :( Egyébként meg hozzál egyet a tengeren túlról, ha vmikor épp arra jársz.. :P Biztosan olcsóbban kijössz..

[ Szerkesztve ]

(#71275) pzstm válasza bulikavagyok (#71274) üzenetére


pzstm
titán

amint odajutok, egy félórát legalább tolom és mesélek.

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#71276) pzstm válasza bulikavagyok (#71274) üzenetére


pzstm
titán

és akkor mi? ilyesmi árban :B :R

május 20-ig nem járok arra sajnos, és ezt mondjuk holnap megvenném....az a kicsivel olcsóbb dolog miatt nem várnék :B

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#71277) bulikavagyok válasza pzstm (#71276) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Az Astro-t mondanám, de az egy "kicsit" magasabb árkategória. Árpi is most vett egy A40-est, esetleg kérdezd meg tőle is, h miért azt választotta..
Itt is utánakérdezhetsz, az összefoglalóban is van pár ajánlott típus.

(#71278) pzstm válasza bulikavagyok (#71277) üzenetére


pzstm
titán

az nem tetszik, pláne az a plusz vacak. Annyit meg költeni sem terveztem rá :) Cégen belüli sima stereo headsetre meg 3 napot kell várni :(

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#71279) bulikavagyok válasza pzstm (#71278) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Azért 3 napot csak kibírsz valahogy. :) Csak a többieket szívatod meg, mert hallgathatják a kinectes dobozhangodat. ;]

(#71280) pzstm válasza bulikavagyok (#71279) üzenetére


pzstm
titán

Gyarival ok hallanak, en nem oket.

Remelem 20k körül is van ami nem annyira rossz :)))

(vagy holnap cégnél guberálok valamit. 😁 )

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#71281) #48967168 válasza Madwe (#71270) üzenetére


#48967168
törölt tag

Alapvetően nem akarom XO-val használni, de a Dirt:Rally-t akartam kipróbálni a cockpitemen, és arra meg a ASUS van felfogatva és a lehető legkisebb szereléssel akartam megoldani...

A monitor a doksija szerint simán támogatja a 1080p-s felbontást 50/60HZ-en...

A színmélység lehet gond?Sse 24biten se 36 biten nem ment...

(#71282) zsocy válasza pzstm (#71278) üzenetére


zsocy
őstag

Nem vagyok 100% biztos benne hogy működik, de rákerestem, és páran írták hogy igen, Kingston HyperX Cloud és Cloud II-t használnak a jackes kontrollerrel. Na azok már elég jó gamer fejesek, egy rendes hifi cucc (Takstar pro80, elismert a fejestopikban) az alapja. Igencsak jól szól, és annyira nem is vészesen drága. Ha hosszú távra kell jó cucc, akkor csak ajánlani tudom, 21 ezer körül van a legtöbb boltban, pl a linkeltben is.

[ Szerkesztve ]

(#71283) Zolibacsi88 válasza zsocy (#71282) üzenetére


Zolibacsi88
aktív tag

Üdv! Aláírom az állitást. Hyper X cloud van. Masszív. Bírja a strapát. Hangzása pöpec. Uff

(#71284) pzstm válasza zsocy (#71282) üzenetére


pzstm
titán

Nagyon szépen köszönöm mindkettőtöknek az ajánlást. Szimpatikusnak tűnik, hirtelen csak jókat talaltam róla. Kicsit utanaolvasok ma, és este hazafele meg is veszem ha minden stimmel vele ;) :R

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#71285) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Valamiért még nem tudom megnézni a QB-s scrshoot-okat. Vagyis, pl. gameDVR-ben nincs save. XBOXDvr-en sem látom őket.. Ez miért van?

Amúgy a reallife videók másnál is "villognak"? Vagyis, mintha a játék hatását adná.. De szerintem nem az.. Erdekesen nézett ki.

Más, Division-ben egyre jobban kezd felb@szarintani az, hogy mondjuk egy autóról, ládáról nem hajlandó lemenni a karakter.. Nevetséges kicsit, hogy a Watchdogs óta nem tudták ezeket a hibákat javítani... :(

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#71286) bulikavagyok válasza hackeeeee (#71285) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Én is lőttem tegnapelőtt egy csodás képet, de azóta sem találom sehol. Azt hittem, h nálam van a hiba, de ezek szerint globális. Lehet, h tiltva van! ;]

(#71287) pelenka35 válasza Buster17 (#71261) üzenetére


pelenka35
őstag

Pl.:Bf4 ?

Gamertag:Rob3rt75

(#71288) pelenka35 válasza Buster17 (#71261) üzenetére


pelenka35
őstag

Pl.: BF4
bocs a dupláért

[ Szerkesztve ]

Gamertag:Rob3rt75

(#71289) hackeeeee válasza bulikavagyok (#71286) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Nekem van egy tök jó scrshoot-om, ezért merült fel ez a kérdés..

Annó a forzánál is hasonló volt, ott is kellett azt hiszem pár nap, mire láthatóak lettek.

Véleményem szubjektív...

(#71290) pelenka35


pelenka35
őstag

Nemrég olvastam ,hogy a Sonynál készítettek egy átalakított gamepadot vajon a Microsoftnál kit lehetne megkeresni egy ilyen kéréssel?

Gamertag:Rob3rt75

(#71291) pzstm válasza pelenka35 (#71290) üzenetére


pzstm
titán

Phil Spencer? Larry Hryb? Graeme Boyd? ;)

Esetleg Mike Ybarra? ;)

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#71292) bulikavagyok válasza hackeeeee (#71289) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Remélem, h látható lesz, mert szívesen megmutatnám Nektek! :P

(#71293) XFishboneHUN válasza pzstm (#71280) üzenetére


XFishboneHUN
senior tag

ASUS füles mennyire játszik? :)

Xbox GT: X FishboneHUN | PSN: XFishboneHUN

(#71294) pzstm válasza XFishboneHUN (#71293) üzenetére


pzstm
titán

nézegettem, de ár-érték arányban egyelőre a másik nyer. 7.1-re nemigazán van szükségem :) :R

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#71295) Krisz0630 válasza pzstm (#71294) üzenetére


Krisz0630
senior tag

Én egy hónapja vettem egy ilyen fülest: [link]

Nagyon megvagyok vele elégedve. Szerintem nagyon kényelmes, az összeszerelés elég minőségi, a hangzás is kiváló. A mikrofonom minőségére eddig még nem panaszkodtak. :)

PS5- PSN ID: Krisz0630 + iPhone 12 Pro Max + Macbook Air 2020

(#71296) hackeeeee válasza pzstm (#71294) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Elvileg a Kingston HyperX fülesei is egész jók.

Én már so megszoktam a Kraken-t, egész jó, bár a magas tartomány kicsit gáz, jó lenne ha lenne egy eq a boxon.

Viszont, megy jack-es controller-rel eleve, és audioadapter-ből is. Én csak azért használom az adaptert, mert egyeszűbb hangosítani, halkítani, esetleg némítani.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#71297) FuRiONight


FuRiONight
őstag

Hali!

Quantum break pc kulcsot vásárolnék! A többit privátban!

Előre is köszönöm!

(#71298) pzstm válasza hackeeeee (#71296) üzenetére


pzstm
titán

Igen, két kolléga is azt ajánlota, és egész jónak tűnik :B

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#71299) pixta78 válasza hackeeeee (#71296) üzenetére


pixta78
senior tag

Az öreg Sennheiser HD 400- ast váltotta nálam a Kraken. Hiba volt!!!
Pzstm:Sennheisert nézz

Hegyet alulról, templomot kívülről, kocsmát belülről!

(#71300) hackeeeee válasza pixta78 (#71299) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Nekem a Sonuz-t.. Használt szempontjából jobb a kraken, plusz zöld fejeset nem kaptam mástól.. Így nem volt más választásom. :)

Viszont a hangja tényleg nem az igazi.. az árához képest. Vállalható, meg végülis összehoztam, hogy jó legyen, de kéne egy eq..

Véleményem szubjektív...

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.