Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#65501) Sh4rk


Sh4rk
aktív tag

Far cry 4 Gold behúzva :C

(#65502) zsocy válasza Bogyi007 (#65500) üzenetére


zsocy
őstag

Ez a két 48 óra trial is onnan van, az előbb még éltek a redeem szerint. Hátha még jók :
FQ23W-2B9CV-KDQRG-VMVDX-Y7FXJ
D9TMX-K8TPB-FWWCG-YBXMY-4CP8B

(#65503) i@lex


i@lex
őstag

Na, így teljes a kép. :)
Szuper kis DLC volt, nem lennék szomorú, ha érkezne még hozzá.

(#65504) hackeeeee válasza i@lex (#65503) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Az szép! :)

Szerintem biztosan lesz még. :K

Ennyiért egész jó ez az FC4, bár az a baj, hogy PC-n sem fogott meg.. :D Akkor már inkább a TR DLC.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#65505) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

The Division béta kulcs:

2VQYD-J23FC-R9YGD-MC93Y-YPRT?

? - Az angol love szó magyar megfelelőjének 2. betűje

Hajrá! :)

Live-Die-Respawn

(#65506) Medocsabi válasza i@lex (#65503) üzenetére


Medocsabi
addikt

Wow,respect! :)
Én valami hasonlót tervezek a dying lighttal,alaposan tervezem lerágni :D nagyon bejön,este rendesen befosatós... :DDD

(#65507) norbi2010 válasza oriic (#65505) üzenetére


norbi2010
őstag

Aktiváltam, köszi, nem hittem hogy még élni fog a kód. :R

(#65508) hackeeeee válasza norbi2010 (#65507) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Elsőre elrontottam.. :) Böngészőből szokásosan hibás az aktiválás.. Nem hiszem el, hogy nem képesek megoldani. :(

Have fun. :)

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#65509) zkas90 válasza hackeeeee (#65508) üzenetére


zkas90
senior tag

SG vagy USA régión kell aktiválni minden kódot. Ott mindig fasza.

(#65510) hackeeeee válasza zkas90 (#65509) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Mint minden más.. Csak vicc az egész, hogy itthon nagyjából a játékon és a store-on kívül semmi sem működik.. :(

Viszont épp nézem, hogy valszeg hometársnak megvan a béta, mert letöltődött.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#65511) zkas90


zkas90
senior tag

Pontosan 2 hét múlva jelenik meg (február 9).
Illetve ne felejtse el senki, hogy aki ea access tag az február 4-én már elkezdheti az első két pályával.

(#65512) papp_no1 válasza zkas90 (#65511) üzenetére


papp_no1
senior tag

Szerintem pár hónap és accesbe landol ( bár videók alapján jónak ígérkezik)

(#65513) norbi2010 válasza hackeeeee (#65508) üzenetére


norbi2010
őstag

Nekem ment böngészőből, bár nem nagyon akart beengedni a fiókomba.
Köszi. :)

(#65514) zkas90 válasza papp_no1 (#65512) üzenetére


zkas90
senior tag

Már most simán megítélem neki 2016-ra a legjobb platformer díjat.

Illetve accessbe előtte még bőven jönnek a 2016-os sportjátékok (fifa, nhl, madden, nba...). Aztán ott van az NFS is. Na meg Battlefront is érkezik majd.
Tehát szerintem az unravel egy ideig nem lesz benne a vaultban.

(#65515) Sh4rk válasza zkas90 (#65511) üzenetére


Sh4rk
aktív tag

Jaja már megvan egy ideje, nagyon várós... :)

(#65516) hackeeeee válasza papp_no1 (#65512) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

NFS-re is ezt mondta mindenki, és még sehol sincs.. ;]

Véleményem szubjektív...

(#65517) Toti91


Toti91
csendes tag

Sziasztok.
Ma vettem egy fifa 16-ot letöltőkódosat és már átállítottam a régiókat is stb, de még mindig ha beírom az aktiváló kódot akkor azt írja ki hogy valami probléma van próbálkozzon később.

Mi lehet a baj? Illetve a megoldás?

(#65518) Def26 válasza oriic (#65505) üzenetére


Def26
félisten

Most mi van? Tényleg jön a quantum break pc -re is? :D

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#65519) cyberkind válasza Def26 (#65518) üzenetére


cyberkind
félisten

Ezt régóta tudjuk. :P

De ez jó, mert az Alan Wake 2 is jönni fog PC-re. :))

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#65520) Def26 válasza cyberkind (#65519) üzenetére


Def26
félisten

Én úgy tudtam, hogy xbox one exkluzív. :U De akkor ezek szerint ez már egyet jelent a win10 -el. :D

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#65522) cyberkind válasza Def26 (#65520) üzenetére


cyberkind
félisten

Box-ra csak az igazi nagy címek maradnak meg szerintem, Halo, Forza, talán a GoW de az se biztos.

Paranormal Cocktivity

(#65523) Toti91


Toti91
csendes tag

Valaki tudna segíteni nekem?

(#65524) Def26 válasza Toti91 (#65523) üzenetére


Def26
félisten

Próbáld beírni a kódot az xbox.com -on, de előtte lépj be a profiloddal.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#65525) Toti91 válasza Def26 (#65524) üzenetére


Toti91
csendes tag

Igen úgy próbáltam ahogy írtad.

(#65526) oriic válasza Def26 (#65518) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ez még egyáltalán nem biztos. A brazil korhatár besorolás honlapja már anno bebukott a Gears 3 PC-s verziójával is, , meg most egy két hete a The Witness Xbox-os verziójával is. :D (Utóbbi végül csak PS4-re és PC-re jött ki) De kint volt már náluk anno a Halo 3: ODST is, a Halo 4, de még a Forza Horizon 1 is. :D Na így bízzatok ebben a dologban most is. :)

Live-Die-Respawn

(#65527) Def26 válasza oriic (#65526) üzenetére


Def26
félisten

Hát nem örülnék neki. Én abban bízok, hogy marad xbox one exkluzív. :)

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#65528) cyberkind válasza oriic (#65526) üzenetére


cyberkind
félisten

Én már régebb óta és egy másik cikk miatt bízok, meg persze az Alan Wake miatt. ;)

Paranormal Cocktivity

(#65530) DefJamHUN válasza cyberkind (#65528) üzenetére


DefJamHUN
aktív tag

Sziasztok!
Szeretnek egy kis segitseget kerni. Van egy Tplink wr841n es wifim es az Istenert sem tudom a natot openre rakni vele. Beallitottam statikusipt, a portokat beallitottam de semmi! Esetleg ha valaki ilyen routert hasznal ramirhatna pmben, vagy itt varom az esetleges segitseget!
Koszonom elore is!

" Vegyetek jót ha tudtok "

(#65531) parandroid válasza Def26 (#65527) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Nem igazán értem, miért fájna ez neked. MS amúgy is érdekes csiki-csukit játszik a platformok egymáshoz közelítésével, aztán a visszakozással, pedig a Win10 egy remek alkalom lehetett volna. Lásd még Win Mobile. Pont ebben lehetnének a legerősebbek, egyetlen gyártó sem tudna akkorát gurítani cross-platform szinten, mint ők egy steam-machine-szerű konzollal, ami végre tényleg kiválthatná a pécét, mellé meg hordozható gépnek ott a surface, és ehhez kéne közelíteni ui-ban a mobilokat, de mielőbb, mert amit ott is bénáznak, az nagyobb röhej, mint az, hogy az XBO egy otthoni multimédiás központ. Kine tért is kár egyébként, elképesztően sok jó ötlet maradt benne kihasználatlanul.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#65532) Def26 válasza parandroid (#65531) üzenetére


Def26
félisten

"Nem igazán értem, miért fájna ez neked."

Xbox one -om van, nem pc -m. Azt szeretném ha nőne a felhasználó tábor és azért, mert több online játékost akarok.
Volt ps4 -em is, ott nem volt ennyire jellemző, hogy alig találok szervereket ahova becsatlakozhatnék. Ezért lenne jó, ha nem cincálnák tovább azt a picsányi one tulajt és az exkluzív címekkel tovább fokoznák az eladásokat. :)

windows phone szinten egyet értek. Sajnos óriás rakat szar (számomra) az a rendszer. :(

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#65533) axlfsi válasza Kecuhun (#65492) üzenetére


axlfsi
veterán

Azert mert nincs egy epkezlab VPN halozat, ami Del Afrikaba virtualizalna neked... Proxyval probalkozz, nekem mar ugy sikerult a mult heten ;)

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#65534) parandroid válasza Def26 (#65532) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Én annak még jobban örülnék, ha a pc-met több százezer sorstársammal együtt ki tudnám végre hajítani, és elég lenne egy Windows-tablet helyette arra a kis otthoni munkára, multimédiára és játékra pedig azzal egyenértékűen tudnám végre használni a konzolt. Billentyűzettel, egérrel, vagy legalább tapipaddal, normális fájl-, és hálózati menedzsmenttel, zene-, és képlejátszóval, kodi-szintű médialejátszóval, normálisan használható böngészővel.

És én is XBO-tulaj vagyok, sőt, van Surface-em is, sajnos PC-m is, és alig várom, hogy jöjjön végre valami mormáljs Win mobil, hogy kukázhassam végre az ios-t is.

De hogy a fentiekben nem releváns az, hogy egy harmadrendű, túlhype-olt akciójáték, amire két év múlva úgyis csak a fanok fognak emlékezni, kijön-e PC-re is, vagy MS szemen köpi magát megint a cross-platform ígéretei ellenére, és box-exkluzív lesz, az is biztos.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#65535) Def26 válasza parandroid (#65534) üzenetére


Def26
félisten

Ha van konzolod miért tartasz fent egy pc -t is (gondolom munkára, vagy skype a Magyar rokonokkal stb)? Ha mindkét platformra kijön egy adott játék mi alapján választod meg, hogy melyiken játszod végig?

Nem luxus egyszerre két platformon játszani? ;]

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#65536) Something_


Something_
őstag

A napokban írtátok, hogy mekkora multimédiás központ a one, akartam nézni egy 1080p-s dokumentumfilmet, erre se a one, se a 350e-es tv nem játsza le. TV-t aláírom, habár azt sem értem, de a one miért nem támogatja? Mi a buktató?

Def26: nem luxus a két platform szvsz. Ugye beújítottam egy PS4-et a one mellé, így most azt tudom venni használt vagy új lemezes, esetleg akciós digitális játékból ami olcsóbb.
Bikes 4k digitál, Driveclub lemezes 4k, order lemezes 4k, second son lemezes 5k, halo lemezes 8k, cod bo3 ps4 lemezes 7k, forma1 ps4 digital 7k.

Így el lehet viselni :-)) A gépet meg nyilván ha megunom vagy kell hirtelen della, akkor eladom. Szerintem 1 év múlva kb 10k-t bukok max a gépen.

Szóval nem is akkora luxus a két platform szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#65537) godzsy2 válasza Def26 (#65535) üzenetére


godzsy2
senior tag

Nem, mert a pc-s ingyér van. :D

(#65538) Def26 válasza Something_ (#65536) üzenetére


Def26
félisten

Milyen kiterjesztés?

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#65539) cyberkind válasza godzsy2 (#65537) üzenetére


cyberkind
félisten

De ahogy terjed a Denuvo nem sokáig. :D

Paranormal Cocktivity

(#65540) zkas90 válasza Toti91 (#65517) üzenetére


zkas90
senior tag

Állítsd át a régiót SG-re vagy USA-ra, úgy írd be a kódot. Illetve próbáld meg boxon.

(#65541) Something_ válasza Def26 (#65538) üzenetére


Something_
őstag

Xyz.2015.DOCU.1080p.BluRay.x264.DTS-HD.MA.5.1-xyz.mkv

(#65542) Bazsi1987


Bazsi1987
őstag

Frissül ép a halo!!!!;)

(#65543) parandroid válasza Def26 (#65535) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

"Nem luxus egyszerre két platformon játszani?"

De az. De a rohadt wow már csak olyan, hogy nemigen van máshol. Le kéne végre jönni róla, főleg, hogy az utóbbi 1-2 évben már kazuárnak is gyenge vagyok, annyira nincs se időm, se energiám foglalkozni vele, de ha nem csinálom, akkor meg hiányzik. No meg azért van egy elég kiterjedt Steam-librarym. MIndemellett kb 2,5 éve váltottam i5/8GB/7850-re (azt is használtan vettem), azóta sosem éreztem még kevésnek, előtte E8400/6GB/9600GT volt szintén kb 3 évig, szóval a konzolt szinte gyakrabban cserélem, mint ahogy PC-t upgradelek. Új címeket egyébként már szinte csak boxra veszek, de azt is főleg a gyerekek miatt, magamnak már szinte nem is vennék játékot, vagy csak amikor már pár évesen agyonakciózzák. Wow mellett amúgy gyerekeknek még a Sims nagy líbling, ami x360-ra volt ugyan, de elég lájtos verzióban, XBO-ra meg ugye semmi, de szerencsére az is elmegy a Surface-en, szóval elvannak vele a csajok. Ami borzasztóan kellemes meglepetés volt, az a Diablo 3, gyakorlatilag PC-n pár óra játék után hagytam (még jó, hogy ingyen volt a WoW-előfizu mellé), XBO-n viszont hatalmas pozitív csalódás. Tomb Raider a másik olyan példa, ami sokkal jobban tetszik konzolon, mint PC-n, illetve a Falloutba még nem volt időm belemélyedni, de az is egészen jól néz ki. Skyrimet megint csak a gyerekek játszották, az is egy ígéretes műfaj konzolon is. Shootereket konzolon még mindig nem tudok játszani, PC-n boldog lánykoromban elég sokat CS:S-oztam, a végére már elég jól ment, de azzal a rutinnal itt semmire nem megyek. Autós játékokban meg platformfüggetlenül mindig béna voltam, de legalább élvezem. Amit alig várok, az a Trackmania konzol-verziója, azt PC-n imádtam, illetve jó lenne végre valami Flatout-szerű zúzás, ezt a vonalat is sajnos igen elhanyagolták konzolon.

Amúgy ahányszor csak ülök a gép előtt és fórumozok, böngészek, mindig eszembe jut, hogy ok, hogy egyszerűbb, mint mobilról, de akár a tabletről is csinálhatnám, kényelmesen, a kanapén, csak a megszokás... Dolgozni minimálisan dolgozom itthon (némi alap office, az megintcsak menne tabletről is. Skype egyébként megintcsak tabletről megy, bár az pont Kinect-tel lenne a legpraktikusabb. Van amúgy HTPC/Home Server is, szóval az is kivált egy csomó mindent, meg okostévé is, szóval össze lehet hozni egy csomó mindent, csak valahogy egy platformra nem akar összeállni a dolog, pedig az lenne a legegyszerűbb.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#65544) JamesHun válasza godzsy2 (#65537) üzenetére


JamesHun
addikt

pl PC re elég sok kuponos játék van hála NVidia és ATI duónak
De laptopokhoz is dobálnak kódokat és 3-4e ért van jogtiszta játékod
Steamen elég sok az akció
Multi ingyenes
És PC re alapból olcsóbb a játék
Nekem is van PC One mellett most is azon játszok épp :D
De ha lenne opció, hogy a PC userek játszhatnának akár One játékosokkal engem nem zavarna, főleg ha ők is kontrollerrel játszanának :D
De csak ha opció lenne és nem kötelező
Witcher 3 at pl 3000 ért vettem meg PC re, One kontrollerrel ágyból TV re kitolva ugyan olyan élmény mint ha One on játszanék, csak szebb :DD ;]

SeriesX: JamesSHun

(#65545) Bogyi007


Bogyi007
veterán

Hallgassatok inkább egy kis Bon Jovit, az megnyugtat - ja nem. :C

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#65546) s7evcsenko válasza parandroid (#65543) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Ugyan így vagyok a wow-al én is...
Csinálgatom, followerezek, de tökre unom már... viszont ha nem lépek be 3 napig, akkor meg hiányzik. :W
Kéne valami ellenszer erre. :DDD

[ Szerkesztve ]

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#65547) Teko001


Teko001
őstag

Van egy live account, ami Xbox One-on van használva. Digitálisan a goldból eredően, de azon felül is vannak x360-as játékok megvéve. Ez a felhasználó még sosem járt x360-as konzolon. Meglehet azt oldani, hogy az ismerős játszani tudjon a live felhasználó játékaival az x360-án úgy, hogy nincs azzal belépve, tehát nem tud vásárolni, nem ahhoz a felhasználóhoz mennek a statok, stb, egyszóval mintha egy home-olt Xbox One lenne, de Xbox One-on ugyanúgy lehessen játszani a backward compatible játékokkal? Amennyiben igen, úgy a gold játékokkal mi a helyzet? Azokkal csak akkor tud játszani, ha ő is gold, vagy egyáltalán nem tud játszani, vagy nem számít a goldság? Próbálkozott már valaki ilyesmivel?

(#65548) adalbert1 válasza zkas90 (#65459) üzenetére


adalbert1
veterán

Leginkább ezekkel játszottam/játszottunk: Fallout 4, UFC, Fifa 15, NHL 15, Cod Ghosts, Forza Horizon 2.
Vagy szerencsétlen vagyok, és a gyengébb darabokat fogtam ki, vagy valamit rosszul csinálok, de 5-6 év Xbox 360 használat közben sose volt problémám a kontrollerrel, pedig ugyanígy voltak nyúzva (sőt, még jobban, mert sokkal több offline Fifa party volt haverokkal).

(#65549) Vasy09 válasza DefJamHUN (#65530) üzenetére


Vasy09
őstag

Nekem is ilyen volt régen, ugyan ezzel a hiba jelenséggel. Google volt a barátom, aminek a segítségével be tudtam állítani, de sajnos csak ideig óráig volt jó! :U A végeredmény az lett, hogy routert kellett cserélnem, mivel a PS4 sem tudott már csatlakozni rajta keresztül! Most egy Archer C5 van, ami minden gondomat elűzte! :DD :DD

[ Szerkesztve ]

Gamertag: Vasy09

(#65550) zkas90 válasza DefJamHUN (#65530) üzenetére


zkas90
senior tag

53. oldal teteje DMZ

Megnézed boxon a WIFI adapter mac címét.
A DHCP-ben adsz neki fix IP címet.
Beállítod ezt az IP címet a DMZ-be és engedélyezed magát a DMZ-t.
Újraindítod a routert és a boxot is.

Arra még válaszolhatsz, hogy a [link] mit ír ki neked?
Nekem 87.242........

ui: A port nyitogatást pedig töröld ki.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.