Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#66201) LedyGyuszi válasza bulikavagyok (#66200) üzenetére


LedyGyuszi
addikt

egyébként mennyire biztonságosak ezek a "vpn" oldalak? :U

XONE: LedyGyusziHU

(#66202) Vasy09


Vasy09
őstag

Mintha olvastam volna korábban (nem tudom, hogy itt, vagy a 360 topicba), hogy volt olyan, akinek random módon lekapcsolt a kontrollere!? Na most nálam az a helyzet, hogy amit decemberben vettem Halo-os joyom (teljesen új volt), tegnap másodszorjára játszotta el, hogy játék közben kiírta a gép, hogy csatlakoztassam a kontrollert. Csakhogy a kontroller csatlakozva volt, nem kapcsolt ki! :F

Kezdjek el aggódni, vagy hagyjam az egészet és ne foglalkozzak vele? Természetesen az aksi nem volt lemerülőbe, még bőven fél fölött mutatta!

Gamertag: Vasy09

(#66203) bulikavagyok válasza LedyGyuszi (#66201) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Passz.. Én eddig csak a Hola-t használtam (ami állítólag a legkevésbé biztonságos), és mindig csak a vásárlás időtartamára kapcsoltam be..

Vasy09: Nekem is csinálja ugyanezt, sajnos. Nem tudom az okát. A régi gépemmel nem volt ilyen gondom.

[ Szerkesztve ]

(#66204) LedyGyuszi válasza bulikavagyok (#66203) üzenetére


LedyGyuszi
addikt

köszi :R mondjuk lehet először meg kellene néznem a programot és utána kérdeznem... :DDD

XONE: LedyGyusziHU

(#66205) FOXhun válasza LedyGyuszi (#66204) üzenetére


FOXhun
tag

Én pl tegnap El Gringo (#65641) hozzászólása alapján vásároltam Orosz store-ból (ezúton is köszönöm).
GeoProxy (Chrome bővítmény) + orosz címen Mastercard hozzáad + vásárol. Nem vagyok otthon ezen a területen, de ez még nekem is működött. Gondolom Argentínából is menne így, majd kipróbálom, mert ott néztem ki a BO3 SeasonPass-t.

[ Szerkesztve ]

(#66206) Gigicuci válasza Vasy09 (#66202) üzenetére


Gigicuci
senior tag

Nekem volt ilyen. (meg másnak is, innen a topicból) Régebben gyakrabban, mostanában viszont egyre kevésbé. Én nem foglalkoztam vele, elfogadtam, hogy lelke van. :)

(#66207) LedyGyuszi válasza FOXhun (#66205) üzenetére


LedyGyuszi
addikt

köszi, majd akkor így próbálom meg én is... :R

XONE: LedyGyusziHU

(#66208) Vasy09 válasza Gigicuci (#66206) üzenetére


Vasy09
őstag

Akkor ok, én sem foglalkozom vele többet! :DD De remélem, hogyha meg akarja adni magád, akkor az még gari időn belül lesz! :C

Gamertag: Vasy09

(#66209) Blaze13 válasza FOXhun (#66205) üzenetére


Blaze13
tag

Köszönöm a segítségeket, sikerült! :)

FOXhun, tudod, ki vagyok? :D

(#66210) FOXhun válasza Blaze13 (#66209) üzenetére


FOXhun
tag

Nincs mit, én csak más módszerét ajánlottam :) Te most Szingapúrban vettél így játékot? Ott ugye feltöltős módszer szokott menni, de ezzel akkor +1.

ui: Egy valakire tippelek, BO2-Standoff-LMG-K9 unit :D, remélem eltaláltam.

(#66211) Bogyi007


Bogyi007
veterán

Szingapúrban hogy a francba kell megadnom a telefonszámot hogy a Livenak jó legyen a fizetéskor...

Ezt adnám megadni: +65 6777 3777

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#66212) bulikavagyok válasza Bogyi007 (#66211) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

+65 nélkül -ha jól emlékszem!

(#66213) FOXhun válasza Bogyi007 (#66211) üzenetére


FOXhun
tag

Próbáld +65 nélkül.

(#66214) bulikavagyok


bulikavagyok
nagyúr

Egy remek "összefoglaló" a Division bétáról.

(#66215) Blaze13 válasza FOXhun (#66210) üzenetére


Blaze13
tag

Most argentin store-bol vettem a divisiont :) meg tavaly a singaporeibol forza6 es gears of wart

Inkabb ballista :D a tobbi stimmelt :)
Blaze majd MaYbE Blaze neven voltam mindig :)

(#66216) papp_no1 válasza Vasy09 (#66202) üzenetére


papp_no1
senior tag

Szia, ismerősömnek ugyanezt csinálta. Eladta a gépet és vettünk egy másikat ami nem csinálja. Elméletileg tudnak az MS-nél róla asszem bulikavagyok panaszkodott régebben ezzel kapcsolatban... Megoldásra sajnos nem találtunk.. hardreset, konti csere , kábel / tv csere sem oldotta meg a problémát..

(#66217) Alexios válasza Vasy09 (#66202) üzenetére


Alexios
veterán

Ez ilyen, nekem 3 géppel, 5 kontrollerrel csinálta már, fizikailag 2 teljesen más helyen, teljesen random, van hogy hónapokig semmi, aztán napokig többször is, stb.

(#66218) Medocsabi


Medocsabi
addikt

Hogy én mekkora barom vagyok! :D kiderült miért nem indul el a dying light...MERT A FALLOUT LEMEZ VOLT BENNE!!!!loool megyek és elbujok a sarokba,ez nagyon ciki user error volt :D :B :B :W

(#66219) Integrator


Integrator
aktív tag

Sziasztok.

Olyan játékot tudtok ajánlani, ami egy konzolon 2 kontrollerrel játszható, alkalmankénti könnyed szórakozást, hülyülést kínál? Lehet arcade vagy teljes lemezes game is.

Köszi

(#66220) Bogyi007


Bogyi007
veterán

Szingapúrból sem a kártyás sem a Paypalos fizetés nem sikerült, viszont zároltak legalább 2 Szingapúri dollárt a webkártyámról...

Ezek után inkább Oroszországba "utaztam" át, ahol alapjáraton 12709 forint (3499 rubel) volt az F1 2015 ára, ami most le volt akciózva 1399,6 rubelre.

Itt beírtam egy címet kínlódva (Google fordító és az itteni első oldalas orosz store leírás képét felhasználva) és vettem 1000 + 500 rubel feltöltőkártyát (és persze itt is zárolva lett 30 rubel a kártyámról) amivel végre meg tudtam venni vágyálmomat.

Maradt tehát 100.4 rubelem, azon tudok valami érdemlegeset venni?

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#66221) zsolti72837 válasza Integrator (#66219) üzenetére


zsolti72837
őstag

Worms?

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#66222) Bogyi007 válasza Bogyi007 (#66220) üzenetére


Bogyi007
veterán

Erre most meg felkínálja a profilom az Orosz cím és fizetés megadásos rész szerkesztését magyarul....

Előtte meg csak oroszul dobta be....

Örvendek.... :W :W :W

Szerk.: Leokéztam a szerkesztést és erre megint zárolt 30 rubelt azaz 200 forintot a kártyámról... :W :W :W

Mára elég volt azt hiszem....

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#66223) CtiveR válasza Bogyi007 (#66222) üzenetére


CtiveR
tag

Én most vásároltam meg a Forza Motorsport 6-ot az orosz store-ból 3500 RUB-ért :U Vettem mind a 3 címletből (500, 1000, 2000 :D ). Nekem egyszer zárolt csak 30 rubelt, és elsőre is magyarul írta ki az űrlapot :K

Aláírás.

(#66224) Bogyi007 válasza CtiveR (#66223) üzenetére


Bogyi007
veterán

Ez tiszta csak én közben nem szándékosan módosítást (igazából csak beléptem és leokéztam az adatokat) végeztem a számlázási adatoknál és ezért ismét levonta azt - sőt mivel közben eltávolítottam első mérgemben a fizetési adataimat a Szingapúri és a Magyar felületen is így mindkettő helyen újra vissza kell azt írnom hogy ne vesszenek kárba a zárolt pénzeim. A magyart visszaraktam az megint zárolt 230-at forintból, s majd még muszáj lesz még a Szingapúrihoz is megadnom újra mert onnan is sikeresen töröltem...

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#66225) bircsak


bircsak
csendes tag

Ea access csak nekem szórakozik? Azt írja h decemberig van előfizetésem de inactive vagyok és nem enged telepíteni. Valaki tudna benne segíteni?

(#66226) LedyGyuszi


LedyGyuszi
addikt

jól számolom, a kanadai store-ban 15 CAD = kb. 3 ropi a Ryse Legendary Edition?
ott is gift card kell, vagy lehet a vpn módosítással vásárolni?
vett már vki egyáltalán kanadai store-ból?
thx előre is :R

XONE: LedyGyusziHU

(#66227) tunkiih válasza Blaze13 (#66215) üzenetére


tunkiih
őstag

A Division Gold Editiont énis onnan fogom megvenni. Argentinában is store-bol vásároltál $ cardokat, mint a szingapuri verzioban vagy direktben bankkártyával?

[ Szerkesztve ]

(#66228) bulikavagyok


bulikavagyok
nagyúr

Egyik haveromnak van egy 360-as gépe, és most készül venni egy One-t mellé. Fogja tudni használni a két gépet párhuzamosan, és mindkettőn elérhető lesz a Gold előfizetése, illetve adott esetbe a BC játékai? (magyarul be lehet-e jelentkezve egyszerre a két gépre?) Illetve a One-t ketten fogják használni a testvérével - elég lesz egy Gold előfizetés kettejüknek?

(#66230) tunkiih : Még megvan a régi géped?? Vmi limitált szériás, ha jól emlékszem?! :D

[ Szerkesztve ]

(#66229) Bogyi007


Bogyi007
veterán

Gyerekek én megőrülök mindjárt!!! Az összes címemen ahol kártya vagy PayPal fiók van megadva (Ruszkiknál és itthon Mastercard Virtuális míg Szingapúrban most csak Paypal fiók van megadva és oda is hozzá kellene adnom a Virtuális MasterCardot) ott a Szingapúri cím szerepel: Persze a kártyámon most nincs pénz és minden egyes módosításért zárolási összeget akarna levenni...

Mi a rák van ezzel már?!

Én már semmit sem akarok csak a zárolt összegeim visszajöjjenek - ehhez gondolom minden helyen kell egy kártyának hozzárendelődve lennie ottani rendes címmel - ergo hogy minden rendben menjen legalább egyszer a címeket rendbe kell vágnom és miután a zárolt összeg visszajön csak utána távolíthatom el a kártyát..

Oroszoktól 2x van eddig levonva 20-20 rubel, Szingapúrban 2 dollár és a Magyar Storeban 230 forint.

Mennyi idő míg egy oda_vissza zárolási folyamat végbemegy?

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#66230) tunkiih válasza bulikavagyok (#66228) üzenetére


tunkiih
őstag

Jó kérdés, erre énis várom a választ. A régi codok miatt lehet ujra üzemelni fog a 360-am bár ez csak 1 röpke gondolat... :D

(#66231) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Most jött mail.

Február 5-én 13-14 óra között, valamint 19-22 óra között menni fognak Homefront: The Revolution szerverek. Akik a múltkori stressz tesztben részt vette, most újra játszhatnak.

(#66232) Def26

Röviden:

Szar.

Pár napja írtam is róla. A hírben van egy videó. Nézd meg és szörnyülködj! :)

Hja és csak coop multi lesz a játékban. Sima TDM szerű multi nem lesz, tehát egymás ellen nem tudunk majd játszani a végső játékban sem. :) :W

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#66232) Def26 válasza oriic (#66231) üzenetére


Def26
félisten

Végre kipróbálom én is. Milyen amúgy a játék?

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#66233) negyven2 válasza LedyGyuszi (#66226) üzenetére


negyven2
veterán

Igen de ott a 3CAD-on felül van még áfa (ami pl Albertában 5%)

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#66234) appleGjuice válasza oriic (#66231) üzenetére


appleGjuice
tag

Akkor le sem szedem. :( Pedig pont most aktiváltam be, de nem tudtam, hogy ennyire kaki. El is ajándékozhattam volna a kódot. :D

(#66235) LedyGyuszi válasza negyven2 (#66233) üzenetére


LedyGyuszi
addikt

köszi :R
így meg is találtam, hogy mekkora adók vannak arrafelé...

XONE: LedyGyusziHU

(#66236) tunkiih válasza Def26 (#66232) üzenetére


tunkiih
őstag

Jobban jártál volna, ha nem tudod kipróbálni. :DDD :P

(#66237) storm3 válasza Bogyi007 (#66229) üzenetére


storm3
senior tag

Szerintem ezzel a fillerbaszosaggal csak magad alatt vagod a fat. Megveszel egy jatekot felaron, adot csalva es rinyalsz ketszaz forintokert? Ember, mindennek van hatara. :D

“There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.” pixel8

(#66238) Döglött Róka válasza Integrator (#66219) üzenetére


Döglött Róka
veterán

mortal kombat x

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#66239) tunkiih válasza bulikavagyok (#66228) üzenetére


tunkiih
őstag

Nem nem.. az R2D2 gépet eladtam :DDD .. de 1 ismerőstől lehet elkérném az övét ami porosodik egy kis MW1-MW2-re:D

(#66240) zkas90


zkas90
senior tag

Bárki aki elég mazochista a Homefront bétához, annak itt egy kód:
YCFYD-VDPQF-WF2X9-?3MX?-DTXDZ

? ? = 6 9

(#66241) Bogyi007 válasza storm3 (#66237) üzenetére


Bogyi007
veterán

Az rendben van hogy EGYSZER ZÁROLJA az adott Store felülete az összeget, de ne kelljen már egy módosítás miatt többször is levonni újra és újra azt az összeget....

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#66242) Madoc válasza Bogyi007 (#66229) üzenetére


Madoc
veterán

:) Amit te látsz az csak a kártyához tartozó fizetési cím. No para. Számlázási adatokat nézd ne a fizetésit.

[ Szerkesztve ]

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#66243) Hunt3r22


Hunt3r22
őstag

Hogy kell ezt az argentín store-t nézni? Átváltottam bal oldalt alul, Divisionre 699$-t ír. :F

Wut? :DDD

Xr

(#66244) Bogyi007 válasza Madoc (#66242) üzenetére


Bogyi007
veterán

És akkor a kártya adatokat hagynom kell még pl a Szingapúri storeban vagy sem? Ha most leválasztom onnan, akkor is visszajön majd az összeg? Igazából a magyar profil mellett szeretném meghagyni és maximum még az orosz mellett majd később....

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#66245) nagymadve válasza Integrator (#66219) üzenetére


nagymadve
csendes tag

Még ebben a hónapban megjelenik a Rocket League. Szerintem ez tipikusan a te általad igényelt kategória.

(#66246) Dinasti válasza bulikavagyok (#66228) üzenetére


Dinasti
senior tag

Igen! 360on és One-on 1 időben lehet 1 profillal bent lenni és a gold is menni fog mind2 gépen.

(#66247) s7evcsenko


s7evcsenko
addikt

Homolással kapcsolatban lenne kis gondom.
Beállítottam öcsém profilját a konzolomon home-nak, neki van live-ja.
Belépek a neve alatt a store-ba, meg is tudom venni a gold-al akciós játékokat, az akciós áron.
Viszont ha átlépek a saját profilomra, és meg akarom venni a nevem alatt ugyan azt a játékot, akkor nekem már nem azt az árat adja, mint amit az ő profiljával.
Valamint az Ő neve alatt Zöld az a mező, ami az árat mutatja, az én profilom alatt viszont kék.
Mindent úgy csináltam, ahogy a leírásban van, mi lehet a baj? :F

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#66248) zkas90 válasza s7evcsenko (#66247) üzenetére


zkas90
senior tag

Mint már párszor le lett írva, a live akciókhoz AKTÍV live előfizetés szükséges.
A gold homeolásánál csak a multi hozzáférés illetve ha az aktív live előfizetéssel rendelkező profil megvásárolta őket, akkor a gwg játékokkal is tudsz játszani. Ennyi nem több.

(#66249) s7evcsenko válasza zkas90 (#66248) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Köszönöm. :R
Ezt a mondatot mondjuk bele lehetne tenni az összefoglalóba, ha "már párszor le lett írva", még egy bele fér oda Home-oláshoz, így talán többször nem kellene leírni.

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#66250) bulikavagyok válasza Dinasti (#66246) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Szuper, köszönöm! :R

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.