Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#60701) sirszevenap válasza Blaise (#60698) üzenetére


sirszevenap
őstag

Rossz kommentre "válaszoltam" bocsi. :U

Buster17 (#60691): Tehát! Régi az accod, 360-on annó használtad?

[ Szerkesztve ]

Bankkártyával? Hát persze!

(#60702) Baltazár123 válasza ujskodas (#60700) üzenetére


Baltazár123
senior tag

A kódnál lehet, hogy át kell állítsd USA-ra a régiódat. Nekem legalábbis csak úgy sikerült a kódokat aktiválni, de az a múlt hónapban volt (hátha azóta javították, ha nem, akkor át kell állítani USA-ra az aktiválás idejére legalább).

A másik dolog, hogy szerintem érdemes legalább 1 havi EA access-t venni így az elején. Egy csomó jó játék letölthető azonnal (sport játékok, autóverseny, dragon age, pár logikai, FPS-ek stb). Az elején nem sok játéka van az embernek, de innen az "EA vault"-ból le lehet tölteni azonnal, ami nagy segítség lehet, ha a gyerekek játszani akarnak egyből. A havi EA előfizetés csak 990ft és ha tetszik, akkor meg lehet további 1 évre is hosszabbítani utána 6e-ért.

Ja, és ha előfizetsz EA-ra, akkor ha megoldható, már jóval az ajándékozás előtt kezd el letölteni a játékokat. Nekem több nap volt, mire lejött mind, igaz nem túl jó a netem, de elég sok minden van fent és pl sportból nem is szedtem még le mindet.

[ Szerkesztve ]

(#60703) JackFeryll válasza tunkiih (#60631) üzenetére


JackFeryll
őstag

Na meg is vettem, király. Bár én balga azt hittem az elejétől játékosokkal játszom az egyedi nevek miatt :D Persze feltűnt, hogy fura hogy működik a rewind. :U

(#60704) Buster17 válasza sirszevenap (#60701) üzenetére


Buster17
addikt

Igen. És ez a baj?
Trial verzio a játék, ez is baj lehet?

Mi az a NAT? :)

[ Szerkesztve ]

(#60705) tunkiih válasza Buster17 (#60704) üzenetére


tunkiih
őstag

Nekem is 360-as accom van, ez nem gond. Továbbá a trial verzió sem befolyásolhatja, hiszen a teljes játékot probálhatod ki. A Nat Type kicsit bonyolultabb, maradjunk első körben annyiban, hogy a beállításokon belül, a network résznél a Nat Type-nál mit ir? :)

(#60706) sirszevenap válasza tunkiih (#60705) üzenetére


sirszevenap
őstag

Igen, nem is neki címeztem a kérdést, ezt oda is írtam! ( Jólvan én rontottam el! :DDD bacsisza <--- Neki szerettem volna címezni ezt. ERRE válaszolva ) Arra gondoltam, hogy a kollégának Bannolták az acc-ját így azért nincsenek online jogosultságai... De ez csak egy tipp.

[ Szerkesztve ]

Bankkártyával? Hát persze!

(#60707) Romeo619


Romeo619
senior tag

Sziasztok,

Hmm lehet (régebbi) a boxom mert a hozzákapott Joy-on nincsen sima jack dugós kimenet.

Viszont ugye kapotam hozzá ezt a csatlakozót amin amihez van a füles, és a mikrofon.

Ha én ezt most bedugom annyiban változik a dolog, hogy engem hallanak viszont nekem minden hang a TV-n jön és nem a fülesen.

Kihúztam visszaraktam. kikapcsoltam vissza de ugyan az... :O

(#60708) bulikavagyok válasza Romeo619 (#60707) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

A gyári headset csak chathez használható -gondolom arról van szó. A beszédhangot sem hallod benne?

[ Szerkesztve ]

(#60709) retesz147


retesz147
addikt

Sziasztok

Xbox One vásárlás előtt állok. Szeretnék pár kérdést feltenni:

-külső hdd-ről 3D-s filmek lejátszhatók?

-filmeknél feliratokat tud kezelni, esetleg hangsávot váltani?

-kineckt-nek elég lehet 2 játékos esetén a 170cm távolság a TV-től (háttérben kanapé) és kb180cm szélesség?(panel lakás)

kineckt-et 3 helyzetbe tudom elhelyezni.....földtől kb 50cm-re vagy 120cm(ez lenne a TV tetején)
vagy 150cm-re, ez a TV fölötti polc.
[Szoba rajza]

Köszi!

Xiaomi 13 eu dev...

(#60710) Buster17 válasza tunkiih (#60705) üzenetére


Buster17
addikt

NAT Type: Strict

(#60711) sirszevenap válasza Buster17 (#60710) üzenetére


sirszevenap
őstag

Akkor a te problémád ( igen most már tényleg rád gondolok :DDD ) azért van.

3 Nat Type van: Strict, Moderate, Open.

Az Openre kell törekedned, ekkor a legzavartalanabb a kapcsolat. Moderate-nál tudsz multizni viszont bizonyos funkciók mint pl Party, Chat nem működhetnek. Strict -et meg azonnal orvosolni kéne, mert még a Latency-d is az egekbe lehet azon kívül, hogy nem talál embert a játék.

Itt egy leírás. EZ alapján járj el.

Ha nincsen "nyilvános" IP címed, akkor sajnos soha nem lesz OPEN a NAT type-od. Ez az xbox oldalán hivatalosan feketén fehéren le van írva. Ajánlják, hogy vedd fel a kapcsolatot az internet szolgáltatóddal és igényled a nyilvános ip-t ha lehetséges. Én is ezt tettem, azóta folyamatosan OPEN a NAT type és semmi probléma nincs. Ilyen IP cím hiányában én hiába csináltam végig a leírást amit linkeltem, sehogy nem lett OPEN csak esetenként egy két percre.

Ui:. Azt, hogy nyilvános e az IP címed a következő módon ellenőrizheted:

1, Nézd meg a routerbe szereplő ip-címet. Ez TP link routereknél a főoldalon lesz. Vagy bármi más routernél a LAN menü alatt találod meg.

2, A What is my ip? oldalon ellenőrizd, hogy egyezik e a routeredben szereplő IP és az oldalon látható. Ha igen akkor nyilvános IP címed van így megfelel az xbox-nak. Ha nem, akkor vedd fel a szolgáltatóddal a kapcsolatot és kérd tőlük.

[ Szerkesztve ]

Bankkártyával? Hát persze!

(#60712) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

Mióta megvan a Xbox kb ~25 órát raktam bele, a Joy-ban újratölthető aksis elemek vannak, de az Xboxon azt mutatja 1 csík merült még le csak belőle (rezgés is megy folyamatosan)...Mennyit mennek el ezek töltés nélkül? PS3-am volt ugye előtte, de azt ilyen 7-8 óránként tölteni kellett.

(#60713) tunkiih válasza B-L-A-C-K (#60712) üzenetére


tunkiih
őstag

Ez sok mindentől függ, énse töltöm gyakran a Play and Charge kitet, főleg hogy nekem sok játékban rezgés sincs. :D (Örülj neki :P )

(#60714) JackFeryll válasza B-L-A-C-K (#60712) üzenetére


JackFeryll
őstag

Nekem nincs play and charge kitem, de van 1900mAh -ás eneloop újratölthető elemem. Sajnos csak kettő, így lehet veszek mellé 2500mAh -ás feketéket (eneloop pro) is.

Ha jól tudom a play and charge kit 1600mAh.

[ Szerkesztve ]

(#60715) nokia párti


nokia párti
őstag

[link]
Ezek szerint megy a multi one-on is? :F

(#60716) tunkiih válasza nokia párti (#60715) üzenetére


tunkiih
őstag

A Dirt 3 multi is megy, persze.

(#60717) nokia párti válasza tunkiih (#60716) üzenetére


nokia párti
őstag

Bakker állam leesett, ezt azért nem gondoltam volna. Hatalmas piros pont a MS-nak.

Lehet elpasszolom az X360-at, és meglepem magam egy ONE-al. :K Tudják ezek, hogy kell elcsalogatni a régi tulajokat az új gép felé. Az egyedüli érv már csak a Gears 3 multi volt nekem az X360 mellett, de ezek szerint már amiatt sem kell aggódnom.

[ Szerkesztve ]

(#60718) B-L-A-C-K válasza JackFeryll (#60714) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Én is Panasonic Eneloop 1900mAh-es elemekkel használom, ha eddig bírja akkor vele nem veszek nagyobbat, teljesen felesleges. 4 van ha így haladok 2 hónapig kitartanak töltés nélkül...:D

(#60719) Mankó


Mankó
veterán

Tud valaki 2, 2 és fél d-s űrhajós platform játékot One-ra? Esetleg más platform játék ötletek is jöhetnek, mint pl a Rayman (Origins, Legends) széria volt! Köszi

(#60720) JackFeryll válasza Mankó (#60719) üzenetére


JackFeryll
őstag

Nincs meg, de az Ori and the Blind Forest elég népszerű a műfajban és szép.

(#60721) appleGjuice válasza Mankó (#60719) üzenetére


appleGjuice
tag

Ori and the blind forest!! Elég jó kihívás, nagyon szép dizájn, zene, csak ajánlani tudom.
Megelőztek. :D

[ Szerkesztve ]

(#60722) tunkiih válasza nokia párti (#60717) üzenetére


tunkiih
őstag

Várunk. :R :C

(#60723) sirszevenap


sirszevenap
őstag

Egyébként valami komolyabb akcióra karácsonyig vajon lehet számítani? Egy Forza 6-ot vagy Fifa 16 -ot beszereznék jó áron szívesen! :K

Valami korrekt Kinect-es játéknak örülnék erre a karácsonyi időszakra a vendégek miatt, ha lenne.... De... Nincs.

Bankkártyával? Hát persze!

(#60724) zsolti72837 válasza B-L-A-C-K (#60718) üzenetére


zsolti72837
őstag

Nekem Play Kit-em van. Nagyon jól bírja nem kell sűrűn tölteni.

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#60725) adamka36


adamka36
tag

Érkezett egy új update xbox one-ra. Valaki tudja miket javítottak?

(#60726) Buster17 válasza sirszevenap (#60711) üzenetére


Buster17
addikt

Jóval eltér az ip címem mint a routerben szereplő... Akkor marad a szolgáltatós dolog.

Azok ilyenkor mit csinálnak?

(#60727) tunkiih válasza Buster17 (#60726) üzenetére


tunkiih
őstag

Csak simán engedélyezd a Router beállításiaban a UPNP-t..esetleg probálj meg egy router+modem áramtalanitást fél percre. (Tovább nem offolok, a router gyártojával könnyen rákeresel hogy tudod engedélyezni googlebe.)

(#60728) sirszevenap válasza tunkiih (#60727) üzenetére


sirszevenap
őstag

Azért mondtam neki a nyilvános ip cím lehetőséget, mert nekem mindaz amit mondtál nem oldotta meg a problémát. Miután kaptam nyilvános IP-t rendbe jött minden. Mint mondtam , xbox.com -on feketén fehéren le van írva, hogy zavartalan fix OPEN csak így lehet. Tapasztalatból mondom, hogy ez tényleg így van.

(#60726) Buster17: Próbáld meg elsőnek tunkiih mond. Ha nem jön össze akkor fordulj a szolgáltatóhoz! :K

Ilyenkor kéred tőlük, hogy legyen nyilvános. Vagy azt mondják, hogy nincs rá lehetőség, vagy azt hogy megcsinálják. Esetleg más csomagra akarják, hogy válts mert csak ahhoz tudják adni. ( ezt te döntöd el, hogy megléped e, nekem sajnos így volt. Bár amúgy is esedékes volt a váltás, mert így 10x gyorsabb netem lett a másik semmire nem volt elég. ) Ha dűlőre juttok, akkor csak kérik, hogy áramtalanítsd a routert/modemet. Újra indítás után már az új ip cím fog élni. :K

[ Szerkesztve ]

Bankkártyával? Hát persze!

(#60729) parandroid válasza sirszevenap (#60723) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Úgy néz ki, hogy a múlt heti igénytelen BF-es akció után az eheti akciók már érdeklődés hiányában elmaradnak. Az egész neten igen nagy a csend a témában, bár egyes vélemények szerint a fekete pénteki akciókat azért még egyszer ellövik. Pedig egy Rise of the TR, meg egy Witcher 3, esetleg egy GTA5 dobozos akciónak még örülnék. Diablo 3-at vártam még, de az pont ma jött meg, sikerült lőnöm egy Ultimate Evil Editiont Amazonon 23 Eur-ért. Amin még gondolkozom, az a The Crew Wild Run Edition, de egyrészt vegyesek a vélemények, másrészt egy darabig kitart még a Horizon 2 hasonló témában.

Ja, még annyi, hogy durva, hogy a US store hogy tele van dobozos akciókkal, EU-ban meg lófütty nincs... :(

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#60730) sirszevenap válasza parandroid (#60729) üzenetére


sirszevenap
őstag

A The Crew Wild Run-t kb két hete kínálták ha jól emlékszem valami 20 dollárért? :Y Sokan beszélték itt, hogy valami baki lehet és akit érdekel az gyorsan csapjon le rá! :K

Bankkártyával? Hát persze!

(#60731) sting2 válasza sirszevenap (#60730) üzenetére


sting2
addikt

Új "személyazonosság" - Fasza! :C

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#60733) sirszevenap válasza sting2 (#60731) üzenetére


sirszevenap
őstag

Új nap, új lehetőségek! :Y ;] :DD

[ Szerkesztve ]

Bankkártyával? Hát persze!

(#60734) Bazsi1987 válasza sirszevenap (#60730) üzenetére


Bazsi1987
őstag

Off! Hogy lehet ilyen avatart csinálni?:D

(#60735) bulikavagyok válasza parandroid (#60729) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Miért maradna el? :F Még tart a múlt heti akció, holnap meg jön az új. Tavaly ugyanez volt egyébként. A Black Friday után két hét "szünet" volt (ugyanúgy mint most), utána jöttek az ütősebb ajánlatok egészen az év végéig.

orichalcos: 4K ;]

[ Szerkesztve ]

(#60736) sirszevenap válasza Bazsi1987 (#60734) üzenetére


sirszevenap
őstag

Egyéni arckép igénylése - De ez tényleg nagyon off :U

(#60735) bulikavagyok: Úgy legyen. Megint rám jött a magamat való megajándékozás! :DDD

Bankkártyával? Hát persze!

(#60737) Buster17 válasza sirszevenap (#60728) üzenetére


Buster17
addikt

Na megyek a szolgáltatóhoz és remélem düllőre jutunk.
Kell vanami papir nekik? Egy net jelszavas papírom van az előfizető adataival.

Remélem nem fognak cicózni, mert jó lenne multizni picit. Forza goty is vettem újonan 20euroért de igy multi nélkül olyan rossz

(#60738) zsolti72837 válasza Bazsi1987 (#60734) üzenetére


zsolti72837
őstag

[link]

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#60739) zsolti72837 válasza oriic (#60732) üzenetére


zsolti72837
őstag

Remélem jó lesz. :C

Elnézést a dupláért.

[ Szerkesztve ]

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#60740) gianni85 válasza sirszevenap (#60730) üzenetére


gianni85
veterán

annyit meg is ért, beletettem 20 órát míg végigvittem. Nem egy Horizon 2 de egyes elemei nagyon tetszettek. Pl iszonyat jó volt Dirt Spec-es kocsikat létrehozni és csapatni aszfalton és földön is. :)

(#60741) EmThor válasza parandroid (#60729) üzenetére


EmThor
addikt

Holnap hajnali 1tol lesz heti akció es jovo keddtől kb 2hetig heti es napi akciók lesznek.

Unravel meg elorendelheto 5.990ft, ea access-el 5300 valamennyi.

Gaming is staying up until 3am to earn a trophy that isn't real....but is!

(#60742) sirszevenap válasza Buster17 (#60737) üzenetére


sirszevenap
őstag

Telefonon nem lenne egyszerűbb? Akkor ezek szerint nem jött össze a routerbe való állítgatás.
Tőlem csak az előfizetői nevemet kérték! :K
Nagyon fontos tehát, hogy a nyilvános ip címet "követeld" hiszen az kell a boxnak. (Ill nekem K&H utalások sem mentek eddig, időtúllépéssel sírt mindig)

(#60738) zsolti72837: Abból amit te linkeltél igazából sokat nem tudott meg a menetéből! :DDD Én is linkeltem neki a teljes leírást.

OFF vége, írj privátba nyugodtan ha segíthetek valamiben! :K

(#60740) gianni85: Kövezetek meg, de nekem nagyon tetszett tavaly amikor megjelent. Beletoltam vagy 60 órát pc-n! :K Elvoltam vele. PL én itteni kollégákkal gurultam, volt egy jó kis társaság. Amikor gyakorlatilag már nem volt mit csinálni, csak kocsikázgattunk egész amerikában! ;]

[ Szerkesztve ]

Bankkártyával? Hát persze!

(#60743) zsolti72837 válasza sirszevenap (#60742) üzenetére


zsolti72837
őstag

jó az csak rájön. :DDD

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#60744) RichieTri válasza gianni85 (#60740) üzenetére


RichieTri
senior tag

hát én beletettem vagy 300+ órát eddig és mai napig (heti 2-3x)előveszem...
lehet azért mert nincs meg a FH2 :U

sztem a WR-l kifejezetten szórakoztatóbb lett mint volt.
tény, hogy PC-n sok panasz van. konzolon sztem gurulgatáshoz ideális...számomra :)

live:RichieTriH , origin:RichieTriH , uplay:RichieTri

(#60745) Buster17 válasza sirszevenap (#60742) üzenetére


Buster17
addikt

15euroval tobb havidij ellenébe adnak fixet. Ezt kihagyom... Más járhato út?

(#60746) hackeeeee válasza RichieTri (#60744) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Én PC-n toltam sokat, de amióta megvolt az új update, azóta nem vagyok hajlandó elindítani, és ezzel nem vagyok egyedül, sajnos. :(

Véleményem szubjektív...

(#60747) tunkiih válasza Buster17 (#60745) üzenetére


tunkiih
őstag

Másik szolgáltató. :DDD

(#60748) StLui válasza Buster17 (#60745) üzenetére


StLui
veterán

De neked nem fix kell, hanem nyilvános, ha jól sejtem, nagyon kevesen fizetnek elő fix ip-re

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#60749) sirszevenap válasza Buster17 (#60745) üzenetére


sirszevenap
őstag

<<<Próbáld meg követni az ő leírásukat>>>

De valószínűleg idáig fogsz kilyukadni:

Bankkártyával? Hát persze!

(#60750) Buster17 válasza tunkiih (#60747) üzenetére


Buster17
addikt

Minden egyes belépésnél beirom az ip cimet ugy még megoldgato?

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.