Hirdetés

2024. május 27., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#146301) Csapoati válasza Lifer092 (#146300) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Szerintem ez esetben elég lehet az S is, de ha hosszabb távra tervezel, akkor megérheti a felárat az X.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#146302) Wesder válasza Lifer092 (#146300) üzenetére


Wesder
félisten

Szerintem S, èn is azt vettem. Persze majd X-re újítom ha beesik 100k alá az ára mondjuk karácsonykor.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#146303) Gombinyó válasza Lifer092 (#146300) üzenetére


Gombinyó
őstag

Én így nem feltétlen erőltetném az X-et, de ha belefér akkor vegyél azt. Stabilabb FPS-el tudsz rajta játszani és fullhd-ban is van némi textúra előnye (amit játék közben vagy kiszúrsz vagy nem, de ha ágyból -messziről- esélyes, hogy nem).

(#146304) Medocsabi válasza Lifer092 (#146300) üzenetére


Medocsabi
addikt

Arra a kérdésre, hogy megéri-e az erősebb drágább gép,Neked kell tudni a választ.
Én azt mondom, hogy ha van rá keret, vegyél X-et, mert újabb,erősebb. Mondom ezt úgy, hogy első generációs xbox one-om van, full hd tv-vel, viszont szerintem gyönyörűek a mostani játékok is rajta (pl AC Origins).

(#146305) joey04 válasza Jigoku (#146291) üzenetére


joey04
titán

Game Pass
EA Access
Kontroller
Legerősebb (X). Most nem számít, de a generáció végén ezen nem lesz, vagy sokkal kevesebb kompromisszum lesz.
Forza

[ Szerkesztve ]

Ne baszogassák állami szinten az Apple, Google, Meta, MS cégeket!

(#146306) Wesder válasza Medocsabi (#146304) üzenetére


Wesder
félisten

Akkor ezek szerint FAT-on nyomod?
Elèg jól bírja ezek szerint.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#146307) F_Peter válasza Jigoku (#146291) üzenetére


F_Peter
őstag

Megnéztem a Ps felhozatalát, ami szép és jó, de engem speciel egyedül a Spiderman érdekelt volna belőle. Amúgy meg kicsit elvi kérdés is, mert nagyon nem szimpatikus a sony üzleti modelje (igaz sikeres), de itt ezt nem fejteném ki, mert flame lenne. :)
A boxon azt láttam hogy igyekeznek szolgáltatni. Pl. Gp,EA ac.,PlayAnywhere, Support (eddig nagyon pozitívak a tapasztalataim).
Home rendszer (lényegében feleződnek a költségek), visszafelé kompatibilitás (és nem kell megvenni egy újra feldolgozást, hanem fektetnek bele munkát hogy javítsák a grafikát kicsit. Pl. 1500 Ft Red Dead ajándék, akinek meg meg volt az csak frissíti).
Kontroller és mediaképességek.

Ezenkívül én azt láttom, hogy az MS most bele fog húzni, mert rájöttek a generáció végére kell nagyon erősnek lenniük, mert így nyerhetnek újakat a kövi generációra.

[ Szerkesztve ]

(#146308) hackeeeee válasza RudY (#146299) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Jah, ezt néztük mi is, csak első körben megpróbálnánk megoldani helyben, valahogy.. De ha nem lesz más.

S-hez ugye ez nem jó mivel az úgy megy, mint az X, vagyis belső tápos.

Köszi! :R

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#146309) #80123904 válasza #80123904 (#145977) üzenetére


#80123904
törölt tag

Sajnos azóta sem jó. Ezzel pedig a supporthoz fordulni nem tudok, gyáááh. Nem baj, 20$ nem a világ és még hátha csoda folyamán megjavul. Rossz látni, hogy bárhol nézem a paymant lehetőségeket mutatja hogy elérhető a 20$, de fizetésnél nem ajánlja fel :/

szerk: azóta felnyomtam még egy újabb 5$-os kártyát, de nem javította meg a dolgokat, ezért 20$

[ Szerkesztve ]

(#146310) Csabee86


Csabee86
senior tag

Le a kalappal az MS előtt a tegnapi konferencia miatt. Jó volt. Azért a The Division 2 nagyon szépen nézett ki. Vajon elkövetik megint azt a hibát, hogy a végleges verzió majdhogy nem köszönő viszonyban sincs a tegnap látottól? Erről van infó?

(#146311) Seat


Seat
tag

:Y :Y :Y. W.T.F!!!!????
Na tutti h a köv. Xbox nem elsőnapos vétel lesz :(((

(#146312) Medocsabi válasza Seat (#146311) üzenetére


Medocsabi
addikt

Ez minden eddig megjelent konzolnál így volt/van.

(#146313) twi452 válasza Seat (#146311) üzenetére


twi452
senior tag

Csak egyik kereskedő sem fogja ennyiért adni, az ms-től meg nem lehet itthon venni :D

(#146315) l.skywalker válasza twi452 (#146313) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Az MS határozza meg az árat.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#146316) bulikavagyok válasza Csabee86 (#146310) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Szó sincs erről szerintem! Láttad a Divisiont, hogy néz ki X-en? Ma reggel megnéztem a második rész 4K-s videóját, és nem sokkal szebb mint az első rész. Szerintem nincs miért aggódni.

Seat: Nem értem, mi a baj ezzel? :B Több mint fél éve megvan már az X, engem az se zavarna (sőt, örülnék neki), ha 90k lenne a hivatalos ára. Hadd vegyék a népek! :P

twi452: Ez most a hivatalos ár, ennyi lesz minden hivatalos partnernél!

[ Szerkesztve ]

(#146317) twi452 válasza l.skywalker (#146315) üzenetére


twi452
senior tag

Elvileg akkor már mától ennyinek kéne lennie és az ott felsorolt kereskedőknél hát még messze nem ez az ár van :D

Szerk:
Akkor tesóm örülni fog, azt mondta 120 alatt vesz egyet magának is :)

[ Szerkesztve ]

(#146318) bulikavagyok válasza twi452 (#146317) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Türelem...

(#146319) bLaCkDoGoNe válasza Seat (#146311) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Most komolyan egy műszaki (ráadásul szórakoztató elektronikai) készüléktől vársz el értéktartást?
Befektetést kerestél, vagy játszani vetted? ;)

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#146320) Gombinyó válasza bLaCkDoGoNe (#146319) üzenetére


Gombinyó
őstag

:DDD

(#146321) Silεncε válasza twi452 (#146313) üzenetére


Silεncε
őstag

Volt róla szó még anno, hogy az MS nagyon komolyan veszi az XO árát, ha valamelyik partner drágábban adja, az nem lesz megdícsérve

(#146322) Medocsabi válasza twi452 (#146317) üzenetére


Medocsabi
addikt

Karácsonykor lesz szerintem 100 alatt is :)

(#146323) vonSux válasza Seat (#146311) üzenetére


vonSux
őstag

Hoppácska. Ha tényleg ennyi lesz most akciósan, egy darabig nem teszem fel a HA-ra a sajátomat :DDD

(#146324) bulikavagyok válasza vonSux (#146323) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Nekem egy kicsit gyanús, h elírás lesz. :B Az összes kereskedőnél 139.9k az ára most (165k helyett). Vagy az E3 előtt is ennyi volt?

(#146325) hackeeeee válasza Seat (#146311) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Lyaly nemár.. Most ezt úgy mondod, mintha nem így lenne minden új termékkel, hogy pár hónap után sokkal olcsóbban meg lehet venni..

Amúgy valszeg elírás, mert előtte 25.000 Ft-ot ír.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#146326) Seat válasza bLaCkDoGoNe (#146319) üzenetére


Seat
tag

A véleményedet nem kérdeztem és a kioktatásodra sincs szükségem. Magam részéről levontam ezzel kapcsolatban a konzekvenciát. Aki eddig kivárt, annak most remek alkalom. :C

(#146327) Bep válasza bulikavagyok (#146324) üzenetére


Bep
senior tag

Szerintem meg kell várni, míg a kereskedőknél egy része kifut még. :F

(#146328) balazs025 válasza Bep (#146327) üzenetére


balazs025
senior tag

Szinte biztos, hogy elírás. Az USA-ban 50$ a kedvezmény. Itt akkor tuti nem lesz 50 eFt.

(#146329) bLaCkDoGoNe válasza Seat (#146326) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Még szerencse, hogy ez egy fórum, ahol neked pont annyi jogod van hisztizni, mint nekem a véleményemet leírni.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#146330) K1nG HuNp válasza bLaCkDoGoNe (#146329) üzenetére


K1nG HuNp
őstag

chill dog, engem is mellbe vágott volna hogyha Xem lenne és S árban alig fél év után meg tudtam volna venni

szerintem teljesen jogos a frusztráció :U

(raw_item.get("pk").unwrap().as_s().unwrap().to_string()).split("#").collect::<Vec<&str>>()[1].to_string()

(#146331) Benoe77 válasza Seat (#146311) üzenetére


Benoe77
őstag

Szerintem ez hiba lehet, valaki az 50 USD-t 50.000 Ft-nak váltotta a rendszerben.
Németeknél is 50EUR a kedvezmény.

[ Szerkesztve ]

(#146332) bulikavagyok válasza K1nG HuNp (#146330) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

S árban alig fél év után??? Te szerintem nem nagyon vagy tisztában az S árával. Ennyiért (115k) már majdnem kettőt adnak. :B

[ Szerkesztve ]

(#146333) K1nG HuNp válasza bulikavagyok (#146332) üzenetére


K1nG HuNp
őstag

idk, én 90 ért vettem alig egy hónapja pubg 1tb-s csomagban :B

(raw_item.get("pk").unwrap().as_s().unwrap().to_string()).split("#").collect::<Vec<&str>>()[1].to_string()

(#146334) bulikavagyok válasza K1nG HuNp (#146333) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Az nem volt olcsó. :B Elég sok akciót linkeltünk ide az elmúlt fél-egy évben, és ebben az időszakban szinte bármikor tudtál sima 500-as S-t venni 60k körül. Most is 65k a Konzolvilágban az alapgép egy játékkal. Tehát 115-ért nem leheletlen küldetés kettőt venni. :P

[ Szerkesztve ]

(#146336) FollowTheORI válasza oriic (#145837) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Erről mondtak valahol valami bővebbet? :)

Vagy csak fanmade kép? :D

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#146337) DaveHutt válasza Seat (#146311) üzenetére


DaveHutt
őstag

Ha végigklikkeled a kiskeredői oldalakat, láthatod, hogy a Microsoft által ajánlott ár felett adják 139.990 ft-ért. Köszönjük a fantasztikus magyarisztáni boltoknak az E3 leárazást.

(#146338) balazs025 válasza DaveHutt (#146337) üzenetére


balazs025
senior tag

Miért a boltokat szidod, ha megadott ár alapján kell dolgozniuk? A honlapon valószínűleg egy szimpla elírás van, ha nem (amit kétlek), akkor meg annyiért lesznek kötelesek árulni.

És mint már többen írtuk, külföldön sincs nagyobb leértékelés a mostani magyarhoz képest.

[ Szerkesztve ]

(#146339) sugarforce válasza Csabee86 (#146310) üzenetére


sugarforce
őstag

ubisoft, sanszos ;]

(#146340) marcess


marcess
senior tag

Sziasztok! Első konzolomat venném, xbox one-ra tettem a voksomat (bár sokáig nézegettem, a ps4-et is), mivel pc-hez úgy is használtam már a kontrollerét, ezért ez ismerősebb, plusz ha kell géphez is tudom használni. Ezt a csomagot néztem ki, elnézelődve (a saját szerény tudásomon belül) ennek találtam a legjobb ár értékét, a Fifa alap lett volna, hogy megveszem, a GoW-ról meg még az egyet pc-n toltam szerintem nagyon jó volt. Még pár kérdésem lenne:
1. Elég gagyinak tartom, hogy még nem tölthető a kontroller, ti hogyan használjátok? Elemek, akkuk esetleg vezetékesen használjátok?
2. Ma szándékozok Tv-t venni (nem 4K-t), melyik gyártóval vannak jobb, vagy rosszabb tapasztalatok, mire érdemes figyelni vásárláskor stb.
Előre is köszönöm a válaszokat.

(#146341) FollowTheORI válasza DaveHutt (#146337) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Ahogy már korábban is írták, valószínűleg elírás történt... szóval nem kell egyből magyarkodni. :)

Ez tényleg elég hihetetlen ár lenne most még... majd év vége felé lesz ilyen.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#146342) F_Peter válasza marcess (#146340) üzenetére


F_Peter
őstag

Töklthető elem formátumú aksikat használok, aszem 2400mAh-k. Varta 3200Ft/4db. (Persze kell hozzá töltő külön, de nekem volt amúgy is.)

(#146343) DaveHutt válasza marcess (#146340) üzenetére


DaveHutt
őstag

1. Ez egy dizájndöntés. Tölthető Eneloop akkuelemmel többet megy, mint bármelyik akkuval. De ha akarod, vehetsz bele akkupackot, dokkolóval.

2. Tv topicba fáradj át. Néhány kérdést tisztázz magadban: mennyi pénzt költenél rá, milyen távolságból néznéd stb.

(#146344) HKorn


HKorn
addikt

Szerintem drága az X ennyiért. Múltkor Edigital-os akcióban 80-ért sokkal jobb vétel volt :DDD

Run&Ride

(#146345) Jovanny2 válasza bulikavagyok (#146324) üzenetére


Jovanny2
őstag

Szerintem is. 50$ a kedvezmény hivatalosan, az meg azért (még) nem 50.000. :)

Az élet túl rövid a hardverek biztonságos eltávolításához.

(#146346) pzstm


pzstm
titán

Ugyanolyan eliras lesz az ar mint megjeleneskor ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#146347) Jovanny2 válasza marcess (#146340) üzenetére


Jovanny2
őstag

1. Inkább a beépített akku a gagyi, nulla üzemidő a nagyobb ceruzaakkukhoz képes, nehézkes cserélhetőség, ha baj van. P&C Kit van a box kontrollerhez, de az is elég gyengécske.
2. A boxnak lényegében tök mindegy milyen TV-t kötsz rá, úgyhogy én is inkább a TV topikot ajánlanám. Személy szerint Samu párti vagyok, de ez teljesen szubjektív.

Az élet túl rövid a hardverek biztonságos eltávolításához.

(#146348) marcess válasza Jovanny2 (#146347) üzenetére


marcess
senior tag

Köszönöm szépen az eddigi válaszokat, jönne is a következő.
Erről beszéltél ugye, elemek helyére berakva, tölthető közben jelzi az állapotot.
Ennél viszont ha jól értelmezem, mivel 2 db akkucsomag van benne, ezért az egyik tölt, a másikkal játszol, ezért ezzel mindig tudsz vezeték nélkül játszani. (nyilván mikor nem vagy otthon/ éjszaka tölthet a P&C is szóval gyakorlatilag az is vezeték nélküli)
Melyik lenne a jobb választás?

(#146349) hackeeeee válasza Seat (#146326) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Remek persze, mert nem ennyibe kerül. :DDD Mielőtt elmész arra az oldalra, a link hivatkozás még 25.000-ret ír, a megnyitás után pedig 50-et. Elírás.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#146350) Fin10 válasza marcess (#146348) üzenetére


Fin10
tag

Szerintem a legjobb választás, ha veszel 4 normális tölthető elemet plusz egy töltőt. 2 benne van, kettőt töltesz, így mindig tudsz vezeték nélkül játszani. Később is tudod használni más eszközökhöz az elemeket.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.