Hirdetés

2024. június 25., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#145151) mike1334 válasza Corpuscle (#145146) üzenetére


mike1334
veterán

Nincs vele bajom alapvetően, csak az egyiptomi meg a görög kultúra nagyon közel van egymáshoz, jó a változatosság...amúgy én is japánt vártam, akár nindzsák, akár yakuzák, akár szamurájok :)
Meg ugye volt szó vikingekről is, bár az kicsit fura lenne. Egy hidegháboirús verziónak is tudnék örülni, bár az megváltoztatná a játékmenetet..amúgy lassan rá is kényszerülnek, modern korban (I. vh után) nem biztos, hogy menne már ez a stílus. Mondjuk én lennék a legboldogabb, ha elmennének egy Tomb Raider szerű irányba. Igény volna rá, csak ugye az több munka.

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#145152) oriic válasza mike1334 (#145151) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"modern korban (I. vh után) nem biztos, hogy menne már ez a stílus."

AC: Unity-ben volt világháborús rész, amit láttam belőle az igen jónak tűnt.

Live-Die-Respawn

(#145153) Def26 válasza mike1334 (#145151) üzenetére


Def26
félisten

Nekem még egy kalózos tetszene. :)

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#145154) mike1334 válasza oriic (#145152) üzenetére


mike1334
veterán

Mármint, hogy az egész játék az. Bár, ha pókember játék jöhet...:D

Def26

Black Flag? :D
szerk.: ja, nem "meg", hanem "még" :B

[ Szerkesztve ]

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#145155) Corpuscle válasza mike1334 (#145151) üzenetére


Corpuscle
őstag

Én is így vagyok vele. ~200 órát beleraktam az Originsbe, mindent megcsináltam. Baromira élveztem, de egyelőre elég volt ebből a korból. Előbb-utóbb sorra fog kerülni Japán, ha más nem az eszkimók után. :)

(#145156) bLaCkDoGoNe


bLaCkDoGoNe
veterán

Ha valaki lemezes játékokban utazik, a Konzolvilágnál most Black Friday (:F) akció van, néhol egész jó árakkal.
Ha törzsvásárló vagy, akkor elvileg még jobbak az árak (azért elvileg, mert a rendelés leadásakor a "teljes" akciós árat számolta a rendszer, de meglátjuk mi lesz belőle).

Ami érdekes lehet: 2999 Ft-os feltöltő 499(!) Ft-ér, 4490 Ft-os feltöltő 2000 Ft-ért. Sajnos minden akciós termékből csak 1-1 darabot lehet vásárolni egy személynek.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#145157) r.levente75 válasza bLaCkDoGoNe (#145156) üzenetére


r.levente75
addikt

:R
A Lego Cityt be is húztam lemezesen egy kis tokkal együl így 7k felett bónusz a szállítás.
A Lego Ninjago kaphatott vola 50%-ot még de hát valamit hagyni kell nyárra is.

(#145158) balazs025 válasza bLaCkDoGoNe (#145156) üzenetére


balazs025
senior tag

A plusz kedvezmény a pontok beváltása esetén van, kicsit becsapós.

(#145159) bLaCkDoGoNe válasza balazs025 (#145158) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

De jó, ha így van akkor erre valóban ráfutottam... Hol van ez leírva? A GYIK-ben nincs.

Akkor mindenesetre sorry mindenkitől.

[ Szerkesztve ]

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#145160) szupermacs válasza Def26 (#145153) üzenetére


szupermacs
veterán

Eddig már volt két hajókázós, a görög és a római tökéletes lesz. Egy ausztrál őslakosost is megnéznék amikor meghódítja a fehér ember a kontinenst. Kicsit AC3 feeling lenne, de tetszene. Na azon a területen lenne mit behajózni.

(#145161) Bep válasza bLaCkDoGoNe (#145156) üzenetére


Bep
senior tag

Szia!

Az szerintem csak a pontok miatt annyi, amit a vásárlások után kaptál.

Aki valamiről lemaradt az ne csüggedjen! Néztem az árakat, akció elött is minden ugyan ennyibe került, mind a konzol, mind a game. Csak sima "akció" felirat volt, most az átváltozott fekete péntekre.
Tehát ezután is meg lehet majd venni ennyiért.
Szerver stresz tesztnek jó volt :DDD

[ Szerkesztve ]

(#145162) sugarforce válasza Jovanny2 (#145138) üzenetére


sugarforce
őstag

:F

(#145163) bLaCkDoGoNe válasza Bep (#145161) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Igen, ez így már nem akkor buli, a törzsvásárlói árakkal lett volna tuti. Így én is lemondtam a szépen összeállított csomagomat, szóval bejött nekik az akció. :)

[ Szerkesztve ]

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#145164) hati válasza anorche1 (#145123) üzenetére


hati
addikt

Ha telón kezdted, akkor a box-os verzióval szenvedni fogsz. Szerintem a telós sokkal játszhatóbb.

Ja és attól is függ, hogy milyen szinten vagy a telón (Bronz, Silver, stb.), mert az elején szinte csak bot-ok ellen játszol, így gyorsan jön a sikerélmény.

[ Szerkesztve ]

(#145165) x360elite válasza bLaCkDoGoNe (#145156) üzenetére


x360elite
őstag

Köszi az infót. Be is húztam 3db 3hónapos goldot még az éveseim mellé. :K :B

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#145166) adise


adise
őstag

(#145167) csucsu52 válasza bLaCkDoGoNe (#145156) üzenetére


csucsu52
aktív tag

Én nem találok feltöltőt.

"Ami érdekes lehet: 2999 Ft-os feltöltő 499(!) Ft-ér, 4490 Ft-os feltöltő 2000 Ft-ért. Sajnos minden akciós termékből csak 1-1 darabot lehet vásárolni egy személynek."

(#145168) bLaCkDoGoNe válasza csucsu52 (#145167) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Nem aktuális már, benéztem a dolgot. :( (Kiderült, hogy a "Törzsvásárlói kártyával" megjelölt ár a törzsvásárlói pontok levonásával kapott árat jelenti, nem egy még kedvezményesebb lehetőséget a törzsvásárlóknak.)

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#145169) r.levente75


r.levente75
addikt

Boxon vagy telefonos appban ha valakinek írok egy üzenetet akkor lehet e mellé egy fotót is beszúrni?

(#145171) anorche1 válasza hati (#145164) üzenetére


anorche1
őstag

Megvettem, de nem tudok vele játszani.

A matchmaking tart a végtelenbe, még 1x nem dobott be sehova, bármilyen régió és játékmód kombót állítottam be.
Írja a játék, hogy "We're experiencing problems regarding region selection. Press B if you're unable to start the game."
Megtettem, semmi nem történt.

Ha store -ban vettem volna most vissza kérném az árát, de HA -s kollégát nem bosszantanám ezzel, nem az ő hibája.

"It never gets easier, you just go faster." Greg LeMond

(#145172) hati válasza anorche1 (#145171) üzenetére


hati
addikt

Néha van ilyen. Nálam sem megy.

(#145173) M@no válasza Bep (#145136) üzenetére


M@no
tag

Én olyan 22 óra körül próbáltam szerezni egyet, de állandóan hibákat dobott az oldal, aztán feladtam. :DDD

(#145174) anorche1 válasza hati (#145172) üzenetére


anorche1
őstag

Nagy nehezen berakott egy körre.
Leérkeztem ejtőernyővel úgy, hogy a házak nem voltak betöltve. A házak helyén mászkálgattam. Majd elkezdte a fegyvereket és egyéb eszközöket betölteni, ami emeleten volt azt a levegőbe, majd nagy nehezen a házakat is.
Ezért kérdeztem én rá, hogy mennyire játszható, mert ez így kb. semennyire.
Arról nem is beszélve, hogy iPhone -on szebb a játék, és még folyamatosabb is.

"It never gets easier, you just go faster." Greg LeMond

(#145175) Wesder válasza anorche1 (#145174) üzenetére


Wesder
félisten

PC-n is egy kalap sz@r. Boxon mivel lett volna jobb? :))

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#145176) hati válasza anorche1 (#145174) üzenetére


hati
addikt

Nekem ilyen még nem volt, szerintem a mostani szerver akadozás van a hátterében. A játék játszható, csak nekem a kontrollerrel nehézkes és pl. hiányzik a fegyverek és kiegészítők automatikus felszedése. Mindent kézzel kell intézni, és a mobil verzión elkényelmesedtem.

(#145177) K1nG HuNp válasza Wesder (#145175) üzenetére


K1nG HuNp
őstag

eléggé cash-grab szaga van a dolognak, minden platformra kiadjak amikor az elsőn is egy alfának is nehezen mondhato allapotban van :U

(raw_item.get("pk").unwrap().as_s().unwrap().to_string()).split("#").collect::<Vec<&str>>()[1].to_string()

(#145178) LoGeN90 válasza 3L1T3 (#145127) üzenetére


LoGeN90
aktív tag

Gondoltam, hogy az MS jobban teljesit, de azert az meglepett, hogy 1 db Microsoft reszveny ara tobb mint 2x-ese a Sonyenak.

(#145179) bandi0000 válasza LoGeN90 (#145178) üzenetére


bandi0000
nagyúr

mi benne a meglepő? hihető hogy nem az xbox részleg miatt ilyen sikeres a microsoft

Xbox One: bandymnc

(#145180) LoGeN90 válasza bandi0000 (#145179) üzenetére


LoGeN90
aktív tag

A Sony viszont más területeken is nagyon szépen teljesít (TV, audióeszközök, fotózás). Ezért volt számomra meglepő az ekkora mértékű különbség.

(#145181) Döglött Róka válasza LoGeN90 (#145180) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Sony-ra sokmindent lehet mondani mostanában, csak azt nem hogy jól teljesít.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#145182) K1nG HuNp válasza Döglött Róka (#145181) üzenetére


K1nG HuNp
őstag

ettől függetlenül ezt a konzolgenerációt magasan megnyerték

(raw_item.get("pk").unwrap().as_s().unwrap().to_string()).split("#").collect::<Vec<&str>>()[1].to_string()

(#145183) Def26 válasza K1nG HuNp (#145182) üzenetére


Def26
félisten

Nem ők nyertek mert több windows fogy és pont. :DDD

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#145184) parandroid válasza LoGeN90 (#145180) üzenetére


parandroid
nagyúr

Attól, hogy itt Káeu-ban jól cseng a neve, worldwide régóta csak küzdenek már, mint kutya a jégen. Talán épp a konzol a legsikeresebb területük, de az meg a többihez képest egy kicsi piac.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#145185) FollowTheORI válasza LoGeN90 (#145178) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Ehhez tudni kell azt is hány darab részvény van a piacon... önmagában semmit nem mond (kevesebb drágább, több olcsóbb?).

Meg kell nézni pl a market cap.-et... és a generált bevételt évente és részvényenként is, az már ezzel együtt sokkal többet mond két cég összehasonlításánál.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#145186) RudY válasza LoGeN90 (#145178) üzenetére


RudY
addikt

Ez egy "kicsit" összetettebb, mint önmagában ez aladott konzolok (vagy más műszaki eszközök) mennyisége. A befektetőket nem hatják meg a hangoskodó vérpistik egyik oldalon sem, ha jó stratégiát látnak, oda tesznek be dollárhegyeket. A Sony évek óta vergődik a filmiparban, hiába vették meg most a Columbiát is, ez önmagában még nem jelent stabil és tartós befektetési alapot. Hiába jó minőségűek a műszaki termékeik, viszont alaposan elviszi előlük a piacot a folyamatosan erősödő és fejlődő konkurencia, ami üzletileg szintén nem feltétlenül megnyugtató. Ha jól emlékszem 2015. környékén is pedzegették, hogy leállnak a tv és a telefongyártással, inkább a videojáték iparágra összpontosítanak. A most kiadott üzleti terveik továbbra is ezt tartják fontosabbnak, plusz a tartalomgyártást minden fronton.

K1nG HuNp
Ezen a területen nincs vesztes, ha még mindig nem értenéd. Ha a piacvezető tortájából ekkora szeletet ki lehet vágni, akkor az komoly siker, ami a részvényeseknek is megtérül. Nem a Sony leigázása volt a cél (ez is a vérpistik agyszüleménye), hanem a piaci részedesés jelentős növelése... tehát pipa.
Normális piaci versenyből pedig a fogyasztók is jól járnak, bár inkább egymást b@sztatják egyesek jó dolgukban. :DDD

(#145187) Medocsabi


Medocsabi
addikt

Nem olvastam az előzményeket (220 olvasatlan bejelgyzés) de miért jön elő állandóan a ps vs xbox dolog? Ki a lóf@szt érdekel, a részvényeseken kívül,már bocsánat? :U
Aki akar vegyen ps-t aki akar vegyen xboxot, okos ember mindkettőt vesz ;] Aki meg attól érzi jobban magát, hogy lefokázhatja a másikat,mert neki másmilyen konzolja van, az dugja bele a pöcsét a konnektorba :K (bár ez így ebben a formában meg szexista, mert lányok is xboxozhatnak)

(#145188) Benoe77


Benoe77
őstag

Xbox-szal hogy lehet UHD tartalmakat hálózatról lejátszani?

A Kodi nem tudja az UHD-t, egy fapados lejátszót töltöttem le a store-ból, az dlna-n megtalálja a tartalmakat, viszont nem mindegyiket viszi.

(#145189) Def26 válasza Medocsabi (#145187) üzenetére


Def26
félisten

jól értem, hogy te most lefikáztad a battlefield 5 -öt? ;]

Benoe77: Plex esetleg?

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#145190) Benoe77 válasza Def26 (#145189) üzenetére


Benoe77
őstag

Azt szerver oldalon is telepíteni kéne, ha jól tudom, azt meg nem akarnám.

(#145191) kakuk.tamas


kakuk.tamas
addikt

Ez a Sonic állatjó :DD

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#145192) Medocsabi válasza Def26 (#145189) üzenetére


Medocsabi
addikt

Már' mér'?

(#145193) Def26 válasza Medocsabi (#145192) üzenetére


Def26
félisten

"szexista, mert lányok is xboxozhatnak"

Mostanában ez megy az új bf5 miatt is. Csak vicceltem vele. :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#145194) F_Peter válasza RudY (#145186) üzenetére


F_Peter
őstag

És nem is tűnik hülyeségnek az ms mondata, hogy "mi a sikert nem a konzolok eladásában mérjük". ☺️

[ Szerkesztve ]

(#145195) Medocsabi válasza Def26 (#145193) üzenetére


Medocsabi
addikt

Jaaaaaa. Erről még nem hallotam :)

(#145196) Jovanny2 válasza sugarforce (#145162) üzenetére


Jovanny2
őstag

Nem volt elég cici, pedig igérték. :DDD
Nagy bughalmaz volt, pedig annyira nem szoktam szivemre venni az ilyet. Amúgy a home partner vette, és neki sem jött be.

Az élet túl rövid a hardverek biztonságos eltávolításához.

(#145197) hackeeeee válasza F_Peter (#145194) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Ez már évek óta így van, sőt mondhatni mindig is így volt.. Annak idején, amikor a FAT gépekkel ment a hiszti, hogy "gyengék", stb, Én akkor is azt mondtam, hogy az MS fő bevétel forrása, véleményem szerint a szoftverek, főként üzleti berkek alatt.. Ott az Office, Windows, és még sokminden más...

Véleményem szubjektív...

(#145198) adise válasza Benoe77 (#145190) üzenetére


adise
őstag

miért nem?

(#145199) Benoe77 válasza adise (#145198) üzenetére


Benoe77
őstag

Mert amúgy másra vagyok berendezkedve (Samba/NFS, Raspberry Pi, Kodi), most csak az uhd lejátszását szeretném kipróbálni.

(#145200) adise válasza Benoe77 (#145199) üzenetére


adise
őstag

Ennyi ido alatt pont sikerult is volna :F

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.