Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#127101) Benoe77 válasza r.levente75 (#127089) üzenetére


Benoe77
őstag

Meg a többjátékos mód elindítása hektikus kicsit. Jó lenne, ha érkezne hozzá még javítás.

(#127102) Drever


Drever
csendes tag

[Kodi for The Xbox One]
Talán végre az Rpi-t is kiváltja kedvenc masinánk :DD

[ Szerkesztve ]

SE K300i>Alcatel OT-S853>SE V630i>Samsung SGH-I550>Nokia 5800 Navigation Edition>Samsung Wave2>Samsung Wave>Google Nexus S>Samsung Galaxy SII>LG PRADA 3.0>Samsung Galaxy S3 LTE>Galaxy S4>Sony Xperia Z Ultra

(#127103) #91166208


#91166208
törölt tag

Udv. Fh3 mi ez a forza thon ban hogy happy new gear : sale -30 # off all cars in the autoshow ? Ez mkt takar ?

(#127104) mike1334 válasza r.levente75 (#127097) üzenetére


mike1334
veterán

Ez a fura...tpsben nincs gond...csak az fpsben nem áll össze vhogy. Pl gearsben se volt gond, de a PwZben...

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#127105) tigipuf válasza Drever (#127102) üzenetére


tigipuf
senior tag

Hát nem bánnánk,én ma reggel próbáltam a kodit de nem ismerte fel sem a hálózatot se a külső vinyót,pendrivet.Nem próbálkoztam álltigatni a kodi menü már gyorsan futott ,már ez is valami :Ysoha nem értettem miért nem érdeke a microsoftnak egy jó konzol+majdnem tökéletes médiaplayer

[ Szerkesztve ]

"Ha jól viselkedik akkor gyuszi,ha rosszalkodik akkor Gyula."

(#127106) MunezXBK válasza tigipuf (#127105) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Hálót felismer, külsőt nem.

(#127107) tigipuf válasza MunezXBK (#127106) üzenetére


tigipuf
senior tag

Lehet ,nagyon nem foglalkoztam vele majd ha tökéletesen fut :K
smb -t nem látja lehet be kellene neki állítani
.

[ Szerkesztve ]

"Ha jól viselkedik akkor gyuszi,ha rosszalkodik akkor Gyula."

(#127108) Gombinyó válasza tigipuf (#127107) üzenetére


Gombinyó
őstag

Nem tud még smb-t ez az alpha release. Majd elvileg belekerül az is, volt ma róla szó.

(#127109) axlfsi


axlfsi
veterán

Sracok! Worms Battlegrounds -ert erdemes most adni 1247 Ft-ot vagy akkor mar inkabb egy komolyabb bundle es/vagy masik Worms kiadas (Worms W.M.D?).
Nem ismerem oket, melyik, mit tud, mitol jo vagy nem az, de anno PS1-en 2000 masodik feleben sokat jatszottunk a tarsasaggal :)

Melyik az a Worms, mely hasonlit, a regi idoket idezi? Ti melyiket tartjatok a legjobb mokanak?

[ Szerkesztve ]

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#127110) zzola


zzola
félisten

A fejhallgatóm lassan széthullik, van 3 alternatívám, segíthetnétek választani! Kösz.

*Astro A10 19000 HUF
*Logitech G233 ~53€ (~16500 HUF)
*Turtle Beach Ear Force XO FOUR ~53€ (~16500 HUF)

20k-nál többet nem tudok adni érte...

(#127111) r.levente75 válasza Benoe77 (#127101) üzenetére


r.levente75
addikt

Nekem azzal még mem volt gondom, szerencsére. Elég könnyedén ment...

kidboy_46: 30% kedvezmény az autók árából, természetesen játékpénzben. Azt hiszem fekete pénteken is volt ilyen.

(#127112) r.levente75 válasza mike1334 (#127104) üzenetére


r.levente75
addikt

Két éves PvZ múltam van, ebből fél év a GW2-ben. Összesen kb 2500 óra. Természetesen szerénységgel próbálom írni, de több dologban is tartom a csúcsot, a játékban a baráti listámon lévő kb 60 pvz fanatikussal szemben.

Pont itt lenne az ideje valami másik lövölde játékban is kipróbálni magam, hogy ott mennyire megy, csak nem tudom igazán melyikben?

(#127113) negyven2 válasza zzola (#127110) üzenetére


negyven2
veterán

Szerintem az Astro, de még ebben a kategóriában mozog a HyperX Stinger is. Az is nagyon jó.
Vagy esetleg még egy Plantronics RIG 400HX. Ez utóbbihoz most jár a Dolby Atmos for Headphones kupon is.

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#127114) mike1334 válasza r.levente75 (#127112) üzenetére


mike1334
veterán

Battlefield 1 és Star Wars Battlefront 2 adja magát.

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#127115) r.levente75 válasza mike1334 (#127114) üzenetére


r.levente75
addikt

Sajnos egyik sincs meg, na de majd...

figure85: +1 a stringerre, használom 100%-os elégedettséggel. Ár minőség arány top.

(#127116) mike1334 válasza r.levente75 (#127115) üzenetére


mike1334
veterán

Battlefield 1 benne van az ea accessben, a star warsnak meg azt hiszem van/volt trial verziója...plusz az 1. része szintén benne van az ea accessben :)

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#127117) L_ajos


L_ajos
őstag

Mivel már nincs boxom, de jó fej vagyok :D - van nekem egy felhasználatlan Assassin's Creed Unity Xbox One kulcsom.

Ki leghamarabb leírja a kriolit képletét és hogy mire használják ( vigyázz!! - ezt gyártom :D ) erre a posztra válaszolva, a kód az övé lesz :)

PSN felhasználó: Foxxika | Samsung S23 Ultra | Canon EOS 1300D Kit

(#127118) zzola válasza negyven2 (#127113) üzenetére


zzola
félisten

A Plantronics nem jó, nincsen rajta hangerő szabályzó...
A Logitech új termék, nálunk 25k körül van az ára...

[ Szerkesztve ]

(#127119) Roland06 válasza L_ajos (#127117) üzenetére


Roland06
aktív tag

Na3AlF6- kriolitot egykor alumínium kinyerésére használták, később az alumíniumgyártásban az elektrolízis során használták fel.

(#127120) dvtkfan válasza L_ajos (#127117) üzenetére


dvtkfan
senior tag

Megelőztek... :R

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23 Ultra -- Xbox Series X -- Asus ROG G551

(#127121) L_ajos válasza Roland06 (#127119) üzenetére


L_ajos
őstag

Elküldve! Használd egészséggel :)

PSN felhasználó: Foxxika | Samsung S23 Ultra | Canon EOS 1300D Kit

(#127122) FollowTheORI válasza zzola (#127110) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Én meghallgatnám ezeket valahol... vagy bemennék valami MM-be pl és végihallgatnám meg próbálnám a füleseket (nem csak ezeket)... ebben az árkategóriában tapasztalataim szerint elég nagy a szórás már hangzás és kényelemben is. :)

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#127123) oriic válasza axlfsi (#127109) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Worms WMD a legjobb újkori rész szerintem.

Live-Die-Respawn

(#127124) zzola válasza FollowTheORI (#127122) üzenetére


zzola
félisten

A Pécsi MM-ban egyikből sincsen, Pestre meg hetek múlva megyek csak és nincsen garancia arra, hogy bármelyik boltban van is...

(#127125) White Wolf válasza zzola (#127124) üzenetére


White Wolf
tag

Szia.Én Turtle Beach 700x használók.Az ára szerintem sok,de nagyon jól szól.Ráadásul vezeték nélküli,usb sincs.Nem úgy mint a ps4-es T.B.700-as(Usb+optikai kábel).Telefonon is jól szól,pl youtube bass teszt.

(#127128) adalbert1 válasza Czimby (#127069) üzenetére


adalbert1
veterán

Van benne ilyen is, de nem ez a jellemző, a küldetések nagy részében inkább a lopakodós részek dominálnak, és teljesen közönséges katonákat kell irtani (igaz, a storyban vannak még a valóságtól elrugaszkodott dolgok).

StLui: A Fallout-ban és a Skyrim-ban van tartalom bőven, én a Fallout 4-et félbehagytam kb. 40-50 óra után, és még bőven lett volna mit csinálni, majd egyszer talán előveszem, a Skyrim-et most kezdtem el, igaz Switch-en. A Wolfenstein II-t BF-kor talán már 20 fontért is meg lehetett venni Angliából, ennyit nem adnék érte, igaz, még csak az Old Blood-ot és New Order-t próbáltam, azok nagyon jók voltak (ha érdekel a téma, és azokkal még nem játszottál, akkor azokat csomagban kb. a II árának a feléért meg lehet kapni az akcióban). A Witcher III-at már bezsákoltam, de még nem igazán merültem bele, szerintem megvárom, hogy váltsak One X-re, ha már egyszer kapott patch-et, addig van mivel játszani. A Far Cry 4 nekem unalmasnak tűnt a 3 után (illetve eléggé hasonló), én pár óra után abbahagytam (a 3-at anno végigjátszottam) - a Primalben jó ötletnek tűnik ez a környezet, de más játékok miatt még nem volt időm belekezdeni, pedig már egy éve beszereztem :) . A Ryse-ra mintha írták volna, hogy elég hamar unalomba fullad, kb. egy techdemo volt, mikor a One kijött (persze ettől még lehet, hogy más meg jól szórakozik vele).

[ Szerkesztve ]

(#127129) MunezXBK válasza adalbert1 (#127128) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Kojima szeret tudatmódosítózni, mi ebben a meglepő? :D

(#127131) mike1334 válasza MunezXBK (#127129) üzenetére


mike1334
veterán

Nála van a ló reptetés lufival? :D

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#127132) farkangyal


farkangyal
csendes tag

Sziasztok

Nem tudom, hogy jó helyen járok-e, bellításokkal kapcsolatosan szeretnék segítséget(Xbox one x-erősítő-tv trióval). A lényeg, hogy igyekszek megtalálni a lehető legoptimálisabb beállítást játékhoz.

(#127133) axlfsi válasza oriic (#127123) üzenetére


axlfsi
veterán

Koszi a tanacsot... esetleg akkor mar elgondolkodom ezen a Worms Anniversary Edition-ön, melyben tobbek kozott benne van a W.M.D is majd 8ezerert ... vagy inkabb csak a W.M.D es Worms Battlegrounds kb, 6800 JMF-ert ... meglaSSuk :)

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#127134) Ragnar95


Ragnar95
nagyúr

Annyiszor felmerült itt a topikban az utóbbi időben a Red Dead Redemption, hogy újra elővettem 360-on, mivel épp úgysincs nálam a One. Anno 1,5 óra után meguntam, most befejeztem pár nap alatt, de nem tudott nálam felérni a hype-hoz.
Grafika rendben volt korához képest, de pl az irányítás gyakran felidegesített. Főleg lovon van elég rosszul megoldva, álló helyzetben megfordulni kb sose sikerül elsőre,illetve az A gomb nyomogatása az ügetéshez szintén elég idegesítő. Célzás szintén nem volt a toppon, főleg a többi Rockstar játékhoz képest, értem én, hogy vadnyugat, de akkor is siralmas szerintem a célzás.
Sztori se tudott annyira megfogni, mint a GTA-k vagy L.A. Noire sztorija, nagyon sok a töltelék küldetés, főleg a végén, miután visszakerül a családjához John, játékélményben számomra semmit nem adtak a vadászós, meg marhaterelős küldik és szerintem a sztorihoz se adtak túl sokat. Még ha a folytatásban John lenne a főszereplő, azt mondom oké, építsük fel a karakterét, de ennek tudatában, hogy nem is fog szerepelni a 2. részben, végképp haszontalannak érzem ezeket a küldetéseket. Hosszra is jóval rövidebb a játék a többi Rockstar játéknál (13 óra se volt nálam, pedig megcsináltam pár mellékküldit is a sztori mellett, igaz, főleg a vége felé nagyobb távolságokat sosem lóval tettem meg, inkább fast travellel).
Semmiképp nem mondom, hogy rossz játék volt, de engem sosem kevésbé fogott meg, mint a többi Rockstar játék, sőt, vadnyugati stílusban is pl a Call of Juarez játékélményben többet nyújtott emlékeim szerint.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#127135) mike1334


mike1334
veterán

Ilyen is van? Mondjuk néhol naptári napot, néhol meg munkanalot írnak, de szerintem naptári napra gondolnak. Nem rossz, ha az ember pont ráér...mondjuk egy Witcher 3at nem vennék így, de egy Wolfeinsteinnél megfontolandó :)

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#127136) #78687232 válasza axlfsi (#127109) üzenetére


#78687232
törölt tag

Nekem a wmd van meg és annak ellenére hogy sokat nem játszottam vele, tetszetős. Az épületeknek van belső tere, különböző ágyúk, járművek, craftolható fegyverek. Jó játék

(#127137) FollowTheORI válasza zzola (#127124) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Értem. Nos design alapján nekem ezek közül a Logitech és a Turtle tetszik csak... ha jól emlékszem a G233 kb ugyanaz a forma mint a 933, szóval én azt venném. :)
Bár én próbáltam és azért eléggé nem szól annyira jól... bár ennyi pénzért nem is várnék többet az is igaz. :D

De ha az neked nem szimpi akkor meg a Turtle Beach-et ezek közül.
Ha kísérletezni lenne kedvem akkor ezt bepróbálnám a helyedben.
Ahogy nézem a csatija jó is a boxhoz, szóval külön előny. :)

Amúgy mivel a netes toplisták alapján a HyperX Cloud valamelyik változata a menő, az nem fér bele vagy miért vetetted el? :)

Ahogy nézem a Pro vagy a Stinger belefér a keretedbe.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#127138) zzola válasza FollowTheORI (#127137) üzenetére


zzola
félisten

Nekem teljesen mindegy a márka! Legyen potméter és 20k-nál ne legyen drágább! HX Stinger gagyi, a többi meg 20k felett van árban...

[ Szerkesztve ]

(#127139) StLui válasza adalbert1 (#127128) üzenetére


StLui
veterán

Köszi!
Skyrim, Fallout kimarad még egy ideig, Wolfenstein izgat kicsit majd, mert Doom 1-en kezdtem huzonéve, és azt hiszem előtte a Wolfenstein volt az első fps féle talán de az kimaradt, Witcher megvan csak a kieget kéne majd megvenni.
(többit már írtam, az nem változott)

érdekes, hogy se Destiny 2-ről se a Deus Ex-ről nem nyilatkozott még senki, ja de ha úgy vesszük EmThor írta, hogy mind jó :)

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#127140) Zoleee83 válasza Ragnar95 (#127134) üzenetére


Zoleee83
addikt

Pont most vettem meg, mivel végig akarom játszani az új rész előtt. :K
Az LA Noirt meg abbahagytam mert pc-n folyamatosan crash-elt, bár nagyon tetszett, majd 3-4k körül megveszem jövőre.

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#127141) Ragnar95 válasza Zoleee83 (#127140) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Én ezek után megjelenéskor tuti nem fogom megvenni az RDR2-t, max ha már lement az ára. L.A.Noire-t én még 360-on kitoltam évekkel ezelőtt, jó játék volt nagyon, remastered helyett kár hogy nem folytatáson dolgoztak (bár nyilván messze nem ugyanannyi munka a kettő).

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#127142) Chumlee


Chumlee
senior tag

Ez a Battlefield 1 kezd felhúzni , 3x indítottam újra mire bedobott egy operationba ,mert mindig megfagyott a játék. Jelzem a TDM ment. Most operation közepén a beállításokat kerestem mikor beakadt és nem tudtam
vissza lépni ,mert a játék szerint vége a meccsnek ... :W

(#127143) AMD Power válasza mike1334 (#127094) üzenetére


AMD Power
titán

:)

En ma beszereztem a Ryse Son of Rome Legendary Editiont! :R

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#127144) szupermacs


szupermacs
veterán

Csak nálam nem működik az az opció, hogy a screenshotokat nem tölti fel OneDrivera ha rámegyek a képnél a Share gombra?

(#127145) zzola válasza szupermacs (#127144) üzenetére


zzola
félisten

Nálam néha feltölti. Nézd itt.

(#127146) Silεncε válasza zzola (#127145) üzenetére


Silεncε
őstag

Azért arra kíváncsi lennék, hogy az ilyen oldalak mégis hogyan szerzik meg az én akár screenshotjaim, akár más adataim. Gondolom nem az MS adja nekik oda.

Szerk.: Kis keresgélés után találtam hivatalos/nem hivatalos API-okat, amiken keresztül működik(het). Érdekes, majd ha lesz időm, kipróbálom.

[ Szerkesztve ]

(#127147) cotag


cotag
senior tag

XBOX ONE X
Van rá egér bill megoldás?
Fogadtam rá hogy csak ígéret van rá...
Nyertem??

(#127148) zzola válasza cotag (#127147) üzenetére


zzola
félisten

Patt! MS jóvoltából (még) nincsen, de külső eszközzel elérhető a dolog.... :DDD

Igen, ígéret van már rá!

[ Szerkesztve ]

(#127149) 3L1T3 válasza cotag (#127147) üzenetére


3L1T3
addikt

Ennek a hozzászólásnak annyi értelme volt...

[link]

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#127150) #87082240


#87082240
törölt tag

Tapasztalatok a Hyperx Cloud X fülessel az első nap után:

- Baromi kényelmes, ma egész nap szinte rajtam volt,
nem szorít, nem nyom sehol, nem izzadok bele.
- Az elsőnek egy BF1-et indítottam, a hangjától majd le
tettem a hajam. :D Mindent szépen, tisztán hallani,
olyan részletek hallok a játékban, amiket eddig nem.
Hangminőség tökéletes, mikrofont is mondták partyban,
hogy szépen, tisztán szól.
- A vezetéken mikrofon mute gomb és hangerő szabályzó
potméter, must have feature. ;)

Bárkinek szivesen ajánlom, szerintem megéri az árát (80 euró), ha egy minőségi, jó fülest akar.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.