Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#127051) Czimby válasza bulikavagyok (#127050) üzenetére


Czimby
addikt

A blizzard nagyon mutatós, meg Ricsi videója alapján jó a hangulata is :K

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#127052) Silεncε válasza Czimby (#127049) üzenetére


Silεncε
őstag

Nekem megvan a H2+Storm Island, mellette meg a H3+Expansion Pass is. Szerintem az Expansion Pass jobb, mint a 2, de azzal se nagyon lősz mellé, ha azt veszed. Nekem kicsit egyhangú az FH2, az EP sokkal változatosabb.

(#127053) fahrii válasza Czimby (#127049) üzenetére


fahrii
őstag

Egyértelműen a fh3 dlck, ez a játék zseniális...

(#127054) Czimby válasza fahrii (#127053) üzenetére


Czimby
addikt

Kösz a választ mindenkinek, meggyőztetek! :R :C

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#127055) Silεncε válasza Czimby (#127054) üzenetére


Silεncε
őstag

Annyi még, hogy nyilván az FH2-ben több a tartalom, lévén ugye az egy teljes játék. Viszont a szakadó hóban versenyezni azért elég nagy élmény :D

(#127056) Darko válasza newclass (#126986) üzenetére


Darko
senior tag

Paypal oldalán semmi nem látszik hogy történt volna levonás. Most ismét próbáltam es ugyanaz a helyzet. Most jelzrm feléjük hogy mi történt.

http://www.flickr.com/photos/12131426@N03/

(#127057) Keksz válasza JamesHun (#126947) üzenetére


Keksz
senior tag

https://www.nokeys.com/xbox-live-12-month-gold-membership-card-global.html

35,71 EUR

Ha beraktad kosárba, használd a "Maxx " kupont a kedvezményért:

PLUSZ:
(Van olyan is ITT -bár nálam sajnos nem jött ez - hogy a nokeys megkérdezi hogy 12 hónap utáni automatikus hosszabbításért elfogadsz-e +1 hónapot. Ha azt választod hogy igen, akkor ezért az árért 13 hónapot fogsz kapni. Az automatikus hosszabbítást pedig ki lehet kapcsolni miután megkaptad a 13 hónapot. És aktiváltad.)

INFÓ:
Ha éppen "out of stock" lenne, akkor később újra kell próbálni.

INFó2:
Én tegnap vettem, be is aktiváltam már.

[ Szerkesztve ]

(#127058) Akelaus válasza AMD Power (#127026) üzenetére


Akelaus
senior tag

Nekem tegnap vagy tegnapelőtt járt le, és be volt kapcsolva az automatikus megújítás. Kaptam egy e-mailt, hogy januárban megterhelik a számlámat 5500Ft-al. Most beléptem a weben, megnézni, hogy mit ír ki, ezt:

Ez max azt jelenti, hogy vagy nem érint az emelés mert január 15-én perkálok, vagy nálunk nem lesz emelés. :D

(#127059) Keksz


Keksz
senior tag

Golddal elméletileg már tölthetőek a januári INGYEN játékok:

https://marketplace.xbox.com/hu-HU/Product/Tomb-Raider-Underworld/66acd000-77fe-1000-9115-d802534307ec

https://www.microsoft.com/hu-HU/store/p/The-Incredible-Adventures-of-Van-Helsing-III/BX11KNLHDZ5K?wa=wsignin1.0&tduid=(7e106cfa5dcfe9879b5a75fdbd0297c4)(81561)(2130923)(06003b58v45r)()

(#127060) mike1334 válasza r.levente75 (#127039) üzenetére


mike1334
veterán

És Ollie

Konzolokszervize. Sajna csak kedden volt akciós, akkor ki is volt írva itt a fórumban. Eredetileg lemezesként volt, ma mondta az eladó a boltban, hogy sajnos csak letöltősben tudja ideadni, de nekem ez még jobb is volt :)

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#127061) JamesHun válasza Keksz (#127057) üzenetére


JamesHun
addikt

köszi

ha az amazonos vásárlás befuccsol, akkor rámegyek erre ;)
sajnos még ők nem reagáltak a lockolt accountomra :S

SeriesX: JamesSHun

(#127062) Timer


Timer
veterán

Sziasztok!

Rég jártam erre, nézzétek el nekem, ha valaki két oldallal ezelőtt megkérdezte már ugyanezt! Előfizettem az ünnepekre a GamePass szolgáltatásra, mondván, majd töltök le olyan játékokat, amit Karácsonykor, Szilveszterkor nagyobb társaságban is játszhatunk. Hát bakker, lehet, hogy láma vagyok, de semmi olyan címet nem találtam, amit egymás ellen lehetne nyomni lokálban, hasonlóan példul egy Tekkenhez. Van bármi ilyesmi a GamePass játékok között?

Just Dance, Tekken, Fruit Ninja Kinect, ezek már megvannak, de kellene mellé még valami. A Cuphead-ben bíztam, de alig értékelték le, ennyit nem adok egy indie címért.

Köszönöm a tippeket előre is!

[ Szerkesztve ]

(#127063) StLui


StLui
veterán

Kikapcsoltam EA acces megújítást miután egy éve megújítottam automatán, akkor sem voltam biztos benne, hogy 1-2 vásárláson kívül használtuk e valamire, most sem tudom. Ahogy azt se van e olyan játék amit csak azért tudunk használni mert van előfizetés, tehát nem vettük meg. Hogy tudok erre rájönni?

Pzstm: nem hívtam őket végül, nem volt időm, majd még év elején megpróbálom

[ Szerkesztve ]

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#127065) JamesHun válasza Timer (#127062) üzenetére


JamesHun
addikt

Halo5 nem elég jó neked?
Gears of War széria coopban?
Kis Halo War utána
Sunset overdrive single része jó volt, nem tudom van e multija, vagy coop csapatása

SeriesX: JamesSHun

(#127067) MunezXBK válasza JamesHun (#127061) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Te pedig a privát segítségre nem reagáltál. ;)

(#127068) Timer


Timer
veterán

Köszi az eddigi tippeket, de valóban olyat keresek, ami nem co-op, hanem VS ;) A listát átnéztem, de csomó cím van rajta, ami nekem semmit nem mond, másfelől néha belekattintva az adott címbe sem lehet eldönteni, hogy ez internetes multiplayer, vagy helyben is tolható.

(#127069) Czimby


Czimby
addikt

A Metal Gear PP mennyire elvont játék?

Mert így a bevezetőben ez a lángoló démon meg a lebegő kiscsaj nekem nem igazán adja,
mert ugye kommandós lopakodós játékról volt szó vagy mi. :F

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#127070) atee válasza Timer (#127068) üzenetére


atee
őstag

Jó lenne egy új fight night. pl.
Szerintem jobb volt mint az ufc sorozat!

D-day 2002-01-04 01:54

(#127071) mike1334


mike1334
veterán

Pontosan meddig tart az akció? Lejárt a Goldom, de nem akarom még meghosszabbítani, csak majd utolsó nap...és jó lenne, ha pár játék vétele is beleférne még :D

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#127072) papp_no1 válasza Alexios (#127025) üzenetére


papp_no1
senior tag

köszönöm , akkor keresek 1 repjegyet vagy előszedem Huant :D

[ Szerkesztve ]

(#127073) a.sebi válasza oriic (#126996) üzenetére


a.sebi
őstag

Igen de abba mar benne van a sesion pass... nekem olyan kene ami csak az alap jatek ! Igy ha megveszem azt akkor a sesion passt 2 szer vettem meg

(#127074) Silεncε válasza Czimby (#127069) üzenetére


Silεncε
őstag

Az is lesz majd, ez még csak a prológus

(#127075) AMD Power válasza mike1334 (#127060) üzenetére


AMD Power
titán

Mennyiert vetted?

Akelaus Ezt mar szeretem! ;) :R

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#127076) bbmt


bbmt
senior tag

Kipróbáltam én is a KODI-t.
Nálam tökéletes NFS megosztással a NAS-ról, ftp-vel a seedserver-ről és külső repo-ból is működik minden aminek működnie kell... :D

A kanál a gyengék villája

(#127077) gduck válasza oriic (#126948) üzenetére


gduck
addikt

Tőlem bárhol lehet, csak ne bal oldali legyen a közlekedés ;)

[ Szerkesztve ]

(#127078) MunezXBK válasza Czimby (#127069) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Az is multizható. Mikor nyomjuk? :DD

(#127079) StLui


StLui
veterán

Na átnéztem a listát mi az ami érdekelhet:
ReCore: ezt gamepassal kipróbáljuk
Fallout 4: alapjáték ára elmegy, goty már sok azért, hogy kipróbáljam
Skyrim: bele merjünk kezdeni?
Wolfeinstein II: ez még drága a próbálgatáshoz
Destiny 2: hát ez sem olcsó még persze
Quantum Break: ez viszont igen :o
The Witcher 3: Wild Hunt – Blood and Wine: eddig ezzel játszottam Forzákon kívül a legtöbbet, illene megvenni
FAR CRY 4 + FAR CRY PRIMAL BUNDLE: ezekre csak kiváncsi lennék
Watch Dogs®2: akár a gold is?
Deus Ex: Mankind Divided: kicsi pénz, de jó-e?
Ryse: Legendary Edition: a kort imádom, ez most jó ár? emlékszem volt egy időben komoly akcióban
Just Cause 3: bulikavagyok volt lelkes tőle talán amikor megjelent?

Szóval ezek közül mi az amit a mostani akció miatt érdemes kifejezetten megvenni? És mi az amit azért is mert nagyon jó?

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#127080) MunezXBK válasza StLui (#127079) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

ReCore-t 2 perc után töröltem, QB borzasztó nagy, Ryse volt már GwG is.

(#127081) StLui válasza MunezXBK (#127080) üzenetére


StLui
veterán

Köszi!
QB-nél ez hátrány? vagy csak a fájlméretre gondolsz, mert az nem gond, van külső hdd
Ryse hogy a francba sikerült kihagynom :U

[ Szerkesztve ]

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#127082) Czimby válasza Silεncε (#127074) üzenetére


Czimby
addikt

Jó csak az ilyen elvont dolgok nekem nem passzolnak ebbe a stílusban. Lesz több hasonló is benne?

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#127083) EmThor válasza StLui (#127079) üzenetére


EmThor
addikt

Mind jó játék!

Gaming is staying up until 3am to earn a trophy that isn't real....but is!

(#127084) parandroid válasza StLui (#127079) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Far Cry-ok jók, de ennyiért azért nem olyan nagyon olcsók. Ráadásul nekem megvan a Primal lemezesen, az már egy éve is olcsóbb volt úgy, mint most digitálisan, az FC4 pedig volt már akcióban, azt akkor vettem.

Fallout, és Skyrim is jó játékok, de mindkettő teljes embert (és sokszáz órányi belefektetett időt) kíván.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#127085) bulikavagyok válasza StLui (#127079) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Egyetértek Munezzel, a ReCore számomra is értékelhetetlen, nekem 1 percet sem ment. A QB-et végig akartam játszani 4K-ban, de a második vagy harmadik küldetésnél oda lett a nagy lelkesedésem. Az új Wolfeinstein nagyon jó és különösen ajánlott (bár ideiglenesen azt is félbehagytam), a WD 2-vel csak annyi bajom van, h elég ocsmányul néz ki és nem kapott XOX patchet -ezért meg sem vettem. A JC3 nagy kedvenc (bár mostanában azzal sem játszom), tökéletes kikapcsolódás bármikor, nagyon nagy fun! :K Technikailag tényleg nincs toppon, de akit ez nem zavar annyira szerintem elég jól el lesz vele.

[ Szerkesztve ]

(#127086) axlfsi válasza Keksz (#127057) üzenetére


axlfsi
veterán

Koszi a tippet, ez igazan jo ar, le is csapok ra!

UI.: ugye, akar most is beaktivalhatom, amint megerkezik a kod, valojaban, az aktualisan ervenyes Live-om lejartta utan, szepen hozzaadodik a 12 honap? (2018.01.01-n jar le az aktualis)

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#127087) MunezXBK válasza StLui (#127081) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Ja, alig 180GB. :D

(#127088) Ragnar95 válasza StLui (#127079) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Wolfeinstein 2-vel én még várnék a helyedben, FPS-ekhez képest nem rövid, de csak a single kampányért szerintem sok az akciós ár is, bármennyire is jó játék, én még várnék vele a helyedben.
Quantum Breaktől nem esett le az állam, 1x kijátszani élvezetes, ennyi pénzt meg is érhet, de emlékeim szerint volt már máskor is ennyiért, illetve pl amazonról lemezesen is beszerezhető hasonló áron, szóval csak az akció miatt ne vedd meg.
Far Cry-okat szerezd be mindenképp valamikor, nem rossz ez az ár, ha digitálisan szeretnéd őket, akkor csapj le rájuk, de lemezesen olcsóbban is megúszható a 2 játék.
Just Cause 3 XL editiont én behúztam akciósan, elődök tetszettek eléggé és bár sok a panasz bugokra, videók alapján hangulatra + játékélményre hozza ez is ugyanazt, mint az elődök, szóval én úgy voltam vele, ennyi pénzt megér.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#127089) r.levente75


r.levente75
addikt

Pár nap után értékelés a Lego Worlds-ról.

Jó játék, sőt kiváló. Rengeteg, talán megszámlálhatatlan világgal, feladattal, megszerezhető tárgyakkal, figurákkal, kockákkal és fegyverekkel. Sőt komplett épületeket is lehet teleportálni, autókat, hajókat és repülőket. Ahogy haladunk a játékban egyre magasabb építői szintre jutunk, a csúcs a mester építő. Ezeket aranykockákkal érhetjük el.

Változatos, hangulatos játék kellemes zenével.

Azért a sok jó között akad némi negatívum is. Ilyen például, hogy néha kifagy a játék. Van amikor egyik világból átrepülünk a másikba, lefagy. Van olyan, hogy egy gombkombináció valamiért nem műkszik. Van olyan hogy az "égboltforgató" nem teszi a dolgát.

Szóval van még mit javítani, de messze menően a legjobb legos játék, szvsz.

[ Szerkesztve ]

(#127090) Keksz válasza axlfsi (#127086) üzenetére


Keksz
senior tag

igen, a 12 hónapot hozzácsapja a meglévődhöz.

(#127091) gduck válasza bbmt (#127076) üzenetére


gduck
addikt

Nekem a DLNA szervert nem látja...

[ Szerkesztve ]

(#127092) StLui


StLui
veterán

Köszi a tanácsokat, tippeket mindenkinek!

JC 3-at megvettem, és QB-t.
JC 3-hoz lehet akkor még megveszem a kiegészítőt, elkapkodtam, nem láttam az XL-t
Wolfeinstein jegelem, ahogy a Far Cry-okat is, ReCor ejtve, WD2 is egyelőre, esetleg ha mégis lesz 4k, és nekem is One X, Ryse-ra várok akkor jobb pillanatra
Fallout, Skyrim még nem döntöttem

Deus Ex-re (ennyi pénz maradt szingapúrban) és Desttiny 2-re ég nem mondtatok semmit

Witcher kieget kihagyom, majd ha a végére értem egyszer

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#127093) axlfsi válasza Keksz (#127090) üzenetére


axlfsi
veterán

Bizony hozza! Illetve, nem a nokeys.com adja a +1 honap ajandekot, hanem az MS, ha beleegyezel, hogy aktiv legyen az automatikus megujitas (melyet nyilvan idoben kikapcsolhatsz, ha figyelsz ra). Ime:

Viszont, erdekes - es nem ertem - de a most, 2018.01.01-n lejaratos, 12 havi Goldomra beaktival 12+1 honap ajandek koddal, ezt kaptam (2019.03.04).

Ki erti ezt? :)

PS.: koszi MS :R

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#127094) mike1334 válasza AMD Power (#127075) üzenetére


mike1334
veterán

4e..de igazából karácsonyra kaptam, szóval nekem ingyen volt. Erre böktem rá, hogy szeretném :)

Egy óra Bf: bad company után: na jó, hanyagolom én ezt az fps témát konzolon, majd ha egyszer lesz egér támogatás, na majd akkor....még jó, hogy lebeszéltem végül magam a far cry-okról :P Dishonored is ilyen szenvedős lenne vagy az azért más?

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#127095) axlfsi válasza WinZol (#126843) üzenetére


axlfsi
veterán

Es tenyleg, a napi ajanlatok (vannak? meddig?), melyik linken kovetketok nyomon?
Koszi! :R

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#127096) Keksz válasza axlfsi (#127093) üzenetére


Keksz
senior tag

Mák...
Lehet nekem azért nem dobta fel az MS a redeem code-nál mert már be volt aktiválva az 1€-s Gold hónap és auto renewal is volt már hozzá.

(#127097) r.levente75 válasza mike1334 (#127094) üzenetére


r.levente75
addikt

A célzás gyakorlására kiváló játék a PvZ GW2. Rengeteg célpont, sok karakter.

(#127098) axlfsi válasza Keksz (#127096) üzenetére


axlfsi
veterán

Na, az szinte biztos, hogy igy van... tanulsag: elotte (redeem elott) ki kell kapcsolnia mindenkinek, az esetlegesen meg bekapcsolva maradt renewalt es akkor fel fogja ajanlani ezt a lehetoseget.

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#127099) Darko


Darko
senior tag

Ide is berakom, hátha (Bestbuy off):

Bécsi úti MM-ben Xbox One S 2TB Gears of War 4 Limited Edition 99.000 Ft.

Mint ez

[ Szerkesztve ]

http://www.flickr.com/photos/12131426@N03/

(#127100) dunc válasza Darko (#127099) üzenetére


dunc
nagyúr

Ez az. :R

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.